בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם בדסמ מפריע לך לחוות אהבה אמיתית?

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני שנה • 25 בספט׳ 2022
אני חושבת שאנחנו מסוגלים לעשות איזה תהליך להתאמה בין התשוקות שלנו לבין דרכי המימוש שלהן לבין המוסריות שלנו.
המוסר שלי לא הכי קובע לי מה להרגיש ולחשוב אלא בעיקר איך להתנהג. אז הוא קובע לי אילו תשוקות אני יכולה לממש בכיף ואילו תשוקות ראויות להישאר ברמת הפנטזיה.

אני אוהבת להתעלל בבעלי, אבל אני גם רוצה בטובתו, זה כאילו סותר, ואני כל הזמן נדרשת להתלבטות מוסרית איפה לשים את הגבול, איפה להגביל את עצמי ואיפה לא לסרס את עצמי. אין לזה פתרון, אני חיה עם זה, עם הצורך כל יום מחדש להשתדל מחדש להיות מוסרית. זה לא נהיה קל ממש, אבל נהיה יותר ויותר קל עם התרגול והיום אני כבר לא מרגישה שזה מעמיס עלי. אחד הדברים שעזרו לי, במפתיע או שלא, זה לקרוא על חוויות של אנשים עם cnc. זה לא שלא הכרתי, אבל זה שנחשפתי למגוון דרכים לחוות את זה איכשהו עזר לי לעשות סדר בראש.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 25 בספט׳ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 25 בספט׳ 2022
יולי Yuli כתב/ה:
אני חושבת שאנחנו מסוגלים לעשות איזה תהליך להתאמה בין התשוקות שלנו לבין דרכי המימוש שלהן לבין המוסריות שלנו.
המוסר שלי לא הכי קובע לי מה להרגיש ולחשוב אלא בעיקר איך להתנהג. אז הוא קובע לי אילו תשוקות אני יכולה לממש בכיף ואילו תשוקות ראויות להישאר ברמת הפנטזיה.

אני אוהבת להתעלל בבעלי, אבל אני גם רוצה בטובתו, זה כאילו סותר, ואני כל הזמן נדרשת להתלבטות מוסרית איפה לשים את הגבול, איפה להגביל את עצמי ואיפה לא לסרס את עצמי. אין לזה פתרון, אני חיה עם זה, עם הצורך כל יום מחדש להשתדל מחדש להיות מוסרית. זה לא נהיה קל ממש, אבל נהיה יותר ויותר קל עם התרגול והיום אני כבר לא מרגישה שזה מעמיס עלי. אחד הדברים שעזרו לי, במפתיע או שלא, זה לקרוא על חוויות של אנשים עם cnc. זה לא שלא הכרתי, אבל זה שנחשפתי למגוון דרכים לחוות את זה איכשהו עזר לי לעשות סדר בראש.

כן, זאת בערך נפש של סדיסט שהוא לא סוציופת על רגל אחת, שד משתולל עם מלאך שמנסה לצמצם נזקים. מה שמוזר זה לתאר נפש של מזוכיסט, כאילו, לוזר שהוא גם מלך? אנאערף
Kitty frank
לפני שנה • 25 בספט׳ 2022
Kitty frank • 25 בספט׳ 2022
שק זבל שהיא גם בת של מלך.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 25 בספט׳ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 25 בספט׳ 2022
Kitty frank כתב/ה:
שק זבל שהיא גם בת של מלך.

חברה שלי הייתה שקית הזבל של המלך במרוקו
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני שנה • 25 בספט׳ 2022
למה לוזר? ולמה לך בכלל לתאר נפש של מזוכיסט? יש לך אחת כזאת?
דרך אגב אני מתחלפת. אז לא מאד קשה לי להזדהות עם הקורבן שלי. מניחה שגם זה קצת שומר עלי.