סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה הסיפור עם נשלטות שנרתעות מבנות אחרות

Lord Lev​(שולט){לב פועם}
לפני שנה • 28 בפבר׳ 2023
Lord Lev​(שולט){לב פועם} • 28 בפבר׳ 2023
Lord Of Lev כתב/ה:
קוברהה לבנהה כתב/ה:
מלבד מה שנכתב פה יש את עניין הקנאה.
ככל שנשלטת יותר מעריצה ומתמסרת , ככל שהיא יותר "מושקעת" בקשר , כך היא יותר חוששת על מקומה.
לא חסרו פה סיפורים של צירוף צעצועית חד פעמית שהפכה לצעצועית קבועה ולבסוף החליפה את הנשלטת שנשארה זנוחה בצד.

פחות מכיר מקרים כאלו, כמה זה נפוץ בכלל?

רק מחדד התכוונתי לזה
״ צירוף צעצועית חד פעמית שהפכה לצעצועית קבועה ולבסוף החליפה את הנשלטת שנשארה זנוחה בצד״
Chimaera
לפני שנה • 28 בפבר׳ 2023
Chimaera • 28 בפבר׳ 2023
מה הקשר בין נשלטת לפוליאמוריה? או יחסים פתוחים?
ונשים במערכות יחסים פתוחות חיבות להיות נשלטות או בדסמיות באיזה שהיא צורה?
כמו לקבוע שגבר חייב להיות סטרייט ואישה חייבת להיות לסבית.
ArchAngel​(שולטת)
לפני שנה • 28 בפבר׳ 2023
ArchAngel​(שולטת) • 28 בפבר׳ 2023
די מתסכל אותי לקרוא פוסט כזה, כי בחוויה שלי משתמעת ממנו הנטייה הזו שיש בקהילה לחשוב שבדס"מ הוא איזה יקום מקביל שיחסי האנוש המוכרים לנו מדלגים מעליו וכל חוקי הפורנו תופסים את מקומם, רק בגלל שמדובר בפנטזיה מינית ספציפית שלדובר כנראה יש wishful thinking לגביה.

אין פה שום "סיפור" יוצא מן הכלל, אישה סטרייטית היא פשוט אישה סטרייטית, וגם כשהמין לא ונילי היא עדיין נמשכת רק לגברים ולרוב לא יהיה לה עניין להתנסות עם אישה וזה גם עשוי לגרום לה לקנא, כמו שגבר סטרייט ממוצע היה מקנא או מרגיש סלידה לצרף גבר נוסף למיטה עם בת הזוג שלו.
וכן, גם אם הוא בצד הנשלט.
(אצל הרבה זה גבול קשיח להחריג נשלטים ספציפים שבעניין. אבל גם הם מרגישים את התחושות הנ"ל והן לא מדלגות מעליהם, פשוט משתמשים בקנאה ובסלידה כ"דלק" של פנטזיית רמיסה והשפלה, אצל נשים שהן יותר רגשיות בדר"כ הפנטזיה היא יותר של התמסרות ולא של רמיסה.... לכן cuckold יותר נפוץ ממקבילו, cuckquean, בהיפוך התפקידים).

בטוחה שמהכירותך עם נשים בחיי היומיום אתה יודע שרובן לא ממהרות להתעקש על לצרף אישה שלישית ורביעית, אז למה הפליאה שהפסיכולוגיה הנשית (הממוצעת, כמובן שיש יוצאת מן הכלל וכו') לא משתנה דרסטית רק כי יש כותרת של בדס"מ מעל?

זה שיש לאישה פנטזיה להיות בצד הנשלט מול גבר באקטים ספציפים שמדליקים אותה לא אומר שהיא באמת כנועה לכל גחמה שיש לגבר אם היא לא נעימה לה.
למרות שזה לא נטען כאן ישירות, חשוב לי להדגיש בכל זאת שזה לא הופך אף אחת ל"נשלטת לא אמיתית" אלא פשוט לאישה אנושית.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי פבר' 28, 2023 1:00 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
ענןקטן​(נשלט)
לפני שנה • 1 במרץ 2023
ענןקטן​(נשלט) • 1 במרץ 2023
בוא נחשוב על זה לרגע הפוך...
גברים נשלטים שנרתעים ממגע עם גבר אחר, אני חושב שכולנו יכולים להבין את הסיטואציה הזו, נכון?
אז למה עם נשים זה צריך להיות הפוך...?

נראה לי שזה קיבעון חברתי, יש סוג של "ידיעה" שנשים יותר זורמות למגע עם אישה אחרת לעומת גבר עם גבר. זה לא נכון וסתם דעה קדומה. כל אחד מתאים לו מה שמתאים לו וכך צריך להתייחס לזה.