שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

5 שנים למהפכת ה- Metoo – אולי אצל הוניליות. בחסות הכלוב הכנה ל- Me Three

WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 8 באוק׳ 2022
WitchFuneral​(שולט) • 8 באוק׳ 2022
ארגמןן כתב/ה:
מהות הפמיניזם, בשבילי, היא החופש להיות מי שאנחנו איך שאנחנו בוחרות ובוחרים. בין אם זה לנסוע שעה לשולט נשוי שפינה חצי שעה, בין אם זה גמירה של השולט בפה כסמל סטטוס ובין אם זה להפסיק להסיר שערות בשחי. זה לא משנה מה הבחירה.. המהות היא לבחור מבלי לשמוע את החברה אומרת לנו שאנחנו צריכות ככה או חייבות אחרת. וזה בדיוק מה שעשית פה (אם הבנתי נכון).
פמיניזם, הפמיניזם שלי לפחות, הוא לא "נלחמנו כל כך קשה כדיי שנשים יוכלו לצאת לעבוד. איך את מעיזה להיות עקרת בית?!" זה לא זה.. חל בילבול. הרעיון הוא לפתוח את האפשרויות כדיי להגדיל את החופש, לא להחליף אפשרות א' באפשרות ב' ולהמשיך להכות את עצמנו שאנחנו לא מה שאנחנו 'צריכות' להיות. אגב.. זה נכון גם לגברים.

אבל כבן אדם החברה שלך תמיד משפיעה עליך, בין אם יותר ופחות. אצל רוב בני האדם זה משפיע המון, הרוב המוחלט. הסכמה הדדית בין הקבוצה שלך זה מה שגורם לך להתנהג כמו X. למשל, אם כל הקבוצה שלך אומרת לך "כל הכבוד לך על שיערות בית השחי, יא אישה עצמאית וחזקה" או כל שטות אחרת, זה ידרבן אותה לעשות את זה שוב. כולנו פועלים ככה. חיזוקים מהחברה זה אחד הדברים החזקים ביותר כשזה מגיע לעיצוב אדם. לי ולחברים שלי למשל יש קיר שאנחנו קוראים לו ציטוטי חז"ל, ובכל פעם שאני / חברים שלי אומרים משפט שנון ומצחיק הוא נתלה שם, וזה מדרבן אותנו לעשות את זה שוב ושוב, וזה בסדר. אין באמת דבר כזה "חופש מוחלט" ופמיניזם גם לא מקרב אנשים לזה. חופש (כקונספט שמוכר לנו מאורגניזמים חיים) זה דבר אישי, זאת תחושה, הרגשה. באופן כללי, להגדיר חופש זה דבר די בעייתי בפני עצמו וזאת שאלה פילוסופית בפני עצמה. למשל, אם אדם מרגיש רע עם החיים שלו, וכדי להעביר את זה הוא משתמש בפורנו, מכור לפורנו למעשה. האם מנת הדופמין שלו קשורה לרצון שלו? כן, הוא נהנה מזה. האם זה מפריע לו להיות חופשי? כן ולא, אולי ללונג ראן הוא לא היה רוצה את זה, אבל באותו רגע אי אפשר להגיד שהוא לא נהנה, והוא לא היה עושה את זה אם זה לא היה הרצון שלו בסופו של יום. מצד שני, זה פוגע לו במוטיבציה לחיים, כתוצאה מכך הוא לא מכיר נשים, הוא לא מתאמץ לעלות בהיררכיה החברתית ולא מתאמץ לשנות את חייו, אז זה חופש או לא? אני אפילו לא נכנס לדטרמיניזם או פטליזם, אני מדבר על זה בקונספטים פשוטים יותר. או אדם שהוא עושה התנהגות מסוימת כי הסביבה שלו מעודדת אותו לעשות את זה, הוא חופשי יותר מהבחור שתיארתי או לא? (ושוב, כולם עושים את זה, זה נפוץ הרבה יותר משאת מתארת לעצמך). זה מה שמצחיק, כי פמיניסטיות כל הזמן מדברת על התניות חברתיות וכל החרא הזה, והן לא מבינות שהן עושות את אותו דבר לעדר של נשים, רק שהן מתבלות את הכול בשנאה ורעל כלפי כל יצור שזז בגלל הקושי שלהן להסיק לוגיקות חברתיות בסיסיות ולא בכדי (יש לזה סיבות, כמו שתיארתי לעיל). בסופו של דבר הן עושות את אותו דבר, מסבירות לך איך לחשוב ואיך לא לחשוב, מה זה חופש ומה זה לא, מי חזקה ועצמאית ושמנה ומעצימה (אח, הקרינג') ומי קורבן אומלל של הפטריארכיה שנלקחה ממנה הבחירה והחופש.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 8 באוק׳ 2022
טוטאלוס כתב/ה:
לי און הפוסט שלך מרגיש לי כמו הטפת מוסר ולא כמו נסיון אמיתי לעורר דיון. וחבל.

הנקודה שאתה מעלה עשויה להיות חשובה.

מה קורה במערכת יחסים בדסמית בה הנשלט.ת מאבדת יכולת להגיד לא?

כאשר גבולות נחצים כי יש צד אחד שמוותר על עצמו עוד ועוד רק בשביל לרצות את הצד השולט, בשביל החוויה, עד שמגיעים לקיצון שאולי, בחלק מהמקרים גם, לא בריא. גם אם זה בהסכמה.

זה נגיד דיון שהייתי שמח לקרוא. בעיקר את הצד של הנשלט.ת.

עם כל הכבוד לנו השולטים הרגישים והכל יכולים.

אתה די סרטן לטעמי.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 8 באוק׳ 2022
Good-Girl כתב/ה:
שמע, אני מבינה שאתה ביקורתי והכל, אבל אני מתה. מתה.. מתה שאונסים אותי אנאלי ואגרסיבי.
זה בהסכמה כן? ברור לך, או לא?

וכן. אני אוהבת את הסיטואציה בה חברה שלי "נאנסת" כמוני יחד איתי ואני אפנטז על זה עוד ימים ארוכים אחר כך כשאני לבד.

לי זה מרגיש כמו
Mansplaining
שגבר אומר לי מה אמור להדליק אותי ומה לא בסדר.

Mansplaning = בכלל לא המצאה של פמיניסטיות שמנות לא אטרקטיביות בעליל שעולם הדייטינג זרק החוצה 👍
אוי אחותי, בואי נמשיך להעצים נשים ולהיפטר מהפטריארכיה המחורבנת הזאת! ש-שמנה?? את שמנה??!?! איזו מהממת!!! תמשיכי לחייך אחות 😘😍😜😜😍😘😘
יואו, קלטת איך המלצר ההוא הסגביר לי כרגע? מה פתאום הוא אומר לי להתחיל לאכול את העוגה עם הגלידה? כאילו, בלוטות הטעם שלי הן לא אינדיבידואליות שמחליטות מה להכניס לפה ומה לא??
אחח..... קשה לחיות בעולמנו, אחות...... 💔💔💔

הוא כולה הציג דעה יא מוח צימוק. "עהה לוו אבל אם זה בנוגע לאיך שאני מרגישה זה שונה". נשים כל הזמן מנסות להסביר אחת לשנייה איך הן מרגישות, כל המוח שלנו מורכב מפונקציות קרות והשאלה של זכר או נקבה פה היא לא רלוונטית, מה שרלוונטי זה ההכרה באותן פונקציות. בני אדם הם לא יותר ממחשבים משוכללים. יאללה נו, עוד מוח מת בתוך זרם.
Good-Girl​(נשלטת)
לפני שנה • 8 באוק׳ 2022
Good-Girl​(נשלטת) • 8 באוק׳ 2022
מסוג הפוסטים שמזכירים לי למה לא להגיב בפורומים.
כל הטרולים נמצאים כאן במיטבם.
קוברהה לבנהה
לפני שנה • 8 באוק׳ 2022
קוברהה לבנהה • 8 באוק׳ 2022
בואו לא נעצום עיניים. יש כאן פגיעות!
לא כולם. לא כולן. אבל יש והרבה .
הכלוב הוא לא מקום שמח של joy and happiness הוא מקום שרואים בו הרבה כאב, עצב, פוסט טראומות וגם הרבה העלמויות של נשלטות שנוטשות את הפרופיל שלהן אחרי שנפגעו ומותירות חלל ריק וסימני שאלה .
אז ליאון לא בא בטוב פה אצל אנשים. הוא לקח על עצמו תפקיד של ילד שאומר "המלך הוא עירום".
יש פה הרבה מלכים, מלכות, עבדים ומשרתות ולא כולם עירומים אז לא חייבים לקחת שום דבר באופן אישי. אבל יש פה תופעה שליאון מצביע עליה והכעס על השליח לא ימגר את התופעה.
מי שנהנה לממש פנטזיה של אונס צודק.
אבל גם ליאון צודק כשהוא מצביע על נשלטות שחוששות לומר מילת ביטחון, שמרצות את השולט שלהן גם במחיר של חציית גבול ופגיעה עתידית.
היו פה בבלוגים כמה פוסטים חשובים של נשלטות על פגיעות פיסיות שקרו להן כתוצאה מקשירה או חבטות. לצערי הן נשארו בבלוגים ולא עלו לפורום או למגזין ואני לא יודעת כמה אנשים קראו את האזהרות שלהן.
בואו לא נתעלם מכך שככל שצוללים עמוק יותר לכאב פיסי או מנטאלי , יש יותר סיכויים לפגיעה , להצפת טריגרים, ולחוויה נפשית קשה.
אני מכירה פה כמה נשלטות שאושפזו במחלקות לבריאות הנפש - רובן הגיעו לכאן מראש עם בעיה נפשית מאובחנת ועדיין האינטראקציות שיצרו כאן החמירו את המצב וגררו אשפוז חוזר.
ידוע לי על שתיים מכאן שהתאבדו . לפחות אחת מהן התאבדה כתוצאה מחוסר אחריות של השולט שלה .

אז כל מי שנפגע אישית מליאון צודק.
אבל ליאון מצביע על תופעה ובואו נצא מההתגוננות האישית ונדבר לגופו של עניין- ריצוי בכל מחיר, פגיעות פיסיות ונפשיות, קושי להגיד מילת ביטחון, ניצול.
יש בכלוב גם שולטים נפלאים ( כמו האחד המופלא והמיוחד שלי) ויש פה גם נצלנים . המקום הזה הוא גן עדן לנצלנים .קל מאד לנצל פה בכסות הבדס"מ.
לי-און
לפני שנה • 8 באוק׳ 2022
לי-און • 8 באוק׳ 2022
כבר הגבת, גוד,
ואני מודה לך על זה, העלת את המודעות,
אני מצר על זה שאין עוד בנות, שמוכנות לעלות ולהציג את הדברים
זה חשוב קודם כל בשביל נשלטות אחרות, בהודעות ביניכן זה לא מספיק טוב,
יש פה המון נשלטות חדשות, שלא מבינות במה זה מדובר - זה לא איזה פנטזיה רגעית.
זה דווקא עצוב מבחינתי שדווקא אני הייתי צריך לכתוב את הפוסט הזה,
ושאיזה 200 נשלטות יחסמו אותי כי לא נעים להן לשמוע,
שיש גם דעות אחרות. או שלא יחסמו אותי אבל ימחקו מיד את התגובה שלי, כן את...

שנשים יבינו שיש את הדבר הזה - אונס בהסכמה
יש אותו בגדול,
וזה לא משהו שאני ממציא,
והאם יש להן את היכולות הנפשיות שיש לך, אני מקווה,
כי זה לא ברירת מחדל כפי שהנשלטות לפחות בחצי שנה האחרונה מציגות את זה,
כאילו שזה must בכל סשן,
אתן צריכות להבין שאתן גוררות בחורות אחרות אפילו לא רק נשלטות אחריכן,
אם התיאורים האלה של כמה האונס מחרמן, ולא רק אונס - אני לא שמרן
ויחד עם זאת, אני לא חושב שאונס בהסכמה זה הפנטזיה המובילה וכולם עושים את זה
כמו שהעירו לי בפוסט אחר שכתבתי - זה לדעתי קיצוני,
ויש לזה השלכות נפשיות, בחורות צריכות לדעת את זה. אפילו שזה מחרמן אותך
קחי בחשבון שהוא עלול לרצות את זה בכל סשן, את מנטלית רוצה לעשות כל מה שהוא אומר,
מה תעשי - תגידי לו - לא בא לי?
תלכי למשטרה אחר כך, יצחקו עליך, הוא עושה עליך גוגל, רואה הכלוב, כבר את בחוץ, לדעתי האישית.

עזבי אותך, מכל הבלוף הזה של מילת ביטחון, עדיין לא קראתי אפילו פוסט אחד!!! של נשלטת,
שאמרה מילת ביטחון כדי שהשולט שלה יפסיק את הסשן, אפילו לא פוסט אחד,
קחו את זה בחשבון.
שולטים מתגאים בזה, שהיא חטפה את כל ההצלפות הכי קיצוניות, ולא אמרה את מילת הביטחון,
רק בשביל לחמם את הנשלטות הבאות, זורקים להם טיזר ואחר כך מוחקים את הפוסט כי גם הם מבינים שזה אולי
היה יותר מדי.

די ברור לי שיש פה המון בנות, בוא לא נקרא לזה אונס, בוא נצניע את זה - יחסי מין בכפייה,
ולא רוצות לדבר מהסיבה הפשוטה - הן בטוחות שהן הביאו את זה על עצמן,
מה שבפירוש לא נכון, אם מישהי קוראת את הפוסט הזה - זה בפירוש לא נכון!!!!
אתן לא הבאתן את האונס על עצמכן, עשו עליכן מניפולציה זולה,
אתן חייבות להבין את זה, תתחילו לדבר. אל תחכו שמישהי אחרת תעשה את העבודה בשבילכן.
והכי גרוע זה לסגור את הפרופיל ולברוח כמו רוב הנשלטות.
בינתיים רק אחת עלתה ואמרה שאחרי האונס הוא אמר לה - מה אני אעשה הייתי חרמן, דפדפי.
אם לא תדברו זה יגיע למצב שזה כבר לא יהיה אונס בהסכמה - זה יהיה מושג חדש,
כרגע מה שאני מציע "אונס בחסות הבדסם" והפירוש שלו,
זה יהיה סתם איזה אקט שגרתי שאנשי הקהילה עושים.

וזה לא רק אונס - המון אקטים קיצוניים, שמשום מה כבר עכשיו ראיתי כמה שהורידו את הפוסטים הללו... אם זה כל כך מחרמן וטוב
למה אתם מורידים?
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 8 באוק׳ 2022
Good-Girl כתב/ה:
מסוג הפוסטים שמזכירים לי למה לא להגיב בפורומים.
כל הטרולים נמצאים כאן במיטבם.

אם הייתי מטריל הייתי זורק שטויות מהסוג שלך, ליצנית.
לי-און
לפני שנה • 8 באוק׳ 2022
לי-און • 8 באוק׳ 2022
אין טריגר, את הטריגר מגלים רק בדיעבד,
ואחרי שמגלות, בורחות,
לפחות אם היו עושת את המינימום - תגידו מה היה בעילום שם אפילו,
יחד עם זאת, הח'ברה מגזימים, מה שיחזיר את הבדסם 50 שנה אחורה,
עוד מעט תצטרך להיכנס למסיבה עם איזה קוד סודי.
יבדקו אם אתה משלנו...

רגע בעצם, כבר עכשיו קראתי מודעות, שאתה צריך להיכנס
עם קוד סודי למסיבה. לשם אתם רוצים ללכת?
זאת אומרת, אתם משדרים לחברה, שהפעילות בפנים היא לא הכי לגיטימית,
ואין כניסה לונילים.
תמרעה המרטשת​(שולטת)
לפני שנה • 8 באוק׳ 2022
הייתי כבר מוכנה להתעצבן מרק קריאת הכותרת אבל הפתעת אותי לטובה. אני מבינה לגמרי למה אתה מתכוון.

ראיתי במו עיניי במסיבות מקרים בהם למרות כביכול שהבחורה לא אמרה ״לא״, לדעתי היא לא הייתה במיינדסט בכלל להסכים. כמובן שלא משנה כמה ניסיתי להתערב זה לא עזר.
יש לא מעט שטיפת מוח וגם להעצים מיניות ובעצם אתגר ללכת כמה שיותר רחוק, כשאת/ה לא באמת מעוניינים בכך בלב שלם.
ולגבי me too כמות הטורפות המיניות שבחסות ״העצמה נשית״ מצליחות להגיע לנשים ומטרידות אותן בחסות ״תכירי את המיניות של עצמך״ היא רבה. אפשר ללמוד את זה מפרשת עמותת ״כולן״ וההשתקה שהייתה במקום שהיה אמור להיות איזור בטוח עבור נערות ונשים.