סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

גיל זה רק מספר?

הוא​(שולט)
לפני שנה • 8 בינו׳ 2023
הוא​(שולט) • 8 בינו׳ 2023
למרות שזה לכאורה אתר של תחום לא נורמטיבי
מתוך קבוצה של אנשים יש כאלה שלא יכולים או לא בנויים
לצאת מקבעונות ונורמות או מתקשים להתמודד אם איך זה יתקבל בסביבה הקרובה .
אם יש כימיה וצרכים שנענים הגיל אינו רלוונטי כמובן במסגרת החוק.
Kitty frank
לפני שנה • 8 בינו׳ 2023
Kitty frank • 8 בינו׳ 2023
אני תמיד חושבת על גיל כמו על הסתברות. יש יותר סיכוי שעד גיל x מישהו ילמד ויחווה y, אבל זה לא אומר שבהכרח זה ככה.
anyzeany
לפני שנה • 8 בינו׳ 2023
anyzeany • 8 בינו׳ 2023
מעניין, שדווקא בכלוב, שמאוד מתאמץ לשדר מסר שהכל מותר (בהסכמה כמובן), ואין לשפוט וכולי, בנושא הפרשי הגיל יש כאן המון פרימיטיביות.
the rain song
לפני שנה • 9 בינו׳ 2023
the rain song • 9 בינו׳ 2023
למה פרימיטיביות?
אשה צעירה שרוצה ילדים זה פרימיטיבי? גבר מבוגר שכבר יש לו ילדים בוגרים ולא מעוניין בעוד ילדים, זה פרימיטיבי?
וגבר צעיר שרוצה משפחה, מה יש לו לעשות עם אשה בגילי? מה פרימיטיבי כאן?

כפי שנאמר - הכל תלוי באיזו מערכת יחסים מעוניינים.
השמרנות תבוא לידי ביטוי באי קבלת זוגות אחרים שבוחרים אחרת מאיתנו.
זה שאנחנו בכלוב אנחנו חייבים לרצות ולאהוב בשבילנו כל דבר?

הכלוב הוא לא קבוצת תמיכה.

מעניין שתמיד הצעירים לא מבינים מה לא בסדר בהפרש גילים גדול.
במיוחד "הבוגרים מאוד לגילם"
ivy​(נשלטת)
לפני שנה • 9 בינו׳ 2023
ivy​(נשלטת) • 9 בינו׳ 2023
זכותה. כמו שאחד יעדיף מלאה או רזה או מתולתלת ווטאבר. תתבגר ותתגבר
אביב נעורים
לפני שנה • 9 בינו׳ 2023
אביב נעורים • 9 בינו׳ 2023
כנראה שרק אני נכנס לבלבלה כשאישה בגיל 23 מזמינה אותי לסקס😂
im for you​(נשלטת)
לפני שנה • 9 בינו׳ 2023
im for you​(נשלטת) • 9 בינו׳ 2023
שלגי כתב/ה:
גיל אינו רק מספר ויעידו על כך סימניו הברורים, ולא רק בפן הפיזי…
גיל אינו רק מספר אלא מעיד על המקום בו אנחנו נמצאים בחיים, הנסיון שלנו וכפועל יוצא גם הרצונות והצרכים שלנו. נכון שיש אנשים צעירים שהם מאוד בוגרים ולהפך - ועדיין כשמדובר על פער משמעותי - זה אינו מספיק במקרים רבים, בעיקר אם הצדדים מעוניינים בקשר רציני לטווח ארוך.

יתכן ולך זה לא מפריע וזה כמובן בסדר גמור, רק צריך לזכור (כפי שכבר נאמר בתגובה למעלה) שזה שלהן ולא שלך…

ואי בול...
גיל זה לא סתם מספר בכלל ולא מדברת על הפרש שנה שנתיים... ככל שהאדם יותר זמן בעולם לא יעזור מה עבר או לא הפרספקטיבה אחרת אפילו אם לא עבר כלום עצם הזמן כבר משנה אותך וכמובן שזה לא באמת קורה שלא עוברים דברים!

קח לדוגמה כול אחד שעבר את גיל 30 תשאל אותו על השינוי הזה מגילאי ה20 כול אחד יגיד לך שהיה שינוי מהותי בתפישה וזה ככה בכול תקופה השינוי..

שינוי גדול יותר או קטן וחוויות בדרך, אנחנו לומדים מהם חלק מהגדרת למידה זה שינוי התודעה לאחר שחווים/יודעים וזה כבר במודע והראש שלך קיבל תוספת=שינוי חשיבה... גם כאלו שחוו דברים דרמטיים עד גיל 20 תפגשו בגיל 40 לא יהיה שונה? יום יום רגע רגע שאנחנו בעולם הזה אנחנו משתנים/מתעדכנים

עוד דוגמה בחור/ה בן/ת 20 נכנס/ת לכאן כמה ניסיון מיני נורמלי כבר יכולה לצבור ב5 שנים נגיד...?!ועזבו נורמלי כמה בכלליות?

לא יעזור גיל זה לא סתם מספר זה בסדר לא לשפוט או להתעלם ושזה לא מה שישנה לך.. אבל הבדלים תמיד יהיו.

"הזמן עושה את שלו"
Snitch
לפני שנה • 9 בינו׳ 2023
Snitch • 9 בינו׳ 2023
גיל הוא לא רק מספר בכל מה שקשור לאופי של האדם, לרצונות ולשאיפות שלו, אבל הוא משחק תפקיד פחות חשוב וקריטי לדעתי ברגע שיש התאמה.
לצורך העניין, לא הייתי יוצא לדייט מראש עם מישהי שיש לי מולה הפרש גדול, אבל אם כבר הכרנו ונוצר הקליק הרגשי, אז שיזדיין העולם ומבחינתי זאת "בעיה" שאפשר להתגבר עליה
Obsessive
לפני שנה • 18 בינו׳ 2023
Obsessive • 18 בינו׳ 2023
לצערי צעירים ממני או בני גילי לא מושכים אותי אוטומטית. אבל זה בגלל אבא שלי. הכל בגללו.