סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כתבה בעובדה על המכללה

ארגמןן​(אחרת)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
ארגמןן​(אחרת) • 13 בינו׳ 2023
פרלין כתב/ה:
מתהפך כתב/ה:
הכתבה הצליחה לבלבל אותי.

התחלתי להאמין שיש שינוי.
והאשה היא יצור חכם, חזק, יודע מה שרוצה מעצמו.
התקווה שלי שאשה תקח אותי ותחזיק אותי כלכלית ,מינית, ותדאג לכל צרכי ,היתה נראית קרובה מתמיד.

ואז צפיתי "בתחקיר" והבנתי שהדרך עוד ארוכה . כנראה, מה שהיה הוא שיהיה .
האשה כרגיל, חלשה, מסכנה, מבולבלת,קלת דעת, קופאת ברגעים שלא צריך לקפוא,
עושה דבר ואז מיד מתחרטת ,לא לקחת אחריות, מתבכיינת ,רועדת.

ומדובר לפי התחקיר בעשרות.
לא אחת ולא שתיים.
כמעט כולן.

אתה יודע למה נשים קופאות? שמעתי פודקאסט בביולוגיה על זה. גילו שלנשים יש מנגנון נוסף על הfight or flight, קפיאה במקום. זה מאוד הגיוני מבחינה אבולוציונית כי נשים קטנות וחלשות מגברים ולהילחם או לברוח מהם זה פשוט לא חכם. נשים קופאות כמו שארנבים קופאים וכמו שילדים קופאים.
אף אחד לא יאשים ארנבת שהיא רצתה להידרס או שהיא חלשה, נכון? זה יהיה טמטום צרוף.

הן גם לא חלשות מכיוון שהן נשים. כל אחת מורכבת מהמון דברים שונים, נסיבות חיים שונות וכו'.. תתפלא.
עכבר​(מתחלף){Yaara-g}
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
עכבר​(מתחלף){Yaara-g} • 13 בינו׳ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
עכבר כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
עכבר כתב/ה:
הקהילה הזו נבחנת בדיוק בתגובה שלה לדברים כאלו.
למעשה כל קהילה נבחנת.
בדיוק כמו שמוטי אלון אנס בחופשיות ודרוקמן נתן לו פאס. ואח"כ מלא אנשים באו לעזרתו. והטילו רפש ואמרו שהם הנפגעים שקרנים וכו וכו - הטיעונים של מחנה הפרו-אונס הם בול אותו דבר לא משנה אם זה חסידות בלעז או מועדון בדסם בת"א. אין בזה יצירתיות כי אין צורך. הולכים עם מה שעובד.

ואנשים, בבקשה תהיו טיפונת פחות נאיביים. שום דבר לא ייקבע בבית משפט כי בית משפט לא עוזר לגלות את הצדק. בטח שלא במקרים של אונס ובטח ובטח לא במקרים שקשורים לקהילה המינית הכי לא מובנת בארץ. שום משטרה, שום פרקליטות, שום שופט לא יגלו מה באמת קרה שם. כל מה שיהיה אם הנפגעות ילכו לתחנה יהיה שהן יסבלו במשך שנים, עד רמת האשפוזים ומעבר לה. תראו מה קרה לאנסים סדרתיים אחרים בישראל. תראו גם את הנפגעות. אלו העובדות.

אין איך להתחמק מזה שאם קבוצה של נשים באות ומספרות סיפורים כאלו, אפשר או להתעלם מהן ולהמשיך עם עסקים כרגיל, או להחרים את האנסים ולמרר את חייהם. אף אחד לא הולך לעשות את ההחלטות המוסריות שלכם עבורכם. זו ההכרעה וזה העניין. אין "אני לא שופט" - אתה שופט. אין "לא להחליט" - אתן מחליטות.

כל בנאדם ששמע את העדויות האלו והנשמה שלו לא נשרפה, אין לו לב, וזה דבר מצער מאוד אבל ככה זה, יש בעולם הזה אנסים ויש אנשים שמתירים אונס. כל השאר צריכים לתרום את תרומתם הקטנה כדי שכנופיית המכללה תחייה בגהינום. זה יהיה לחלוטין לטובת הקהילה הבדסמית בישראל. אם הקהילה תאתרג אותם אז הקהילה אומרת: כן, בדסם ואונס זה מילים נרדפות.

תחשבו אתם מה המשמעות של מסר כזה. מה המשמעות שלו על הברגים שמחזיקים את הארון הבסדמי.

(בבקשה תחסכו ממני תגובות בנוסח קונספירציות "השבכ הרג את רבין", "העולם נשלט על ידי גזע רפטליאנים" ו"כל הנערות האלו עשו יד אחת ותיאמו גרסאות כדי להפיל את מועדון הטאבו". זה טמטום שלא שווה את השנייה שלוקח לקרוא אותו.)

כן, אני אתמוך במתלוננות בשם הגחמות שלך ואוותר על הדעה שלי בגלל שאני משתייך לקהילה מסוימת. איזו דה-לגיטימתיה פסיכית ופרימיטיבית. כמו שאמרתי - פנאט דתי.

תגיד חבריקו יש מצב שאתה מזדיין לי מהפנים או לפחות סותם את חור הפלאפלים שלך?

תמשיך להוכיח מהי רמתכם. טוב שלא אמרת לי שאימי זונה או שאני אוכל בתחת. חחחחח איזה ילד.

מעניין אותי לראות עם אוברמנטש גילמני עם מנת משכל של מעל 9000 כמוך יבין עד כמה אני מחשיב את דעותיו מהמשפט הבא:
בפעם הבאה שאתה בא לשלוח לי תגובה תעתיק אותה בבקשה לוורד, תדפיס על דף מנייר ממוחזר, תקפל את הדף עד שיהיה לך ביד רק ריבוע קטנטן, ואת הריבוע הזה תדחוף עמוק לתחת שלך.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
אה, לגברים אין את זה? איזה קטעים.
אני מכירה את
Fight or flight or freeze
וכל מה שקראתי על זה הסביר למה יש כל אחד מהם ואיך אפשר להתאמן על שליטה בהם (אפשר! זה מגניב! אבל זה נושא נפרד אז נניח לזה רגע),

אבל לא שמתי לב שיש הבדל מגדרי! ידעתי שגברים פחות קופאים ויותר תוקפים אבל לא ידעתי שיש לנו סעיף נפרד!

כל יום לומדים משהו 🙂 יאללה הלכתי לגגל 🙂
אוי לבושה
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
אוי לבושה • 13 בינו׳ 2023
לגבי 3 אגב, שאמרת שבגלל שהוא מעמיס בחורות בערמות הוא לא צריך לאנוס.
ההיפך יקירי, בגלל שהוא מעמיס בחורות הסיכוי שהוא יתמסטל וישתכר ויחשוב שזה לגיטימי הוא הרבה יותר גדול.
האנסים הם לא רק המיואשים, הם גם האנשים שמקבלים הרבה ואז חושבים אינסטקטיבית שהם מלכים.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 13 בינו׳ 2023
פרלין כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
כמה דברים:
1 - לנשים האלה יש אונליפאנס, אז אני שם את התמימות שלהן בספק.
2 - זה באמת מהמקומות האלה שהספק הוא הכרחי וקריטי בהם יותר מתמיד, כי מדובר ב-BDSM. קל נורא להציג אקט שנעשה בהסכמה כאקט בכפייה, במיוחד לאדם מבחוץ שלא מתמצא בעולם הבדסמ"י, הוא לא יודע איך בחורה מביעה עונג ואיך היא מביעה כאב וסבל, איך ההבדלים נראים וכו'. קל נורא לנצל שולטים מבחינה משפטית, המערכת נוטה להיות מוטה בנוגע לכל מה שקשור ל-BDSM. במילים פשוטות יותר - קל הרבה יותר לצייר שולט כאנס מאשר לצייר ונילי כאנס, או נשלט.
3 - אני בספק שהוא עשה משהו מהסיבה הפשוטה שהוא מעמיס בחורות בערימות ואין לו צורך לאנוס מישהי, לפחות על פי מה שנראה על פני השטח.
4 - נחכה לתחקיר ונבדוק את חומר הראיות, זה הכי חשוב בסוף היום.

בשורה התחתונה, אם הייתי צריך להמר אם הן משקרות או שלא, הייתי מהמר שכן. כל המקרה פשוט נראה לי לא סביר בעליל. אבל כמו שאמרתי, אני לא מונע מחישובי סבירות, נחכה לחומר הראיות.

זה היה קל!

ספק = / בטוח
קיצור, יש לך הבנת נקרא מזעזעת והוכחת את זה. תפתחי מילון ותקראי על המילה "ספק". בהצלחה!

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי ינו' 13, 2023 7:55 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
מתהפך כתב/ה:
הכתבה הצליחה לבלבל אותי.

התחלתי להאמין שיש שינוי.
והאשה היא יצור חכם, חזק, יודע מה שרוצה מעצמו.
התקווה שלי שאשה תקח אותי ותחזיק אותי כלכלית ,מינית, ותדאג לכל צרכי ,היתה נראית קרובה מתמיד.

ואז צפיתי "בתחקיר" והבנתי שהדרך עוד ארוכה . כנראה, מה שהיה הוא שיהיה .
האשה כרגיל, חלשה, מסכנה, מבולבלת,קלת דעת, קופאת ברגעים שלא צריך לקפוא,
עושה דבר ואז מיד מתחרטת ,לא לקחת אחריות, מתבכיינת ,רועדת.

ומדובר לפי התחקיר בעשרות.
לא אחת ולא שתיים.
כמעט כולן.

מאוד מפתיע!
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
עכבר כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
עכבר כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
עכבר כתב/ה:
הקהילה הזו נבחנת בדיוק בתגובה שלה לדברים כאלו.
למעשה כל קהילה נבחנת.
בדיוק כמו שמוטי אלון אנס בחופשיות ודרוקמן נתן לו פאס. ואח"כ מלא אנשים באו לעזרתו. והטילו רפש ואמרו שהם הנפגעים שקרנים וכו וכו - הטיעונים של מחנה הפרו-אונס הם בול אותו דבר לא משנה אם זה חסידות בלעז או מועדון בדסם בת"א. אין בזה יצירתיות כי אין צורך. הולכים עם מה שעובד.

ואנשים, בבקשה תהיו טיפונת פחות נאיביים. שום דבר לא ייקבע בבית משפט כי בית משפט לא עוזר לגלות את הצדק. בטח שלא במקרים של אונס ובטח ובטח לא במקרים שקשורים לקהילה המינית הכי לא מובנת בארץ. שום משטרה, שום פרקליטות, שום שופט לא יגלו מה באמת קרה שם. כל מה שיהיה אם הנפגעות ילכו לתחנה יהיה שהן יסבלו במשך שנים, עד רמת האשפוזים ומעבר לה. תראו מה קרה לאנסים סדרתיים אחרים בישראל. תראו גם את הנפגעות. אלו העובדות.

אין איך להתחמק מזה שאם קבוצה של נשים באות ומספרות סיפורים כאלו, אפשר או להתעלם מהן ולהמשיך עם עסקים כרגיל, או להחרים את האנסים ולמרר את חייהם. אף אחד לא הולך לעשות את ההחלטות המוסריות שלכם עבורכם. זו ההכרעה וזה העניין. אין "אני לא שופט" - אתה שופט. אין "לא להחליט" - אתן מחליטות.

כל בנאדם ששמע את העדויות האלו והנשמה שלו לא נשרפה, אין לו לב, וזה דבר מצער מאוד אבל ככה זה, יש בעולם הזה אנסים ויש אנשים שמתירים אונס. כל השאר צריכים לתרום את תרומתם הקטנה כדי שכנופיית המכללה תחייה בגהינום. זה יהיה לחלוטין לטובת הקהילה הבדסמית בישראל. אם הקהילה תאתרג אותם אז הקהילה אומרת: כן, בדסם ואונס זה מילים נרדפות.

תחשבו אתם מה המשמעות של מסר כזה. מה המשמעות שלו על הברגים שמחזיקים את הארון הבסדמי.

(בבקשה תחסכו ממני תגובות בנוסח קונספירציות "השבכ הרג את רבין", "העולם נשלט על ידי גזע רפטליאנים" ו"כל הנערות האלו עשו יד אחת ותיאמו גרסאות כדי להפיל את מועדון הטאבו". זה טמטום שלא שווה את השנייה שלוקח לקרוא אותו.)

כן, אני אתמוך במתלוננות בשם הגחמות שלך ואוותר על הדעה שלי בגלל שאני משתייך לקהילה מסוימת. איזו דה-לגיטימתיה פסיכית ופרימיטיבית. כמו שאמרתי - פנאט דתי.

תגיד חבריקו יש מצב שאתה מזדיין לי מהפנים או לפחות סותם את חור הפלאפלים שלך?

תמשיך להוכיח מהי רמתכם. טוב שלא אמרת לי שאימי זונה או שאני אוכל בתחת. חחחחח איזה ילד.

מעניין אותי לראות עם אוברמנטש גילמני עם מנת משכל של מעל 9000 כמוך יבין עד כמה אני מחשיב את דעותיו מהמשפט הבא:
בפעם הבאה שאתה בא לשלוח לי תגובה תעתיק אותה בבקשה לוורד, תדפיס על דף מנייר ממוחזר, תקפל את הדף עד שיהיה לך ביד רק ריבוע קטנטן, ואת הריבוע הזה תדחוף עמוק לתחת שלך.

חה חה
כמו שאמרתי, ילד
dark enlightment​(שולט)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
dark enlightment​(שולט) • 13 בינו׳ 2023
אם אני מתעלם מהרפש ההדדי אחד כלפי השני ומתרכז בתוכן עצמו של הדיעות אז יש כמה מושגים:

- לקיחת אחריות.
- האשמת הקורבן.
- תדמית/סטיגמה (תדמית התוקף, תדמית הנתקפת, תדמית המעורבים וכו' לפני כניסתם לסיטואציה)
דוגמא: אונליפנס שהזכירו עבור אישה כדי לקעקע את התנהלותה, תדמית בעייתית מצד התוקף לכאורה וכו'.

האם המושג "לקיחת אחריות" מפורשת בעיניכם כאוטומטית "האשמת קורבן" ואולי אף זילזול בעמדת הנתקף או
שיש הבדל בין השניים ואין האחד מצביע בהכרח על השני?
אם כן יש הבדלים, מתי זה "בסדר" להביא אותם בחשבון ומתי הם סתם נזרקים לסיטואציה
רק כדי לצאת נקי ולחפות על משהו שהיה חד כיווני לגמרי?

האם תדמית האדם או סיפורים עליו ממקור לא קרוב(אנשים סיפרו. הגיעו שמועות) זה משהו שמהווה שיקול
מרכזי בדיעה שלכם? מבחינת "אין עשן בלי אש". אני מדגיש "מרכזי" כיוון ששיקול קל כמעט תמיד יש.
בכל זאת, ככל שיש יותר סיפורים יש יותר שאלות שצצות, גם לאנשים שמנסים להיות אובייקטיבים כמה שאפשר.
אני לא שואל על מקור קרוב כי לאנשים שקרובים אליך מאמינים.

אני לא שואל ספציפית על המקרה אלא באופן כללי על סיטואציות מהסוג הנ"ל.
אפשר גם להתייחס למקרה עצמו אם רוצים.
(זה מה שעד עכשיו עשו)

שבוע טוב.
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
קטלב​(מתחלף) • 13 בינו׳ 2023
dark enlightment כתב/ה:
אם אני מתעלם מהרפש ההדדי אחד כלפי השני ומתרכז בתוכן עצמו של הדיעות אז יש כמה מושגים:

- לקיחת אחריות.
- האשמת הקורבן.
- תדמית/סטיגמה (תדמית התוקף, תדמית הנתקפת, תדמית המעורבים וכו' לפני כניסתם לסיטואציה)
דוגמא: אונליפנס שהזכירו עבור אישה כדי לקעקע את התנהלותה, תדמית בעייתית מצד התוקף לכאורה וכו'.

האם המושג "לקיחת אחריות" מפורשת בעיניכם כאוטומטית "האשמת קורבן" ואולי אף זילזול בעמדת הנתקף או
שיש הבדל בין השניים ואין האחד מצביע בהכרח על השני?
אם כן יש הבדלים, מתי זה "בסדר" להביא אותם בחשבון ומתי הם סתם נזרקים לסיטואציה
רק כדי לצאת נקי ולחפות על משהו שהיה חד כיווני לגמרי?

האם תדמית האדם או סיפורים עליו ממקור לא קרוב(אנשים סיפרו. הגיעו שמועות) זה משהו שמהווה שיקול
מרכזי בדיעה שלכם? מבחינת "אין עשן בלי אש". אני מדגיש "מרכזי" כיוון ששיקול קל כמעט תמיד יש.
בכל זאת, ככל שיש יותר סיפורים יש יותר שאלות שצצות, גם לאנשים שמנסים להיות אובייקטיבים כמה שאפשר.
אני לא שואל על מקור קרוב כי לאנשים שקרובים אליך מאמינים.

אני לא שואל ספציפית על המקרה אלא באופן כללי על סיטואציות מהסוג הנ"ל.
אפשר גם להתייחס למקרה עצמו אם רוצים.
(זה מה שעד עכשיו עשו)

שבוע טוב.

יותר מעניינות מהשאלות הן התשובות שלך אליהן.
מה התשובות שלך לשאלות הללו, בהקשר הזה? האם באמת לא ניתן לאנוס נשים עם חשבון אונליפנס?
Snitch
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
Snitch • 13 בינו׳ 2023
דעה לא פופולרית: השרשור הנוכחי והריבים המפגרים שלכם ביחד עם ההעלבות הילדותיות, הרבה יותר גרועים ממה שקרה או לא קרה במכללה