בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כתבה בעובדה על המכללה

ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני שנה • 17 בינו׳ 2023
באופן לחלוטין לא ברור, אנשים מצפים מאישה שנאנסה ללבוש שק על הראש, להתיישב בפינה חשוכה כלשהי ולבכות 24/7.
אם היא מחייכת, או מתלבשת יפה, או (לא עלינו) אפילו מפרסמת פוסט מצחיק, סימן שהיא רצתה את זה.

מזכיר לי סרט בכיכובה של ג׳ודי פוסטר שכולל המון דיאלוגים מאפיינים. באחד מהם היא פונה אל התובעת הרצינית, שלבושה בחליפה יוקרתית, ואומרת לה: אני יודעת שאת לא מאמינה לי שנאנסתי, כי אני סתם פרחה bimbo. ג׳ודי פוסטר מגלמת בסרט הזה בחורה פשוטה, לא משכילה, לא ילדה טובה ולא מבית טוב.
im for you​(נשלטת)
לפני שנה • 17 בינו׳ 2023
im for you​(נשלטת) • 17 בינו׳ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
ברייה כתב/ה:
WitchFuneral
לידיעתך החברה הישראלית כולה נמצאת על הסקלה של טראומה. המציאות בה אתם חיים לא מאפשרת אחרת. זה לא אומר שכולם צורחים מתוך שינה או מתחבאים מתחת לשטיח, אבל זה כן אומר שתמונה של אוטובוס בוער עם ידיים ורגליים כרותות סביבו, לרובכם אינה גורמת שיתוק. אתם יכולים לשבת במקלט או בממד ולשחק במשחק בנייד בזמן שרקטות בשמי ישראל משחקות עם הבתים שלכם רולטה רוסית. פוסט טראומה יכולה להתבטא בהרבה מאוד דרכים. הביטוי הקלאסי של אדם עם ידיים רועדות ופלשבאקים שנבהל מרעש אינו המייצג היחיד של אדם שמתמודד עם פוסט טראומה. גם אטימות רגשית יכולה להיות חלק ממנה, גם מוכנות לפגוש מחבל בקניון ולרוץ אחרי אחד מיד לכשפוגשים בו (במקום לברוח) כאילו אתה בשדה קרב ולא בבילוי משפחתי, יכול להיות ביטוי למשקעים טראומתיים.
אני חוזרת לאותה השאלה נושנה ישנה שניסיתי למצוא עליה תשובה לאורך כל השיחה בינינו. אילו כלים עומדים לרשותך כשאתה בא לאבחן אנשים שמתמודדים עם פוסט טראומה, או כשאתה ניגש לקרוא מחקרים בנושא אלימות מינית, שחלקם לטענתך אינם אמינים ומהווים חלק מקונספירציה?

היי שוב.
מכיוון שהתחמקת באשכול הקודם בצורה לא אלגנטית ממה שרשמתי, נזכרתי שגם אני לא עניתי לך. האמת שרציתי לדחות קצת את הדיון בגלל שהתפתחו דיונים קצת יותר חשובים וזה ברח לי מהראש (כמו הדיון של Grey / Green).

תראי, אני אחזור לנקודה שלי ואנמק קצת יותר.
יש מחקרים אמינים מאוד בגלל האופן שבו המחקר בוצע ובגלל ***החוקר***. אם מביאים חוקר בכיר ומוכר, יש סיכוי מאוד נמוך שהוא ישקר ויחרטט נתונים.
למה? כי לחוקרים יש אינטרס לספק נתונים אמינים ולשמור על הקרדיביליות שלהם כחוקרים, ואתה פשוט תאבד מהקרדיבליות שלך כחוקר אם הם יתגלו כלא סבירים וכך תלך גם כל הקריירה שלך. כמו שאמרתי, שילוב של אתוס ופתוס מאוד גבוהים.

תחשבי על זה ככה:
חוקר זוטר מפרסם מחקר, שלאחריו מגיע חוקר בכיר ומפרסם מחקר עם תוצאות שונות מהותית - במקרה כזה, החוקר הזוטר יאבד את האמינות שלו.
לספק נתונים אמינים זה אינטרס עצום ומשמעותי של כל חוקר משמעותי, וזאת הנקודה.

נוסף לזאת, את תוכלי לראות שחוקרים בכירים ועם say בתחום מספקים נתונים שהם פחות או יותר אותו דבר. למשל, חוקר א' ו-ב' הם שני חוקרים מצטיינים. אחד מהם פירסם ש-80% מהנשים שותות קולה, השני פירסם שזה המקרה ב-81% או 82% או וואטאבר. הבנת את הנקודה. כן יש הדיפה עם המציאות ולכן אני יודע שיש סיכוי מאוד נמוך שזה מחורטט.

מאוד לא סביר שאדם יגיע למעמד של חוקר בכיר ומוערך אם הוא לא מתנהג כמכונה שאמורה לספק נתונים ונותן לאג'נדות שלו לנפח מספרים או משהו כזה.

ואם זאת ההגדרה שלך לפוסט טראומה, מבחינתי זה לא גרוע כל כך. אני סובל מפוסט טראומה ואני מרגיש שזה הרבה יותר חמור מזה. שוב, גם אם זה אכן פוסט טראומה - אלה תסמינים קלים מאוד שאפשר לחיות איתם.

אז זהו שרוב המחקרים היום לא אמינים והכול מושתת על כסף וכוח כמו כול העולם שלנו ואתן דוגמה לפני איזה שנה טובי הפרופסורים והרופאים בארץ הוציאו מחקר שמראה נחרצות שאנשים שיש להם בעיות קשב וריכוז יש להם סיכוי גדול יותר לחלות בקורונה!!!! וההטייה הזאת של מחקרים לא חדשה בכלל!!! כמו שמי פה התחילו בכלל מנוזל לשטיפת רצפות ורופאי שיניים ממליצים על השימוש לא?? כי מחקרים מראים שמועיל!!
והרי ברוררר שאם הם רופאים ופרופסורים וחוקרים ידועים מן המובחרים של הארץ הם צודקים!!! או שלא? או שפשוט שגם הם מונעים בכסף וכוח...?אבל בימינו כול מחקר צריך לקחת בעירבון מוגבל ודווקא הפוך ממה שאתה אומר האנדרדוגים הם אלו שיש להם את הפחות לאבד ובגלל שהם לא מפורסמים יותר יש אפשרות שלא ישלמו להם "לחקור" מה שרוצים שיחקרו ואופס גם לאיזה תוצאות.
באמת תתעורר 99% מהמידע שאתה צורך היום משרת אינטרס כלשהו אל תחייה באשלייה שגם בך לא משחקים.

עכשיו בהקשר של איבחון שאמרת על להבין נתונים... קשה מאוד בפסיכולוגיה/פסיכיאטריה באמת לאבחן הפרמטרים שלהם מאוד "יבשים" ולהזכירך שבדסמ והומוסקסואל היו על לא מזמן גם במדריך הbds כמחלה קשה... זה הכי לא כלי לאבחון שיש רק מזה נגזר העיניין שהמספרים שאתה חושב מהרופאים כביכול לא כזה מדויקים... רוצה לבדוק בעצמך? תרשום שם של מחלה נפשית ומה הפרמטרים שצריך תראה שזה עונה על רוב האנשים שעם בעיות וגם בלי.. והיות שהאיבחון לא כזה מדויק לכן באמת אי אפשר לדעת סדר גודל ומזה יוצא שבהחלט יש מצב שרוב המדינה דיי טראומתית ואיך לא??? כמו שאמרו לפני להרבה מאוד ישראלים נכחו או נקלעו לסיטואציה של פיגועים, או כמה הם דור שני ושלישי לשואה וחוו בבית שלהם מההורים / סבים וסבתות טראומות שעברו אליהם מהשואה,. או ניתן עוד דוגמא כמה אנשים היו בילדות בבתי ילדים בקיבוץ שכן זה שרט מלאא אנשים... או כמה ילדים גדלו בפחד מתמיד מרקטות...?? ובכלל לא התחלתי לדבר על הצבא!
זאת מדינה אולי קטנה ויחסית צעירה אבל עם מטען כול כך כבד!!!
אז החוק היבש של מי שמאובחן נפשית או לא, זה כמו החוק היבש במשטרה של מה נחשב אונס או לא... וזה באמת מדד אתה חושב??
אתה באמת חושב שזה אומר משהו המספרים האלו??

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי ינו' 17, 2023 6:08 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Snitch
לפני שנה • 17 בינו׳ 2023
Snitch • 17 בינו׳ 2023
BlackNazgul כתב/ה:
בינתיים מעיין עוז המסכנה ממש בפוסט טראומה, תראו איזה סרטונים היא מעלה:

https://www.tiktok.com/@maayan_oz__/video/7177008075281403137

אני לא מאמין לשום דבר שהיא אמרה בתחקיר זה הכל פרסום לonlyfans שלה.

לשאר הנשים אני כן, אבל היא? לא אפויה בכלל.
- היחידה עם פנים גלויות.
- הסיפור שלה לא קוהרנטי ולא הגיוני. אחרי שניסן לכאורה הטריד אותה במועדון היא המשיכה לבית שלו מספר פעמים.
- היא מעלה סרטונים שמגכיחים ענייני קשירות בכוח.
- יש לה חשבון onlyfans.

בקיצור היא עשתה כאן סיבוב פרסום על חרמנים שיעשו לה מנוי.

לשאר הנשים שם אני כן מאמין

כן, בטח. מדובר בעניין מדעי/אבולוציוני. ברגע שאישה פותחת אונלי, מחייכת או שיש לה מעל 5K עוקבים, היא מקבלת SUPER POWER כזה שמגן עליה מפני כל אנס או סתם תוקף 🤦‍♂️
fkfkeoeofkfk
לפני שנה • 17 בינו׳ 2023
fkfkeoeofkfk • 17 בינו׳ 2023
פרלין כתב/ה:
ואוו. יש לה חוש הומור והיא מעלה סרטונים לטיקטוק. אין מצב שהיא דוברת אמת!

אחלה חוש הומור בתוך מישהי שלכאורה נפגעה מניסן.
חוש הומור מאד ספציפי על מקרה מאד ספציפי שהיא תיארה.

אין ספק שזאת התנהגות נורמטיבית של מישהי בפוסט טראומה ובהמשך לכל שאר הדברים שכתבתי אז בכלל קל לראות שזה פשוט חוש ההומור שלה.
fkfkeoeofkfk
לפני שנה • 17 בינו׳ 2023
ברייה כתב/ה:
באופן לחלוטין לא ברור, אנשים מצפים מאישה שנאנסה ללבוש שק על הראש, להתיישב בפינה חשוכה כלשהי ולבכות 24/7.
אם היא מחייכת, או מתלבשת יפה, או (לא עלינו) אפילו מפרסמת פוסט מצחיק, סימן שהיא רצתה את זה.

מזכיר לי סרט בכיכובה של ג׳ודי פוסטר שכולל המון דיאלוגים מאפיינים. באחד מהם היא פונה אל התובעת הרצינית, שלבושה בחליפה יוקרתית, ואומרת לה: אני יודעת שאת לא מאמינה לי שנאנסתי, כי אני סתם פרחה bimbo. ג׳ודי פוסטר מגלמת בסרט הזה בחורה פשוטה, לא משכילה, לא ילדה טובה ולא מבית טוב.

אה כן, ברור, סתם סרטון מצחיק.
זה לא סרטון שמגחיך בדיוק את החוויה עליה היא התלוננה תחקיר עובדה, הומור רגיל לחלוטין.
זה נורמטיבי ולא מחשיד בכלל להעלות סרטונים שבו את כפות באופן מיני באופן מגוחך אחרי שבכית על זה בתחקיר של עובדה, כולם עושים את זה.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 17 בינו׳ 2023
פרלין​(נשלטת){ש} • 17 בינו׳ 2023
דווקא זה עוד יותר מצחיק בהקשר הזה. הומור שחור של שורדים זה דבר ידוע. וזה בטח לא מעיד על אמינות הסיפור שלה ממש כלום.
fkfkeoeofkfk
לפני שנה • 17 בינו׳ 2023
פרלין כתב/ה:
דווקא זה עוד יותר מצחיק בהקשר הזה. הומור שחור של שורדים זה דבר ידוע. וזה בטח לא מעיד על אמינות הסיפור שלה ממש כלום.

מזל שהיא לא אמרה שהשמש זורחת במערב.

אחרת כשהייתי טוען שזה בכלל מזרח היית אומרת שאת #מאמינה_לה
fkfkeoeofkfk
לפני שנה • 17 בינו׳ 2023
פרלין כתב/ה:
טובוש. מיצינו.

הסלטות והאקרובטיקה של הטיעונים שאנשים עושים כאן כדי להצדיק בכל מחיר אשה שקרנית זה לא ייאמן.

הכל רק כדי לא להודות שיש גם נשים שקרניות, נוכלות ואינטרסנטניות.
כולכן מלאכתיות תמימות.
אף אחת לא משקרת.
אף פעם.