סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

די, חפרתם

פרלין​(נשלטת){ש}
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
פרלין​(נשלטת){ש} • 13 בינו׳ 2023
האמת ורה, עכשיו אחרי שראיתי את הכתבה, אני לא כל כך מבינה מה את רוצה. לא חושבת שזה מוגזם מצד מישהי לצפות ש:
- לא יצליפו לה בכוס בניגוד לרצונה.
- לא ישכבו איתה שותפיו לדירה של הגבר איתו היא מזדיינת כשהיא קשורה או בכל צורה אחרת.

מותר לנשים להיות הרפתקניות מינית, זה לא הופך אותן לחתיכות בשר שכל עובר שב בא לוקח.
BlueBear
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023

Re: למה?

BlueBear • 13 בינו׳ 2023
טלי35 כתב/ה:
Ve-ra כתב/ה:
הבהרה

בשום פנים ואופן אין כאן קריאה לרכב על איזשהו גל של הגנת האנס. אני חושבת שעליו להנמק בכלא אם יימצא אשם.
אבל, הדיון אינו באנס. הדיון בקרבנות. הדיון הוא ביכולת של אדם החל מגיל בגרות לקחת אחריות על מעשיו. לא לצפות לאלטרואיזם חברתי. אלטרואיזם הוא רע הכרחי לעיתים. בראש ובראשונה עלינו לבחון את הסיטואציה ולהחליט אם אנחנו יכולים להכנס אליה ולצאת ממנה בשלום. כמובן הדברים אינם רלוונטים לילדה שנאנסת בידי אביה ואין לה שום יכולת, בהיותה ילדה, שלא להכנס לסיטואציה. את בת 18. את חזקה ושפויה מספיק ללכת למועדון בלי לאבד צלם אנוש בשתיה מוגזמת ובלי לגמור עם התחתונים בפה ליד מישהו שהכרת לפני רבע שעה, סבבה. את לא, אל תלכי למועדון. שבי עם חברה בבית קפה. קח אחריות על המסוגלות שלך. וגם על חוסר המסוגלות שלך. זה כמובן נכון גם לבנים צעירים בלה בלה בלה. או סתם אנשים בתקופות לא יציבות של חייהם.

למה הדיון הוא בקורבנות ולא באנס או באונס?

כי צריך שניים לטנגו.

לכל סיפור כזה יש אחריות של שני צדדים וכאן הקורבנות הלכו עם גבר שרק הכירו לדירה. בדסמ או לא, זאת טיפשות. אנחנו יכולים להתעלם מזה ולהסתכל רק על מה שנטען שהמואשם עשה. אבל זאת תמימות לחשוב שאנחנו יכולים להעלים טורפים מיניים מהעולם אבל אפשר ללמד איך להזהיר מכאלה ואת זה עושים מללמוד מה הקורבנות עשו וללמד את הבאות לא לעשות את אותן הטעויות.
ve-ra{Q}
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
ve-ra{Q} • 13 בינו׳ 2023
פרלין כתב/ה:
האמת ורה, עכשיו אחרי שראיתי את הכתבה, אני לא כל כך מבינה מה את רוצה. לא חושבת שזה מוגזם מצד מישהי לצפות ש:
- לא ישכבו איתה שותפיו לדירה של הגבר איתו היא מזדיינת כשהיא קשורה או בכל צורה אחרת.

מותר לנשים להיות הרפתקניות מינית, זה לא הופך אותן לחתיכות בשר שכל עובר שב בא לוקח.

יש שם הדגשה של כולן, אחת אחרי השניה, שהן הרגישו שמשהו אינו כשורה. ובכל זאת הן חזרו שוב ושוב. יש ציפייה שכשאנחנו רואים חלאה ומבינים שמשהו רקוב, נתרחק. רוב הנשים שהוצגו שם הגיעו לשם אחרי גיל צבא. לכל הרוחות, קצת בגרות ואחריות.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 13 בינו׳ 2023
Ve-ra כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

יש שם הדגשה של כולן, אחת אחרי השניה, שהן הרגישו שמשהו אינו כשורה. ובכל זאת הן חזרו שוב ושוב. יש ציפייה שכשאנחנו רואים חלאה ומבינים שמשהו רקוב, נתרחק. רוב הנשים שהוצגו שם הגיעו לשם אחרי גיל צבא. לכל הרוחות, קצת בגרות ואחריות.

זה גם עונה בצורה מאוד טובה לכל אלה שאומרים "במקום ללמד בחורות להימנע מאונס, תלמדו גברים לא לאנוס". עזבי את זה שאני לא מבין למה אי אפשר לעשות גם וגם, יש כאן דוגמה קלאסית לבחורות שיכלו להימנע מפגיעה אם היו מסבירים להן קצת כשהן היו קטנות איך להשתמש בדבר הזה שנקרא "מוח". זה פחות או יותר כמו לירות לעצמך בראש ואז להאשים את האקדח ולהציג כל מציאות אחרת כהאשמת הקורבן.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
ושלא נדבר על הטענה של "אבל הן רוצות לצאת להרפתקה מינית".
כן, בואי נצפה מכל בני האדם לא להיכנע לגחמות שלהם ובהחלט יווצר כאן עולם מושלם ללא שום עוול. נו באמת. איזה חלום בהקיץ.
ve-ra{Q}
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
ve-ra{Q} • 13 בינו׳ 2023
יולי Yuli כתב/ה:
Hindsight is always 20/20.

העניין הוא שכל הכתבה הזו נשמעת מגמתית שאני לא בטוחה בנות כמה הבנות שמתראיינות שם כעת ואם כל זה לא קרה אתמול בבוקר בעצם. שהרי מודגש שם שהכל פועל כפי שתמיד פעל. מצידי הנוול הגדול פה הוא ערוץ התקשורת (הנאלח) שמשדל בנות להיחשף לצורך כתבה צהובה. על פניו, אני לא בטוחה אם הן קיבלו ייעוץ משפטי ראוי כי רוב מה שנאמר שם סוגר את העדות שלהן על אופציה להרשיע אותו באונס אי פעם.
fkfkeoeofkfk
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
fkfkeoeofkfk • 13 בינו׳ 2023
פרלין כתב/ה:

השאלה זה למה את ממשיכה לדירה של הגבר שהצליף לך בכוס בניגוד לרצונך, למה המשכת לבוא לדירה הזו ולמה אין שום ביקורת בכתבה על ההתנהגות המטומטמת וחסר האחריות של הנשים האלה?!

זה שניסן אנס/הטריד אותן לא סותר את זה שקבלת ההחלטות שלהן פשוט מטומטמת והיו צריכים להגיד לה בכתבה "שמעי, את לא 100 בקבלת החלטות שלך, מה חשבת לעצמך?"
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
BlackNazgul כתב/ה:
פרלין כתב/ה:

השאלה זה למה את ממשיכה לדירה של הגבר שהצליף לך בכוס בניגוד לרצונך, למה המשכת לבוא לדירה הזו ולמה אין שום ביקורת בכתבה על ההתנהגות המטומטמת וחסר האחריות של הנשים האלה?!

זה שניסן אנס/הטריד אותן לא סותר את זה שקבלת ההחלטות שלהן פשוט מטומטמת והיו צריכים להגיד לה בכתבה "שמעי, את לא 100 בקבלת החלטות שלך, מה חשבת לעצמך?"

ואל תשכח את ההשלכות החברתיות של נשים שלא זוכות לביקורת חברתית. סביר להניח שהתחקיר הזה יוציא יותר נשים פתיות. בכללי, ככל שהרעיון של "אונס הוא בלתי נמנע בכל מצב" יתפוס יותר ויותר תמיכה, ככה הרבה יותר נשים ימצאו את עצמן עושות החלטות גרועות בנושא. נהיינו חברה של פתיתי שלג. כל ביקורת כבר מוצגת כהאשמת הקורבן.
לונדון
לפני שנה • 13 בינו׳ 2023
לונדון • 13 בינו׳ 2023
הבנת הנקרא לא הצליחה כי לא מעט קראו והגיבו באמוציה ללא הבנת המילים
בשום מקום לא היה האשמת הקורבן
אלא קריאה בשם של מטומטמות
תזהו לכן , קחו אחריות על המעשים