בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תתעוררו על עצמינו - כתבה על קטינים במועדון

Bite Twice Shai
לפני שנה • 22 בינו׳ 2023

תתעוררו על עצמינו - כתבה על קטינים במועדון

Bite Twice Shai • 22 בינו׳ 2023
הי כולם/ן

אז אם לא שמתם/ן הקהילה שלנו תופסת יותר ויותר תשומת לב *שלילית*. הרבה אנחנו מתעסקים בהסברה על הסכמה מרצון ומדעת ותוך מודעות לסיכונים ומקפידים להציג ככה לכל העולם.

אבל האמת כואבת. יש פה בעייתיות נרחבת בכל מה שנוגע להתמודדות ומניעה של פגיעות מיניות.

אני חושב שהגיע הזמן שכל אחת ואחד פה יבינו שהאחריות היא אישית וקהילתית ושהכח לייצר שינוי הוא אצלכםן. הרבה יותר יהיה קשה לשנות ולתקן אחרי שיכנסו פה במרחבים ברמה החוקית.

יש לנו הזדמנות באמת לשנות ולהיות אור לונילים. או להמשיך להצדיק את הסטיגמה.

מוזמנים/ות לבוא לאירוע שלנו ב-7 בפברואר - משנות.ים. ולהציע תכניות פעולה ולהתגייס אליהן או לקחת חלק בשינוי המלא דרכים אחרות.

הלינק - הכתבה.

https://mobile.mako.co.il/news-israel/2023_q1/Article-61810569a78d581027.htm&utm_source=Whatsapp&utm_medium=Share
Master Bruce
לפני שנה • 22 בינו׳ 2023
Master Bruce • 22 בינו׳ 2023
כל הכבוד למי שדיווח. חבל מאד שהשמירה בכניסה למקום לא מנעו את הכניסה שלה מלכתחילה. בדיקת תעודה מזהה בכניסה זה צעד בסיסי בכל מועדון עוד מאז שנות ה90.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני שנה • 22 בינו׳ 2023
משטרה, יס״מ ומג״ב?
מזל שהם נכנסו דרך הדלת ולא פרצו מהגג ומהחלונות (אם יש שם כאלה) וממתחת לבלטות. הנושא חשוב, אני לא מזלזלת, אני רק מופתעת שלא הביאו מסוקים וטנקים.

נ״ב. ומי שהתקשר ל 100 לא יכול היה פשוט לפנות לבעל המועדון, לשומרים וכן הלאה?

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון ינו' 22, 2023 5:40 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Bite Twice Shai
לפני שנה • 22 בינו׳ 2023
זה שהמשטרה פרצה למקום באורות ותופים.
וזה שלקחו אחריות על זה שמישהו מקורב עבר על החוקים,
לא אומר שאין לנו מלא מה לעשות.
יש מלאאא מה לעשות. אני אומר לכם, וזה מידע מגובה שיש המון פגיעות מיניות בקהילה. ולא סתם הסיבה שהקמתי קו סיוע.

וזאת אחריות של כל אחד ואחת מכם לשנות את זה
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 22 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 22 בינו׳ 2023
ברייה כתב/ה:
משטרה, יס״מ ומג״ב?
מזל שהם נכנסו דרך הדלת ולא פרצו מהגג ומהחלונות (אם יש שם כאלה) וממתחת לבלטות. הנושא חשוב, אני לא מזלזלת, אני רק מופתעת שלא הביאו מסוקים וטנקים.

נ״ב. ומי שהתקשר ל 100 לא יכול היה פשוט לפנות לבעל המועדון, לשומרים וכן הלאה?

ואחר כך אומרים שאין לנו מספיק שוטרים.
היו שולחים ניידת, הייתה עושה את העבודה ולא היו מלחיצים ומרתיעים כל כך את האנשים שהגיעו לחשוף את הדברים הכי אינטימיים בחיים שלהם. BDSM עדיין לא נחשב כפעילות נורמטיבית בקרב רבים בציבור, אף אחד לא רוצה שתמונה כזו או אחרת תופץ אי שם בחוץ, זה רצח חברתי.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני שנה • 22 בינו׳ 2023
WitchFuneral
לגמרי. ואני לא רוצה להשמע כמי שרואה קונספירציות בקפה של הבוקר, אבל זה נשמע לי מוזר. זה לא המועדון הראשון ולא האחרון אליו התפלחו קטינים, אך זאת הפעם הראשונה שהגיעו לחלץ אותם עם יחידות מג״ב ויס״מ. מה הם חשבו, שהבדסמים האלה עם כל האזיקים והשוטים ובגדי העור שלהם יחוללו מהומה, או שזאת הייתה הפחדה מכוונת? אל תגעו לנו בבנות, סוטים שכמותכם (על משקל פוטין באולימפיאדה: לא אכפת לי שהומואים יגיעו למוסקבה, בתנאי שלא יאנסו את הילדים שלנו).

לא נושא של מה בכך, ולכן יש בכל מועדון שומרים ואם מישהו קולט קטינים, הוא צריך לפנות אליהם. ולא להתקשר למוסד.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 22 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 22 בינו׳ 2023
מדובר בפעילות מאוד בעייתית בגלל שמדובר כאן על בזבוז טהור של כספי ציבור + הדאבל סטנדרט (לכאורה) מעלה ריחות של זוהמה וגזענות. אני מסכים איתך. לא שמעתי אפילו פעם אחת על מועדוני זנות וחשפנות שהוציאו אצלם את מבצע צוק איתן אצלם במועדון. שולחים ניידת, בודקים, אם יש משהו מסריח - עוצרים ומעכבים לחקירה. זאת התנהגות שהייתי מצפה לה במידה והיה מדובר במשפחת פשע שמעלימה בני אדם ומוכרת הרואין בכל הארץ.
אחדד שוב שמדובר רק בטיעון שעוסק בסבירות ולכן זה רק לכאורה, אבל אני מאמין שיש כאן משהו מסריח. אני לא חושב שהעלית קונספירציה, אני חושב שמדובר במחשבה די סבירה.

ואם להסביר בהומור (אך במדויק) את הטמטום שלהם: "טוב, תדחוף זין לתחת שוב ושוב כאחרון הונילים או שאני פולש אליך עם כל הכוחות שיש לי יא סוטה".
יאק.
Bite Twice Shai
לפני שנה • 22 בינו׳ 2023
כולכם מתייחסים לכמות השוטרים הלא מדודה.

מה עם זה שיש בעייתיות עמוקה עם התמודדות וומניעה של פגיעות מיניות - זה העיקר.
בכוח המוח{Aion}
לפני שנה • 22 בינו׳ 2023
בכוח המוח{Aion} • 22 בינו׳ 2023
לא הבנתי איזו אחריות אני צריכה לקחת, באופן אישי וכחלק מקהילה: אתה מציע לי להגיע אישית בסופי שבוע לדאנג'ן, ולבדוק תעודות זהות בכניסה?

אני לא חושבת שיש לנו אחריות בדס"מית קהילתית. רק כי יש איזה מקבץ הטרוגני של אנשים בעולם שמתרגשים ממיניות מסויימת שחלק מהפרקטיקות שלהם אולי מתיישבות עם שלי, לא הופך אותם לחברים שלי, ולא לאחים לנשק. האחריות שלי למעשים בחסות הבדס"ם היא לכל היותר כמו אחריות של כל בן אנוש אחר בעולם.

מעבר לכך, בליינות במועדונים בדס"ם, בכל הכבוד, זה לא בדס"ם אלא שואו של חיי לילה. כמו שונילים לא לוקחים אחריות ומתביישים בעצמם כי ונילי אנס ונילית, או הטריד ונילית במועדון, או הזרים קטינה אליו הביתה, ככה גם אני מסרבת להרגיש אשמה או אחריות או חובה בנוגע למקומות, אנשים ואקטים שאיני מכירה ולא הייתי חלק מהם. מספיק עם זה. אני לא מבצעת עבירות מין מתוקף היותי בדס"מית או מתוקף היותי ונילית, וכך גם החברים שלי, בין אם הם בדס"מים או ונילים.

אני מסייגת ואומרת את המובן מאליו: אם אדם, כל אדם, בלי קשר למינו ונטייתו, רואה או חושד שמתבצעת עבירת מין (ולא רק) או עומדת להתבצע, יש לו אחריות אישית לנסות לעצור את הביצוע ולסייע למותקף/מוטרד, לרבות פניה למשטרה.

תודה ושלום.
    התגובה האהובה בשרשור