אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הנה מי שהורס לכם באמת

ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני שנה • 25 בינו׳ 2023
יולי Yuli כתב/ה:
ברייה כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:
לא הבנתי את השאלה. אנדורפינים כן מה? מגננה פסיכולוגית לא מה?
'
את מסכימה/טוענת שמופרשים אנדורפינים, שהם תגובה נוירולוגית טבעית לשיכוך מצבים של דחק. אבל את לא מסכימה שבמקביל לאנדרופינים מופעלים גם מנגנונים פסיכולוגיים שאחראים להתמודדות עם מצבים של דחק?

כמובן שעשויים להיות מופעלים גם מנגנונים פסיכולוגיים, אבל עדיין מדובר במנגנון שונה. והוא אכן לא תמיד מופעל. ולא תמיד צריך אותו.
כשאני חווה סשן אימפקט אני שואפת כן להפעיל בכוונה מנגנון שיכוח כאב, ואני לא שואפת להפעיל מנגנון פסיכולוגי של הדחקה או ניתוק, ואכן ברוב הפעמים זה לא קורה, כי הסשן לא נחווה לי כטראומטי. זה כל הקטע.

כבר סיכמנו שתהליכים פסיכולוגיים נדונים לא מחייבים חוויה טראומטית. לא יותר ממה שמחייבת הפרשה של אנדורפינים (תגובה נוירולוגית למצבים של דחק).
בכל מקרה, תודה שענית. התשובה שלך עניינה אותי.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני שנה • 25 בינו׳ 2023
במקרה שלנו, באופן חד משמעי, אני יכולה להעיד שהאיכות של המפגש המיני שלנו תלויה ביכולת שלי לעבור שינוי תודעה, וההנאה שלו ממנו תלויה ביכולת שלו לעבור פזה תודעתית. בחיים שמחוץ למפגש מיני הוא לא יאנח בהנאה למשמע אוושת שוט, אלא יתכופף, יזוז, או קרוב לוודאי יתגונן. ואני, מחוץ למפגש המיני שלנו, נוהגת לשלוף מהתיק שלי תחבושת אלסטית, משחה מאלחשת או פלסטר, כשהאדם לידי כואב, ולא לתפוס אותו באוזניו ולהביט לו עמוק בעיניים כדי לקרוא בהן את כאבו ולספוג אותו אל תוכי עד תום. ללא שינוי תודעה שהפך לתגובה פבלובית לסיטואציה מינית בינינו, הוא ואני סביר להניח לא היינו.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 25 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 25 בינו׳ 2023
בנוגע לסאב ספייס - כולה מדובר בשינוי מצב תודעתי. זה פחות או יותר כמו להיות מסטול ואז לא אכפת לך משום דבר חוץ מהלאפה שניצבת מולך. אנחנו עוברים ממצבים תודעתיים מסוימים למצבים תודעתיים אחרים כל הזמן. זה נהיה רע כשרע לך, לא רלוונטי לסאב ספייס. מזוכיסטים נהנים מכאב, זה כל הקטע שלהם.

מילת ביטחון - מי שרוצה להשתמש בה, יכול להשתמש בה. שום דבר לא מונע ממנו. ולתרץ את זה עם "אבל היא בסאב ספייס" זה מגוחך. אם נשלטת מרגישה שהיא יכולה לתת יותר ולספק יותר, שתהנה ותזרום עם התחושות שלה. אם היא נמצאת בדיסוננס חמור והיא לא יציבה נפשית או שהיא משחזרת טראומות זה פשוט לא בדס"מ ולכן זה לא רלוונטי. מן הסתם גם שעם בחורה כזאת לא נכנסים למיטה.

משחקי סכין - שוב, חוסר הבנה בסיסית במזוכיזם.

דם - כנל.

החפצה - כנל. חוסר הבנה בסיסית.

חיתוך - כנל.

DDLG - אין לי אפילו כוח לענות לטענה המטומטמת הזאת. כולה פנטזיה ונילית ממוצעת עם יותר פלפל.

פט פליי - נו ו? כולה משחק תפקידים.

קיצר, מי שכתבה את זה לא מבינה על מה היא סחה. סתם פוסט גזעני ומעורר בחילה. מה אתה רוצה להשיג מהפרסום של הזבל הזה?
Into​(נשלטת)
לפני שנה • 25 בינו׳ 2023
Into​(נשלטת) • 25 בינו׳ 2023
הופה היי איך שהיא זיהתה יפה את קצה קרחון הבעייתיות בבדסם ואת הגבול הדקיק מדי שאנשים חסרי מודעות מדי מתעקשים לשחק עליו (ובו).

הופה היי איך שהולכים לקטול את הטקסט הזה כאן אנשים שלא נעימה להם המראה ששמו להם פתאום ללא התרעה, יחד עם האנשים שסתומים מכדי להבין מה נאמר כאן בעצם.

הופה היי!
Into​(נשלטת)
לפני שנה • 25 בינו׳ 2023
ארגמןן כתב/ה:
לדעתי כדאי לסייג את הפוסט. אני חושבת שחלק גדול מהבדסמים לא מעורבים בקהילה, לא מעורבים בסצנת חיי הלילה של הקהילה, לא הכירו את השם ניסן לפני פירסום הכתבה בעובדה.
אני מאמינה שמה שמעניין את רוב (או הרבה מ) הבדסמים זה לייצר בחדר המיטות הפרטי שלהם את המיניות שמתאימה להם. וזהו. ובגלל זה, זה לא משנה להם מה דעתם של אחרים על בדסמ.. כי זה באמת, טכנית, לא משפיע עליהם.
אז יכול להיות שמה שכתבת נכון לחלק מהבדסמים, היותר מעורבים.. ולהם זה באמת הורס. אבל אולי כל השאר.. לא באמת מבינים על מה מדובר ואיך זה קשור אליהם ולחדר המיטות שלהם. ובצדק, זה לא. כל אחד והחוויות שלו.

ואולי רק אני רואה את זה ככה.

PREACH
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 25 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 25 בינו׳ 2023
Into The Unknown כתב/ה:
הופה היי איך שהיא זיהתה יפה את קצה קרחון הבעייתיות בבדסם ואת הגבול הדקיק מדי שאנשים חסרי מודעות מדי מתעקשים לשחק עליו (ובו).

הופה היי איך שהולכים לקטול את הטקסט הזה כאן אנשים שלא נעימה להם המראה ששמו להם פתאום ללא התרעה, יחד עם האנשים שסתומים מכדי להבין מה נאמר כאן בעצם.

הופה היי!

יש לך משהו ענייני לכתוב חוץ מלהפיץ בורות, גזענות וציניות ב-1.90₪?
Into​(נשלטת)
לפני שנה • 25 בינו׳ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
Into The Unknown כתב/ה:

הופה היי!

*סרקזם
איבדת את הדבשת, אה?
AllyCat​(נשלטת)
לפני שנה • 26 בינו׳ 2023
AllyCat​(נשלטת) • 26 בינו׳ 2023
מה דעתי? דעתי היא שיש בטקסט הזה המון בורות ולא לכל אחד עם מקלדת צריך לתת במה ולדון בטקסט שלו כאילו זה כתבי הקודש.
האם בדסמ שנעשה בצורה לא אחראית או מכוונה זדונית יכולה להיות פרקטיקה הרסנית? ברור! האם לא חסר אנשים שיעשו את זה? חחחחחחחחח
איפה יש אנשים רעים ומניפולטורים בשקל? בקהילת הבדסמ? בקהילת הבדסמ שלנו???? לא יכול להיות.
אבללל! זה לא אומר שהפרקטיקה היא מיסודה הרסנית. זה הכל עניין של כוונות ושל תקשורת. הכותבת הציגה את הכל כאילו מטרת הבדסמ היא לפגוע וזה פשוט לא נכון. למשל מילת ביטחון היא לא כיסוי תחת, אלא לפחות בשבילי ובשביל רבים אחרים היא באמת דרך לוודא שיש דרך חד משמעית למשוך את ההסכמה בכל רגע נתון.
כאילו אני מצטערת אני עייפה מוונאבי פמיניסטיות שמנסות להטיף לי שהבדסמ שלי לא פמיניסטי ושהוא דרך לפגוע בעצמי ושאם אני נהנית מזה משהו לא טוב אצלי בראש.
חייבים להפריד ולבודד את הגורמים הבעייתיים. הכי קל להגיד "כל העולם הזה בעייתי וכל מי ששם הולך להפגע במוקדם או במאוחר וכל המנגנוני ביטחון שלהם סתם פיקציה וכיסוי תחת." במקום להגיד "התנהגויות מסוג א,ב,ג הן בעייתיות וכדאי לשים לב אלהן.".

לסיכום- המון בורות, המון הכללות, המון קפיצה למסקנות והמון גרימת נזק. יש המון דברים בעייתיים בקהילה הזאת שדורשים טיפול דחוף אבל זאת ממש לא הדרך, וחשוב להדגיש, הבדסמ בפני עצמו, ללא קשר לקהילה מסוימת, הוא פרקטיקה לגיטימית לגמרי שלא מגיעה לה כל השיימינג שהוא חוטף.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 26 בינו׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 26 בינו׳ 2023
Into The Unknown כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:
Into The Unknown כתב/ה:

הופה היי!

*סרקזם
איבדת את הדבשת, אה?

אה, נכון!
ואיבדתי את הדבשת! (חה!!)
נו באמת, איזה אתר מעורר מיזנתרופיה. הקאתי לא מזמן מגועל דומה, אני לא נשאב לחרא הזה שוב, מכבה התראות. איכס.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני שנה • 26 בינו׳ 2023
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 26 בינו׳ 2023
אנדורפינים יש גם בחדרי כושר, אדרנלין יש גם אצל מטפסי הרים.

אולי כותבת המאמר רוצה להצביע עליהם כפושעים ולאסור על מנהגים סוטים כסטפר, זומבה וטיפוס סלעים ולסגור קירות טיפוס ומכוני כושר?