שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

יום בממלכה הקסומה

ed
ed
לפני שנה • 11 בפבר׳ 2023

יום בממלכה הקסומה

ed • 11 בפבר׳ 2023
בממלכת המלכה

יום חורפי טיפות גשם זולגות
כולי התרגשות
דופק קלות בדלת והלב דופק בחוזקה!

על הברכיים - שמעתי צעקה מעבר לדלת,
ירדתי מיד על ברכיי למצוותה.
נכנסתי על ארבע זחלתי לעבר הסלון
דיי חשוך למרות האור המואר באור נרות. היא ישבה
על כורסא, והביטה בי במבט מלכותי,
תתקרב אלי,
התקרבתי אליה בחשש, האוירה החשוכה די הלחיצה אותי, היא הגישה לי את רגלה ופקדה עלי רק להריח, לא להוציא לשון ולא לנשק, הסנפתי את הרגל ולאט הלשון שלי ברחה (לא עמדה בזה המסכנה)
ישר הרגשתי על גבי הצלפה חדה, הרשתי לך ללקק?
סליחה המלכה.
שוב הצלפה, -אייי.
אתה רוצה ללקק? למה, אתה צמא?
כן המלכה בבקשה המלכה אני רוצה ללקק.
שאלתי אם אתה צמא? היא תפסה בידיה את הלסת שלי וקרבה את פני לפניה.
כן המלכה- עניתי, ולא כל כך הבנתי למה היא מתכוונת, (בדרך כלל השמפניה מגיע לקראת סוף העיניין, לא?)
היא לקחה מיד כוס פלסטיק הרימה עם ידה את החלק של התחתון שכיסה את איבר מינה הריחני, וללא שהות מילאה אותו בשתן זהוב. שתה הכל, אל תשאיר טיפה. כן המלכה.
שתיתי בכמה לגימות, חייב להודות שזה היה לי קשה. רגיל לביזאר אבל לא עד כדי כך. אבל..כמו שיודעים: "את Q , אסור לעצבן".

טוב, היא אמרה לי לאחר שגמרתי את הכוס ועלה לי השתן לראש, יש לך דקה להתפשט, אבל דקה, צא.
ישר התפשטתי במהירות ואגב כך גם קרעתי את החולצה בשרוול, הורדתי את הבגדים מהר והתייצבתי למולה ערום כביום הוולדי, הרגשתי כנוע מושפל חסר יכולת נתון לחסדיה של האדונית.
Q שלחה אותי לריצפה בסטירה
סוף סוף הרשתה לי להתעסק עם רגליה. ליקקתי מצצתי וטבעתי עמוק לתוך השקט הזה של המציצה.

לאחר מכן היא העמידה אותי, ומיד כופפה אותי כך שביטני תיהיה על השולחן ואני בצורת רייש. אז התחיל הטיפול האנאלי
המלכה לקחה מעט קרם והחלה ללחך את פי הטבעת שלי, ואז בכוח הכניסה אצבע, והחלה לחפור שם ,
זעקתי מכאב היא סתמה לי את הפה והמשיכה , רק קצת הורידה את החוזק והאינטנסיביות.
אצל המלכה תמיד אתה מקבל יותר ממה שאתה מוכן לו, תמיד היא יודעת את הגבול שלך יותר טוב ממך, תמיד מוכיחה לך שאתה יכול יותר.

אחרי זמן מה של טירוף חושים כזה.הושכבתי על השולחן
המלכה התיישבה עלי ונתנה לי ללקק לה את פי הטבעת
ליקקתי וליקקתי דחפתי את הלשון, היא התחככה בי עם הכוס והתחת על כל הפנים.
ואני משתגע מגן העדן שנפל עלי. יש אלוהים והיא ה המלכה כך הרגשתי באותו הזמן!
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני שנה • 11 בפבר׳ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
ג'יזס. תכתוב את זה בבלוג.

אלו. זה פורום יצירה מקורית. זה בדיוק המקום בו מפרסמים כאלה טקסטים והלוואי והיו יותר מפרסמים.
כולם יושבים בבלוגים שלהם כמו חפרפרות, שלא לדבר על כמה בריות חצופות במיוחד שגם את זה לא עושות.
    התגובה האהובה בשרשור
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 11 בפבר׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 11 בפבר׳ 2023
פורום הוא מקום מפגש ציבורי לדיון פתוח. אני לא אומר שזה לא אפשרי לעשות את זה, אבל הייתי משאיר את זה אזור לדיונים כל עוד יש פה אלטרנטיבות עם אחלה פונקציות שמתאימים בול לדברים האלה, כמו מעקב שעוזר לך לעקוב אחרי כותבים שאתה אוהב, או הסתרה של בלוגים, כי מן הסתם שיהיו גם הרבה בלוגים שלא תאהב ולא היית רוצה לברור בין תגובות בפורום כל היום כדי למצוא משהו שתאהב, חסימה במידה ולא תרצה לראות מישהו בבלוג שלך (מלא באים ומטנפים את הפה שלהם בגלל פטישים ופנטזיות שונות, פה זה לגמרי שמיש). זה הרבה יותר מסודר ומתאים יותר לסיפורים על מין ובדס"מ לדעתי.

בקיצור, ברייה, בא לי לשבת איתך על כוס תה ולהסביר לך למה את טועה. לא רק על זה :<
מקרה שהתדרדרת לחוצפה שכזו?
לפני שנה • 11 בפבר׳ 2023
אתה לא שמת לב כנראה שהפורום הזה נקרא ״יצירה מקורית״. תסתכל למעלה על הכותרת. כאן אסור להתקוטט, כאן מפרסמים פנינים מנבכי מוחנו הקודח, או ממקומות אחרים, כגון חלציים. 😂😛
כמו שיש בנים על בנים; בנים על בנות; בנות על בנות; בנות על בנים; הכלוב העולמי וכן הלאה, יש גם פורום ״יצירה מקורית״ ואנחנו נמצאים בו ממש עכשיו. כאן אנשים טובים וממושמעים מפרסמים את היצירות שלהם.

כן, אני לגמרי צריכה להיענש עם כוס תה בלי חלב, עברתי את כל הגבולות עם מטרת האי כתיבה שלי 🤗
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 11 בפבר׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 11 בפבר׳ 2023
כן, אבל הרוב כאן לא מחפשים שרשורים לפי פורומים. נכנסים דרך דף הבית למה שחדש. אם היה פה הרבה חיים היינו מתעסקים בחלוקה. אין לי בעיה עם קיום הפורום, במצב הנוכחי זה קצת מיותר.
לפני שנה • 11 בפבר׳ 2023
כן. אני יודעת שבמדינת היהודים החוקים הם בגדר המלצה. ומי שהולך לפי החוקים הוא הלא בסדר ושיפסיק עכשיו ומיד כי זה מפריע!
😂
ed
ed
לפני שנה • 11 בפבר׳ 2023
ed • 11 בפבר׳ 2023
ברייה כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:

אלו. זה פורום יצירה מקורית. זה בדיוק המקום בו מפרסמים כאלה טקסטים והלוואי והיו יותר מפרסמים.
כולם יושבים בבלוגים שלהם כמו חפרפרות, שלא לדבר על כמה בריות חצופות במיוחד שגם את זה לא עושות.

אין ספק!! כל מילה פנינה👑💪💖
טוב שיש מקום לכתוב ולהנות מקריאת סיפורים מקסימים 🙏🙏
AllyCat​(נשלטת)
לפני שנה • 11 בפבר׳ 2023
AllyCat​(נשלטת) • 11 בפבר׳ 2023
WitchFuneral כתב/ה:

Don't hate the player hate the game
הוא לא עשה שום דבר לא בסדר, האתר מאפשר לעשות בדיוק את מה שהוא עשה. אם לדעתך זה לא עובד אפשר להציע לכלובי הצעות לשיפור מבנה הפורום ו/או דף הבית.

בנוסף, ניסוח זה חשוב.
"ג'יזס תכתוב את זה בבלוג"- יוצר אנטגוניזם מטורף
"לדעתי עדיף לכתוב דברים כאלה בבלוג, כי למרות שהאתר מאפשר בסופו של דבר כולם מתעדכנים בפורום מדף הבית וזה מקום שלדעתי ראוי שיהיו בו רק דיונים בנושא בדסמ." - גורם לכותב לחשוב שוואלה יש מצב שאתה צודק