שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אונלי

AllyCat​(נשלטת)
לפני שנה • 13 בפבר׳ 2023
AllyCat​(נשלטת) • 13 בפבר׳ 2023
וויץ', אם אתה טוען שיש דברים אובייקטיביים שנפגעים בחיים שלהן כתוצאה מכך כמו זה שתמיד יהיו אנשים שיסתכלו עלהן עקום ואז כל מה שיוצא מזה לגבי מציאת זוגיות, עבודה, חברים וכו, ולכן צריך לחשוב טוב על ההחלטה הזאת לפני - אנחנו מסכימים.
אבל אם אתה טוען שזה משהו שמוציא אותן זולות, רדודות או טיפשות - כאן אנחנו חלוקים.
וגם, הבעיה שאתה מתאר מקורה בחברה- זה לא שזה אובייקטיבית רע לעבוד בתעשיה ארוטית, אלא פשוט החברה שופטת אנשים לפי ערכים שרירותיים שנקבעו בלי בסיס לוגי מוצדק. בחברה שבה באמת מה שפוגע היה נחשב רע ומה שלא פוגע אבל קצת מוזר למישהו היה נחשב סבבה, זאת לא הייתה בעיה.
ואני חושבת ששנינו מבינים טוב מאוד מה הכוונה בערכים אוניברסליים. יש גם כמה ערכים שהם על הגבול האפור בין אוניברסלי לאינדיבידואלי, אבל אני מאמינה שאתה מבין למה אני מתכוונת כשאני אומרת "לא תרצח זה ערך אוניברסלי".
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 13 בפבר׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 13 בפבר׳ 2023
זה שהן נפגעות בגלל שהחברה בסדר / לא בסדר זה כלל וכלל לא רלוונטי. בשורה התחתונה הן נפגעות וזה מה שרלוונטי. כפי שאמרתי בעבר, הנוקשות הבלתי-מתכופפת מימי קדם מזעזעת אותנו יותר מדי, דבר שדורש שלמות גדולה מאיתנו, בני-האדם. עלינו להיכנס לזמנים מבלי להיות עקשנים מדי, זה שיא האיוולת להעסיק את עצמנו בתיקון עולם. לא סתם כתוב בתורה "דרך ארץ קדמה לתורה" (למרות שנכתבו הרבה שטויות בתורה). לדעתי זה בכלל לא פסוק שמדבר על להיות בני אדם טובים, זאת בסה"כ עצה חכמה, לטעמי, שאומרת לך דבר פשוט - אל תילחם בחברה שלך יותר מדי. תזרום איתה. זה המפתח לחיים נוחים, חיים ללא רדיפה, חיים בסביבה לא עוינת, זה החיים שלך. ואל תביאי את ההתנהלות שלי פה בכלוב כדוגמה, כי מן הסתם שהכלוב הוא אנונימי אז אני יכול לכתוב בכנות בלי לפחד מהשלכות. אבל אני לא מתפלא שהלכת למקום הזה, פרוגרסיבים הם בדר"כ הרבה יותר חברתיים מאשר תועלתנים ממה ששמתי לב. כפי שאמרתי, אני מתעסק בתועלת, חיובי, שלילי, יתרונות, חסרונות. לא אכפת לי ממקור הפגיעה החברתית.

ואני לא מסכים איתך שאי אפשר לגזור מסקנות מאישה "פתוחה מינית" בלי קשר, אבל לא אפתח עוד דיון כאן. בקצרה אגיד שאני חושב שיש בסיס רציונלי שמצדיק גזירת מסקנות שליליות על סמך התנהגות זנותית. לא מסקנות שיטתיות ומוכחות (אלא אם כן ירדת לשטח ואימתת / הפרכת את חשדותיך), אבל כן כאלה שעוסקות בחישובי סבירות הגיוניים למדי.
AllyCat​(נשלטת)
לפני שנה • 13 בפבר׳ 2023
ברייה, הטענה שלי היא שיש דברים שזה לא מוסרי או רציונלי לשפוט עלהם ושאחד הדברים שחשוב לעשות אם רוצים להשתפר בתור בני אדם, זה להשתדל להפסיק לשפוט אנשים על פעולות שלא גורמות נזק רק כי המקור הוא בדעה קדומה. זה קשה, ומעצבן, והרבה יותר כיף לשפוט ולרכל אבל הדבר הנכון הוא להשתדל שלא.
אם יש ילדים שמאוננים על תמונות של מורה, או אם ניתן לקשר את שם של מורה לילדים לעמוד אונליפאנס זה כבר מקרה אחר.

וויץ', אני לא יודעת אם הן נפגעות או לא וזה בכלל לא רלוונטי. הדיון הוא על האם זה מוסרי לשפוט אותן והאם יש בכלל בסיס רציונלי לזה. זה לא קשור להאם הן עצמן נפגעות מזה. מניחה שיש כאלה שנפגעות, ויש כאלה שצוחקות עלינו מתוך הלמבורגיני 360 פרו מקס שלהן. ואני מניחה שיש לנו השקפה שונה גם על החיים, אני חושבת שכן צריך להשתדל לשנות את עצמך ואת הסביבה הקרובה שלך לטובה. לא בכח, בעזרת דיון ולוגיקה. ואתה לא יכול לעשות לי המשפט-האחרון-של-פרמה ולהגיד "השוליים קצרים מדי להוכחה זו ועל כן היא נשארת כתרגיל לקורא."
אלא אם כן אתה לא מתכוון לשכנע בזה ואז הכל טוב זכותך מדינה דמוקרטית (בינתיים)
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 13 בפבר׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 13 בפבר׳ 2023
"וויץ', אני לא יודעת אם הן נפגעות או לא וזה בכלל לא רלוונטי".
את חושבת שמישהו יעסיק את ברייה למשל, כפסיכולוגית, אם היא תפתח אונליפאנס? ברור שלא, זה ידוע. זאת אחת הסיבות ללמה היא נמנעת מכך, היא מודעת לזה. יש לא מעט סיפורים על אנשים שמנעו מהם לעבוד בגלל דברים הרבה פחות רציניים. גם Butterfly Effect שרוצה לפתוח אונליפאנס, ונמנעת בגלל שההשלכות החברתיות ברורות כשמש. מן הסתם גם שמלא מהציבור הוא שמרני וגם לא מעט אנשים יחסית פרוגרסיבים יירתעו מבחורה עם אונליפאנס. הן מספרות על הבעיות שלהן בעצמן, את מוזמנת לבדוק את זה. להגיד שאת לא יודעת אם יש השלכות לפתיחת אונליפאנס זה פשוט לעצום את העיניים. למה לא רואים עורכות דין עם אונליפאנס? מורות עם אונליפאנס? פסיכולוגיות עם אונליפאנס? זה לא קיים ולא בכדי. ומן הסתם שגם השם שלהן ייפגע וכך תהיה להן סביבה עוינת, הרבה אנשים לא אוהבים בנות אונליפאנס. אפשר להרחיב על ההשלכות עד מחר. ואולי רק הטופ 0.1% מהן מגיעות ללמבורגיני. יש סטטיסטיקות שאונליפאנס מפרסמים על כמה נשים עם אונליפאנס עושות, אני בעצמי מרוויח פי כמה מרובן ואין לי למבורגיני. זה לא באמת עד כדי כך משתלם, זה סתם מכניס כמות כסף נחמדה.

"הדיון הוא על האם זה מוסרי לשפוט אותן והאם יש בכלל בסיס רציונלי לזה".
אוקיי. לא עסקתי בזה בכלל עד התגובה האחרונה שלי ואני הבהרתי את עצמי מספיק. עוד מההתחלה, כשרק התחלנו לדבר, הבהרתי בצורה משמעית שאת לא עונה למה שאני כותב ושאני לא מדבר על מה שאת כותבת, שהדיון לא קוהרנטי. אפילו רק עצם חוסר ההתעסקות שלי בנושא מעיד על כך שאני לא מדבר על זה. כפי שאמרתי כאן מספר פעמים, אני מתעסק בהשלכות VS יתרונות אובייקטיבים ומה שניתן לגזור על האדם מכך. וכפי שאמרתי, כל בחירה אומרת משהו על הבוחר. בזה התעסקתי עוד מהתגובה הראשונה שלי, את מוזמנת לעבור על התגובות שלי כאן ולאמת את זה.
AllyCat​(נשלטת)
לפני שנה • 13 בפבר׳ 2023
אבל הפסקה הראשונה היא לא מה שאמרתי, לגבי הפסקה הראשונה אני מסכימה. (מופתעים? גם אנחנו)
לאונליפאנס יש השלכות חברתיות שיהיה מטומטם מאוד לא להתחשב בהן כי למרות שאין רציונל אמיתי מאחורי השיפוטיות של אנשים, היא עדיין שם והיא יכולה להרוס חיים.
התגובה הראשונה שלי התייחסה לתגובות אחרות ששפטו אותן על עצם הבחירה בצורה שלא הפרידה בין החלק המוסרי להשלכות החברתיות ותגובות שקפצו למסקנות לגבי השכל שלהן והמוטיבציה שלהן, ואתה ענית לי, אז זה התערבב.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני שנה • 13 בפבר׳ 2023
AllyCat כתב/ה:
ברייה, הטענה שלי היא שיש דברים שזה לא מוסרי או רציונלי לשפוט עלהם ושאחד הדברים שחשוב לעשות אם רוצים להשתפר בתור בני אדם, זה להשתדל להפסיק לשפוט אנשים על פעולות שלא גורמות נזק רק כי המקור הוא בדעה קדומה. זה קשה, ומעצבן, והרבה יותר כיף לשפוט ולרכל אבל הדבר הנכון הוא להשתדל שלא.
אם יש ילדים שמאוננים על תמונות של מורה, או אם ניתן לקשר את שם של מורה לילדים לעמוד אונליפאנס זה כבר מקרה אחר.

למה זה מקרה אחר? אם הכל קשור לדעה קדומה, אז אולי דווקא להפך, צריך לשבור את הדעות הקדומות ולהעסיק רק מורות שיש להן אונליפנס וכמובן לתת לכל התלמידים את הלינק. נברא עולם חדש בו המיניות חופשית. ואין כמו להתחיל עם החינוך הזה מגיל צעיר, כי כל אותן הדעות הקדומות, מוטמעות בתודעה שלנו בגיל הזה בדיוק.

או שאולי בכל זאת אנחנו רוצים שהמיניות תקשר אצל ילדינו קודם כל לאינטימיות, לביטוי של אהבה וכבוד הדדי ושישאפו לבנות קריירה מצליחה בתור שופטים, אדריכלים, רופאים ולא באונליפנס? כי אם כן, אז שפטנו.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 14 בפבר׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 14 בפבר׳ 2023
אליקאט, כשאת כותבת "אתם לא חייבים לצאת איתן אם יש לכם תפיסות אחרות לגבי מיניות וזה ממש בסדר, אבל להחליט שזה משהו פסול מוסרית? בואו", אני לא מבין על מה את מדברת כי אף אחד לא אמר שההתנהגות שלהן פסולה מוסרית או שהפעילות שלהן לא לגיטימית. מכיוון שכתבתי את התגובה הכי קונטרוברסלית כאן, הנחתי שזה פונה אליי כי למי זה עוד יכול לפנות? לאחר מכן גם כתבתי לי "אנשים מתייחסים למיניות כאילו זה הדבר הכי קדוש והכי מדהים שיש בעולם ושצריך לתת אותו בזהירות ואחרי המון מחשבה וחיבור רגשי, וזה ממש בסדר אם אתה חושב ככה על המיניות האישית שלך ורוצה פרטנרית שחושבת כמוך", מה שלגמרי מרגיש כמו רמז שהדבר הזה נכתב עליי. כתבת עליי, הצגתי את הצד שלי והסברתי מה אני אומר.

ובנוגע ל-"אני רואה בעיות מהסוג כמו 'האם לפתוח אונליפאנס?' פחות או יותר אותו דבר כמו..." שכתבתי, זאת הייתה התעסקות באמיתות האובייקטיביות שידועות לנו, תוך כדי הסברה שמדובר בשיפוטיות מוצדקת ושיש מסקנות הגיוניות בנושא. למה אני עוסק בזה? כי את טענת, עוד בתגובתך הראשונה כמובן, שזה לא ענייננו ושאין לנו הצדקה לעשות את זה. אני טוען שיש סיבות אובייקטיביות שמצדיקות עיסוק בנושא וגזירת מסקנות. מעבר לכך, מותר גם לגזור מסקנות סובייקטיביות על דברים ולשפוט אנשים אחרים, כולנו עושים את זה.
AllyCat​(נשלטת)
לפני שנה • 14 בפבר׳ 2023
AllyCat​(נשלטת) • 14 בפבר׳ 2023
בריה, אני לא טוענת שמיניות זה משהו שצריך להתייחס אליו בקלות ראש, או שזה לילדים. אני גם לא טוענת שכל הדעות שיש לנו מימי קדם הן לא בסדר ואת כולן צריך להשמיד, רק... רובן הגדול ודעות כמו "לא לרצוח" ו"לא לחשוף ילדים למיניות" הן דווקא סבבה לגמרי.
ואני לא מסכימה שמיניות היא משהו שהוא רק ביטוי של אהבה ואינטימיות, כי יש אנשים אחרים שרואים את זה אחרת וזה בסדר.
ואני בכנות רק רוצה שהילדים שלי יהיו מאושרים. מן הסתם אני אסביר להם על השקפת העולם שלי ולמה אישית בחרתי בה, ותכלס חלק קטן בי תמיד יקווה שהם לא ילכו על עבודה שקשורה למיניות כי פשוט זה יהיה קשה יותר בשבילם אבל גם בשבילי, אבל אם זה מה שיעשה אותם מאושרים אני לא רואה בזה משהו פסול.
אז שוב, ברגע שאת נכנסת לאזורים של לערבב מיניות עם ילדים או דברים שיש בהם סתירה מוסרית מוצקה זה כבר לא אותו הדבר ולא אותה הטענה. אני מדברת נטו על דברים שבאמת לא פוגעים באף אחד. כמו אנשים מבוגרים שעוסקים במיניות כולל מיניות בתשלום, דת, פוליטיקה וכו.

וויץ', התגובה הייתה מכוונת לכל האנשים שהגיבו בדעה שלך, כולל לכותב השאלה. באופן כללי הניסוח של השאלה והתגובות של הרבה מהאנשים, גם אם לא במפורש, רמזו שזה משהו פסול מוסרית ושאם זה בשביל הכסף אז זה לא בסדר. וגם, אני מכירה את הדעות בנושא של אונליפאנס אז התייחסתי בין היתר לדעה הרווחת ולמה שאני חושבת בנושא.
אני מסכימה איתך שיש השלכות חברתיות שחייבים להתחשב בהן לפני שמגיעים להחלטה כזאת כי המציאות עדיין פה גם אם היא איכסה ולהתעלם ממנה כבר עובר את הגבול בין אופטימיות לטמטום, אבל אני לא מסכימה שיש מה לשפוט אותן. אולי הן כן חשבו על כל ההשלכות וראו שבאמת היתרונות עולים על החסרונות? אולי היא נמצאת בסביבה מספיק מקבלת ולא שיפוטית שבה מיניות היא כבר לא טאבו? אולי יש לה עוד שיקולים שלא חשבנו עלהם?
ושוב, זה שיש משהו שכולנו עושים לא אומר שזה מוסרי או רציונלי. כולנו אוכלים לפעמים נוטלה עם כפית בלילה. זה לא אומר שזה לא התנהגות שכדאי לעבוד עליה.
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 14 בפבר׳ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 14 בפבר׳ 2023
"וויץ', התגובה הייתה מכוונת לכל האנשים שהגיבו בדעה שלך, כולל לכותב השאלה"
אף אחד לא כתב את מה שכתבתי. ואת התחלת לדבר על דברים לא קשורים, כמו "חיה ותן לחיות", כאילו באתי לפגוע בזכויות שלהן או להגביל אותן.

"באופן כללי הניסוח של השאלה והתגובות של הרבה מהאנשים, גם אם לא במפורש, רמזו שזה משהו פסול מוסרית ושאם זה בשביל הכסף אז זה לא בסדר".
אם זה לא מפורש זה אומר שאין לך הצדקה אובייקטיבית להגיע לכך. כלומר, ביצעת שיפוט סובייקטיבי. בוקר טוב. וזה לא נכון, לא נראה לי שלמישהו כאן באמת אכפת. לאנשים כאן לא אכפת מנאצים למרות שהם עדיין קיימים. לאף אחד לא באמת אכפת מבעיות שלא צריך להתמודד איתן. אני לא עומד לצאת עם כוכבת אונלי, אחלה, נפתרה לי הבעיה, לא אכפת לי מהן. זה לא אומר שאין לי עליהן דעות. ואת מוזמנת להביא ציטוטים ולהסביר למה הם שיפוטיים. זה שבני-אדם לא אוהבים התנהגות מסוימת, חושבים שהיא לא טובה, זה לא אומר שהם חושבים שזה לא מוסרי. אני רוצה בן שיפתח את עצמו ויעשה משהו עם החיים שלו, אז להיות מלצר זה לא מוסרי מבחינתי? לא.

"אולי הן כן חשבו על כל ההשלכות וראו שבאמת היתרונות עולים על החסרונות?"
"אולי היא נמצאת בסביבה מספיק מקבלת ולא שיפוטית שבה מיניות היא כבר לא טאבו?"
אין כמעט בתים של אנשים שישמעו שהבת שלהם פתחה אונליפאנס ולא יאכלו שבץ. גם המעיין הזאת, עם האונלי, שהתפרסמה לאחרונה, יש סרטונים של אימא שלה בוכה בגלל הבחירות שלה. זאת אחת מיני רבות. ויודעת מה? גם אם נפלת על הורים סופר דופר מכילים שיהיו סבבה עם זה שהבת שלהם תפתח אונלי, שהם ללא ספק פחות מ-1% מכלל האוכלוסיה, אין שום סיכוי ששאר הסביבה שלך תהיה כזאת. משפחה זה דבר גדול. אין מקום עבודה מכובד שיקבל נשים כאלה. למדה סייבר ואבטחת מידע, יש לה ניסיון של 20 שנה, קיבלה בכל המבחנים 100, פתחה אונלי, הלכה לריאיון עבודה - היא לא תתקבל. אף גבר ששווה משהו לא יסתכל לכיוון שלהן, אולי בעיקר גברים עם ביטחון עצמי נמוך שהופכים לביצ' של חברה שלהם כי הם לא במקום של לצפות להתנהגויות מסוימות מבת-הזוג שלהם והם מרגישים שעושים להם טובה. בין אם גבר מוצא אונליפאנס כדבר שלילי, חיובי או ניטרלי, לא משתלם לו חברתית לצאת עם כוכבת אונלי אז הוא יימנע מלעשות כל דבר אחר שהוא לא לבעול אותה. שוב, הן מספרות על זה. אפשר להמשיך.

אלה החסרונות של פתיחת אונלי. חלק.
להלן נעבור ליתרונות של פתיחת אונלי:
1 - כסף מהיר בכמות סבירה.
2 - מין (אופציונלי).

בקיצור, אני בספק שיש בחורה אחת במדינת ישראל שנקלעה לסיטואציה שבה היתרונות עולים על החסרונות במקרה הנ"ל. זה פשוט לא סביר בעליל.
ברייה​(שולטת){לא!!!מחפשת}
לפני שנה • 14 בפבר׳ 2023
אלי קאט, אנחנו בסך הכל מסכימות, אמרתי לך. אני לא מסכימה רק עם ביטול האפשרות לשפוט. ושיפוטיות זאת לא רכילות, כמו שכתבת למעלה, ולא בהכרח מתיחסת לאדם. שיפוטיות זאת הערכה של מה שרע עבורי ומה שטוב עבורי. ברגע שאני קובעת שמשהו רע עבורי, אני שופטת. וזכותי להביע את דעתי בקול.

אם אני חושבת שקיימים דברים שראוי להכמין ולהצניע, לא משום שהם פגומים, אלא משום שהעדר החשיפה נכון להם יותר; אם הערכים שלי מושתתים על הגישה הזאת; אם כך ובסביבה שחושבת כך אני מרגישה נוח יותר — מן הסתם שנשים שעוסקות באונליפנס לפרנסתן, מנקודת המבט שלי עשו בחירה רעה. ואני לא רוצה לשאוף להפטר מהערכים שלי גם אם את חושבת שאז העולם יהיה טוב יותר. נוח לי בעולם שלי, בו האנשים סביבי לובשים את התחתונים שלהם כשהם יוצאים לעבודה ולא מורידים אותם. 🌹😘