שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבד בתשלום

WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 6 במרץ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 6 במרץ 2023
אין ויכוח על כך שהמנגנון הזה עובד על היצע וביקוש. אני לא מדבר על זה. אני מדבר על זה שיש כאן אנשים שקוראים לשולטות בתשלום נצלניות, אבל כשזה מגיע לזונות סטנדרטיות היא המנוצלת. אני פשוט לא מבין איך יחסים בדסמ"ים משנים את הקונספט והרעיון הכללי של מכירת מין.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני מרץ 06, 2023 6:11 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Aristotle​(נשלט)
לפני שנה • 6 במרץ 2023
Aristotle​(נשלט) • 6 במרץ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
אין ויכוח על כך שהמנגנון הזה עובד על היצע וביקוש. אני לא מדבר על זה. אני מדבר על זה שיש כאן אנשים שקוראים לשולטות בתשלום נצלניות, אבל כשזה מגיע לזונות סטנדרטיות זה הופך לניצול. אני פשוט לא מבין איך יחסים בדסמ"ים משנים את הקונספט והרעיון הכללי של מכירת מין.

כי היא שולתט עחזריט מהוד.
ed
ed
לפני שנה • 6 במרץ 2023
ed • 6 במרץ 2023
עבד בתשלום
זה אפשרי
1.להיות מנקה בתים !!
2.לעבוד אצל מעסיקה /מנהלת
3.תמשיך לפנטז 🥳🤣
mister z​(שולט)
לפני שנה • 6 במרץ 2023
mister z​(שולט) • 6 במרץ 2023
WitchFuneral כתב/ה:
אין ויכוח על כך שהמנגנון הזה עובד על היצע וביקוש. אני לא מדבר על זה. אני מדבר על זה שיש כאן אנשים שקוראים לשולטות בתשלום נצלניות, אבל כשזה מגיע לזונות סטנדרטיות היא המנוצלת. אני פשוט לא מבין איך יחסים בדסמ"ים משנים את הקונספט והרעיון הכללי של מכירת מין.

איפה ראית בשרשור הזה מישהו שמדבר זנות או אפילו על הלגיטימיות של שולטות בתשלום?
בשביל שלך​(נשלט)
לפני שנה • 24 במרץ 2023
בשביל שלך​(נשלט) • 24 במרץ 2023
טלי35 כתב/ה:
אני שילמתי פעם שבע שקל טיפ 😈

השארתי על השידה ליד המיטה והלכתי 🤩

לפני 15 שנה הייתי במפגש של מכירת עבדים מי שקנתה עבד זה היה הסכם לשבוע שנכתב מראש עם גבולות העבד והמלכה ממש לקחתי חופש מהעבודה ועברתי לגור איתה שבוע לאחר מכן נהפכו לידידים בלי קשר לשליטה.

לגופו של עניין במכירה המלכות ידעו שהפטיש הכי חזק שלי זה ביזאר כבד אז הוצאתי למכירה לא במחיר של כסף אלה במחיר שנועד להשפיל אותי כחסר ערך חוץ מהיותי אסלת שירותים.

המחיר היה מברשת לניקוי אסלות ושקית אשפה לפח של השירותים שיכולו לזרוק את כל הפסולות המרוחה בצואה.

אני יכול להגיד שרגע ההצעה והמכירה היה מהנה ומשפיל לא פחות מהשבוע ששירתתי את השולטת.

אגב מישהי רצתה ממש להשפיל והציע שהיא מוכנה לשלם מברשת לניקויי שירותים משומש וטענה שאני לא שווה יותר ממנו.

ממש אחד הרגעים הכי מהנים שהיו לי כהיותי נשלט.
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שנה • 24 במרץ 2023
bondman​(נשלט){FLR} • 24 במרץ 2023
אני.
אבל התעריף מאוד גבוה.
icon_smile.gif

ועכשיו אם נעבור לרצינות.
בעבר יותר משולטת אחת אמרה לי שהלוואי והיו.
לפעמים במיוחד לנשואות,
כשיש צורך בדיסקרטיות, נשלט בתשלום יכול היה להיות פיתרון טוב.
ghostרוח רפאים
לפני שנה • 24 במרץ 2023
ghostרוח רפאים • 24 במרץ 2023
יש שולט בתשלום,יש נשלטים בתשלום,, הרבה אפשרויות בתשלום, באתר בו כולם עם ראשפתוח ותחת פתוח,,,הראש סגור המחשבה מצומצמת
וכמובן קשר הזנות המושלם עם משכורת קבועה כל חודש של שכירות/ משכנתאות/ טיולים ,מהגבר לאישה או מהאישה לגבר,מה שנקרא נשואים
כי אם אין תשלום= נקרא לזה הכנסהicon_sad.gif הזוג מתגרש
זנותי נמצאת תמיד
תשלום קיים תמיד,בכסף/ מתנות/ מילים
הכי טוב זונה של מילים
WitchFuneral​(שולט)
לפני שנה • 24 במרץ 2023
WitchFuneral​(שולט) • 24 במרץ 2023
mister z כתב/ה:
WitchFuneral כתב/ה:

איפה ראית בשרשור הזה מישהו שמדבר זנות או אפילו על הלגיטימיות של שולטות בתשלום?

מה שכתבתי לא רלוונטי לאם כתבו את זה או לא. למה אתה יוצא מנקודת הנחה שמישהו היה חייב לדבר ספציפית באשכול הזה על מה שציינתי? כלל וכלל לא רלוונטי. זה פשוט הלך הרוח אצל לא מעט חבר'ה כאן וזו הנקודה שרציתי להעביר.
Daddy Bear​(אחר)
לפני שנה • 24 במרץ 2023

Re: עבד בתשלום

Daddy Bear​(אחר) • 24 במרץ 2023
RopeWriter כתב/ה:
יש דבר כזה?

עובדי קבלן (רק שהם לא ממש מקבלים תשלום) 😢