לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

גם לכן קשה למצוא נשלט?

קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 26 באפר׳ 2023
קטלב​(מתחלף) • 26 באפר׳ 2023
מלישס כתב/ה:
קטלב כתב/ה:
מלישס כתב/ה:
כן. קשה למצוא נשלט.
ואם להיות כנה, רוב הנשלטים שהכרתי,
לא ראוים להיקרא " נשלט"
כי רובם לא באמת נשלטים.
לא באמת רוצים להתמסר.
לא מבינים את העומק שעומד מאחורי זה.
אני גם חושבת שהם לא רוצים להבין או להכיר.
יש להם פשוט כמה פטישים שהם אוהבים , אבל כאן זה נעצר.
רובם בתכלס פטישסטים..
אוהבים ליקוק רגליים או דברים אחרים ,
ופה זה נעצר..
זה אגב בסדר גמור. אבל נשלטים , הם לא.
יש הרבה שמגיעים מפורנו , ולא מבינים את המשמעות העמוקה של התמסרות.
לא רק זה , הם גם לא מחפשים להתמסר.
ויש הרבה שמגיעים ממלכות בתשלום ,
שחושבים שהמלכה נועדה נטו להגשים פנטזיות.
אני מזהה אותם בשניה שהם שואלים,
"אז מה תעשי לי "? .." מה תלבשי" וכדומה.
הרוב לא באמת מוכנים להתמסר למישהי.
נדיר למצוא נשלט שמתמסר באמת.
שזה הרבה מעבר לפטיש אצלו..
קיימים כאלו בהחלט, לא פוסלת.
הכרתי כמה כאלו...
אבל ,זה נדיר.

האירוניה העצובה היא שבעוד שאני לא מפקפק בשום דבר ממה שאת כותבת, גם ההפך נכון. תמונת המראה של כל טענה שלך. של כל משפט.
כנשלט, אני מוצא כמעט רק "שולטות" שמה שהן רוצות זה להצליף ושמישהו יעביר להן מכונת כביסה מחדרה לפתח תקווה. ושהמישהו הזה יהיה גבוה וחתיך.
כשולט, אני מוצא בעיקר נשים שמחפשות Service Top. מישהו שיבוא ויכה אותן קצת, אולי יזיין קצת, וילך הביתה. כמו אינסטלטור, רק בלי משכורת.
בכל צד, מעטים מחפשים מחוייבות. קשר אמיתי. כולם מחפשים למלא חסכים בחיים, בלי להציע שום דבר בתמורה.

דיברתי עם מישהי לפני כמה שבועות, רגע לפני סשן. והיא דיברה על מה היא מחפשת בכללי. מישהו שידאג לה ויחבק אותה ויעשה לה טוב, וכן הלאה. ורגע, אני שואל, מה את מציעה בתמורה לכל זה?
תמורה?! למה אני אמורה להציע משהו בתמורה?!

אז כמעט כל טענה שלך נכונה גם בהשתקפויות. חוץ מהקטע של להבין את העומק. אני מלכתחילה לא מבין אותו בעצמי.

קודם כל , לא כל השולטות סדיסטיות..
יש סדיסטית ויש שולטת.
שולטת לא חייבת לאהוב להכאיב. יש כאלו שהן בכלל לא סדיסטיות..
ולגבי המראה החיצוני- כמו שלך יש העדפה מבחינה חיצונית,
הגיוני שגם להן תהיה העדפה..
זה שאנחנו שולטות לא אומר שאנחנו צריכות לוותר על משיכה ..גם לי יש העדפה מבחינה חיצונית וזה בסדר.
ולגבי המשפטים האחרונים,
אין דבר כזה שהשולטת לא נותנת משהו בתמורה.
קשר עם נשלט זה המון נתינה לפחות מהמקום שלי.
להכיל אותו , לחשוב לטובתו , לקחת אותו למקומות גבוהים,
לתכנן סשנים , להיפתח ולנהל שיחות ,
לפתח קרבה ואינטימיות..גם זו השקעה.

ברור שזכותך.
ובאמת, אני מבין את הקושי למצוא נשלט. כל כך מעט מאיתנו נראים טוב. זה בטח מתיש ואפילו קצת מעליב להיות שולטת שפונים אליה גברים שנראים לא מספיק טוב? קשה למצוא נשלט.
RonaD​(טרנסית אחרת)
לפני שנה • 26 באפר׳ 2023
RonaD​(טרנסית אחרת) • 26 באפר׳ 2023
חיפשת אולי מתחת לכיור אני חושבת ראיתי את אלריק מתחבא שם, או שזה מה היה הלבקן לא זוכרת 'זה בכלל נורא מבלבל.... טלי יקירתי לחפש בן או בת זוג פה זה מטופש אני כאן בערך 13 שנה ומצאתי פה בת זוג אחת וגםהיא מתוקה ככל שתהיה הייתה בעוונותיה סטרייטית.
אל תביני אותי לא נכון, יש כאן אנשים ובמקום שיש אנשים יכולה להתפתח זוגיות ואהבה
אבל
אין אויב אחד לאהבה כמו פטיש והאתר הזה הוא אתר פטיש
בגלל זה מצד אחד מאוד קל מצוא שותף ל סשן ומצד שני בלתי אפשרי למצוא אהבה.
אז בבקשה
הטופר המפשר
לפני שנה • 26 באפר׳ 2023
הטופר המפשר • 26 באפר׳ 2023
לדעתי הסיבה לכך היא דיי פשוטה:
רוב השולטות פה פשוט מחפשות זוגיות, יכול להיות זוגיות קצת קינקית וכו' אבל בסופו של חשבון -
בן זוג פוטנציאלי. וזה לגמרי בסדר. בסופו של חשבון הכלוב ב90% ממנו הוא סוג של אתר היכרויות לאנשים
קינקיים למיניהם.
ונשלטים\גברים? כאן התשובה מורכבת יותר. בדיוק כמו "בעולם האמתי" לגברים קשה יותר להתחייב בקשרים וכו'
והרבה מהפנטזיות שלהם קשורות לפרדוקס הזה של חוסר וגם הצורך למן התחייבות כזאת.

נו באמת, מה זה בדיוק "הנשלט החמוד" שאתם מחפשות? גבר גבר בעולם האמיתי , אבל נשלט - כלומר רק שלי שלי שלי!
לא בוגד - נעול בחגורת צניעות, מוריד את הזבל - קשור ברצועה והולך על ארבע, לוקח את האוטו למוסך - פטיש רכיבה,
ואפשר להמשיך עם זה למצוא לכל פנטזיה את המימוש שלה בעולם האמתי. אבל אין לי כוח יום העצמאות היום... icon_smile.gif
Bluecollar​(שולטת)
לפני שנה • 26 באפר׳ 2023
Bluecollar​(שולטת) • 26 באפר׳ 2023
נכון! אני רוצה זוגיות. ואני נותנת בדיוק כמו שאני דורשת.
האתר הזה לא שונה מכל הכרות אחרת. כאישה בשניה אוכל למצוא לעצמי סקס. וואלה יש מצב שהצד השני אפילו יתן לי להצליף בו.
מה שאני מחפשת זה יותר משעה שעתיים וביי.
מי שרוצה את זה מוזמן לפמדום הקרוב.
לא בשביל זה אבזבז בייביסיטר יקר
Aristotle​(נשלט)
לפני שנה • 26 באפר׳ 2023
Aristotle​(נשלט) • 26 באפר׳ 2023
Bluecollar כתב/ה:
כאישה בשניה אוכל למצוא לעצמי סקס.

וזה, אגב, הפער שלדעתי הרבה גברים לא מצליחים להפנים. לא קשור רק לעולם של הבדס"ם אלא גם מעבר.

תעיד כל בחורה באתר הזה שהאינבוקס שלה מפוצץ בהצעות מיניות.

אם כל מה שאתה מציע זה מין, אתה סתם עוד אחד מתוך אלף.
Aristotle​(נשלט)
לפני שנה • 26 באפר׳ 2023
קטלב כתב/ה:

ברור שזכותך.
ובאמת, אני מבין את הקושי למצוא נשלט. כל כך מעט מאיתנו נראים טוב. זה בטח מתיש ואפילו קצת מעליב להיות שולטת שפונים אליה גברים שנראים לא מספיק טוב? קשה למצוא נשלט.

האמת שזה מזכיר לי מחקר שבוצע ע"י אחת מאפליקציות ההיכרויות (לדעתי OkCupid) שבגדול הגיע למסקנה שבעיני רוב הנשים, רוב הגברים לא אטרקטיביים, לעומת שבעיני רוב הגברים, רוב הנשים כן אטרקטיביות.

It is what it is
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 26 באפר׳ 2023
Aristotle כתב/ה:
קטלב כתב/ה:

ברור שזכותך.

האמת שזה מזכיר לי מחקר שבוצע ע"י אחת מאפליקציות ההיכרויות (לדעתי OkCupid) שבגדול הגיע למסקנה שבעיני רוב הנשים, רוב הגברים לא אטרקטיביים, לעומת שבעיני רוב הגברים, רוב הנשים כן אטרקטיביות.

It is what it is

ברור. מה שיש זה מה שיש. אבל קצת אמפתיה כן תעזור. הן נאלצות לסרב שוב ושוב לגברים לא אטרקטיביים. לא אני ולא אתה היינו רוצים להיות במצב המחורבן הזה.
המספרים של אוקייקופיד מאוד מעניינים, בדרך כלל. נשים מקבלות משמעותית יותר פניות. ומשמעותית יותר מענה לפניה מצידן.
Aristotle​(נשלט)
לפני שנה • 26 באפר׳ 2023
קטלב כתב/ה:
Aristotle כתב/ה:
קטלב כתב/ה:

ברור שזכותך.

It is what it is

ברור. מה שיש זה מה שיש. אבל קצת אמפתיה כן תעזור. הן נאלצות לסרב שוב ושוב לגברים לא אטרקטיביים. לא אני ולא אתה היינו רוצים להיות במצב המחורבן הזה.
המספרים של אוקייקופיד מאוד מעניינים, בדרך כלל. נשים מקבלות משמעותית יותר פניות. ומשמעותית יותר מענה לפניה מצידן.

אמפתיה? חצי מהתגובות בשרשור הן הטרלות על "תגובות טיפוסיות של גברים" בשרשורים שעוסקים בקושי למצוא שולטת.

לא תמצא פה הרבה אמפתיה לצערי
bondman​(נשלט){FLR}
לפני שנה • 26 באפר׳ 2023
bondman​(נשלט){FLR} • 26 באפר׳ 2023
לשולטת למצוא נשלט זה קשה ממש כמו שלנשלט למצוא שולטת.

פעם אמרתי שכשזה כבר קורה זה משול לנס.
ואז יוצאת בת קול מהשמיים.
icon_smile.gif

כל הפניות הלא רלוונטיות באינבוקס טובות רק לאגו.

מזלנו שזה בכל זאת קורה מידי פעם ויש התאמה.
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 26 באפר׳ 2023
Aristotle כתב/ה:

אמפתיה? חצי מהתגובות בשרשור הן הטרלות על "תגובות טיפוסיות של גברים" בשרשורים שעוסקים בקושי למצוא שולטת.

לא תמצא פה הרבה אמפתיה לצערי

להפך. אני חושב שזאת חובתנו שלנו, כנשלטים - גם אם לא מספיק טובים - להביע אמפתיה על הקושי שעצם קיומנו בעולם מסב. זאת חובתנו שלנו, וקצת אמפתיה תהפוך את העולם לטוב יותר.