סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

גם לכן קשה למצוא נשלט?

Bluecollar​(שולטת)
לפני שנה • 26 באפר׳ 2023

Re: אף אחד לא צריך להתנצל על הקיום שלו

Bluecollar​(שולטת) • 26 באפר׳ 2023
קטלב כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
קטלב כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:

אבל כשאני מדברת על פנייה לא אטרקטיבית אני מדברת על פנייה של מישהו שחושב שאני מוצר מדף להגשמת הפנטזיות שלו.
אז דמיין את קבר רחל כל הזמן מתקשר אליך ואז אנשים אומרים לך שאת אדם קר לב ואכזר כי כל הזמן את מקבלת שיחות טלפון ומה את רוצה

צר לי, אבל באמת שקשה לי לקחת ברצינות תלונות על כך שאין מספיק דייגים ויקינגים חסונים שמוכנים לעשות ספונג'ה בעירום.

אבל אני בכלל רוצה גבר רזה עם גוף גמיש ונערי שיאהב אותי ופוט פטיש.
טוב, מודה, שארצה אותו בלי חולצה.

כל אחד יראה יותר טוב בלי חולצה.
למה הגמישות חשובה לך?

דוגרי, היא לא חשובה.
ובכלל גוף פחות חשוב היופי נמצא בפנים( דו משמעית()
StreetCat
לפני שנה • 26 באפר׳ 2023
StreetCat • 26 באפר׳ 2023
השרשור הזה בהחלט נפתח כבדיחה והטרלה.
ואז גלש לכיוונים אחרים...
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 26 באפר׳ 2023

Re: הנושא עלה כאן לא בעקבות פוסט על זוגיות

קטלב​(מתחלף) • 26 באפר׳ 2023
Aristotle כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:

הנושא עלה לפורום בעקבות תלונה של מישהו שקשה לו למצוא שולטת שתבוא תגשים לו את הפנטזיה ותלך.
לא כ"למה אני לא מוצא שולטת לקשר משמעותי או זוגיות"

אני חושב שהיחידה שיודעת לקבוע למה הנושא עלה היא פותחת השרשור.

ספציפית יצא לי להגיב גם בשרשור המדובר ועד שהגיעו שני מגיבים מאוד ספציפיים השיח היה בעיקר על מציאת זוגיות.

תראי, לי אישית השרשור הנוכחי *נראה ומרגיש* כמו הטרלה ולעג. כמו שאמרתי מקודם הרבה מהתגובות פה הן הטרלות על "תגובות טיפוסיות של גברים". אני לא היחיד שחולק את הסנטימנט הזה, אני חושב שאפשר לומר עליי הרבה דברים, אבל "טרול טיפש" זה לא אחד מהם.

מרשה לעצמי לומר שגם ניר וקטלב אינם טרולים טיפשים. קחו לתשומת ליבכן, אני חושב שהשרשור בעיקר משמש כדי לצחוק על נשלטים. האם זו מטרה ראויה לניצול הזמן שלכן? נשאיר את המגיבות והמגיבים לתהות על כך.

לא נראה לי שהלעג הוא תחושה אישית שלך. הלעג כאן ברור ומרוצה מעצמו.
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 26 באפר׳ 2023

Bluecollar כתב/ה:
קטלב כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
קטלב כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:

אבל כשאני מדברת על פנייה לא אטרקטיבית אני מדברת על פנייה של מישהו שחושב שאני מוצר מדף להגשמת הפנטזיות שלו.
אז דמיין את קבר רחל כל הזמן מתקשר אליך ואז אנשים אומרים לך שאת אדם קר לב ואכזר כי כל הזמן את מקבלת שיחות טלפון ומה את רוצה

צר לי, אבל באמת שקשה לי לקחת ברצינות תלונות על כך שאין מספיק דייגים ויקינגים חסונים שמוכנים לעשות ספונג'ה בעירום.

למה הגמישות חשובה לך?

דוגרי, היא לא חשובה.

והנה, הבעיה שלי אפילו חמורה יותר. אני אוהב אותן אינטליגנטיות.
ואף אחת לא טורחת לציין ציון פסיכומטרי בדף שלה.
(כן, חרף אולי מה שסיפרו לכם, ציון הפסיכומטרי כן נמצא במתאם גבוה להפליא לציוני אייקיו, כמעט כאילו ניסו לבנות מבחן שבודק אינטליגנציה בלי לקרוא לו ככה. אה, כן, זה באמת מה שניסו.)

שלא לדבר על הנשלטת הנוכחית. עולה מאמריקה. מעולם לא עשתה פסיכומטרי. את מבינה עד כמה קשים הם חיי!!!
Bluecollar​(שולטת)
לפני שנה • 26 באפר׳ 2023

Re: הנושא עלה כאן לא בעקבות פוסט על זוגיות

[quote="Aristotle"]
Bluecollar כתב/ה:

הנושא עלה לפורום בעקבות תלונה של מישהו שקשה לו למצוא שולטת שתבוא תגשים לו את הפנטזיה ותלך.
לא כ"למה אני לא מוצא שולטת לקשר משמעותי או זוגיות"

אני חושב שהיחידה שיודעת לקבוע למה הנושא עלה היא פותחת השרשור.

ספציפית יצא לי להגיב גם בשרשור המדובר ועד שהגיעו שני מגיבים מאוד ספציפיים השיח היה בעיקר על מציאת זוגיות.

תראי, לי אישית השרשור הנוכחי *נראה ומרגיש* כמו הטרלה ולעג. כמו שאמרתי מקודם הרבה מהתגובות פה הן הטרלות על "תגובות טיפוסיות של גברים". אני לא היחיד שחולק את הסנטימנט הזה, אני חושב שאפשר לומר עליי הרבה דברים, אבל "טרול טיפש" זה לא אחד מהם.

מרשה לעצמי לומר שגם ניר וקטלב אינם טרולים טיפשים. קחו לתשומת ליבכן, אני חושב שהשרשור בעיקר משמש כדי לצחוק על נשלטים. האם זו מטרה ראויה לניצול הזמן שלכן? נשאיר את המגיבות והמגיבים לתהות על כך.[/quote

אני מכירה את שניהם ומאשרת ומחזקת את כל מה שנאמר עליהם.
למרות שאני נהנית יותר מהתגובות של קטחס בפייסבוק.
אני מניחה שכל אחד מעלה את הנושאים הכואבים שלו.
אבל שרשור ההשראה היה מלא שנאה וכעס על איך לעזאזל אנחנו לא מעניקות לו את זכותו הבסיסית
Bluecollar​(שולטת)
לפני שנה • 26 באפר׳ 2023

קטלב כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
קטלב כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
קטלב כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:

למה הגמישות חשובה לך?

דוגרי, היא לא חשובה.

והנה, הבעיה שלי אפילו חמורה יותר. אני אוהב אותן אינטליגנטיות.
ואף אחת לא טורחת לציין ציון פסיכומטרי בדף שלה.
(כן, חרף אולי מה שסיפרו לכם, ציון הפסיכומטרי כן נמצא במתאם גבוה להפליא לציוני אייקיו, כמעט כאילו ניסו לבנות מבחן שבודק אינטליגנציה בלי לקרוא לו ככה. אה, כן, זה באמת מה שניסו.)

שלא לדבר על הנשלטת הנוכחית. עולה מאמריקה. מעולם לא עשתה פסיכומטרי. את מבינה עד כמה קשים הם חיי!!!

ציונים במבחנים שלא היותר בודקים שני סוגי אינטליגנציה לא מעידים על אינטילגנציה או לספר לך שזה מה שאתה מחפש.
טוב... אני לא אינטיליגנטית מספיק לנהל את הדיון הזה
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 26 באפר׳ 2023

Bluecollar כתב/ה:

ציונים במבחנים שלא היותר בודקים שני סוגי אינטליגנציה לא מעידים על אינטילגנציה או לספר לך שזה מה שאתה מחפש.
טוב... אני לא אינטיליגנטית מספיק לנהל את הדיון הזה

זכותי להמשך למה שמושך אותי!
--Nir--
לפני שנה • 26 באפר׳ 2023
--Nir-- • 26 באפר׳ 2023
StreetCat כתב/ה:

אחרי התחתית של להגיב לך ברצינות למם הרגשתי שאין עוד לאן ליפול, אז אין בלמים יותר
StreetCat
לפני שנה • 26 באפר׳ 2023
StreetCat • 26 באפר׳ 2023
--Nir-- כתב/ה:
StreetCat כתב/ה:

אחרי התחתית של להגיב לך ברצינות למם הרגשתי שאין עוד לאן ליפול, אז אין בלמים יותר

איך יכולת לדעת? הרי אסור שלשולטת יהיה חוש הומור... היא עוד עלולה להתגלות כאנושית
קטלב​(מתחלף)
לפני שנה • 26 באפר׳ 2023
StreetCat כתב/ה:

איך יכולת לדעת? הרי אסור שלשולטת יהיה חוש הומור... היא עוד עלולה להתגלות כאנושית

icon_sad.gif