בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

השפלה או לא ביחסי שליטה

natural slave​(נשלט)
לפני 11 חודשים • 19 במאי 2023

השפלה או לא ביחסי שליטה

natural slave​(נשלט) • 19 במאי 2023
השפלה היא כלי הנאה שיכולה לבוא כענישה או שלא שיד בה להעצים את השולט ולהנמיך/לדכא את הנשלט גם אם הוא נהנה או זקוק לכך , אך לדעתי זה מורכב מעט לומר האם זה מעצים את הנשלט.

מצד שני יש שולטים שנמנעים מהשפלה כי הם סבורים שנשלט מלכתחילה ממעמדו השונה נקרא לזה בהיררכיה או בעמדת הסופג , בעמדה הפגיעה יותר אז להפך יד להעצימו ולהשתמש בכלי העצמה ולא כלי הורדה והנמכה כמו ההשפלה

מה דעתכם על כך?
כלבונת סקרנית​(נשלטת){תומר ההוא}
מאוד תלוי בסוג ההשפלה, יש השפלה שאנחנו כבר לא חווים כהשפלה אלא רק כהנאה ... והשפלה עבור מישהו אחד לא תהיה משפילה עבור אחר. אז זה מאוד מאודדד רחב ודורש התייחסות אינדיבידואלית, לדעתי.

לצורך העניין גדלתי כנערה שלהיות שרמוטה זה רע, והתרחקתי מזה כמו מאש (כי אז חשבתי ששרמוטה היא לא חומר לזוגיות) וזה היה בהחלט משפיל אותי לחשוב על עצמי ככזו... היום לעומת זאת בזוגיות שלי, השרמוטיות הפכה לחלק עצום במיניות שלי ובצרכים הבסיסיים שלי להנאה מינית.... וכך גם דברים אחרים שהם כביכול "משפילים" ואני לא חווה אותם ככאלה, אז דה פקטו אין באמת השפלה... לא באמת.

ואם אני חושבת על זה לעומק אז השפלה מקושרת לפגיעה ברגשות (סוג של, לא?) אז נראה לי שזה לא חלק מהיחסים שלנו אם אנחנו מגדירים את זה כך...
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 19 במאי 2023
שאם זה מחרמן אז משפילים ולא חושבים אם מעצים או לא. להעצעם אפשר אחר כך.
    התגובה האהובה בשרשור
natural slave​(נשלט)
natural slave​(נשלט) • 19 במאי 2023
slave for ever כתב/ה:
מה הקשר לפורום בדסמדיה?

אז לאיזה פורום?
שלגי
שלגי • 19 במאי 2023
אם נהנים מזה - כן
אם לא נהנים מזה - לא

ככה פשוט
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 19 במאי 2023
Hell YEAH
סנטוריון
סנטוריון • 19 במאי 2023
השפלה היא עוד כלי להעמקת שליטה, עוררות מינית, וסאב-ספייס. היא מחדדת היררכיות ודינמיקות כוח. לא כל הנשלטים או הנשלטות נהנים ממנה, אבל רובם כן, במידה מסוימת. הבחירה הסופית היא של שני האנשים שבקשר בדסמי - אם זה מגרה את שניהם אז יופי. אם לא, גם יופי.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}

Re: השפלה או לא ביחסי שליטה

natural slave כתב/ה:

מצד שני יש שולטים שנמנעים מהשפלה כי הם סבורים שנשלט מלכתחילה ממעמדו השונה נקרא לזה בהיררכיה או בעמדת הסופג , בעמדה הפגיעה יותר אז להפך יד להעצימו ולהשתמש בכלי העצמה ולא כלי הורדה והנמכה כמו ההשפלה

מה דעתכם על כך?

אני באופן אישי נמנעת מהשפלה כי זה לא עושה לי את זה. לא מחרמן, לא מעניין, לא מושך... קצת מוריד אפילו.
אין לי דיעה פילוסופית על האם זה ראוי או מעצים או כלי למה, אני פשוט לא מרגישה רצון להשפיל אף אחד 🤷‍♀️
גם יש מלא דברים שבעיני הם לא משפילים בכלל ואחרים חווים כהשפלה. זה די אישי, לא? מה שמשפיל לאחד לא משפיל לאחר. אז כשמישהו אומר "אני רוצה שתשפילי אותי" אני לא מבינה מה הוא רוצה ממני icon_smile.gif אין לי התנגדות לבצע אקט ספציפי שהנשלט יגיד שהוא משתוקק אליו ושימלא את הצורך שלו בהשפלה, כי אני זורמת ורוצה שיהנה וגם כי להגשים פנטזיות לאנשים זה חלק מהכיף שלי; אבל הרעיון הכללי של השפלה לא מסתדר לי בראש ואני לא מוצאת בו הגיון, כי לי אישית מרגיש שאם משהו נעשה ברצון חופשי והנאה וגורם עונג, אז הוא בהכרח לא משפיל. אבל ברור לי שזה יכול להיות אינדיווידואלי ושכל אחד חווה את זה קצת אחרת.

קיצר - מי שרוצה לבקש ממני דברים, מוטב שיהיה ספציפי.

או שיסביר לי לעומק את החוויה האינדיווידואלית שלו ואת ההבנה שלו את המושג ואת הצורך שלו, יביא אותי למצב שאני מאד מבינה לליבו, ואז יתחשק לי לחוות ביחד איתו. אבל זה יעבוד רק ברמת האינדיבידואל ורק אם ישתף בשיא הפתיחות.

* * *
כשאתה אומר השפלה, למה אתה מתכוון בדיוק? מה היית רוצה שיקרה במסגרת הזאת?
סנטוריון

Re: השפלה או לא ביחסי שליטה

סנטוריון • 19 במאי 2023
יולי Yuli כתב/ה:
natural slave כתב/ה:

מה דעתכם על כך?

אני באופן אישי נמנעת מהשפלה כי זה לא עושה לי את זה. לא מחרמן, לא מעניין, לא מושך... קצת מוריד אפילו.
אין לי דיעה פילוסופית על האם זה ראוי או מעצים או כלי למה, אני פשוט לא מרגישה רצון להשפיל אף אחד 🤷‍♀️
...
קיצר - מי שרוצה לבקש ממני דברים, מוטב שיהיה ספציפי.

זה היופי והקושי שבהשפלה. אין סט אקטים ברור, ואנשים שנהנים מהשפלה גם נהנים מהחדירה לנבכי הנשמה של הנשלט\ת, מלנסות להבין מה גורם להם להסמיק, לגמגם. מה המלים, האקטים, הפוזיציות שגורמים להם לפתע למבט חלול. בדיוק כפי שקיים מאזוכיזם פיזי כך גם קיים מאזוכיזם רגשי. כשהצד השני אוהב להיות מושפל, המיינד-פאק הזה הוא טרן-און רציני לשני הצדדים.