בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חסומים

Marcus Wright​(אחר)
לפני 11 חודשים • 3 ביוני 2023
Marcus Wright​(אחר) • 3 ביוני 2023
vanvan duchess כתב/ה:
Marcus Wright כתב/ה:
סנטוריון כתב/ה:
פעם נכנסתי לסטימצקי ורציתי לקנות ספר של דוד גרוסמן. המוכרת סירבה למכור לי, אמרה לי שפעם באתי לדוד לא טוב בעין, אז אני ברשימה השחורה שלו.

שאפו ענק על התגובה. אני לא בטוח שיש מי שמבינה את התגובה הזאת.

כנראה שלא כי כולנו סתומות מדור של סתומים וסתומות.

לא כולכן
אבל את בטוח.

חסמת אותי אחרי שהיו לנו חילוקי דעות בהתכבות בצ'ט. כן בגלל דבר כזה חסמת. לא בגלל שאני איזה מטרידן מינית או שולח הודעות למרות שביקשו ממני להפסיק.
אז לא היה לי כל עניין להגיב לך בצורה מכבדת ואז הוצאת את כל הרפש שיש בך בתגובה עלי.
עכשיו בואי נספר לעולם שאת לא סתומה.
vanvan duchess​(שולטת)
vanvan duchess​(שולטת) • 3 ביוני 2023
Marcus Wright כתב/ה:
vanvan duchess כתב/ה:
Marcus Wright כתב/ה:
סנטוריון כתב/ה:
פעם נכנסתי לסטימצקי ורציתי לקנות ספר של דוד גרוסמן. המוכרת סירבה למכור לי, אמרה לי שפעם באתי לדוד לא טוב בעין, אז אני ברשימה השחורה שלו.

לא כולכן
אבל את בטוח.

חסמת אותי אחרי שהיו לנו חילוקי דעות בהתכבות בצ'ט. כן בגלל דבר כזה חסמת. לא בגלל שאני איזה מטרידן מינית או שולח הודעות למרות שביקשו ממני להפסיק.
אז לא היה לי כל עניין להגיב לך בצורה מכבדת ואז הוצאת את כל הרפש שיש בך בתגובה עלי.

אני בעיקר מרחמת עליך שהחיים הפכו אותך לאדן כזה ממורמר, גס, דכאן ומגעיל. אין לי עניין להמשיך בשיחה הזו. היא סתם מייצרת עוד ועוד רפש שיוצא ממך ומושלך על אחרים. בהצלחה לך להמשיך לריב עם כולם וללכלך על כולם. מאחלת לך שתצליח לייצר ולחוות גם טוב בין כל הרפש שצמח בך לאורך השנים.
Marcus Wright​(אחר)
vanvan duchess כתב/ה:
Marcus Wright כתב/ה:
vanvan duchess כתב/ה:
Marcus Wright כתב/ה:
סנטוריון כתב/ה:

לא כולכן
אבל את בטוח.

אני בעיקר מרחמת עליך שהחיים הפכו אותך לאדן כזה ממורמר, גס, דכאן ומגעיל. אין לי עניין להמשיך בשיחה הזו. היא סתם מייצרת עוד ועוד רפש שיוצא ממך ומושלך על אחרים. בהצלחה לך להמשיך לריב עם כולם וללכלך על כולם. מאחלת לך שתצליח לייצר ולחוות גם טוב בין כל הרפש שצמח בך לאורך השנים.

מרחמת עלי. אין אין את נשמה טהורה, תשמעי ממש תודה שליבך יוצא אלי .... וכותבת עלי פסיכולוגיה בשקל תשעים.
זאת הרמה שלך. אם רק היית קצת יותר קשובה ופחות חסומה וחוסמת כשזה לא לפי האגו שלך...
לא זקוק ממך לאיחולי טוב. איך האיחולים הללו עובדים עם כל הרפש שאת כותבת? כאמור, פופקורן.
את נזקקת. ואני לא מנהל את חיי לפי א.נשים שבכלוב.

קבלי פסיכולוגיה:
להכנס לפרופיל שלך ולהבין שמשהו לא בסדר איתך. ואוי איזה שיט שאני חסום ועדיין יכול להכנס לפרופיל.
אולי יום אחד את תתבגרי.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון יונ' 04, 2023 1:57 am, סך-הכל נערך פעם אחת
--Nir--
--Nir-- • 3 ביוני 2023
לאנשים יש פה בחירה אם הבלוג יוצג רק למשתמשים רשומים או לכולם, יש אפשרות להסתיר בלוגים שנכתבו וכבר פורסמו(כן, למרות שהם לא באמת נמחקו מהרשת ומי שממש משועמם יכול להגיע אליהם)
יש אפשרות לערוך בלוגים ולמחוק תגובות, יש אפילו אופציה לא להצהיר ליד הניק שלך אם אתה נשלט או שולט.

למי אכפת אם יהיה פיצ׳ר שמאפשר למי שרוצה גם למנוע קריאה בבלוג מאנשים שנחסמו? למה שאני אהיה כל כך להוט לקרוא בלוג של מישהי אם היא תטרח לחסום אותי?

הטלות בוץ ורפש בפורום זה אמנם מנהג מקובל מאד ומסורת חשובה בואכה דתית בפורום אבל שלפחות תהיה הלימה בין כמות הבוץ לבין מהותיות הנושא.

בגלל הצעה לפיצ׳ר נוסף ושולי? מאכזב קצת.
זה כמו לדקור מישהו ברמזור כי יש לו מוזיקה מחורבנת מהרכב.
דוקרים כי קיללו אותך, חתכו אותך או צפרו לך, לא על שטויות.
Marcus Wright​(אחר)
--Nir-- כתב/ה:
לאנשים יש פה בחירה אם הבלוג יוצג רק למשתמשים רשומים או לכולם, יש אפשרות להסתיר בלוגים שנכתבו וכבר פורסמו(כן, למרות שהם לא באמת נמחקו מהרשת ומי שממש משועמם יכול להגיע אליהם)
יש אפשרות לערוך בלוגים ולמחוק תגובות, יש אפילו אופציה לא להצהיר ליד הניק שלך אם אתה נשלט או שולט.

למי אכפת אם יהיה פיצ׳ר שמאפשר למי שרוצה גם למנוע קריאה בבלוג מאנשים שנחסמו? למה שאני אהיה כל כך להוט לקרוא בלוג של מישהי אם היא תטרח לחסום אותי?

הטלות בוץ ורפש בפורום זה אמנם מנהג מקובל מאד ומסורת חשובה בואכה דתית בפורום אבל שלפחות תהיה הלימה בין כמות הבוץ לבין מהותיות הנושא.

בגלל הצעה לפיצ׳ר נוסף ושולי? מאכזב קצת.
זה כמו לדקור מישהו ברמזור כי יש לו מוזיקה מחורבנת מהרכב.
דוקרים כי קיללו אותך, חתכו אותך או צפרו לך, לא על שטויות.

--Nir-- כתב/ה:

למה שאני אהיה כל כך להוט לקרוא בלוג של מישהי אם היא תטרח לחסום אותי?

זה לא משהו שניתן לענות עליו.
לשיטתן של ה"גבירות" באתר:
האחת הופתעה!
השניה חושבת שזה מטריד שהיא כותבת ברבים וכולם יכולים לקרוא. שוד ושבר.
השלישית .... נו הבנת את הפואנטה.

זה כבר לא מהות של פיצ'ר כזה או אחר
אלא החוסר הלימה שיש בין האתר, המבנה שלו, נושאיו השונים לבין
כמות הפאקצ'ות שנמצאות באתר והרסו בו כל חלקה טובה ואז מגדילות לעשות וכותבות בפורום איך צריך לנהל את האתר. עם המלצות ישירות לבעלי האתר. אוי היומרנות.
וכל זה אחרי שהן חסמו אותך כאילו היית ראשון המטרידים.
ולפרסם בינן לבין עצמן את כל הטוב הזה אודותיך רק כי אתה לא חיי ואף מתנגד לכללים שלהן.
ואיזה קטע שבפורום הן לא יכולות לסתום לך את הפה.
Aristotle​(נשלט)
לפני 11 חודשים • 4 ביוני 2023
Aristotle​(נשלט) • 4 ביוני 2023
deepThinker כתב/ה:
אני עושה hijack,
לדעתי הסיבה שפייסבוק בדעיכה היא פשוט כי הוא לא מתאים לדור האינסטנט ותו לא.
מה הבעיה עם פרופילים פייק? תראה את רדיט, פורצ'ן וטוויטר משגשגים עד היום.

הבנתי אותך נכון?

הנה מישהו שלא קרא את הדו"ח הרבעוני האחרון שלהם
Aristotle​(נשלט)
Marcus Wright כתב/ה:
vanvan duchess כתב/ה:
Marcus Wright כתב/ה:
סנטוריון כתב/ה:

לא כולכן
אבל את בטוח.

זה לא משנה, אגב.

נחסמתי פה על דברים הרבה יותר מטופשים מחוסר הסכמה בצ'אט. זה לא גורע מהצורך הבסיסי למנוע גישה לחסומים עבור הצ'אט, אם לא היית רואה את השרשור דרך הפריזמה הצרה מאוד של השנאה שאתה רוחש כלפי ואנואן (וזה ברור מהתגובה הראשונה שלך) אולי לא היית בוחר לבזות את עצמך כפי שבחרת לאורך ארבעת העמודים האחרונים.
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 4 ביוני 2023
זה מוזר שזה ככה.
כשאני חסמתי רעת לב אחת לקח לי זמן למצוא איפה אני מגדיר שהבלוג שלה לא יופיע לי בפיד.
Aristotle​(נשלט)
סנטוריון כתב/ה:

הנה דוגמא לאיך אפשר לנהל שיח ולא להסכים באופן מכבד, לתשומת ליבו של marcus wright.

לגופו של עניין,הבעיה שלי עם אנלוגיות מהסוג הנ"ל היא שכל צד יוכל להביא אנלוגיה שמתאימה לו יותר. מה שעבר לי בראש זה טוויטר. למעשה בכל רשת חברתית שאני משתמש בה, יש אפשרות לחסום ולשלוט על הגישה לתכנים.

זה לא גורע מכך שאנשים צריכים להבין שמה שהם פירסמו באינטרנט כבר לא "שייך" להם.