סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה הבעיה עם מתחלפים?

ArchAngel​(שולטת)
לפני 3 שבועות • 10 באפר׳ 2024
ArchAngel​(שולטת) • 10 באפר׳ 2024
נועז מצידך לקבוע הנחות על זוג שלא הכרת בכזה ביטחון.
אז בעלי ממש לא "בטא" (שלא נדבר על זה שאלפא ובטא הם מונחים שהופרכו בכל הנוגע לעולם החברתי של בני האדם שהוא מורכב ודינמי יותר פי כמה) והסיבה שיצא עם נשלטות היא לא כי היו "פחות דומיננטיות ממנו ורק עליהן היה מסוגל לשלוט", להפך, הן היו נשים חזקות פשוט עם קינק אחר שגם אליו הוא מתחבר.
בסה"כ היה לו חיבור איתן, הן והוא נהנו מזה, ואף אחת לא הרגישה שהוא פחות שולט.
ואיתי הוא נהנה מדברים אחרים, ואני לא מרגישה חוסר ושזה "לא אמיתי".
אנחנו לא חושבים במונחים השטחיים והדיכוטומיים האלו. לא מגבילים את עצמנו לתבניות ולציונים שאחרים מחלקים. באנו להנות, אנחנו יודעים מי ומה אנחנו גם אם תמשיך לחשוב שהדעה האישית שלך היא איזו עובדה שאנחנו מתכחשים לה.
שלגי
שלגי • 10 באפר׳ 2024
ממליצה להפסיק לנסות לשכנע את המשוכנעים/מקובעים/ווטאוור מכל כיוון

תהנו ממה שאתם נהנים ממנו תמנעו ככל האפשר ממה שפחות עושה לכם טוב…

עכשיו אלך לנסות וליישם את זה בעצמי וגם בתחומים אחרים 😂
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t}
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t} • 10 באפר׳ 2024
La Joker כתב/ה:
KINKI OZZY כתב/ה:
alphalion כתב/ה:
KINKI OZZY כתב/ה:
alphalion כתב/ה:
ArchAngel כתב/ה:
זה אולי יפתיע רבים לשמוע, אבל אני בתכלס התחתנתי עם מתחלף.

אם הייתי עונה על השאלה הזו לפני 5 שנים, לפני שהכרתי אותו, יש מצב שהייתי מגיבה בנחרצות את מה שהגיבו אלו שלא מבינים או מסוגלים להכיל את הרעיון שאפשר להימשך לשני צדדי השוט, ורק מדמיינים איך היו מרגישים בסיטואציה כזו.
גם אני הייתי חושבת שזה משחקי, לא רציני, שהוא לא סגור על עצמו, שאני לא אצליח לספק אותו ותמיד יהיה משהו חסר, שהוא ינסה "להתפך עלי ולשלוט מלמטה" ולא יהיה מסוגל להתמסר במלואו.

אבל למה אני אומרת "בתכלס עם התחתנתי עם מתחלף"? כי זה כל כך לא נוכח בקשר שלנו, והצד השני של השוט לא חסר לו למרות שבדקתי והייתי מקבלת בהבנה כל תחושה שהיה משתף והיינו חושבים על פתרון כלשהו אם זה היה העניין.

צידו השני בשוט הוא משהו פוטנציאלי.
במובן שדומה לביסקסואלים, שכמובן לא אדבר בשם כולם אלא בשם האלו שהכרתי והעידו שזה שיש להם פוטנציאל להימשך למין האחר, לא אומר שזה חסר להם כשהם בקשר מבוסס שיש בו חיבור טוב שגורם לכל היתר שבחוץ לא להזיז להם.

הם אמרו לי שזה לא כזה רחוק ממה שסטרייטים מרגישים, הרי גם אנחנו לא נמשכים רק לגבר או אישה אחד/ת, אנחנו לא בעלי/אשתי-סקסואלים, אלא הטרוסקסואלים שנמשכים לבני המין הנגדי, יש לנו פוטנציאל להימשך לעוד מהם, וברור שיעלו גם כל מיני פנטזיות בין לבין, אבל לא נרגיש "מה אנחנו מפספסים" כשאנחנו בקשר שטוב לנו בו.

ולא, זה שכל בני הזוג שלנו יהיו ממין אחד או מצד אחד של השוט, לא אומר שנקבל מהם בדיוק את אותו מענה לצורך. בכל מקרה נתפשר לא מעט ויהיו דברים שלעולם לא נגשים שהיינו תיאורטית יכולים עם אחרים.
עם כל אדם נוצרת דינמיקה אחרת הרי, יווצרו תחושות אחרות, מיניות עם אנשים שונים אינה העתק אחד של השני גם כשהקינקים והנטיות זהות.
לי אישית לא היה סשן אחד אותו דבר, גם כשהיה מדובר בנשלטים בלבד עם אותם קינקים בדיוק.

ובסופו של דבר, לא רק מתחלפים וביסקסואלים הם אלו שפותחים את הקשר. רוב קהילת הפולי היא בכלל סטרייטית- ונילית. משמע "לא להסתפק באחד" זה לא משהו שקורה רק כשיש לך נטייה לגם וגם, והנטייה לאהוב גם וגם ממש לא מחייבת אותך להרגיש שמשהו חסר לך.

בקיצור, זה שבעלי מסוגל גם לשלוט, נהנה לשלוט, לא אומר שיש בו צורך להיות כזה כשהוא הכיר מישהי שהיא שולטת וטוב לו איתה והדינמיקה איתה מספקת אותו.
וכשהוא היה השולט בקשרים שלו, זה שהוא נהנה גם להישלט לא אומר שזה היה חסר לו.

אני כל כך שמחה שנתתי לו צ'אנס ולא נשארתי באזור הנוחות עם הנחות שהיה לי קל להניח, מבלי להתנסות ולגלות שזה יכול להתנהל אחרת לחלוטין ממה שסברתי.

זה מוכיח את מה שכתבתי..
גם אם הם אוהבים "לשלוט" על מי שפחות דומיננטי מהם זה לא הופך אותם לשולטים..
מתחלפים הם נשלטים, לא משנה איך תסתכלו על זה.

המון בהצלחה בחיי הנישואין.

אם קראת מה שכתבתי על עצמי ואתה עדיין מגיב ככה קטונתי, חבל שככה אתה תופס תמציאות. אני לא נשלט קלאסי בשום רמה שהיא ואני לא צריך להרגיש יותר דומיננטי מול מי שאתי בשביל לשלוט. זה לא מרגיש לך קצת לקפוץ מעל הפופיק בלנסות להסביר למישהו שאומר לך אני משהו מסויים ואתה מתעקש להסביר שהמשהו הזה לא קיים. אני לא יוניקורן יש עוד מלא כמוני. מילא אם זה היה איזה משהו באמת יוצא דופן וייחודי אבל זה לא המצב.

כל מי שבטא לא יכול להיות באמת שולט,
מי שמתחלף הוא נשלט, ונשלט לא יהיה זכר אלפא אף פעם.
אתם משחקים במשחקי תפקידים..
בכל מקרה ההשקפה שלי היא שהשליטה היא תמידית גם בחיי היום יום.. גם בעבודה וכו'..

מי שהיא נשלטת שחיה את עולם הבדס"מ ואין לה שום רצון גם לשלוט לעולם לא תצא עם מתחלף , זה כלל ברזל.
אם טוב לכם ככה ובנות הזוג שלכם מקבלות את זה, זה בסדר וזה שלכם.

אם אתה חושב שאתה שולט גם בחיים האמיתיים צר לי אבל אתה חיי בסרט, וכל הדיבור אלפא בטא הזה מביך רצח, אנחנו לא להקת זאבים זה לא דוקו של אדינבורו, יש אנשים דומיננטים ללא ספק אבל בכולנו יש מנעד רחב חלק יודעים להתחבר רק לחלק ממנו וחלק לכולו. אבל לבוא ולשלול אותו סתם כי אתה חושב שאתה אלפא והשאר נשלטים נחותים גם אם הם אומרים לך שהם פשוט נהנים מכל המנעד זה לא הכי הגיוני אבל סבבה מה שנראה לך נכון
...

אתה לא יודע איך אני מנהל את החיים שלי,
אתה לא יודע כמה דברים "הפסדתי לכאורה" בגלל העקרונות והצורך תמיד להיות בשליטה.
את המילה "נחותים" אתה הוספת, זה כנראה מגיע ממקום פנימי אצלך..

אין לי מה להגיב יותר בדיון הזה, זה מרגיש לי כמו שיח חרשים, ובטח שאני לא אצפה מנשלט שיבין השקפה ודרך חיים של שולטים (כאלה שלא עושים רק משחקים במיטה וחיים ככה כדרך קבע).

השורה האחרונה בתגובה הזאת כל כך מתנשאת, איף.
באופן כללי, כל הקטע הזה של לשפוט א.נשים שהם.ן שונים.ות מאוס למדי
זה שאתה לא מתחבר לזה לא הופך את זה ל"רק משחק במיטה", יש כאלו שזה יותר בשבילהם.ן והם יודעים.ות לנתב את זה בחיים שלהם.ן גם בתור מתחלפים.ות.
כמו כן, אין גם שום דבר פסול באלו ש"רק משחקים במיטה" (וזה קיים גם אצל אלו שמגדירים.ות את עצמם.ן כשולטים.ות וגם אצל אלו שמגדירים.ות את עצמם.ן כנשלטים.ות)
בלי עכבות
בלי עכבות • 10 באפר׳ 2024
חלק מהאנשים טהרנים בלי יכולת לקבל את העובדה שיש אנשים שמונעים מכימיה, ואווירה בין שני הפרטנרים, וחלק חושבים שזה כי הבן אדם רוצה ״לשלוט מלמטה״, פשוט הופכים את זה לבלתי נסבל ומעצבן עם אמירות ששמעתי כמו ״אתה לא יכול להיות גם וגם, אתה לא סגור על עצמך״ ובכל זאת, זה משאיר יותר בשבילנו להינות ממנו כנראה..
Grey / Green
Grey / Green • 10 באפר׳ 2024
La Joker כתב/ה:

אחינו, זה לא שאתה שולט, זה שאתה לוקה בסג״מת.
שלגי
שלגי • 10 באפר׳ 2024
Grey / Green כתב/ה:
La Joker כתב/ה:

אוי, שזה טוב 😂

תודה אפורי
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t}
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t} • 10 באפר׳ 2024
Grey / Green כתב/ה:
La Joker כתב/ה:

צחקתי כל כך הרבה כרגע
deepThinker
deepThinker • 10 באפר׳ 2024
Grey / Green כתב/ה:
La Joker כתב/ה:

ואפורי זה מישהו אחר.. לא ירוקאפור חח
שלגי
שלגי • 10 באפר׳ 2024
deepThinker כתב/ה:
Grey / Green כתב/ה:
La Joker כתב/ה:

ואפורי זה מישהו אחר.. לא ירוקאפור חח

אני אקרא לו איך שבא לי ולא אתה או הדמנציה תקבעו כי אני נקבת אלפא (מלא סימני קריאה)
teacher​(שולט)
teacher​(שולט) • 10 באפר׳ 2024
1. אמרתי לכם.
2. שלגי השולטתתתתתתת!!!!!111111
3. סג"ם, גם אם תקשרו אותו למוט בחצר, אחרי ארבע שנים הוא יהיה רב סרן.
4. ו-Grey / Green, אם לא היה אותך, היה צריך להמציא אותך icon_smile.gif