בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כסף וסקס

Devious Foxa
לפני 9 חודשים • 13 ביולי 2023
Devious Foxa • 13 ביולי 2023
פותח כתב/ה:
כסף,,אין כמו כסף
לכל השולטות נשלטות והנשואות שמאוד מאוד מאוד אוהבות את הבעל והשולט ואתן לא יכולות בלעדיו
מה יקרה אם מחר הוא מחליט שהוא יותר לא עובד את תעבדי! אהבה תחזיק מעמד,ואת תעבדי בשביל מי שאת " אוהבת"? כנראה שלא,ויש לכן ים של תרוצים למה לא
אז כסף זה חשוב,נדירות הנשים שיצאו עם מישהו ואין לו כסף,
כל המצקצקות אתן רוצות מישהו עם כסף ,וקשר עם כסף זה בסדר גמור
למרות המילים היפות נגד זה

אתה טועה!
כסף זה נהדר...נפלא...אני מחבבת מאוד...אבל!
זה רק אמצעי.

הייתי בקשר גם עם מישהו תפרן. אהבתי אותו עמוקות.
מצאנו את הרגעים שלנו...
מצאנו בילויים משותפים גם בלי להוציא הון.
רצינו להיות יחד.
והוא היה תפרן.

אל תנסה לרדד את הנושא...
כאילו נשים מחםשות רק כסף.
כסף לא מחמם את הנשמה
כסף לא מראה רגש.
ניתן לרגש גם עם צדפים מהים...
anyzeany
anyzeany • 13 ביולי 2023
כמה צביעות ומוסר כפול יש כאן בכלוב. דווקא בכלוב, שממש מתחנן להכרה ושלא יראו בו ובמה שהוא מייצג "סטיה נוראית וחולנית של אנשים מוזרים".
מישהי/ו נותנת/ן כסף, מישהי/ו מקבל/ת אותו. הכל בהסכמה והכל מרצון חופשי, אז היכן כאן הבעיה בעצם?
בתוך של אחותך
בתוך של אחותך • 13 ביולי 2023
כמו שאמרת כסף זה אנרגיה.
מזכיר לי את עקרון "האנרגיה המתחלפת" כמו במנוע בנזין. מזרים דלק מקבל אנרגיית סיבוב. במצב הנתון מזרים כסף מקבל מה שאתה רוצה. אולי כדאי למצא תחליף למה שאתה מזרים בכדי לקבל את האנרגיה הרצויה.
gilsherr
לפני 9 חודשים • 14 ביולי 2023
gilsherr • 14 ביולי 2023
Into כתב/ה:
gilsherr כתב/ה:
Into כתב/ה:
מחלקים פה כסף וסקס?
מעוניינת אשמח לפרטים בפרטי

פחחח...הייתי מציע לך אבל לפי הפרופיל שלך יש לך גבול "עד ארבעים" ואני כבר מזמן לא בן ארבעים. אז שיהיה לך בהצלחה אצל התפרנים הצעירים(פחחח...ויש זונות הרבה יותר טובות מחוץ לאתר)

הפסד שלך, אני זונת צמרת

יכול להיות אבל עד שלא תעיפי את הגבול מהפרופיל שלך לא אוכל לדעת מה אנע מפסיד
לענה
לפני 9 חודשים • 14 ביולי 2023
לענה • 14 ביולי 2023
מה שבזוי כאן בעיני הוא לא בהכרח אקט התשלום, שהוא דיון בפני עצמו, אלא (כמו שאליפסה היטיבה לתאר), מכבסת המילים שהפכה אינטראקציה מינית למושג הערטילאי "אנרגיה נשית" ועל הדרך טינפה נשים as a whole.
bitch fairy​(אחרת)
לפני 7 חודשים • 6 באוק׳ 2023
bitch fairy​(אחרת) • 6 באוק׳ 2023
ואי קמתי על המוד הכי כלבה שלי
אז אם בא לך סתם ככה לבזבז כסף בוא מותק
יש לי רשימה של מלא שטיות ודברים שבא לי

לא הבנתי ולא בא לי תגובות אז שחרור
אבל ייאלה זה כולה כסף בסופו של יום אם מתאים לי מתאים לי ואם לא אז לא
הלווו אתם עדיין בני אדם ברשות עצמכם , עם רצון חופשי (כאילו מקווה לפחות )

כאלו סתם ניכנסתי לחפש מה לקרוא וזה קפץ
לי חחחח מעניין
אבל זה רק כסף למי באמת אכפת זה נחמד , זה כייף לפעמים וואלה כן חד משמעית כייף לפעמים אבל בואו לא באמת אני אשאר עם מישהו בגלל כסף כך או כך
זה האדם שצריך לעשות לי את זה ולא כמה יש לו בכיס או בבנק
אבל בהחלט נחמד לפעמים למה לא (אפשר מלא דובים , וסוכריות גומי חחחח ואולי איזה איזה פיצה מפנקת )
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 6 באוק׳ 2023
מה שעושה לכם טוב. זה הרבה פעמים ככה בנישואים, ולאף אחד לא אכפת, שלא לדבר על מחפשות הנהגים והוולטרים והתעשו לי מנוי - גם זה כסף! אז לא מבינה מה כולם מתרעמים פתאום. וכן, יש גם בדסמיים שנשואים זה לזה, אז? בקיצור תיהנו
Mary Jane
Mary Jane • 6 באוק׳ 2023
היא לא נשלטת שלך, אלא של אל הכסף.
במקרה נתקעת ביניהם.
hardonforbrokenthing
לפני 7 חודשים • 7 באוק׳ 2023
hardonforbrokenthing • 7 באוק׳ 2023
אני תמיד שמחה לתת למי שרוצה לשלם עליי.

וברצינות, הדיון הזה מזכיר לי - להבדיל אלף הבדלות - את הדיון על זנות. גברים ונשים וא-בינארים מקיימים יחסי מין באינסוף קונסטלציות ומאלף ואחת סיבות. מי שחשוב לה (ובצדק) לוודא שא.נשים לא יקיימו יחסי מין תמורת כסף מעמדה של חולשה כלכלית, שיתכבד ויתחיל לפעול למען מדינת רווחה. כל פעולה אחרת, כולל צקצוקים והרמות גבה, לא מיועדת למען המוחלשים והמוחלשות אלא נטו לצורך משטור.
עבד של המין המושלם​(נשלט)
לפני 6 חודשים • 8 באוק׳ 2023
רק יכול להגיד שאם אני אהיה עבד בית של מישהי והיא תחליט במקביל לתמוך בי כלכלית אני ארגיש שיש לי עבודה ולא שאני נשלט, אעדיף לעצור את התמיכה ואם לא אז אפילו את הקשר