לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך הרגשתם כשהבנתם שאתם שולטים/ות?

BB N​(אחר)
לפני 9 חודשים • 23 ביולי 2023
BB N​(אחר) • 23 ביולי 2023
fire and ice כתב/ה:
כבר בתחילת שנות העשרה שלי גיליתי שאני אוהבת שעושים 'מה שאני רוצה ואיך שאני רוצה'. זה בכלל לא התחיל באינטראקציות מיניות וגם לא חושבת שהיתה איזו תחושת "אאוריקה" שכזו.
אולי השאלות המדוייקות יותר לשאול הן 'איך הרגשת/ה בסשן הראשון כשולט/ת?' או 'איך את/ה מרגיש/ה כשולט/ת באינטראקציה בדסמית?'

אוקי אז איך הרגשת בסשן הראשן כשולטת או איך את מרגישה כשולטת באינטרקציה בדסמית?
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 23 ביולי 2023
On top of the world
fire and ice​(שולטת)
fire and ice​(שולטת) • 23 ביולי 2023
אוקי אז איך הרגשת בסשן הראשן כשולטת או איך את מרגישה כשולטת באינטרקציה בדסמית?[/quote]

שאלות מעולות... icon_wink.gif

אז בסשן הראשון הרגשתי די רע, בעיקר כי לא ידעתי מה אני רוצה ומה חשוב לי. לקח לי לא מעט זמן לגבש את הסגנון שלי וללמוד את העולם הזה (אגב, גם אחרי יותר מ-20 שנים בתחום, עדיין רואה את עצמי כתלמידה. תמיד אפשר ללמוד דברים חדשים).

עם הזמן החלטתי שחשוב לי לנצל את הבמה ולהכניס קצת 'אור' לעולם הזה. אז כבר שנים רבות שאני מעבירה את הנשלטת שלי מעין תהליך או "מסע קטן, בסשן - בעיקר, כדי להוכיח לה שהיא חזקה ומסוגלת להתמודד עם קשיים, פחדים ותלאות היום-יום שמעסיקים אותה. כן, סוג של העצמה נשית.

אז לסייפא של השאלה, יכולה להעיד על עצמי שאני מרגישה בסשן, מלבד התרגשות ואופוריה (על כך יעידו רובכם), גם אחריות רבה.

אה, כמעט ושכחתי - אל תשכחו אפטרקייר...!
blindrigger​(שולט)
לפני 9 חודשים • 24 ביולי 2023
blindrigger​(שולט) • 24 ביולי 2023
a very special kind of high. a combination of contentment, inner peace and joy. and that was much before I experienced my first dom-space....
Dom Fenrir​(שולט)
Dom Fenrir​(שולט) • 24 ביולי 2023
נבהלתי, זה הגיע מתוך הבנה שאני סדיסט.
אלמנה שחורה מאוד​(שולטת)
חייכתי לעצמי חיוך עמוק
והרגשתי הכי שלמה שאפשר
הרבה דברים הסתדרו לי, דברים שלא הבנתי לפני

הרגשתי שלווה ואיזון ומשם הכל הסטוריה…
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 24 ביולי 2023
נראה לי שיהיה יותר מעניין לתהות איך הרגישו סדיסטים. כי אם אני הייתי מגלה שאני נהנית מכאב של מישהו אחר, הדבר האחרון שהייתי מרגישה זה מרוצה.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 24 ביולי 2023
כשגליתי שיש לזה שם, שאני לא היחידה ויש מאחורי זה קהילה, הוקל לי.
ייעוץ בדסמי​(שולטת)
ייעוץ בדסמי​(שולטת) • 24 ביולי 2023
בהתחלה הרגש היה מאד דואלי.
כיניתי אותו ׳בחילה משכרת׳.
מצד אחד היה היי משכר בהחלט, תחושת ריחוף, דום ספייס, כאילו תפסתי את אלוהים בביצים.
מהצד השני בחילה קלה, קצת גועל, קושי להודות במשיכה הזו מול עצמי, תחושת סטיה לא נעימה.
בשנים הראשונות ואולי בעצם עד שמצאתי את הקהילה ועבדתי על עצמי דיה כדי לקבל את שלל הצדדים בי- הבחילה המשכרת היתה מאד נוכחת בבדסמ שלי.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 24 ביולי 2023
ובאשר לשאלת ההמשך שנשאלה כאן: איך הרגשת בסשן הראשון כשולטת?
אני הרגשתי פער בין הפנטזיות למציאות, הרגשתי מבוכה מדברים מסוימים, ובעיקר כאבה לי היד מלתת ספנקים וזה הסיט את תשומת הלב שלי מהנעשה. הרגשתי אכזבה כי זה היה ההפך ממה שצפיתי.
אני חושבת שזה היה תוצר של שנים של פנטזיות מבלי להתנסות בהן בפועל, כשהכל מתקיים בראש שלך ללא גבולות ועם תסריט מושלם, מבלי לקבל שום פידבקים מהאדם בצד השני ומהמציאות, שעוזרים לך להיכנס לפרופורציות ולחדד את מה שבאמת מתאים לך.
ככל שהתנסתי יותר למדתי לדייק את הצרכים והגבולות שלי, לדעת איזה פרטנרים מתאימים לי באמת, ובעיקר למדתי שלהיות "שולטת" זו לא ההגדרה הדיכוטומית שחשבתי שאני צריכה להתאים את עצמי אליה אלא שאני מתאימה אותה אלי.