סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

צו סגירה למועדון הטאבו

Miss X​(שולטת)
לפני 9 חודשים • 8 באוג׳ 2023

Re: צו סגירה למועדון הטאבו

Miss X​(שולטת) • 8 באוג׳ 2023
ייסאן כתב/ה:
slave for ever כתב/ה:
בעקבות תחקיר עובדה:

במסגרת ההליך ביקשה המשטרה להגיש חומרים במעמד צד אחד, שיבהירו מה עומד בבסיס הסירוב לתת למועדון רישיון עסק. נימוקי המשטרה - כפי שמתוארים בפסק הדין - מבוססים על כך ש"קיים יסוד סביר להניח שבעלי העסק עושים שימוש בעסק לביצוע עבירות פליליות, לריבוי עבירות מין".

הוגש ערעור.

מתוך הטוויטר של חן ליברמן:

https://twitter.com/Liberwomen/status/1686007741737730048

לתחקיר:

https://www.mako.co.il/news-law/2023_q1/Article-659c7e90ba7a581027.htm

מריח כמו ציד מכשפות על רקע כמה שהמקום מוצלח
מדיף וויב דמגוגי ומגמתי ביותר, ואני ממש מופתעת שאפשר לעשות משפט שדה כזה בכזו קלות.
המקום ה י ח י ד בעשורים האחרונים, שבו אני מרגישה בטוחה ואינו סליזי, דחוס, שבור וישן, וההקפדה על החוקים של BDSM היא מעל ומעבר, מלבד השואו והחויה החזותית המהממת.
עשה לי בוקר רע לקרוא את השמועות.

כמה נורא זה לקרוא תגובה כזו שנכתבה על ידי אישה. ברור! הן מכשפות וניסן וחבריו בחורים תמימים וחסודים שלא עשו כלום. מלאכים קטנים עם בייגלה שסתם שידרו עליהם תחקיר ופתחו נגדם תיק במשטרה.
אז לא, אין עשן בלי אש.
קטלב​(מתחלף)

Re: איך זה שיש מקומות שנעשים בהם דברים לא נכונים מכשיר את הש

קטלב​(מתחלף) • 8 באוג׳ 2023
SupperNova כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
קטלב כתב/ה:

הדיון הוא לא על הכלוב.
עד כאן?

למה לא? שלום הציבור כבר לא חשוב?

אולי צריך להוציא צו סגירה לכלוב.

למען שלום הציבור כמובן

אם יש לך ראיות בנוגע לאתרים שאינם האתר עליו הוצא צו סגירה, אתה מוזמן להציג אותן למשטרה. אבל מה הקשר? ונניח במקומות אחרים גם נבנתה לכאורה תשתית מסוכנת, זה לא אומר שום דבר באשר לאתר עליו נפתח הדיון.
יודע מה, אם יש לך ראיות, הצג אותן כאן? אבל פתח דיון חדש. כי אין נגיעה בין הדברים. כל כמה שחשוב לך לייצר הקבלה, אין כזאת.
אגב, למה כל כך חשוב לך לייצר הקבלה?
SupperNova​(שולט)

SupperNova​(שולט) • 8 באוג׳ 2023
קטלב כתב/ה:
SupperNova כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
קטלב כתב/ה:

הדיון הוא לא על הכלוב.
עד כאן?

למען שלום הציבור כמובן

אם יש לך ראיות בנוגע לאתרים שאינם האתר עליו הוצא צו סגירה, אתה מוזמן להציג אותן למשטרה. אבל מה הקשר? ונניח במקומות אחרים גם נבנתה לכאורה תשתית מסוכנת, זה לא אומר שום דבר באשר לאתר עליו נפתח הדיון.
יודע מה, אם יש לך ראיות, הצג אותן כאן? אבל פתח דיון חדש. כי אין נגיעה בין הדברים. כל כמה שחשוב לך לייצר הקבלה, אין כזאת.

הנה ראיות של משתמשים שחוו הטרדה באתר:
https://thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=45474&start=0

על פי ההיגיון שלך צריך לסגור את הכלוב.

ההקבלה היא כדי להראות את הצביעות שלך. לא מעניין אותך שלום הציבור אתה מדבר מתוך פוזיציה ויש לך משהו לא ברור נגד אנשים שהולכים למועדונים, עובדים במועדונים וכנראה מועדוני פטיש בכלל.

התירוץ של שלום הציבור זה חרטא
קטלב​(מתחלף)

קטלב​(מתחלף) • 8 באוג׳ 2023
SupperNova כתב/ה:
קטלב כתב/ה:
SupperNova כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
קטלב כתב/ה:

הדיון הוא לא על הכלוב.
עד כאן?

למען שלום הציבור כמובן

הנה ראיות של משתמשים שחוו הטרדה באתר:
https://thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=45474&start=0

על פי ההיגיון שלך צריך לסגור את הכלוב.

ההקבלה היא כדי להראות את הצביעות שלך. לא מעניין אותך שלום הציבור אתה מדבר מתוך פוזיציה ויש לך משהו לא ברור נגד אנשים שהולכים למועדונים, עובדים במועדונים וכנראה מועדוני פטיש בכלל.

התירוץ של שלום הציבור זה חרטא

אתה לא מקשיב. על פי ההגיון שלי, אם יש לך ראיות, חובתך המוסרית והחוקית להציג אותן למשטרה. זה קל לדעת מה ההגיון שלי: אני כותב אותו במילים ברורות.
אני מניח שלא הגשת ראיות למשטרה?
LiliR​(מתחלפת)
לפני 9 חודשים • 9 באוג׳ 2023
LiliR​(מתחלפת) • 9 באוג׳ 2023
SupperNova כתב/ה:
Aristotle כתב/ה:
פריאפוס כתב/ה:
Aristotle כתב/ה:
פריאפוס כתב/ה:
מה הסיפור פה? אני לא בלופ.
אנחנו בעד המועדון הזה או נגדו?

תראה את התחקיר של עובדה ותחליט בעצמך ✌🏼

עם כל הכבוד לתקשורת של הוונילים מבחינתם כולנו עברייני מין מסוכנים.
אני שואל את חברי הקהילה כי כאן אני אקבל את הספור האמיתי בלי הקינקפוביה.

האמת שהם עשו עבודה לא רעה שם ואפילו לא הזכירו את המילה בדסמ פעם אחת במהלך התחקיר.

יש שם את העדויות של הנשים עצמן. היו על זה המון דיונים אחרי שהתחקיר יצא, למיטב הבנתי מהשיח שהיה פה...בוא נגיד שזה לא הפתיע אנשים.

השאלה מה הקשר למועדון עצמו ועוד יותר מה קשור הסגירה שלו חוץ מלנסות להכנס בו אישית?
אתה אומר שכל מי שיצא לשם עבריין מין?

האמת שהם עשו עבודה מספיק טובה כדי שלא נרגיש שזו כתבת קינקשיימינג / פוביה
מעבר לזה, אולי תפסיק לשאול שאלות בציפייה שיאכילו אותך בכפית? ברצינות, יש תחקיר של עובדה שמלא עדויות ותוכל לגבש את דעתך בעצמך. אתה גם תענה לעצמך על השאלה על הדרך.
סנטוריון
סנטוריון • 9 באוג׳ 2023
קטלב כתב/ה:
SupperNova כתב/ה:

הדיון שלך עקרוני. הדיון של אחרים הוא איך הכי טוב להגן על אנשים מפגיעה. מעשית, לא עקרונית. כי אנחנו - כלומר, כנראה שחוץ ממך - חיים בעולם האמיתי בו יש פגיעות אמיתיות ונפגעות אמיתיות וצריך לנקוט בצעדים אמיתיים כדי להגן על אנשים אמיתיים מפגיעות אמיתיות. אז העקרונות שלך נחמדים. כמובן שהם חשובים יותר מנשים שנפגעו, לכאורה, לכאורה?

אז לסגור את הכלוב? יש כאן כמה וכמה אנשים שנפגעו מינית וכמה וכמה אנשים שפוגעים מינית.

צריך לשמור על אנשים אמייתים מפגיעות אמיתיות.

תציע את זה למשטרה. אם יש די ראיות, המשטרה תשכנע בכך את בית המשפט. אם אין די ראיות, אז לא, זה כנראה לא רעיון טוב.[/quote]

ההקבלה מצוינת. ענה לגופו של עניין ואל תתחמק.

היו שירשורים מפורשים בכלוב ופוסטים בבלוגים על טראומות מזעזעות שעברו נשים (ופה ושם גברים). אתה (קטלב) מציב בפניו איזה רף לא רלבנטי, כאילו רק אם הוא (סאפרנובה) יגיש בעצמו תלונה במשטרה אז אפשר לקחת את דבריו ברצינות. זו הסחת דעת מצידך כדי להתחמק ממתן תשובה לגבי ההבדל, וכל מי שבכלוב יותר מכמה חודשים יודע שהפלטפורמה הזאת היא במה לכמה אנשים מגעילים ברמות-על שבשמחה רבה יפגעו ופגעו מינית באחרים. אם אילנה דיין תחליט לעשות יום אחד תחקיר על אתר הכלוב הוא לא יראה שונה מזה שנעשה על הטאבו.
קטלב​(מתחלף)
קטלב​(מתחלף) • 9 באוג׳ 2023
סנטוריון כתב/ה:
קטלב כתב/ה:
SupperNova כתב/ה:

הדיון שלך עקרוני. הדיון של אחרים הוא איך הכי טוב להגן על אנשים מפגיעה. מעשית, לא עקרונית. כי אנחנו - כלומר, כנראה שחוץ ממך - חיים בעולם האמיתי בו יש פגיעות אמיתיות ונפגעות אמיתיות וצריך לנקוט בצעדים אמיתיים כדי להגן על אנשים אמיתיים מפגיעות אמיתיות. אז העקרונות שלך נחמדים. כמובן שהם חשובים יותר מנשים שנפגעו, לכאורה, לכאורה?

אז לסגור את הכלוב? יש כאן כמה וכמה אנשים שנפגעו מינית וכמה וכמה אנשים שפוגעים מינית.

צריך לשמור על אנשים אמייתים מפגיעות אמיתיות.

תציע את זה למשטרה. אם יש די ראיות, המשטרה תשכנע בכך את בית המשפט. אם אין די ראיות, אז לא, זה כנראה לא רעיון טוב.

ההקבלה מצוינת. ענה לגופו של עניין ואל תתחמק.

היו שירשורים מפורשים בכלוב ופוסטים בבלוגים על טראומות מזעזעות שעברו נשים (ופה ושם גברים). אתה (קטלב) מציב בפניו איזה רף לא רלבנטי, כאילו רק אם הוא (סאפרנובה) יגיש בעצמו תלונה במשטרה אז אפשר לקחת את דבריו ברצינות. זו הסחת דעת מצידך כדי להתחמק ממתן תשובה לגבי ההבדל, וכל מי שבכלוב יותר מכמה חודשים יודע שהפלטפורמה הזאת היא במה לכמה אנשים מגעילים ברמות-על שבשמחה רבה יפגעו ופגעו מינית באחרים. אם אילנה דיין תחליט לעשות יום אחד תחקיר על אתר הכלוב הוא לא יראה שונה מזה שנעשה על הטאבו.[/quote]

אני לא מתחמק מלתת תשובה לגבי ההבדל. אני פשוט לא עושה את זה.
ואם לך או לו יש ראיות באשר לשימוש לכאורה בכלוב ככלי לביצוע פגיעה בבני אדם, חובתכם החוקית והמוסרית להגיש את הראיות למשטרה. ובכלל, לא ברור מה יש לכם נגד הכלוב.
SupperNova​(שולט)
SupperNova​(שולט) • 9 באוג׳ 2023
LiliR כתב/ה:
SupperNova כתב/ה:
Aristotle כתב/ה:
פריאפוס כתב/ה:
Aristotle כתב/ה:
פריאפוס כתב/ה:
מה הסיפור פה? אני לא בלופ.
אנחנו בעד המועדון הזה או נגדו?

תראה את התחקיר של עובדה ותחליט בעצמך ✌🏼

עם כל הכבוד לתקשורת של הוונילים מבחינתם כולנו עברייני מין מסוכנים.
אני שואל את חברי הקהילה כי כאן אני אקבל את הספור האמיתי בלי הקינקפוביה.

האמת שהם עשו עבודה לא רעה שם ואפילו לא הזכירו את המילה בדסמ פעם אחת במהלך התחקיר.

יש שם את העדויות של הנשים עצמן. היו על זה המון דיונים אחרי שהתחקיר יצא, למיטב הבנתי מהשיח שהיה פה...בוא נגיד שזה לא הפתיע אנשים.

השאלה מה הקשר למועדון עצמו ועוד יותר מה קשור הסגירה שלו חוץ מלנסות להכנס בו אישית?
אתה אומר שכל מי שיצא לשם עבריין מין?

האמת שהם עשו עבודה מספיק טובה כדי שלא נרגיש שזו כתבת קינקשיימינג / פוביה
מעבר לזה, אולי תפסיק לשאול שאלות בציפייה שיאכילו אותך בכפית? ברצינות, יש תחקיר של עובדה שמלא עדויות ותוכל לגבש את דעתך בעצמך. אתה גם תענה לעצמך על השאלה על הדרך.

ראיתי את התחקיר ועדיין אני לא מבין את ההיגיון לסגור את המקום מסיבות של הטרדה מינית.
היופי שבפשטות
היופי שבפשטות • 9 באוג׳ 2023
SupperNova כתב/ה:
טרור פטרנליסטי פמינסיטי.

צר לי באמת שלא לאנוס נחשב בעיניך לטרור פמיניסטי. השנה היא 2023 ואתה ילד גדול.
תתמודד.
ייסאן
לפני 8 חודשים • 13 באוג׳ 2023

Re: צו סגירה למועדון הטאבו

ייסאן • 13 באוג׳ 2023
Miss X כתב/ה:
ייסאן כתב/ה:
slave for ever כתב/ה:
בעקבות תחקיר עובדה:

במסגרת ההליך ביקשה המשטרה להגיש חומרים במעמד צד אחד, שיבהירו מה עומד בבסיס הסירוב לתת למועדון רישיון עסק. נימוקי המשטרה - כפי שמתוארים בפסק הדין - מבוססים על כך ש"קיים יסוד סביר להניח שבעלי העסק עושים שימוש בעסק לביצוע עבירות פליליות, לריבוי עבירות מין".

הוגש ערעור.

מתוך הטוויטר של חן ליברמן:

https://twitter.com/Liberwomen/status/1686007741737730048

לתחקיר:

https://www.mako.co.il/news-law/2023_q1/Article-659c7e90ba7a581027.htm

מריח כמו ציד מכשפות על רקע כמה שהמקום מוצלח
מדיף וויב דמגוגי ומגמתי ביותר, ואני ממש מופתעת שאפשר לעשות משפט שדה כזה בכזו קלות.
המקום ה י ח י ד בעשורים האחרונים, שבו אני מרגישה בטוחה ואינו סליזי, דחוס, שבור וישן, וההקפדה על החוקים של BDSM היא מעל ומעבר, מלבד השואו והחויה החזותית המהממת.
עשה לי בוקר רע לקרוא את השמועות.

כמה נורא זה לקרוא תגובה כזו שנכתבה על ידי אישה. ברור! הן מכשפות וניסן וחבריו בחורים תמימים וחסודים שלא עשו כלום. מלאכים קטנים עם בייגלה שסתם שידרו עליהם תחקיר ופתחו נגדם תיק במשטרה.
אז לא, אין עשן בלי אש.

לא, יש בית עסק חדש ועצום שמגיעה לו הצלחה כלכלית,
והמסיבות בו נערכו בצורה מאד מוצלחת ובטוחה.
פתתתתתתתתתאום יש טענות ועליהן אין דין,
הניתוק והסגירה הם מנהלתיים בלבד

לא הייתי ב"מכללה" אבל הטאבו עצמו אחד המקומות המעולים שביקרתי בהם מסביב העולם.

זה רושם פרטי שלי ואינו שולל אף מקרה לגופו אין לי ידיעה מבחינתי כבליינית זה מקום בטוח