לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לייןbdsm חדש

trbass
לפני 19 שנים • 31 במאי 2004

לייןbdsm חדש

trbass • 31 במאי 2004
בכול יום חמישי הבלום בר פותח שעריו למפגשי bdsm
בערב יוקרנו סרטי bdsm על מסך ענק ותהיה אפשרות לסשנים ספונטנים ברחבי המקום.
הבלום בר ממוקם בקומה שניה בשינקין 1 ת"א .
במקום יש מקומות ישיבה ,ספות,בר גדול ועשיר ותפריט אוכל מגוון
תאורה ועיצוב ברוח הערב
מוזיקה ברוח האירוע :גוטי , רוק, וכדומה
פתיחת דלתות 2200
משקה שני חינם עד השעה 2330

הכניסה חינם
לפרטים :056-944844 עופר
זיקית
לפני 19 שנים • 31 במאי 2004

:)

זיקית • 31 במאי 2004
מגניב.

אם דמי עומד מאחורי זה...סחתיקה על היוזמה !

icon_twisted.gif
Demi
לפני 19 שנים • 1 ביוני 2004
Demi • 1 ביוני 2004
טוב
אז לא, דמי לא עומד מאחורי זה
אבל הדמי שמח ומאושר על ההתפתחויות

מי מכם שעוד זוכר בטוח זוכר את הימים של לפני הדנג'ן, ואני יכול בשקט להגיד – סצנת הבדסמ הישראלית לפני הדנג'ן לעומת סצנת הבדסמ הישראלית בתקופת הדנג'ן, ולמי שכבר הספיק לשכוח או לחדשים שזה עתה הצטרפו אזכיר את מפגשי הפורומים הסגורים שהיו מוגבלים במקום וחייבו מינימום אנשים ורשימות סודיות, אזכיר את הקושי הרב למצוא פרטנרים, איך שכולם פחדו שיראו אותם, פחדו שידעו את שמם האמיתי ומה לא... להיות פעיל בדסמית בתקפה ההיא היה קשה...

סצנת הבדסמ בתקופת הדנג'ן צברה תאוצה, ממיעוט קטן וזניח שהתחבא מאחורי כינויים ורטואלים וחשש שמה ידעו על תשוקותיו הבדסמיות הפך הבדסמ לאופנה, היום זה קול להיות בקטע, היום זה אין, היום זאת לא בושה, היום זה בסדר להיות כזה ועל כך אנחנו חייבים תודה גדולה למועדון הדנג'ן ופעילותו ובמיוחד לאיש שעומד מאחוריו הוא עמוס!
היום קל למצוא פרטנרים מה שבעבר היה משימה בלתי אפשרית, היום יש לנו יותר אתרי אינטרנט שעוסקים בבדסמ, היום יש לנו יותר מבחר בציוד ומחיר הציוד ירד פלאים, אם פעם רדפנו אחרי יצרני הציוד שיואילו בטובם למכור לנו משהו וגם אז חיכינו לזה מספר שבועות.... היום הם רצים אחרינו עושים מבצעים ומורידים מחירים.

קהילת הבדסמ כלומר אנחנו הם המורווחים העיקריים מכל העניין!

אבל עכשיו קורה דבר מדהים נוסף...
האם אנחנו נכנסים לתקופה חדשה?

לדעתי כן!
כל בעלים של מקום בילוי, מעבר לכך שהוא בעצמו בליין או בר מן או D.J., הוא בנוסף לכל גם איש עסקים שרוצה להרוויח ואם הגענו לנקודה בה מישהו מאמין שיש מקום למועדון נוסף הרי שהרווחנו זאת בזכות ולא בחסד, הפכנו מקומץ פריקים וירטואלים לקהילה תוססת חיים, קהילה שמשאירה את חותמה על ההוויה הישראלית וגורמת לגופים אלו ואחרים לפרוץ מסגרות ולקבל אותנו כפי שאנחנו ולתת לנו את מקומות הבילוי שלנו!

מועדון נוסף? האמנם?
משיחות שערכתי עם אנשים אני יודע שרבים מהם חושבים לעצמם – אבל למה בחמישי, עכשיו נאלץ לבחור בין הבלום לבין הדנג'ן.
תגידו, נראה לכם הגיוני שיקום אדם ויגיד – אני מקום שני ואני נותן את הבכורה לאחר?
ככל הנראה הבלום תופס את עצמו כשווה ערך וככזה שמציע בילוי בדסמי לא פחות טוב מזה שמציע הדנג'ן, בילוי אולי שונה אבל לא פחות טוב...
ולמה אני אומר את זה? למרות שאני לא מעורב ולא 'אחראי' לדברים אני יודע לקרוא אותם.
איך היה מצטייר מקום שהיה מצהיר מראש – אני מקום שני, אני 'זנב' של הדבר האמיתי?
וחוץ מזה... ימי חמישי הם ימי הבילוי החמים ביותר בתרבות הישראלית ופתוחים לחילוניים ודתיים כאחד ורווקים ונשואים כאחד, ויש לדבר משמעות.

אז אני יודע שיש חלק שאצלם התשובה ברורה – הם פריקים של הדנג'ן.
לעומת זאת אחרים, גם לגביהם התשובה ברורה – הם מאסו בדנג'ן ובכמויות הבלתי נסבלות של הונילים שמגיעים למקום, מאסו במחנק, במוסיקה שלא מתאימה לסשנים ובדציבלים הבלתי נסבלים שגורמים להם להוציא את הגרון כדי שישמעו אותם ולצלצולי אוזניים למחרת.... הם כבר בכל מקרה לא מגיעים לדנג'ן והנה כעת יש להם אלטרנטיבה.
אחרים... אני יודע שיש כאלו שמתלבטים אבל הם אומרים דבר מאוד הגיוני – אל הדנג'ן אנחנו יוצאים כבר שנה וחצי, הנה מקום חדש למה לא לנסות?

המקום החדש לא גובה תשלום בכניסה ועוד נותן משקה שני חינם למגיעים עד שעה 11:30 אז... למה לא להגיע אל הבלום בנגיד – 11, לשבת שם ולפגוש חברים ולהכיר אנשים חדשים כשהמוסיקה בדציבלים סבירים... לתפוס ראש על 2 במחיר 1, ואז... ואז נראה, אם יתאים שינוי אוירה אז תמיד אפשר להגיע לדנג'ן, מצד שני בהחלט יכול להיות שיהיה כל כך כיף שאף אחד לא ירצה לעזוב ומי יודע איזה סשנים יתפתחו.... מי יכיר את מי ומי יפגוש את מי.....

כשנפתח מועדון הדנג'ן כולנו באנו דבר ראשון לפרגן ולראות את המקום, אחרי זה מי שהתאים לו המשיך לבוא לבלות שם ומי שלא לא, כפעיל בסצנת הבדסמ מזה זמן רב אני מאמין שדבר ראשון עלינו לפרגן ליוזמה החדשה ולהתייצב כולנו כאיש אחד, להגיע, לראות את המקום, להציע הצעות ייעול ולהבין: כל זה פועל רק ואך ורק לטובתנו, לנו תהיה האלטרנטיבה, אנחנו נקבע איזה מהמקומות מועדף עלינו אם בכלל ואנחנו נחליט היכן לבלות את זמנינו והיכן להוציא את כספינו, כי מהתחרות הזאת רק אנחנו נרוויח!
Black Roses
לפני 19 שנים • 1 ביוני 2004
Black Roses • 1 ביוני 2004
מי שמגיע מאזור השרון שיודיע לי בבקשה לתיבת הודעות icon_wink.gif
Tיפוס​(שולט)
לפני 19 שנים • 3 ביוני 2004
Tיפוס​(שולט) • 3 ביוני 2004
לכל מי שמגיע היום לבלום ,
הדורמן קיבל הנחיות לשאול בכניסה אם יודעים מה יש היום -ורק מי שידע שיש ערב BDSM יכנס ,
כך ימנעו כניסה מצופים סקרנים ....
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני 19 שנים • 4 ביוני 2004
Tיפוס כתב/ה:
לכל מי שמגיע היום לבלום ,
הדורמן קיבל הנחיות לשאול בכניסה אם יודעים מה יש היום -ורק מי שידע שיש ערב BDSM יכנס ,
כך ימנעו כניסה מצופים סקרנים ....

אותי לא שאלו את השאלה הזוicon_smile.gif
זיקית

המממ..

זיקית • 4 ביוני 2004
גם אותי לא..
ואז אמרתי לדורמן ,אתה לא אמור לשאול אותי משהו ?" אז הוא ענה "אני כבר הרבה שנים בקטע..אני יודע לזהות"
icon_lol.gif

icon_twisted.gif
Demi
Demi • 4 ביוני 2004
אותי שאל הדורמן......

מכשפה וזיקית - מוזר לי מה שאתן אומרות אבל דורמן הוא גם בן אדם ויכול לפשל
חוץ מזה, אתם נשים ויתכן שהוא קיבל הוראה להכניס נשים בלי שאלות, סה"כ איזה אישה תגיע לבדה למקום כזה ועוד בערב כזה....?
Tיפוס​(שולט)
Tיפוס​(שולט) • 4 ביוני 2004
מכשפה וזיקית ,
לא נראה לי שהדורמן היה צריך לשאול אתכן משהו ,
הוא הבין לבד שבאתן עם הנוכחות שלכן שאתן בדיוק במקום הנכון !
המלכותיות נוטפת מכן ...