סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

CBT ופוריות

bondman​(נשלט){FLR}
לפני חודשיים • 10 בפבר׳ 2024
bondman​(נשלט){FLR} • 10 בפבר׳ 2024
גלגול כתב/ה:
חייב לציין שאני חטפתי בעיטות ובירכיות לאשכים במשך 4-5 שנים לפני שהבאתי ילדים.
אומנם הזרע היה דליל בגלל המכות, אבל אם עושים את בצורה בטוחה/קשובה אז אפשר להנות גם בלי.
אבל זאת בהחלט הצעה מצויינת להבטיח את דור ההמשך.
כרגע אני בגיל שזה כבר לא מטריד אותי, ולכן נהנה יותר מהפחדנים כאן 😜

רוב הגברים היום סובלים מזרע דליל וחלש.
בגלל הבגדים שלא מתאימים.
ג׳ינס. תחתונים הדוקים לדוגמא.
תזונה לקוייה ואורח חיים מודרני.
אי אפשר לייחס את זה רק ל- cbt.
סנטוריון
לפני חודשיים • 10 בפבר׳ 2024

Re: CBT ופוריות

סנטוריון • 10 בפבר׳ 2024
נימרייה כתב/ה:
הרבה גברים שנמנעים מcbt זה בטענה שהם פוחדים מפגיעה בפוריות, ואפשר להבין.

האם הקפאת זרע היא לא אחלה פתרון?

אתם מראש מוודאים שיש זרע תקין ומפרה שלכם שמור בביטחה באיזו מעבדה ומצתרפים לחוויה המרגשת הזו ללא חשש.

סתם סקרנית לשמוע על דעתכם...
(סתם מחשבה שאני משתעשעת בה הרבה זמן וחושבת שהיא יכולה להיות פתרון דיי נחמד)

לא, כי:

1. המעבדה יכולה לפשוט רגל, או לבצע טעות באיחסון.
2. הזרעה\IVF שניהם תהליכים שלא מובטחת הצלחתם, לא בפעם הראשונה ולא בפעם השנייה.
3. הזרעה\IVF שניהם תהליכים יקרים, מתסכלים ומורכבים, עם מחירים לזוגיות ולגוף האישה.
4. אתם בסופו של דבר תופסים מקום במערכת הבריאות לזוג שבאמת לא יכול להביא ילדים, רק כי רציתם קצת להרביץ לאשכים של החבר שלך.
5. יכול מאד להיות שהחבר שלך יעזוב אותך וירצה להקים משפחה עם מישהי אחרת שלא הסכימה ל"עסקה" הזו, וזה יפגע בקשר הזוגי שלו אנושות.

אז תהיו מבוגרים אחראים, ואל.
ander
לפני חודשיים • 11 בפבר׳ 2024
ander • 11 בפבר׳ 2024
לדעתי לא לעניין להסכים שמישהי תטיל בך מום לצמיתות בכוונה או בלי כוונה, בשביל הנאה מינית כזו או אחרת.

יתרה מזו , על פי חוק העונשין מי שגרם את הנזק גם אם הצד השני הסכים עלול לעמוד לדין בכל מיני סיטואציות, גם אם הבחור לא זה שהגיש את התלונה. ( בית החולים המטפל יכול, המשפחה, הורים במקרה של קטין, בת הזוג וכד).

לדג' יטען הבחור שהיה שיכור, תחת השפעת סמים, לא חשב מספיק, התכוון רק לבעיטה קלילה ולא לנזק חמור כתוצאה מהמעשה. אמר לבחורה לעצור והיא המשיכה למרות צעקותיו ותחינותיו ולך תוכיח אחרי מה היה בסשן.

בדיוק כמו שמלמדים גברים שלא זה לא, אותו דבר צריך לפעול גם הפוך.

על אותו משקל האם מישהי היתה מוכנה שמישהו במשחקי מין יגרום לה נזק משמעותי לצמיתות בגוף? ברור שלא. הזוי לחלוטין
אלפא-בטא​(מזוכיסט){נשלט}
לפני חודשיים • 12 בפבר׳ 2024
נימריה,
כל הכבוד.
אני מצפה, וכולם כאן מקווים, שמי ששותף עימנו למיניות הזו, מספיק בוגר, ועצמאי כדי לקחת אחריות על עצמו ומעשיו.
אני גם מצפה מרובנו להבין שבחיים אין ביטחון מוחלט, ולעיתים כדי להנות כפי שאתה רוצה, אתה צריך, בעצמך, לקחת סיכון מחושב.
אני לא נכנס לצד הרפואי, מכיוון שאני לא בקיא בו.
אבל הרעיון שהעלתה הכותבת מקסים בעיייני כי הוא לוקח את המיניות המיוחדת הזו למקום שבעייני הוא נכון, לא משחק, לא בכאילו, הכי ברצינות והכי "על אמת".
וכשזו ההתייחסות, אפשר וצריך לחשוב ברצינות על פתרונות רציניים, למצבים אליהם אנו בכוונת מכוון נכנסים אליהם, ועל מנת על מנת להגשים את עצמנו יש צורך לחצות רוביקון רפואי/מנטאלי/חברתי כל שהוא.
Out of vanil​(מתחלפת)
לפני חודשיים • 13 בפבר׳ 2024
Out of vanil​(מתחלפת) • 13 בפבר׳ 2024
מחכה בקוצר רוח שמישהו/י יגידו את זה ואף אחד לא אומר- 😅😅
אז- CBT- או בשמו- עינוי איבר ביצים- הוא הרבה מעבר לפרקטיקות קיצוניות שרואים בסרטי פורנו- כגון בעיטות ואגרופים ומכות מוגזמות לאיבר/ביצים. וגם בזה יש עולם שלם של שפוי ובטוח שהרבה פה עושות מתנסות ומצליחות- מבלי לסרס גברים על הדרך...
עינוי/כאב באזור כל כך רגיש למגע זה עולם שלם של עונג ופחד וכיף... כמו כל פרקטיקת בדסמ אחרת. ועצם הכניסה לפחד ולרתיעה במגע שם, זה מגרה וכיף לשני הצדדים...
מפה ללהקפיא זרעונים? חבל על הכסף. זה יקר, מסובך, מסורבל ולך תסביר אחכ לונילית שתתחתן איתה בסוף מה ואיך קרה ולמה אתה צריך ללכת למקפיא עכשיו לשלוף את השלוקים שלך.
חבל על הזמן. שפוי ובטוח! גם בCBT. 😊
Floating
Floating • 13 בפבר׳ 2024
בעבר הייתי משוטט בפורומים של Ballbusting בחו׳׳ל, ויצא לי להתקל בלא מעט שרשורים של אנשים שתוהים האם זה יכול לגרום לעקרות? מאיזו עוצמה? וכו׳.
רובם המוחלט של הגברים טענו שגם אחרי שנים של משחק עם הפאטיש לא הייתה להם בעיה להביא ילדים, נתקלתי גם בכאלה שטענו שהחדירו מחטים (אאוץ׳) וזה לא גרם להם לעקרות.

כמו שזו שנגמר לה הוניל אמרה לפניי - שפוי ובטוח.
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 13 בפבר׳ 2024
Out of vanil כתב/ה:
אז- CBT- או בשמו- עינוי איבר ביצים- הוא הרבה מעבר לפרקטיקות קיצוניות שרואים בסרטי פורנו- כגון בעיטות ואגרופים ומכות מוגזמות לאיבר/ביצים. וגם בזה יש עולם שלם של שפוי ובטוח שהרבה פה עושות מתנסות ומצליחות- מבלי לסרס גברים על הדרך...
עינוי/כאב באזור כל כך רגיש למגע זה עולם שלם של עונג ופחד וכיף... כמו כל פרקטיקת בדסמ אחרת. ועצם הכניסה לפחד ולרתיעה במגע שם, זה מגרה וכיף לשני הצדדים...
מפה ללהקפיא זרעונים? חבל על הכסף. זה יקר, מסובך, מסורבל ולך תסביר אחכ לונילית שתתחתן איתה בסוף מה ואיך קרה ולמה אתה צריך ללכת למקפיא עכשיו לשלוף את השלוקים שלך.

"את השלוקים שלך"
צחקתי חזק
danishaton​(מתחלף)
לפני 3 שבועות • 6 באפר׳ 2024

Re: CBT ופוריות

danishaton​(מתחלף) • 6 באפר׳ 2024
נימרייה כתב/ה:
הרבה גברים שנמנעים מcbt זה בטענה שהם פוחדים מפגיעה בפוריות, ואפשר להבין.

האם הקפאת זרע היא לא אחלה פתרון?

אתם מראש מוודאים שיש זרע תקין ומפרה שלכם שמור בביטחה באיזו מעבדה ומצתרפים לחוויה המרגשת הזו ללא חשש.

סתם סקרנית לשמוע על דעתכם...
(סתם מחשבה שאני משתעשעת בה הרבה זמן וחושבת שהיא יכולה להיות פתרון דיי נחמד)

לא מטריד אותי

אם את אוהבת.להיתעלל
אני שלך
bondman​(נשלט){FLR}
לפני 3 שבועות • 8 באפר׳ 2024
bondman​(נשלט){FLR} • 8 באפר׳ 2024
Out of vanil כתב/ה:

צודקת.
אבל יש כאלו ( לא אני ) עם סף כאב גבוה, שממש צרכים שיפרקו להם את הצורה.