סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תסביך מדונה זונה

פרלין​(נשלטת){ש}
לפני חודשיים • 14 בפבר׳ 2024
פרלין​(נשלטת){ש} • 14 בפבר׳ 2024
יאיא, לי יש סקס מעולה. כן, הוא לרוב פעם בשבוע ולפעמים יותר ולפעמים פחות (פעילויות ליום המשפחה ביום שישי, ילד חולה, מישהו חולה) אבל הסקס עצמו מעולה. באמת משובח, בדסמי, משחקי, מחרמן.

אבל אם אני כן יכולה לתת לך עצה: תבחר מישהי שיודעת, אוהבת ומקבלת את הבדסמיות שלך ואל תעשה הרבה ילדים. (2 זה מספר נחמד!)
ArchAngel​(שולטת)
לפני חודשיים • 14 בפבר׳ 2024
ArchAngel​(שולטת) • 14 בפבר׳ 2024
יאיא, בתור נשואה אני אומרת לך שזה תלוי במידת התקשורת והפתיחות שתהיה לך עם אשתך. בכמה שניכם תתאמצו להקל אחד על השני במטלות השונות כדי לפנות זמן לסקס, כמה תהיו קשובים זה לצרכים של זו.

תשתדל להתחתן עם מי שנמצאת איתך באותו ראש מבחינה מינית, עד כמה שניתן, ואל תצפה "שזה ישתנה מעצמו" ושיום אחד היא תעוף על משהו שמלכתחילה לא הכי עושה לה את זה.

כי ככל שהקשר יתפתח, יתמסד ויהיו לכם יותר מחוייבויות, יהיו לכם יותר אתגרים שתצטרכו לצלוח. אבל אם יש רצון הדדי, זה אפשרי. כשמישהו מלכתחילה רוצה מיניות רק חצי כוח, ובטח כשהוא רואה בזה איזו "טובה" שהוא עושה לך, כל דבר יהווה תירוץ נוח לוותר על מין.
מי שמין חשוב לו אישית, בשביל עצמו, מוצא את הדרך להשיג אותו במקסימום שהוא יכול בתקופה הנתונה, על כל אתגריה.
סנטוריון
לפני חודשיים • 15 בפבר׳ 2024
סנטוריון • 15 בפבר׳ 2024
אין הבדל מהבחינה הזו בין העולם הונילי לבדסמי.
מפית​(אחר)
מפית​(אחר) • 15 בפבר׳ 2024
יכול לומר שאצלי זה פחות כך.
ניסיתי לחשוף כל בת זוג שהייתה לי לזה שאני קינקי, ניסיתי ומנסה (בעדינות) ובהצלחה כזאת או אחרת למסוך את הקינק במערכות היחסים שלי. אפילו עם גרושתי. בתור אדם מאוד מיני אני לא חושב שאני יכול להיות במערכת זוגית שלא כוללת לפחות סממנים כאלה, לכן אני לא מנסה להפריד בין בת זוג למה שקיים פה.
אגב, בעברית התסביך הזה נקרא תסביך הקדושה קדשה. מי שמגיע מהרקע הנכון יודע שקדשה זה שם אחר לזונה. העיניין הוא שלפעמים קשה למישהו להתייחס למישהי שאיתה הוא מחלק את חייו ואיתה הוא מגדל ילדים בבוטות מינית.
ivy​(נשלטת)
ivy​(נשלטת) • 15 בפבר׳ 2024
אפשר לחשוב על זה גם הפוך - גברים שדווקא יחפשו *כאן* מישהי חסרת ניסיון ולאו דווקא זונה, כי יותר קל לשלוט בה ו״לעצב אותה בדמותם״ [את דעתי על זה אחסוך..]
בעיני הנכון הוא מישהו שלא מחפש לא מדונה ולא זונה, אלא אישה שהוא יכול לראות בעיני רוחו כשפחה.
ste or​(שולט)
ste or​(שולט) • 15 בפבר׳ 2024
יש ויש
אני ניהלתי כבר 3 קשרי זוגיות ארוכים עם נשים שהיו גם נשלטות שלי
לפעמים זה קורה לפעמים לא
מפית​(אחר)

יש לי הרבה ילדים

מפית​(אחר) • 15 בפבר׳ 2024
פרלין כתב/ה:
יאיא, לי יש סקס מעולה. כן, הוא לרוב פעם בשבוע ולפעמים יותר ולפעמים פחות (פעילויות ליום המשפחה ביום שישי, ילד חולה, מישהו חולה) אבל הסקס עצמו מעולה. באמת משובח, בדסמי, משחקי, מחרמן.

אבל אם אני כן יכולה לתת לך עצה: תבחר מישהי שיודעת, אוהבת ומקבלת את הבדסמיות שלך ואל תעשה הרבה ילדים. (2 זה מספר נחמד!)

והסקס טוב.
SupperNova​(שולט)
לפני חודשיים • 17 בפבר׳ 2024
SupperNova​(שולט) • 17 בפבר׳ 2024
יש קינקים או דברים שאי אפשר לממש עם אשתך.

למשל יש לך קינק לכיבוש ראשוני, מי תורים, התנסויות חדשות ועוד.

לפעמים ההקשר הרגשי מקשה על אותו מימוש קינק. למשל ייתכן שפנטזיות שליטה והשפלה יותר מרגשות על מישהי "אחרת". כזאת שלא מכירים, "זונה" זמנית.

אני חושב שהתסביך יכול להיות אמיתי לגמרי אבל תלוי קינקים.

מה לעשות שהחיים הם סדרה של פשרות icon_smile.gif