לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הייתי בפאב והתאכזבתי

דוכיפת​(נשלט)
לפני 19 שנים • 8 ביוני 2004
דוכיפת​(נשלט) • 8 ביוני 2004
מקווה ,כפי שאמרתי לך,אוטוטוטוטו
אגב,לא התקשרת למסור לי הטלפון,אתקשר
דני בוי
לפני 19 שנים • 9 ביוני 2004
דני בוי • 9 ביוני 2004
המכשפה כתב/ה:
מתחת_לתחת יקר,

ראשית בוא נחדד את האכזבה שלך שהיא בעצם מהאנשים ולא מהפאב עצמו כי מה שעושה את המיפגש זה לא הלוקיישן אלא תמהיל המוזמניםicon_smile.gif אם המיפגש הזה היה מתרחש במועדון או בכל מקום אחר האכזבה שלך היתה דומה.

ולעניננו, לקחת כבר את חלק מהאשמה על עצמך ואם תפנים את ההצעה שלי אז אתה בחצי הדרך לפיתרון. כשמגיעים למקום חדש או לחברה חדשה, חשוב להתחיל בצעד אחד קטן.

יש שתי שיטות יעילות:
1. עומדים ליד אדם אחד שמכירים (במקרה הזה המלכה שאיתה קבעת) ניגש אדם נוסף, אתה מציג את עצמך ואחרי כמה משפטים קרוב לוודאי שיגש אדם שלישי וגם לו תציג את עצמך וכך תזרום הלאה.

2. אתה יושב בצד ומביט בחבורה מספר דקות ומנסה לזהות אדם שנראה שהוא מכיר באופן יחסי הרבה אנשים ומדבר עם הרבה. אתה ניגש אליו, מציג את עצמך ומבקש שיכיר לך מספר אנשים. כל מי שיגש אליו בדקות הבאות, הוא יכיר לך אותו ואף עשוי להשתדל ולקרוא במיוחד לכמה אנשים שהוא חושב שווה שתכיר אותם. בנתיים הכרת כמה אנשים וכך תזרום הלאה.

בהצלחה!

נ.ב
מנסיוני הרב, הקהילה הזו מחבקת אנשים חדשים. אבל נידרש מהחדשים מאמץ קטן מאוד. הם פשוט צריכים להציג את עצמם ככאלו ולבקש שיכירו להם קצת את הנפשות הפועלות.

נ.ב 2
במידה ותחליט שאתה נותן לעצמך הזדמנות נוספת ורוצה חוויה מתקנת, ביום חמישי הבא במועדון תחפש את אוליב או אותי ואנחנו כבר נכיר לך על פי שיטה מספר 2 כמה אנשיםicon_smile.gif)

מסכים עם דברי המכשפה.
חייב לציין שגם לי המכשפה עזרה בהשתלבות ובהכרות עם כמה אנשים במועדון בתחילת דרכי במועדון ובאתרים השונים.
גם הטיפ הזה של חיפוש האדם שנראה הכי חזק בעניינים והכי מוכר עבד גם לי ממש בפעם הראשונה שהגעתי למועדון הדאנג'ן לפני כשנה וחצי.
אם כי נכון שאם מתביישים ולא מנסים אזי נראה על פניו כי די מתעלמים מקיומך , מרגישים לא שייכים וכי כולם סנובים כאלו כלפי חדשים לא מוכרים והרצון המיידי באותו רגע הוא להעלם ולא לחזור יותר, אבל כאן נעוצה הטעות משום שאם נותנים לזה צ'אנס אז עלולים לגלות שיש באמת כמה אנשים (לא כולם בכל אופן) שישמחו להכירך ולקבל אותך לחיקם.
ברגע שאתה כבר מכיר אחד ועוד אחד ככה זה מתחיל להתפשט הלאה.
אם אתה עומד או יושב בצד שזה קל מאד לעשות אזי גם אף אחד לא יידע מי אתה ולשם מה אתה שם.
כולנו הרגשנו מה זה להיות חדשים והדבר נכון לגבי סיטואציות שונות בכל מקום בחיים.
אנשים פחות סימפטיים וסנובים גם קיימים וזה כבר לא משנה באם חדש אתה או ותיק כי זה חלק מהאופי שלהם, פשוט תלמד לנהוג כלפיהם באותה מטבע וכלפי מי שנחמד איתך להיות נחמד חזרה.
מצד שני מופנית גם ביקורת כלפי חלק מאנשי הקהילה שלא יודעים איך להתייחס לאנשים חדשים גם לאחר שהציגו את עצמם ודי נוטים להתעלם מהם ולהתנהג בסנוביות ובסוף בוכים כי הקהילה קטנה.
כדי להגדיל למשל את כמות החדשים שבקטע שבאמת בקטע ולצרף אותם לקהילה כך שגם הכמות הכללית של אנשי הקהילה במקום כמו המועדון למשל תורגש יותר ותצמצם את הפער המספרי לעומת הונילים אז יש לשנות קצת גישה בנושא הזה.

לגבי פאב הבלום , אני לא רואה מן הנמנע להגיע לפאב בשעה מוקדמת יחסית כמו 23:00 לשבת שם שעתיים שלוש ואזי לזרום למועדון לקראת השעה אחד וחצי שתיים בלילה, גם ככה אלו השעות שאני היום מגיע למועדון בגלל פיצוץ הונילים שיש שם והחל משתיים והילך המקום בד"כ מתחיל להתרוקן אט אט והופך להיות יותר נעים גם לביצוע סשנים וצפייה בהם, גם מבחינת נשימת אוויר צח יותר וגם מבחינת אנשים מוכרים מהקהילה שנחמד לראותם ואפשר גם לתקשר איתם באין מפריע ובלי בעיית מקומות ישיבה.
AIR​(נשלט)
לפני 19 שנים • 10 ביוני 2004
AIR​(נשלט) • 10 ביוני 2004
כשהגעתי למועדון לא הכרתי אף אחד ואף אחד לא הכיר אותי ,ככה זה היה למשך שנה לפחות.
הגעתי לבד וחזרתי לבד. אף אחד לא עשה עימי חסד, הייתי נורא ביישן.
אתה לא צריך אף אחד שיכיר לך ,תכיר בעצמך.....תראה לאנשים מי אתה,עכשיו זה התור שלך.
מקווה לראות אותך היום.
footslave​(נשלט)
לפני 19 שנים • 11 ביוני 2004

סליחה על הבורות

footslave​(נשלט) • 11 ביוני 2004
icon_eek.gif
היתי פעם אחת במועדון וממש נהנתי,
לא כל כך הצלחתי להבין את נושא הונילים,
מה בדיוק יש לונילים לחפש במועדון?
והאם אי אפשר בדרך של חבר מביא חבר ליצור אינטימיות
קהילתית שלא כוללת אנשים שופטים מחוץ לתחום?
דני בוי
לפני 19 שנים • 11 ביוני 2004
דני בוי • 11 ביוני 2004
ובכן בכינו ונילים ונילים במועדון ואתמול כשהגעתי בסביבות אחת חצי היו מעט ונילים כלומר די יבש היה אתמול אך מצד שני היה אוויר לנשימה , אפשרות לצפות בסשנים בנוחיות וחופשיות למי שצפה ופחות הוזלות ריר.

החלטתי לוותר על הבלום כי היה נראה לי קצת מאוחר כבר למרות שרציתי אבל פעם אחרת לא נורא.
תאיר​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 12 ביוני 2004
תאיר​(נשלטת) • 12 ביוני 2004
אחרי שהייתי ביום חמישי בבלום אני יכולה (קצת) לחוות דיעה:
1) המיקום של הבלום נוראי. תל-אביבים אולי לא שמים לב לזה כי הם יכולים ללכת ברגל או שהם כבר רגילים לחנות על העצים, אבל אם הייתי נוהגת לשם לבד לא חושבת שהייתי מגיעה.

2. המוזיקה טובה, לא סגנון אחד מוגדר או ספציפי אבל מוזיקה רגועה ונעימה, שירים שכיף להזכר בהם ולא מוזיקה של חתונה. רק סביבות שתיים וחצי כשרוב האנשים שלנו התחילו להתפנות משם למועדון הגבירו את המוזיקה לרמה שהפריעה לדבר.

3. הברמן (או בכל אופן אחד האנשים שהיו מאחורי הבר) היה בור לגמרי. אם אני לא זוכרת מה זה סקרודרייבר לא נורא, אבל מברמן הייתי מצפה שידע. הזמנתי לונג-איילנד אייס טי והוא אמר לי שיש רק לונג איילנד רגיל ולא אייס טי (??? icon_rolleyes.gif ) וערבב משהו ממש זוועתי.
ורק לכוסית שהזמינה מרגריטה לא היו טענות.

4. האוויר נקי! אפשר לנשום! וכמו שהזכרתי קודם אפשר גם לדבר.

5. האזיקים התלויים שהיו במקום וגם הצלב שהיה ממוקם על אחד הקירות לא ממש נחוצים ולא ממש מועילים. היה צורך בשני דומים כדי לחבר מישהי לאזיקים ואז היא השתחררה בעצמה. האזיקים גם מחוברים למשהו שבעצמו תןלוי מהתקרה ולא הייתי בודקת את החוזק שלו. הצלב ממוקם על מין עדן גבוה ומעורר חששות נפילה. זה לא נראה לי כמו חסרון משמעותי כי לא נראה לי שרוב האנשים חיפשו לעשות שם סשן. זה היה מקום נחמד לפגוש את כולם ולקשקש באווירה נעימה. היו במקום וונילים (או בכל אופן אנשים שלא הכרתי, וזה לא ממש מוכיח משהו לגביהם) אבל לא היתה הרגשה שהם באו להציץ על משהו. הם סתם באו לשבת ולבלות בעוד פאב ולא הפריעו.
אני חושבת שאם המקום ישנה אווירה בהדרגה ויתחילו להתקיים בו סשנים אז גם המציצנים יבואו.

6. באופן אישי אני לא מתלהבת מרוב המופעים במועדון (לא בגלל שיש בהם משהו רע, פשוט לא חובבת מופעים, אבל עדיין מחכה לראות את טיצ'ר קושר נערת גומי). גם הקטע של לעשות שם סשנים כרגע לא מאוד בוער לי. ולעומת זאת אני נהנית לפגוש אנשים ולדבר. אז אני מניחה שבזמן הקרוב אני אהיה יותר בבלום. אבל אנשים אחרים רוצים דברים אחרים. ממה שראיתי הרבה אנשים התחילו את הערב בבלום, אכלו ושתו משהו ואז המשיכו למועדון
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני 19 שנים • 12 ביוני 2004
לי היה ממש נחמד, שמחתי לפגוש אנשים שבאים למועדון פעם בחצי שנהicon_smile.gif ובכלל לבוא לשם לפני המועדון מאוד מצא חן בעיני, באתי רק ב - 23:00 אבל נראה לי שלהבא אני אגיע יותר מוקדם.

תל-אביבים אולי לא שמים לב לזה כי הם יכולים ללכת ברגל או שהם כבר רגילים לחנות על העצים
תאיר הרסת אותי מצחוקicon_smile.gif))))

נ.ב
תגידי לבר מן שאין תה ב"לונג איילנד אייס טי" אלא רק צבע של תה שנהייה מקוקה קולה ואת זה אני יודעת אפילו שאני לא שותה ולא עברתי קורס בארמנים icon_rolleyes.gif

נ.ב2
אם כבר הזכרת משקאות אז הכוס של הקולה ממש קטנה ומניאטורית אז לפני שהזמנתי אמרתי לבר מן שהכוס שלהם לא מוצאת חן בעיני ויאמר לזכותו שקיבלתי כוס של אנשים נורמאליים במקוםicon_smile.gif
מאסטר יקיר​(שולט)
לפני 19 שנים • 13 ביוני 2004
מאסטר יקיר​(שולט) • 13 ביוני 2004
אני הייתי פעם ראשונה בפאב...
ויש לזקוף זאת לזכותה של baby
שהצליחה להוציא אותי מתרדמת האביב שלי icon_wink.gif

ראשית היה לי כיף ועונג לפגוש הרבה אנשים
שמזמן לא ראיתי...
כמה חיבוקים ונשיקות.. הרגשתי כמו חתן בר מצוה icon_lol.gif

שמחתי מאוד ואף התרגשתי להכיר כמה אנשים
שהייתי עבורם עד אותו ערב רק וירטואלי...
הפתיחות, החום, האהבה...
אוףףףףףףףףףף התרגשתי מאוד!

המקום נעים, ניתן לשמוע מה מדברים,
אינטימי (עם בן-בת הזוג) לצד המוני (עם החברים הנהדרים).

סשנים???? שם???
גם אין מקום וגם מיותר, לדעתי.
זו אווירה אחרת.
מפגש מסוג אחר.
אבל..
אם מישהו יעשה שם סשן...
לי אין בעיה עם זה...
אני מוכן לעזור בהצלפות ובקשירות icon_wink.gif

משם הלכנו ל...
לחיים האמיתיים שמתחת למרתפים icon_wink.gif
baby(expired)​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 13 ביוני 2004
baby(expired)​(לא בעסק) • 13 ביוני 2004
זה היה העונג שלי, להוציא אותך מתרדמת האביב יקירי. אני לא יכולה להסביר לכם חברים, מה התחושה להיות מסוגלת לדבר בלי לצעוק, לשמוע, להכיר, ולהחליט אח"כ לאן ממשיכים...הבלום הוא לא מועדון לסשנים, הוא פאב המשמש את חברי הקהילה, שרוצים לדבר קצת להיפגש ואולי ללכת למועדון אח"כ. אבל הבלום הוא מקום מספיק נוח כדי לעשות מה שבא, ועופר ושאר האנשים הרבה יותר פתוחים ממה שנראה לנו.

בואו נשאיר ראש פתוח....גם לעמוס והדאנג'ן וגם לבלום....שניהם רוצים אותנו כלקוחות, ואנחנו רוצים מקום לבלות בו...זה מה שבסופו של דבר באמת חשוב...לא???

בייבי, שזכתה באחלה ערב ביום חמישי, ובעוד משהו......אדיר.
מביט Nהצד​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 7 ביולי 2004

שאלה בקשר לפאב

מביט Nהצד​(לא בעסק) • 7 ביולי 2004
לא הבנתי משהו בפרסומות שלו - כתוב שהכניסה לחברי הקהילה בלבד. איך מסננים את זה? איך מישהו ידע שאני מהקהילה ויתן לי להיכנס?