ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתחלף או עבד?

במבי​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 17 ביוני 2004

מתחלף או עבד?

במבי​(נשלטת) • 17 ביוני 2004
יש משהו שאני לא מבינה, אולי מישהו יוכל לעזור לי... icon_redface.gif
בין הפניות שאני מקבלת יש מספר פניות שמוזרות לי: אנשים שפונים אליי בהודעה כשולט וכשאני נכנסת לפרופיל שלהם אני רואה שהם מחפשים מלכה.
אז נכון שליד השם כתוב להם מתחלף, אבל הם רוצים מלכה לפי הפרופיל...
אז מה אני אמורה להבין? שהם רוצים מלכה אבל מוכנים להתפשר ולקבל סאבית? אני לא מבינה...
Grey / Green
לפני 19 שנים • 17 ביוני 2004
Grey / Green • 17 ביוני 2004
אולי גם הם לא מבינים עדיין?
בכלל, תראי כמה "נשלטת" ו"שולטת" נראות דומה. ובפונט הקטן הזה... צריך להתאמץ כדי להבין מה את. אולי לכל מיני אנשים יותר קל ללחוץ על הכפתור הקטן של המכתב מאשר לקרב את הפנים למסך ובאמת לקרוא מה את.
במבי​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 19 ביוני 2004
במבי​(נשלטת) • 19 ביוני 2004
אמורפי, גם הפרופיל שלך קצת כזה... אבל אתה לא פנית אליי אז אני מניחה שאתה באמת רוצה עכשיו דומית icon_redface.gif
דוגמה שאני יכולה לתת שכן פנה:
מי אני חכם, אינטיליגנט, יפה, גבר בכל רמח איבריו שמחפש אותך לפתיחות של שליטה רכה...לפעמים כניעה ולפעמים סקס ישן טוב.
השקפות על עולם השליטה מחפש אותך נאה, סקסית, פתוחה שמשחקי שליטה קלים הם חלק ממך.
מחפש אותך אוהבת משחקים אנאליים של כניעה רכה.
מחפש אותך חובבת סטראפאון .
מחפש אותך פתוחה, חכמה, אינטילגנטית ובעלת רצון להפתח למקומות חדשים

ויש עוד כאלה...

אפור/ירוק, הם בהחלט פונים אליי כסאבית.
אז מה הם רוצים, לצוות עליי לשלוט בהם?...
@buba@​(נשלטת)
@buba@​(נשלטת) • 19 ביוני 2004
את כל כך צודקתתתתת!!!
האמת שבהתחלה עוד ניסיתי לפענח את פרופיל , אבל אחרי זמן מה פשוט התייאשתי icon_smile.gif
אל תתרגשי , קבלי את זה בהומור ואל תטרחי אפילו לענות . icon_lol.gif .
בובה
kamor​(נשלט)
kamor​(נשלט) • 19 ביוני 2004
במבי כתב/ה:
.
אז מה הם רוצים, לצוות עליי לשלוט בהם?...

תצליפי בי , מייד !!!! .

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

.
לבנה​(נשלטת)

גם לי זה קורה-הרבה!

לבנה​(נשלטת) • 19 ביוני 2004
לדעתי הם פשוט מקווים שיצליפו בנו פעם-פעמיים (כמה קשה זה כבר יכול להיות?), ואז "ימירו" אותנו למלכות.
סתם טמבלים. icon_razz.gif
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
במבי יקרה,

יש רק דבר אחד שאת אמורה להבין: שיש גברים שמחפשים זיון ולא משנה איך מגדירה את עצמה זאת שהם חושבים שתספק להם אותוicon_smile.gif))

תסתפקי בנחמה שלכולנו זה קורה, מלכות, שפחות, סויצ'ריות וכל הגדרה אחרת המסתיימת באות ת' ומצביעה על המין החכםicon_smile.gif
פרודו​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 20 ביוני 2004
פרודו​(מתחלף) • 20 ביוני 2004
מכשפה אני איתך...
הם פשוט מחפשים זיון. הם מאמינים שנוח למצוא אותו בקהילה פתוחה כמו שלנו. אין להם מושג אפילו מה זה בדס"מ והם מוכנים לעשות מספר מניפולציות כדי להשיג את מבוקשם. סיפרתי על הקהילה לחבר בעבודה שלי לפני חצי שנה ואף הזמנתי אותו לבוא ולבקר בדאנג'. הוא נדלק על אווירת הפתיחות והמיניות ומאז הוא לא מפסיק להגדיר לעצמו תפקידים שונים רק כדי להשיג זיון... ועוד מעיז לספר לי על מעלליו.
דביל icon_evil.gif
baby(expired)​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 21 ביוני 2004
baby(expired)​(לא בעסק) • 21 ביוני 2004
אני סאבית בכל רמ"ח אברי. עוד לא מצאתי סיבה שתגרום לי להרים שוט, (אלא אם אדוני, מסיבה בלתי ברורה הפיל אותו על הריצפה)...אבל אני אוהבת סטרפאון, ויש לי חיבה לעזור לונילים להיפטר מכמה עכבות. העובדה הזו לא הופכת אותי לשולטת וגם לא לסוויצ'ית. אני לא עושה את זה על מנת להשפיל, אלא על מנת לענג, לשחרר אותם מצורת מחשבה מקובעת וכו'.

למרות שלדעתי בסצינה הקטנה הזו, בחורה עם סטרפאון ומשיכה לשיגול גברים, אוטומטית יכולה להיחשב כמלכה אם תרצה - שזה אבסורד!!!!

לפיכך, המנעו מנודניקים שלא יודעים מה הם רוצים. וחפשו סוויצ'ים אמיתיים ולא וירטואלים, מלכות אמיתיות ולא מקוונות, וסאביות שנהנות מהצלפות ולא מדיבורים עליהן.

אמן.

בייבי