בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תהיה - היחליף סאב עורו ועבד חברבורותיו ?

Tame
לפני 19 שנים • 18 ביוני 2004
Tame • 18 ביוני 2004
לי זה לא קרה מעולם כי אני פשוט לא מאצ'ו (לא לפני ובטח שלא אחרי)

אבל לדעתי זה כל ההבדל בין מערכת יחסים המושתת על בדסמ לבין בדסמ כסשן ולא יותר
שניהם לגיטימיים
Grey / Green
לפני 19 שנים • 19 ביוני 2004

יתכן

Grey / Green • 19 ביוני 2004
תראי תשמעי. תשמעי תראי. לא קל להיות למטה, במיוחד אם אתה גבר והפרסומות בטלוויזיה אומרות לך שאתה צריך להיות גברי. והרבה פעמים, להרבה אנשים, הדבר היחיד שיכול להשאיר אותם למטה זו התשוקה. הרצונות המיניים שלהם והתפיסה העצמית שלהם מתנגשים, והחרמנות היא בדר"כ ניצחון האשך על האגו. אחרי -- או בזמן -- אורגזמה הוא אולי הרגע היחיד שבו אתה מרוקן כמעט לחלוטין מתשוקות. ואז, טוב, האגו זוקף ראשו. ואז קשה מעט להיות למטה, ויש כאלו שקצת נגעלים מעצמם. ולמרות שעדיף שזה לא יהיה ככה, לפעמים, גם אצל אנשים טובים, זה כן. ועל פי רוב, אדם טוב, תני לו רגע בשקט עם עצמו, שיוכל להכיל את התסכול שלו ולהמשיך הלאה, והוא יחזור להיות בנאדם אין-נו-טיים.

דיסקליימר: כותב שורות אלו נגעל רק מפירות ים.
אנדרפוט
אנדרפוט • 19 ביוני 2004
אליאס כתבה: "זה קצת יותר מורכב ממה שאת מתארת. כן, אני מכירה סיטואציות שליטה שנתחמות אך ורק לסשן עצמו ללא שום שליטה מעבר לאקט המיני".

כן, גם אני מכיר סיטואציות כאלו, והן נקראות סטוץ. ואין שום הבדל עם הסטוץ מבוסס על זיון או על משחקי פאמדום שונים, בסוג הנפוץ ביותר של הסטוץ הגבר לא זוכר בכלל את כל מה שהבטיח (חיבה, חברות, צייתנות וכו") ורק רוצה לתפוס כיוון מהאישה.

זיקית יקרה, אין פה תהיות מהותיות במיוחד על העולם הארוטי שבו אנחנו שוחים-מדשדשים משום שבסופו של דבר ממילא אין באמת אידאולוגיה לבדס"מ והקוד האתי היחידי שקיים הוא - אל תכאיב למי שאינו נהנה מהעינוי. ולכן ההתנהגות של אותו בחור היא יותר טיפוסית גברית מאשר ייחודית לבדס"מ.

בזיון רגיל הוא היה מבטיח אהבה או חיבה או לפחות לקום בבוקר ולהשאר לקפה.
ופה, הוא הציע צייתנות, כניעות או לפחות לומר תודה, בשני המקרים יש שימוש בכל נשק אפשרי, ניסיון של הגבר לרצות את האשה ועל ידי כך לזכות בחסדיה המיניים. זה משחק די ישן.
ms-a​(שולט)
ms-a​(שולט) • 19 ביוני 2004
BOYS WILL BE BOYS

rffl.gif
כולי שלך_​(נשלטת)
כולי שלך_​(נשלטת) • 19 ביוני 2004
גם אני רואה הפרדה מלאה בין הסשן שבו אני כנוע לחלוטין,
לחיי היום יום ששם אני אדם אחר לחלוטין.
זה לא סותר הכרת תודה, ולהמשיך להעריץ ולכבד את המלכה גם אחרי הסשן icon_biggrin.gif
זיקית

תגובה לתגובות..

זיקית • 19 ביוני 2004
אפורי, אני מתפלאת עליך..הרי אתה איש נחמד (ואפילו חביב במיוחד). דמיין את עצמך בסיטואציה דומה. לא היית אומר תודה ?

MS, אני חושבת שיש בויז ויש בויז.. יש בנים כמו "כולי שלך" למשל, או TCH (היקר) שיגידו תודה, ואפילו קצת יותר מזה.. ויש בנים שיעשו אחרת. כמו מה שקרה לליידי שירה למשל.

יאיר'קה, מכירה את המשחק טוב..וגם למשחק הזה יש כללים..לא יותר מדי, אבל אותה מסגרת נימוס - אפילו אם הוא מעושה - אומרת שגם אחרי שהזדיינו עד כלות הנשימה, והשפרצנו עד שהתייבשנו (יסלחו לי עדיני הנפש), בסטוץ רגיל, אנחנו אומרים שלום יפה ונפרדים בחיוך על כך שעשינו נעים אחד לשניה (ו/או לשלישית). אנחנו לא מתלבשים ומפסיקים להיות קומוניקטייבים, והולכים בלי לומר מילה. כנראה שאותם אלה שהיו מתנהגים ככה בסטוץ ונילי מתנהגים אותו דבר בסטוץ בדסמי.

ושורה נפרדת ל-כולי שלך. אני מסכימה איתך לחלוטין. ועוד זאת - גם אני, בתור מלכה, מכבדת את האדם שמולי ביום יום ואני אפילו יכולה להיות חברה טובה שלו, אבל גם כשבסשן ישנם זלזול והשפלה, בסופו אני חוזרת לכבד את הסאב.

icon_twisted.gif
kamor​(נשלט)

Re: תהיה - היחליף סאב עורו ועבד חברבורותיו ?

kamor​(נשלט) • 19 ביוני 2004
זיקית כתב/ה:
אז אתם בסשן. הצלפת, חבטת, שרטת, נשכת, טיפטפת שעווה..זיינת אותו (עם דילדו כמובן), נישקת אותו, לעגת לו, סטרת לו.. הוא קיבל אישור לגמור. הוא גמר..
והופ, הוא חוזר להיות מאצ'ו קריר ויהיר..הופך את עורו, ואת, המלכה שעבדה כל כך קשה..נותרת חסרת תודה..תוהה לאן נעלם הכלבלב הכנוע הזנותי שהתחנן שתזייני אותו רק לפני חמש דקות.

קרה לכן ? קורה לכם, עבדים ? icon_rolleyes.gif

המממ.... לא ברור לי מי השולט ומי הנשלט פה .

כי לפי דבריך בסופו של דבר את עבדת כל כך קשה והוא רק נהנה icon_biggrin.gif

לא ?

.
Marcus Wright​(אחר)
Marcus Wright​(אחר) • 19 ביוני 2004
שלום רב לכולם/ן ...
אז ככה
נדוש אבל נכון : ברומא כמו רומאי . ואם אני רוצה להקביל את זה לבידיאס אז ...
כשאתה ליד מלכה תתנהג כמו עבד . תשמור את הצד המצואיסטי שלך לזמן ולמקום אחר .
לא לשכוח אנשים יקרים ואני פונה אל כולם/ן כאחד : שולטות,שולטים,דומים,דומיות,מלכות,נשלטות,סאביות,נשלטים,סאבים,עבדים,שפחות
להלן "אנחנו , כולם / כולן , אתם / אתן" .

בחלק מהתגובה אני פונה לצד מסויים , אך אני מבקש להתייחס לכולם/ן .
אנחנו קודם כל בני אדם וחייב להיות כבוד הדדי, אני מניח שזה ברור לכולם/ן ואין לי מושג למה אני מציין את זה .
ביחסי הגומלין שלפני ואחרי (סשן) לא חייבת להיות תחושה בידיאסאמית. ואם מישהו הוא מאצ'ו מטבעו , זכותו להתנהג ככה . תיהי חכמה מספיק לסנן אותו לפני שאת מתקדמת איתו כל צעד , כל זה בהנחה שאת מלכה שלא אוהבת מצואיסטים .
אני אמליץ (המלצה בלבד שום דבר לא החלטי בחיים) לכולם/ן , לבלות פרק זמן ארוך ככל שנדרש עם הצד השני על מנת לגלות את כל הצדדים באישיות שלו/ה .
אם הוא היה מניפולטיבי והתנהג כמו סאב מושבע שסוגד לך בכל רגע נתון ורק לאחר הסשן חשף את הצד המאצואיסטי שבו , אז זאת בעיה, אני מסכים איתך שזה לא כל כך נעים ואפילו דיי מעצבן , כי לא לקחת אותו ככה אז אין סיבה שהוא פתאום יהיה כזה ... לעומת זאת , אם הוא היה מצואיסטי לפני הסשן ולאחריו חזר להיות כזה . אז אין לך על מה להתלונן . "ככה את רציתי אותי קחי אותי ככה עם כל מה שיש בי" רמי קליינשטין .
אמירת תודה לאחר הסשן ??? .. אני לא חושב שיש מקום לתודה , עם כל הכבוד , ויש כבוד ,
את לא עושה לו טובה . את נהנית מהסשן . כל הצלפה בו אמורה "לעשות לך את זה" ואם אין לך מזה הנאה ... אז תעשי חושבים אם את בכלל מלכה ???
כמתחלף , שמתי לב שמלכות פשוט מתרחקות ממתחלפים בדיוק בגלל הסיבה הזאת.
וחבל , כי כל מה שצריך לעשות זה פשוט לבדוק מי האדם ולהגיע למסקנה אם הוא עלול להתחלף "עליך" .
אני פונה פניה נרגשת לכל המלכות : "אני לא מתחלף על מלכות." icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

לסיום ... שס"ק אחלה פרי .
זיקית

חתול

זיקית • 19 ביוני 2004
חייב להתגרות אה ? icon_lol.gif

icon_twisted.gif