לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ואני חשבתי לתומי

DanaDomme​(שולטת)
לפני 19 שנים • 1 ביולי 2004

טעות!

DanaDomme​(שולטת) • 1 ביולי 2004
[quote="red-cell"]נו שויין

מדוע דומיות מחכות שיפנו אליהן, למה הן לא פונות אל כאלו שהפרופיל שלהם מוצא חן בעיניהן?

האם זה מריד מכבודן לפנות לעבד?

ואולי גם בגלל זה אתן לא מוצאות את מה שאתן מחפשות ? icon_eek.gif

או שהפרופילים של כולנו מחורבנים, זו גם אפשרות.......אבל אני כמעט בטוח שזה לא המקרה[/quote]

רצל, ועוד איך אני פונה לכאלה שהפרופיל שלהם מוצא חן בעיניי.
ואיך אתה יודע שאנחנו לא פונות, עשית סקר?
ואם הן לא פונות מסיבה של "לא לכבודי" זה אכן טפשי ולא ברור, מצד שני כל כך הרבה דברים טפשיים ולא ברורים קורים כאן שזה עוד אחד מהמקרים האלה.
איך אמרת, נו שויין....
מלכה מלקה​(אחרת)

אענה שוב

מלכה מלקה​(אחרת) • 1 ביולי 2004
בתקווה שעכשיו הדברים יהיו ברורים ונסיים את הדיון הזה -
אני פונה למי שמעניין אותי כלומר אני זו שפונה ולא מסננת .
גם אני תוהה איך הגעת למסקנה המרגשת הזו שאנחנו לא פונות לעבדים .
אין לי מושג אם זה מכיוון ואלייך לא פונות דומיות אבל אני בטוחה שנשים שמחליטות לשלוט ומוצאות עצמן פה לבטח כן פונות לעבדים ביוזמתן אלא אם העבדים לא מפסיקים להציף את תיבת ההודעות שלהן ואז מן הסתם אין להן למה לפנות לעוד אנשים אם גם כך יש יותר מדי פניות אליהן .

ורד - אם היית מבין את תוכן דברי פשוטו כמשמעו מבלי לחפש תכנים נסתרים או מזימות אפלות של דומיות לא היית צריך להעמיק ולבטח שלא היית צריך גמרא - יכולת פשוט להבין את המשפט כמות שהוא icon_twisted.gif

בתקווה לעבדים כלבבי
ובברכת סופש מרגש ביותר

מלקושה
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 1 ביולי 2004
מזימות אפלות של דומיות?? זאת כבר עלילה ! או מדע בדיוני icon_eek.gif

בכל מקרה אני לא מבין למה את כועסת, סתם שאלתי שאלה.....

לא סקר ולא שמקר

לא מתווכח

סופשבוע נפלא לכולם
Romantikan​(שולט)
לפני 19 שנים • 7 ביולי 2004

Re: לא לתומי כלל

Romantikan​(שולט) • 7 ביולי 2004
מלכה מלקה כתב/ה:
ואני לא חושבת שאני מלכה בכל רמ"ח אברי .
אני מאד אוהבת שליטה , ציות , קניקיות ועוד ועוד אבל מעולם לא התיימרתי להיות אך ורק מלכה .
מי שמדבר איתי יודע את זה וגם קולט שאני לא הדמות הקלאסית של המלכה פה .
אבל - אני מאד מאד כנה - מה שלא תמיד קורה אצל מי שמולי ...

באשר לאניפלציות -
אני לא יודעת איך זה היה לפני שהגעתי לאתר אבל מזה כמה חודשים שיש לי תחושה שפתאום יש מסת אנשים אדירה !! שהצטרפה .
אז ברוכות הבאות , ברוכים הבאים אבל אני מניחה שגם רבים רבים מתוך כל אלו רק עושים ניסויים ...

טוב קצת התמרחתי מהנושא המקורי שלי (:
ואם כבר התמרחויות - קאמור איפה לעזאזל אתה ???????? angry2.gif

אם יורשה לי,
אני מנסה להבין אותך יותר טוב,
כל הדברים שכתבת שאת אוהבת, כמו למשל ציות (מילה מאוד חריפה לדעתי),
את מתכוונת במסגרת "חדר המיטות" או במסגרת היום יום
את לדעתי לא סגורה על מה שאת מחפשת
עבד או סאב או אפילו לא זה ולא זה

בכל מקרה, לומדים מהניסיון
מלכה מלקה​(אחרת)

אולי ואולי לא

מלכה מלקה​(אחרת) • 7 ביולי 2004
נראה לי שאני מאד יודעת מה כן ומה לא עושה לי את זה .
במקביל אני מאד גמישה ועם כל אחד נוצרת דנמיקה אחרת אליה אני זורמת .
אין לי צורך בכללים נוקשים . דווקא מה שנחמד בעיני זה שעם טיפוס אחד יהיה יותר כייף לעשות משחקים פומביים , עם אחר רק במיטה , אחד השפלות ואחר אוהב סאדו קשה .
הכל מעניין אותי ולכן אף פעם לא משעמם לי icon_wink.gif ואם טוב לי עם הקופסא שבראש של האדם ואנחנו משדרים על אותו גל נזרום לנו לאן שיחשק ...
יותר הגיוני בעיני לנסות לזרום בעולם ולא להיתקע בשל נקודות שסימנו לנו כחובה .

אולי נדמה לך שאני לא סגורה על מה שאני רוצה בגלל שאני כל כך גמישה , אולי כי אתה לא מכיר אותי כלל ויותר קל לקבוע מהצד icon_confused.gif ואולי כי אני פשוט רוצה להינות מזה ללא החוקים שאנשים יצרו גם פה מה מקובל , מהנכון ומה לא נכון .

מה שכן אני בפירוש מחפשת יותר מישהו שיהיה לי מעניין איתו בראש ובראשונה ובין היתר הוא יצטרך להימשך לעולם הזה כסאב כי זה עושה לי את זה וזה מתאים לי אישיותית (:

באשר לציות - זו מילה שכל אחד מפרש אותה אחרת ולכל אחד הניואנסים הקטנים שבכוונתו . אתה מוזמן לקחת אותה לאן שאתה מוצא לנכון (:

נ.ב.
עבד וסאב למיטב ידעתי זה מונח לועזי ועברי לאותה המילה . עדיין לא הבנתי מה הקטע בלשנות את המשמעות הנסתרת של אותו מונח icon_confused.gif
Romantikan​(שולט)

Re: אולי ואולי לא

מלכה מלקה כתב/ה:

נ.ב.
עבד וסאב למיטב ידעתי זה מונח לועזי ועברי לאותה המילה . עדיין לא הבנתי מה הקטע בלשנות את המשמעות הנסתרת של אותו מונח icon_confused.gif

אכן, ממה שכתבת אני באמת חושב שלא רק שאת יודעת מה את רוצה את גם
מיישמת את זה הלכה למעשה או לפחות בדרך הנכונה לכך.

לגבי העבד/סאב, אני עד לא מזמן חשבתי בדיוק כמוך
אבל התברר לי שזה ממש לא נכון.
הייתי רושם כאן את השרשור שממנו הבנתי אני את ההבדל, אבל הוא לא מהפורום הזה,
ןאני לא יודע אם כלובי מרשה לשים פה קישור לפורום אחר.

בכל מקרה,
sub זה לא תירגום לאנגלית מעבד בעברית icon_lol.gif

סאב זה תרגום עברי ל...sub באנגלית

עבד זה תרגום ל slave

וההבדל בין עבד לסאב הוא הבדל מאוד מאוד משמעותי.
דני בוי
דני בוי • 7 ביולי 2004
כמה משפטים לגבי צייתנות והמושגים עבד וסאב לדעתי.

עבד - גבר כנוע בגלל אופיו שלרוב מציית בצורה עיוורת למלכתו תמידית 24/7 כאשר פוקדת עליו דבר מה.

סאב- גבר כנוע בגלל חרמנותו שלרוב מציית בצורה עיוורת למלכתו תמידית בסשנים כאשר פוקדת עליו דבר מה.

צייתנותו של סאב יכולה להפוך לטוטאלית תמידית כשל צייתנותו של העבד מעבר לגירוי המיני בשני תנאים :

1. אהבה , משיכה,כמיהה ותשוקה עזה למלכה שלו.

2. תהליך אילוף הדרגתי לצייתנות טוטאלית והפיכתו של הסאב לעבד ברגע שהנכונות והרצון ההדדי קיימים לכך גם אם לא קיימת אהבה ותשוקה עזה למלכה אם כי גם הם יירכשו ייתכן עם הזמן.

כל מלכה בוחרת מה מתאים לה יותר האם האופצייה הראשונה או השנייה ומכאן יש להסיק כי לא נכון לקבוע כי עבד זה הדבר האמיתי וסאב לא ובכלל מי אמיתי ומי לא וכמובן שלא מדברים על ונילים המחפשים ריגושים מיניים ואינם חלק מעולם זה.
אפרופו גם נתקלתי במלכות שאינן מבחינות בהבדל בין סאב לעבד וחבל כי בהחלט קיים הבדל ובגלל אי ההבחנה והבנת העניין נוצרים לפעמים אי הבנות.
אישית אני עם המלכה הנכונה שאליה אמשך אהיה צייתן ולא רק במסגרת הסשן אלא מעבר לו ולמלכה שלא אמשך לא אהיה צייתן כלפיה, אשתדל להיות מנומס כן, לתת כבוד בסיסי כן, להיות נחמד כן, אבל כאשר היחס המופגן חזרה אינו מנומס, מזלזל משהו ומתנשא ממלכה שאינה מלכה שלי אז מדוע עליי לספוג יחס כזה ולשתוק ?
לא מגיע לי יחס אנושי ?
יש מקרים שכן מבליגים ושולטים על העצבים אבל ישנם מקרים שבאמת מוגזמים מעל ומעבר.
עצם ההגדרה שלי אותי כנשלט לא נותנת אור ירוק לכל מלכה להתייחס אליי בצורה מגעילה נכון ?
או להיות פורקן לעצבים שלה או להתנהג אליי בעליונות מתנשאת ומזלזלת כבר מההתחלה .

וכאן בעצם טמון אולי ההבדל הנוסף בין עבד לסאב.
עבד לפי רואות עיניי יספוג יחס כזה מכל מלכה כמעט שהיא גם אם אינה מלכתו וסאב לא.
וכל אחת מן הסתם תבחר את מה שמתאים לה ובזה אין ויכוח.

העבדות וכך גם המלכות תלויה באינטרקציה ובכימיה בין שני הצדדים וברגע שהיא קיימת אז אפשר להגיע רחוק במימוש פנטזיות שונות הן מיניות והן כדרך חיים.
המלכות והעבדות הם אישיים ופרטיים, כלומר לא כל מי שרשום ליד שמה שולטת אזי היא מלכה של כל העבדים והסאבים ולא כל אחד שרשום ליד שמו נשלט הוא העבד או הסאב של כל מלכה ועל פי כן היחס הוא צריך להיות קצת אחר, יותר סבלני וסובלני, מאופק והכי חשוב אנושי יותר.
גם ביחסי עבד ומלכה לדעתי חשוב שתהיה אנושיות בלי קשר, אבל זה כבר כל אחד ואחת לפי ראייתו הוא.

כמו זה ברור ומובן שיש מלא מציקנים ומטרידים כאשר החפים מפשע הופכים להיות גם הם שעיר לעזאזאל וחבל מאד שזה כך.

ובנימה אופטימית יותר,
הלוואי ואיש איש ימצא את אושרו ויגיע אל נחלתו במהרה icon_smile.gif
מלכה מלקה​(אחרת)

וואו

מלכה מלקה​(אחרת) • 7 ביולי 2004
דניאל תמיד אתה כותב כל כך כל כך הרבה עד שלרוב אני נשברת ואין בי את הסבלנות לקרוא עד הסוף .
הפעם - שרשור שאני פתחתי לקחתי נשימה ארוכה וקראתי את הכל .
מסקנה אחת במשפט וחצי - מה זה משנה מה ההגדרה המדוייקת אם זה מחרמנות או מאופי ?
יותר קל פשוט לדעת פחות או יותר איפה מי שמולי בוחר להיות ואיפה אני ולדבר !!!!!!! על מה שאנחנו אוהבים , על תפיסת העולם שלנו ולזרום יחד .
רומנטיקן - זה בדיוק מה שכתבתי קודם על ה"חוקים" שאנשים יצרו לעצמם פה . אם הייתי רוצה חוקים הייתי הולכת להיות סוהרת בבית כלא אבל משום מה נראה לי שזה די משעמם icon_twisted.gif
Romantikan​(שולט)

Re: וואו

מלכה מלקה כתב/ה:

רומנטיקן - זה בדיוק מה שכתבתי קודם על ה"חוקים" שאנשים יצרו לעצמם פה . אם הייתי רוצה חוקים הייתי הולכת להיות סוהרת בבית כלא אבל משום מה נראה לי שזה די משעמם icon_twisted.gif

כבוד המלכה מלקה icon_smile.gif

יש הרבה אנשים שחיים במציאות את ה"חוקים" האלה וכמובן כאלה שלא
ובגלל זה ישנן הרבה אי הבנות, שכדאי להמנע מהן, כי הן סתם מפריעות.

לגבי מה שדניאל כתב, אני חושב זה אחד השרשורים המחכימים ביותר שקראתי בנושא.
דני בוי
דני בוי • 7 ביולי 2004
חחחח תודה לכם,

אני ידוע אולי ככותב מגילות המלקה לפעמים אבל באם הצלחתי בכך לתרום משהו לכולנו אז אני שמח והמסר עבר icon_smile.gif

שיהיה בהצלחה לכולם.