צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המילה הנאמרת (על השפלות מילוליות ותחנונים בבדס"מ)

המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני 21 שנים • 14 בינו׳ 2003

המילה הנאמרת (על השפלות מילוליות ותחנונים בבדס"מ)

ממש כמו שלמילה הכתובה יש כוח עצום בעולם, כך גם למילה הנאמרת בתחום הבדס"ם כוח עצום, רב וגדול בהשפעתו. בחרתי לתאר הפעם שני ז'אנרים בבדס"ם העוסקים באותו נושא שהוא בעצם אחד.

icon_rolleyes.gif
להשפלות מילוליות יש אלפי דוגמאות וכך גם לסוגי ההתחננויות. בהמשך, אני משתמשת בדוגמאות אשר מוכרות לי, אולם כל אחד יכול כמובן ליצור לעצמו מילון מושגים לבחירתו החופשית (כמובן לאוהבי הז'אנר בלבד כלומר למי שאוהב את התחום.)

icon_redface.gif

השפלה מילולית והתחננות. הם שני נושאים המבטאים את העמדה המושפלת של העבד מול מלכתו בין אם ההשפלה נעשית על ידה (אתה אפס, אתה כלב אתה כלום...) ובין אם ההשפלה נעשית על ידו ובעצמו (אני מתחנן בפנייך גבירתי שתעניקי לאפס כמוני את תשומת לבך).

אגב, יש אשר אוהבים לעסוק בזה רק במסגרת הסאשן ויש רבים אשר במסגרת מערכת יחסים ארוכת טווח של אהבה ואמון, מתענגים על גלישה של הנושא מחוץ לחדר המיטות ולכך יש כמובן גם הרבה דוגמאות.

ההשפלות המילוליות כוללות מילון רב מושגים שכל יום ממציא את עצמו מחדש... כולנו מכירים את הכינויים הידועים כמו: כלב, זבל, אשפה, רצפה, אפס וכדומה. אולם כל מלכה וכל עבד יכול להוסיף לעצמו מושגים ומילים ממוחו הקודח. אני למשל מאוד מאוד אוהבת להשתמש במגוון שמות של חיות החל מחיית הבוץ הנחותה "שפמנון" ועד "דג זהב"... ואם בחיות עסקינן אז יש עוד הרבה שניתן להשתמש בהן לאותה מטרה כמו:שבלול, צפרדע ועוד.

אקט התחנונים מחבר שני דברים נעימים, הראשון הוא ההשפלה העצמית אליה מכניס את עצמו העבד. זו לא המלכה שאומרת אתה כזה וכזה אלא הוא שמביא את עצמו למצב הזה. בעזרת העובדה שהוא מתחנן למלכה לקבל או לעשות משהו למשל "אני מתחנן שתתני לאפס כמוני ללקק את כף רגלך" או "אני מתחנן שתעניקי לי מזמנך", מתקיימת גם השפלה מילולית אבל היא פרי מוחו הקודח של העבד בעצמו. הדבר הנעים השני באקט התחנונים הוא ליטוף האגו המלכותי של המלכה. משפט כמו "אני מתחנן בפנייך גבירתי שתעניקי לי את הזכות להוריד לך את הנעליים" או למשל "אני מתחנן שתאפשרי לי לשהות במחיצתך עוד רבע שעה" הם משפטים נחמדים ומתוקים שתורמים לתחושה המלכותית של המלכה ולתחושה העבדותית של העבד.

ואם כבר הזכרנו את אלו שמתענגים על גלישה של הנושא מחוץ לחדר המיטות ולכך יש כמובן גם הרבה דוגמאות והנה אחת מדליקה. בוחרים יום משותף שמבלים ביחד למשל יום שבת או חופש בבית או אפילו בנסיעה לחו"ל. מחליטים שכל פנייה של העבד למלכה תעשה בתחנונים למשל "אני מתחנן שתרשי לי להביא לך גלידה גבירתי..." רעיון שכזה תורם מאוד לתחושת הגירוי (למי שאוהב כמובן) לליטוף האגו של המלכה ותזכורת לעבד לגבי מקומו...

כאלו סיימנו אבל בעצם לא אמרתי דבר על מה הרעיון מאחורי ההשפלה? טוב אני לא פסיכולוגית אלא רק מלכה ויודעת שיש עבדים שזה עושה להם טוב בבטן ואם למלכה זה עושה גם נעים בראש... אז מי צריך לעסוק ברעיון שמאחורי... icon_wink.gif

נ.ב
כל הנאמר כאן לגבי עבד ומלכה נכון גם לגבי אדון ושפחה (רק צריך לבחור מילון השפלות קצת שונה).
    התגובה האהובה בשרשור
T O M​(שולט)
לפני 21 שנים • 19 בינו׳ 2003

השפלה

T O M​(שולט) • 19 בינו׳ 2003
מכשפה מכשפה
קראתי שוב ושוב ושוב את ההודעה שלך.כל כך הרבה פעמים,ועדיין לא נמאס לי.
כל פעם חשבתי איך להגיב,ולא מצאתי את המילים.

אז אתייחס לזה מנקודה אחרת:
מנסיון אישי שלך
מה יותר מסב לך עונג , או גורם לך יותר עליונות

כשאת משפילה את העבד
או כשהעבד משפיל את עצמו בשבילך

ועוד שאלה
כשתיארת איך העבד משפיל עצמו בשבילך,במובן מסוים זה גורם לכך שהוא מנווט את העניינים,הלוא כך?יש משהו קטן בזה לפי דעתי.

אני שואל מתוך בורות
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני 21 שנים • 1 בפבר׳ 2003
תום יקירי,

כשאני משפילה את העבד זה הרבה הרבה יותר כייף
ובהחלט זה נכון שכשהעבד משפיל את עצמו בשבילי יש בזה טיפ טיפה של ניווט העניינים - מה שהחברה אוהבים לקרוא שולט מלמטהicon_smile.gif
פרופיל מבוטל​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 12 ביולי 2005

להעלות מהאוב

מכשי !

זה פוסט מקסים. מדהים לגלות שכבר בתחילת 2003 היית כלכך שופעת
רעיונות ויצירתית - עם שפה מקורית כל כך...

מאוד אהבתי את מילותייך "טוב אני לא פסיכולוגית אלא רק מלכה" -
זה מעיד על ההומור העצמי לצד המלכותיות המובנת מאליה שלך...

ממש כיף להעלות פוסט זה מהאוב.
אולי באמת עכשיו הזמן להגיב.

מה דעתכם על מילותיה של המכשפה ???
Goddess Selene_​(שולטת)

כן להשפלות מילוליות

Goddess Selene_​(שולטת) • 12 ביולי 2005
מסכימה עם הגנוב. זה אכן פוסט חשוב ומכשי כרגיל מפליאה לתאר את הנושא בכשרונה המילולי והיצירתי.
חבל שלא מרבים יותר במילים ובמלל בנושא מרתק זה.
אז הנה לינק, תרומתי הצנועה למאבק המילולי למען ובעד ההשפלות המילוליות : http://www.elisesutton.homestead.com/verbalhumiliation.html[B]
Tame
Tame • 12 ביולי 2005
האמת שבתור סאב השפלה מילולית עצמית פחות עושה לי את זה, אולם השפלה מילולית מצד הדומית ממש כן.

האם זה כך אצל עוד סאבים? האם זה ההיפך? או שאולי שניהם עושים לכם את זה?

איך זה מכיוון המלכות, מעדיפות שהסאב יעשה את זה בעצמו, שאתן תשפילו אותו או שניהם באותה המידה?
Jade & Paul

באמת אחלה פוסט

Jade & Paul • 12 ביולי 2005
אבל האם יש עוד אנשים שחושבים כמוני שההשפלה המילולית והאפקט שלה מתגמדים ביחס
לאקטים עמוקים יותר של השפלה ?
דוגמא קטנה מאוד למה אני מתכוונת:
אני וזוגי מאוד אוהבים לדבר לעומק במיוחד לאחר סשן, הוא בדרך כלל משתפך ומספר את התחושות והרגשות הכי עמוקים שגרמתי לו לחוות. יום אחד תוך שהוא פותח את ליבו, אני תוך כדי פיהוק, ליפפתי את רגלי סביב צווארו ודחפתי את ראשו אל בין רגליי. תמשיך...אל תתן לי להפריע לך, גיחכתי. ובנוסף הכרחתי אותו להסתכל בעיניי לאורך כל הירידה...
התגובה שבאה תוך כדי ואחריי, הייתה עצומה פי כמה - הוא הרגיש כל כך מושפל (ונהנה מכל רגע icon_smile.gif

סתם התחשק לי לשתף קצת...
ההשפלה המילולית הקלאסית (שמות של חיות וכו) פחות עושים לנו את זה, מה דעתכם ?
Tame
Tame • 12 ביולי 2005
אני מסכים שהשפלה מעשית עשויה להיות חזקה יורת מהשפלה מילולית..
לדעתי שילוב של שניהם יביא לאפקט החזק ביותר.
וכן, מה שסיפרת נשמע מאוד חזק ועמוק.
kamor​(נשלט)
kamor​(נשלט) • 12 ביולי 2005
אלוהים אדירים ! הפוסט הזה נפתח ב 15/01/03

איך הגעתם אליו ?

.
kamor​(נשלט)
kamor​(נשלט) • 12 ביולי 2005
אלוהים אדירים ! הפוסט הזה נפתח ב 15/01/03

איך הגעתם אליו ?