לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הדנג'ן - למלכות בלבד?

תאיר​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 25 באוג׳ 2004

הדנג'ן - למלכות בלבד?

תאיר​(נשלטת) • 25 באוג׳ 2004
שמעתי כבר כמה פעמים את הפרסומת החדשה של הדנג'ן ב-102 FM

למי שלא שמע, היא הולכת בערך ככה:
"רוצה להגשים פנטזיה?
בואי אל הדנג'ן, המקום בו עושים כבוד למין החזק באמת!"

ועוד כמה משפטים ברוח זאת.

ואם הפנטזיה שלי היא לא להיות מלכה?

גם ככה מרבית ההופעות בדנג'ן הן פמדומיות, והבנתי שאין מה לעשות - יותר קל למצוא דומיות וסאבים שרוצים להופיע. אבל למה לחזק עוד יותר את החד-צדדיות הזאת?

ברור שפרסומת מייל-דומית עלולה להיות בעייתית ברדיו ולעורר התנגדויות, אבל אפשר הרי לעשות פרסומת שהיא לא לכיוון אחד.
crazy_toast​(שולט){אליס}
לפני 19 שנים • 25 באוג׳ 2004
crazy_toast​(שולט){אליס} • 25 באוג׳ 2004
המכשפה כתב/ה:
את צודקתicon_smile.gif
אולי תנסחי משהו יצירתי ואני אשמח להעבירו לעמוסicon_smile.gif

מועדון הדאנג'ן- נאש קונטרול!
מקבי​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 26 באוג׳ 2004
מקבי​(מתחלף) • 26 באוג׳ 2004
"מועדון הדאנג'ן- נאש קונטרול!"

חחחחחחחח

XD
קליבר​(שולט)

Re: הדנג'ן - למלכות בלבד?

קליבר​(שולט) • 26 באוג׳ 2004
תאיר כתב/ה:
שמעתי כבר כמה פעמים את הפרסומת החדשה של הדנג'ן ב-102 FM

למי שלא שמע, היא הולכת בערך ככה:
"רוצה להגשים פנטזיה?
בואי אל הדנג'ן, המקום בו עושים כבוד למין החזק באמת!"

ועוד כמה משפטים ברוח זאת.

ואם הפנטזיה שלי היא לא להיות מלכה?

גם ככה מרבית ההופעות בדנג'ן הן פמדומיות, והבנתי שאין מה לעשות - יותר קל למצוא דומיות וסאבים שרוצים להופיע. אבל למה לחזק עוד יותר את החד-צדדיות הזאת?

ברור שפרסומת מייל-דומית עלולה להיות בעייתית ברדיו ולעורר התנגדויות, אבל אפשר הרי לעשות פרסומת שהיא לא לכיוון אחד.

הבעיה עם תאיר שהיא תמיד צודקת וזה נורא .. מה עושים ?
אולי נהפוך את הדאנג'ן למייל דום ?
Dark Artist​(שולט)

מלכות=ארוטיקה ופנטזיה

Dark Artist​(שולט) • 26 באוג׳ 2004
תקנו אותי אם אני טועה אבל אנשים וואניליים הרבה יותר מוכנים לקבל את הרעיון של "אישה שולטת" מאשר "גבר שולט".תחשבו על זה.עם כל העידן הפוסט פמיניסטי המושג של "מלכה" נהיה מקובל ע"י נשים וגברים כאחד.הנשים שבעברן היו למעשה כלי לגחמותיו של הגבר שמחות לקחת לידיהן את המושכות והגברים שמחים לוותר על הדומיננטיות ו"הגבריות" ולהיות אלו שמשרתים.מלבד זאת שליטה גברית תמיד מתקשרת אצל אנשים רגילים לאלימות וסטייה קיצונית.יחד עם כל האלימות במשפחה שנעשית בד"כ ע"י גברים ובתרבויות בהן בר "שולט" כל עניין השליטה הגברית בBDSM יוצר קונוטציות שליליות לצערנו.אבל אני בהחלט בעד פרסומת שגם תכלול את הפן הנשלט icon_cool.gif
nerissa​(אחרת)

Re: מלכות=ארוטיקה ופנטזיה

nerissa​(אחרת) • 26 באוג׳ 2004
dark artist כתב/ה:
תקנו אותי אם אני טועה אבל.. שליטה גברית תמיד מתקשרת אצל אנשים רגילים לאלימות וסטייה קיצונית.יחד עם כל האלימות במשפחה שנעשית בד"כ ע"י גברים ובתרבויות בהן בר "שולט" כל עניין השליטה הגברית בBDSM יוצר קונוטציות שליליות לצערנו.)

אתה לא טועה, דארק.. אבל למה אנחנו צריכים לתת יד לחיזוק ההנחה המעוותת והשגויה הזו?
האם העובדה שנקבור את השליטה הגברית עמוק ונסתיר.. לא תעשה את ההיפך?
עמוס פתח את הקהילה החוצה. לתקשורת. לעולם הונילי.. הדבר האחרון שהוא רוצה (אני מתארת לעצמי) הוא לחדד דימויים שליליים לגבי הקהילה..
דווקא "תירבות" וההבהרה של כל הצללים הפרימטיביים צריכה להיות העיקר ולא לדחוף את זה מתחת לשטיח בתקווה "שלא יחשבו על הדומים כך.."
תאיר​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 29 באוג׳ 2004
תאיר​(נשלטת) • 29 באוג׳ 2004
אני לא עוסקת בפרסום, אני סומכת על אנשי הפרסום שהם מסוגלים לקצת יותר יצירתיות.

אבל לדוגמה דווקא דומית בצ'אט הציעה את הסיסמה "הדנג'ן - המקום בו תוכלי לממש כל פנטזיה"

או שאפשר "היית ילדה רעה? יש לנו פינה בדיוק בשבילך..."
abcd
לפני 19 שנים • 29 באוג׳ 2004
abcd • 29 באוג׳ 2004
זה מה שמטריד אתכם? אם זה פונה לפמדום או מיילדום?

בחמישי האחרון, בעקבות הפרסום הזה, הדנג'ן היה נראה כמו שווארמיה מסריחה ביותר, ערסים מגעילים ביותר ושאר עדרי ונילים בהמוניהם שאין להם טיפת קשר לפטיש או סאדו באו לשם והאוירה המחורבנת ביותר גרמה לנו לקחת תרגליים ולברוח משם .

המקום נעשה מקום ונילי -ערסי דוחה ביותר, אפילו לא ונילי-ידידותי אם כבר ונילי,

סורי אבל זה לא ה שאנחנו מחפשים וממש לא אוירת הסאדו המתאימה כמו שהיתה פעם בהתחלה.

ומה זה השטות הזו: אם את רוצה להיות מלכה" או ואטאבר או להגשים פנטזיה...

מי שמלכה היא כבר מלכה באופיה זה שהיא תדרוך בדנג'ן לא יהפוך אותה לכזו אם היא לא.

בקיצור הפניה היא לוניליים עכשיו, והפרסומת ממשיכה, וסביר להניח שגם בחמישי הזה יהיה סתם עדר מסריח של ערס-ונילים עבי כרס ומצחינים שצועקים לסשן על הבמה : יאלה תן להההההההה

לא בשבילנו- תבלו.

לו הייתי רוצה לבלות בחברת בהמות הייתי נכנסת למועדון "האורווה" או "המאפרה" .

תודה לגורמים הפעילים שהפכו את המקום היחיד שהיה לנו למפגשי בדסמ לחוות בהמות. פזרו קצת חציר בצידי המועדון הם הו נראים זועמים ורעבים פעם שעברה...

נחפש לנו חלופות למפגשים עם איכות.

ועכשיו, אם תסלחו לי, אלך לנקות את החרא שנדבק לי לסטילטוז מהפעם האחרונה שהסתובבתי ליד הסוסים...

לילה טוב.