לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מפגש הצפון בכרמל...

moonstone​(נשלטת)
לפני 19 שנים • 8 בספט׳ 2004
moonstone​(נשלטת) • 8 בספט׳ 2004
פטריק יקירי
איזה כבוד עשית לי - מודה לך!
לא התכוונתי לפגוע בך ובטח שלא לעשות לך זובור קטן או גדול icon_razz.gif
התגובה שלי היתה על כך שכל פעם שבא מישהו חדש ונכנס לפורום באמצע שירשור מסויים וזורק שאלות מבלי ללכת קצת אחורה ולקרוא מאין זה התחיל... כי אם היית עושה זאת היית יודע בדיוק מה בתכנית של אותו ערב. ולגבי הרקדנית, הלהטוטן ומופע האש...-> אצלנו הכל פתוח והכל אפשרי, ולא על הכל אני אחראית icon_razz.gif
Take it easy man

moonstone
בכריעה מתמדת

ונריסה יקרה שלי... תודה }{
ועמק יא-רוק יקר גם }{
פטריק​(שולט)

נריסה יקירתי

פטריק​(שולט) • 8 בספט׳ 2004
nerissa כתב/ה:
יו! הוצאת לי לשון!
ואיך זה שלא ראיתי את האייקון החביב הזה עד עכשיו?? tongue.gif tongue.gif

וחוצמזה, פטריק - לא קראת את "ספר הדומים הגדול" כמו שצריך!

פרק 38, פסקה 17:
"כל דומיננט המכבד עצמו לא יורד לשפחתו! מעשה נלוז שכזה ייתפס מייד כפגיעה ביסודות האדנותיים ויפחית מעמדו בעיני השפחה. הזונה הקטנה עלולה להנות מזה הנאה ישירה ובמניפולציות שפחתיות בזויות יכולה לתמרן את הדום לחטוא בשנית, ועוד יותר מכך - לדווח ברשת הסאביות המקומית על חולשתו של הנ"ל ולפגוע בשמו בצורה בלתי ניתקת לתיקון.
בכל פעם שהדומיננט מרגיש פיתוי קלוש לצלול אל בין ירכיה של שפחתו, עליו לצווח סייף-וורד ולהתקשר מיידית אל הקו החם בניהולו של מאסטר אליהו הכובש ולקבל תמיכה נפשית מיידית.
נא שימו לב כי האמור לעיל מתייחס אף לדומיננטיות ולענייני מציצת חלקים אסטרטגיים של הצעצוע התורן שלה.."

שיעורי בית, פטריק! שיעורי בית! angry3.gif
אין ספק שהנך מבינה יותר ממני בתחום, אולם שום ספר לא ישכנע אותי לסטות מהאינטואיציות ה"חייתיות" שלי ולא אכנע לשום "מוסכמה" באשר היא, ואם מי מהסאביות תחפוץ לדווח שיבושם לה, אני חושב שאת חוטאת לאמת הפנימית
שלך כפי שהתרשמתי מרישומייך המקסימים. העו צמה הנפשית והמנטלית מגיעה מתעצומות
הנפש ומעמידה במבחנים שהחיים מזמנים לנו, ולא מ"כה אמר או "בראשית ברא" אני אישית
עושה רק מה שהנפש,הנשמה והרוחנייות=השילוש הקדוש שלי מורה לי, ומי שחושבת ש"כה אמר זרטוסטרא" קובעת, שיבושם לה ,אולם זוהי איננה דרכי, את דרכי רק אני מעצב ורק אני משלם את ה"מחיר". נריסה , מעניין אותי להחליף עמך דעות את מוזמנת ל"התפלסף" .
אנפת לילה

נריסה!

אנפת לילה • 8 בספט׳ 2004
nerissa כתב/ה:
וחוצמזה, פטריק - לא קראת את "ספר הדומים הגדול" כמו שצריך!

פרק 38, פסקה 17:
"כל דומיננט המכבד עצמו לא יורד לשפחתו! מעשה נלוז שכזה ייתפס מייד כפגיעה ביסודות האדנותיים ויפחית מעמדו בעיני השפחה. הזונה הקטנה עלולה להנות מזה הנאה ישירה ובמניפולציות שפחתיות בזויות יכולה לתמרן את הדום לחטוא בשנית, ועוד יותר מכך - לדווח ברשת הסאביות המקומית על חולשתו של הנ"ל ולפגוע בשמו בצורה בלתי ניתקת לתיקון.
בכל פעם שהדומיננט מרגיש פיתוי קלוש לצלול אל בין ירכיה של שפחתו, עליו לצווח סייף-וורד ולהתקשר מיידית אל הקו החם בניהולו של מאסטר אליהו הכובש ולקבל תמיכה נפשית מיידית.
נא שימו לב כי האמור לעיל מתייחס אף לדומיננטיות ולענייני מציצת חלקים אסטרטגיים של הצעצוע התורן שלה.."

שיעורי בית, פטריק! שיעורי בית! angry3.gif

אני קוראת אותך לסדר!
ברור לגמרי שלא התעמקת במהדורה החדשה של "ספר החוקים של הדומים". שם בפרק ג' פסקה שלוש , סעיף קטן א' , כתוב בבירור ש" היה וחש הדומיננט צורך בלתי נשלט לרדת אל בין ירכיה של שפחתו , ילבש בגדים שחורים (אם לא לבש מראש) יעטה מסיכת זורו על פניו, ויעשה את המעשה המשוקץ. אחר כך יתחבר לאינטרנט ויפרסם הכחשה גורפת על כל מקרה שלא יבוא"

מכאן ניתן ללמוד שידוע ומוכר שדומים רבים נופלים בפח הזה וההשגחה העליונה של מועצת הדומים נותנת להם כלים להתמודד.
פטריק​(שולט)

מונסטון !

פטריק​(שולט) • 8 בספט׳ 2004
moonstone כתב/ה:
פטריק יקירי
איזה כבוד עשית לי - מודה לך!
לא התכוונתי לפגוע בך ובטח שלא לעשות לך זובור קטן או גדול icon_razz.gif
התגובה שלי היתה על כך שכל פעם שבא מישהו חדש ונכנס לפורום באמצע שירשור מסויים וזורק שאלות מבלי ללכת קצת אחורה ולקרוא מאין זה התחיל... כי אם היית עושה זאת היית יודע בדיוק מה בתכנית של אותו ערב. ולגבי הרקדנית, הלהטוטן ומופע האש...-> אצלנו הכל פתוח והכל אפשרי, ולא על הכל אני אחראית icon_razz.gif
Take it easy man

moonstone
בכריעה מתמדת

ונריסה יקרה שלי... תודה }{
ועמק יא-רוק יקר גם }{
אינני מקבל את התנצלותך, ביום שישי= תוענשי!
אולם, במחשבה שנייה יתכן ואמחל לך כי דרך תגובתי אלייך יצרה עמי קשר נריסה , הקשר עמה
הסב לי עונג רוחני ופלספני, כך שיתכן שאמחל לך,לפי המצברוח ביום שישי...
moonstone​(נשלטת)
moonstone​(נשלטת) • 8 בספט׳ 2004
פטריק יקירי
נריסה מילאה את מקומי כשלא הייתי...
עכשו חזרתי icon_razz.gif
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 8 בספט׳ 2004
moonstone כתב/ה:
פטריק יקירי
עכשו חזרתי icon_razz.gif

she's ba-ackkkkkkk

<נריסה זוחלת בחזרה לבלטה שלה בפינה> popworm.gif

הבמה לרשות, אבן ירח יקרה שלי }}{{ icon_wink.gif
ו..תזהרי. הוא מהיורדים..
Black Roses
לפני 19 שנים • 9 בספט׳ 2004
Black Roses • 9 בספט׳ 2004
מי שעובר דרך כביש החוף אשמח אם יעדכן אותי בפרטיicon_smile.gif
פטריק​(שולט)

מונסטון ,בוקר טוב

פטריק​(שולט) • 9 בספט׳ 2004
moonstone כתב/ה:
פטריק יקירי
עכשו חזרתי icon_razz.gif
בתחילתו של יום חדש אומר לך, כי מיום 7/9/04 - יום חברותי באתר
גלשתי על מנת להתרשם בין המדורים השונים. אודה כי הרשמת אותי בהתייחסויותייך, אמרותייך,
הבשלות שבך ( ואפילו הפרח והכתיבה התואמים)... ציפיתי ממך להסברת פנים ,נועם הליכות
וכבוד לזולת וזהו המקור לכעסי. יתרה על כך חשוב מאוד שחברי הפורום יבינו כי חוץ מהפורום הזה,
ישנן קהילות קטנות,אינטימיות בחוץ שאינן בקשר עם לינקים חיצוניים ויש לכבדן . מעבר לכך
אני מבין ומקבל את הסברך ,ואומר לעצמי כי למרות ש'הדם קצת התחמם ' -אולם מצד שני לכבוד הוא לי ביומי השני כחבר להתוודע לשתי חברות קהילה שהרשימו אותי עוד לפני שיצרו קשר, זאת בבחינת
ה"טוב"שאני מחפש בכל גם ברע וברוע עצמו, מעבר לכך הקשר הפלספני עם נריסה הסב לי עונג וזאת
בזכותך ועוד "טוב"- אפרסם את האני מאמין שלי בימים הקרובים בנושא ה"ירידות" וה"ללכת לפי הספר",
בהמשך לעמדות השונות ביני ובין נריסה וכנראה רו ב ומרביתם (אם לא כולם) של הדומים לגבי
עמדות יסוד לגבי "המותר/האסור" . יום טוב לך,אני מבין שהיית בהמתנה אמש בצהרי הליל אולם אני
פרשתי והמחשב נשאר דלוק, ואשמח לראותך ביום שישי (תענשי?)...
שלך פטריק
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
עמק יא רוק כתב/ה:
אני מחפש מתנדבות שיבואו בתלבושת בית ספר קאתולי,
צמות ונעליי לכה

עמק

לי יש מגפי לכהicon_smile.gif