צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

השטות של ויקי כנפו, להתפשט ולהצטלם בעירום ממש קשורה....

המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני 19 שנים • 15 בספט׳ 2004

השטות של ויקי כנפו, להתפשט ולהצטלם בעירום ממש קשורה....

תראו, השטות המפגרת של ויקי כנפו, להתפשט ולהצטלם בעירום עם כתובות מחאה על הגוף לא ממש קשורה ל - BDSM אבל תסכימו איתי שיש כאן מימד מטורף של השפלה בפומבי ומרצון. להלן תמונה מדגמית, יש עוד בלינק המצורף. והערה אישית נוספת, מילא אם היו מלשלמים לה על זה אבל רק בשביל המחאה???
http://knaffo.shyper.com/forum1/index.php?s=4707c4680196f26811c019e55a32b005&showtopic=24

מיתוסית​(שולטת)
לפני 19 שנים • 15 בספט׳ 2004
מיתוסית​(שולטת) • 15 בספט׳ 2004
לדעתי זה צעד קיצוני, אבל כל הכבוד על האומץ שלה.
גם אני חושבת על הילדים שלה, אבל בוא נאמר שזה לא רק האומץ כאישה מבוגרת ואם, אלא דווקא זה שהיא לא דוגמנית מושלמת ושהיא מראה כביכול את "הגוף הפגום" שלה.
כמה נשים כאלה אתה מכיר שיסכימו עם גוף כמו שלה להצטלם ככה באור מלא ולפרסם בפומבי?!
absolute zero​(נשלט)
לפני 19 שנים • 16 בספט׳ 2004
absolute zero​(נשלט) • 16 בספט׳ 2004
זה לא השפלה ולא נעליים, זה טמטום נטו.

שתתאבד כבר, ושתשאיר מכתב מחאה נוקב אחריה.

העיקר שנדע שנגמרו לה הפעלולים.

אישה עלובה, נצלנית ועצלנית, שבמקום להזיז ת'תחת השמן והמכוער שלה ולנקות חרא של זקנים בבתי אבות תמורת משכורת, מקפידה ללכת למניקור כדי להיראות במיטבה בתכנית הטלוויזיה היומית התורנית בה היא תופיע.

ואם ככה היא מרגישה, שהממסד דפק אותה, אז בפעם הראשונה בחיי - אני עם הממסד עד הסוף.
crazy_toast​(שולט){אליס}
crazy_toast​(שולט){אליס} • 16 בספט׳ 2004
אם היא באמת רוצה להשפיע ואם באמת יש לה כל כך הרבה תומכים, אז שתתחיל להזיז דברים, שתחתים אנשים שתרוץ לראשות העירייה שלה ולאחר מכן לכנסת ותתחיל להזיז דברים.

אבל האמת היא שכמו כולם כשהיא תגיע, אם תגיע למעמד הזה היא תגלה את מנעמי השלטון.... ואז לא אמהות חד הוריות ולא נעליים..
absolute zero​(נשלט)
absolute zero​(נשלט) • 16 בספט׳ 2004
היא בסה"כ כלי משחק בידיים של אנשים אינטרסנטים, שמפמפמים לה כסף כדי להתנגח בעזרתה בשלטון המפגר שלנו, ולכן היא אפילו לא יכולה להיות יו"ר ועד הבית בבניין שלה. כי היא לא שווה כלום.

ומייפל, צר לי, אבל כשלאנשים טובים ממנה שהכרתי לא הייתה עבודה, הם הלכו ושברו לעצמם את הגב בעבודת בניין, מחלו על הגאווה העצמית כשניגבו ישבנים של זקנות בבתי אבות, ונצרבו בשמש הקופחת תוך כדי פציעת הידיים שלהם בעבודות חקלאות שונות.

שום חמלה לבטלנים, לפרזיטים ולמאוסים.

(בניגוד למאבק הצודק של אנשי הרשויות, שעובדים יום ולילה בשביל לא לקבל משכורת כבר שמונה חודשים. כאן מתבקשת חמלה ועזרה. אבל לה? לא מגיע גרם של רחמים).
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 16 בספט׳ 2004
מה לעזא... ? icon_eek.gif

... טוב, האמת, די מזעזע, אבל לא ממש מפתיע. האשה נראתה לי דפוקה בשכל מההתחלה. כל המאבק הזה שלה... כמו אלה מככר הלחם. התנחלו להם בככר המדינה בתל-אביב, זיבלו וטינפו את כל האזור, שרפו את הזבל (אנשים גרים שם! העדן נכנס להם לבית..), מוזיקה רועשת בכל שעות היום, כלבי תקיפה... והעיקר, היו להם וואנים, מכוניות, עישנו (ולא סתם - פרלמנט!). א'קיצר - לא עניים ולא בטיח. סתם חבורה של עצלנים נצלנים.