סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ביקשתי לא להעביר לי הודעות פרטיות בינתיים.

רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
לפני 19 שנים • 24 בספט׳ 2004
למה יש לי הרגשה
שהניק שהיא בחרה לעצמה
הוא בעצם אומר עליה הכל?

אילוזיה יקירתי-אם לא רוצים הודעות פרטיות
לא פותחים פוסט על זה כאן, (הרי זו פסיכולוגיה בגרוש ההפוך על ההפוך זה,
ומה לעשות, יש הרבה אנשים אינטיליגנטים כאן ולא משנה
אם הם בצד הנשלט/שולט שזה מעלה על פניהם גיחוך ולא לזכותך) ,
אלא פותחים פרופיל ריק ושם כותבים:
" נא לא לשלוח הודעות"-כמה פשוט אה?

וד"א הדיבור על עצמך בגוף שלישי לא ממש
מחזק את רצונותייך,על כן אם אינך רוצה הודעות נבובות
אל תכתבי בסגנון שיגרום להן להגיע.

כל העיל נכתב עיצות ידידותיות מאחת שהמלוכה כבר בידיה.. icon_wink.gif

בהצלחה וגמר חתימה טובה

רחפנית -הדומית המרחפת.
מקבי​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 24 בספט׳ 2004
מקבי​(מתחלף) • 24 בספט׳ 2004
ציטוט: מה היית אתה עושה בכל ההודעות האלה???????

עונה ב: "אני מעדיפה כרוב חמוץ.", או : "זה תלוי במספר הפולנים שצריך בשביל להחליף נורה", וכו'.

השיטה הטובה ביותר היא להתעלם. כלומר, ממה שנראה לך שלא שווה תגובה... לא כל תגובה היא יצירת איזור החלציים.

איציק מרדכי מבין?

אהה, ו
ציטוט: רשמתי שההודעות הן נבובות, לא האנשים.

אני די בטוח שפנית פה לאנשים בתור נבובים. Tsk, tsk, tsk. לא יפה.
שיקי​(נשלט)
לפני 19 שנים • 25 בספט׳ 2004

Re: יש לנו כאן אחד עם בעיה בהבנת הנקרא.

שיקי​(נשלט) • 25 בספט׳ 2004
אילוזיה זמנית כתב/ה:
אילוזיה לא אמרה שהיא לא אוהבת תשומת לב. היא אמרה שאין לה רצון ו/או צורך במיילים חסרי טעם ונבובים מכאלה שלא מבינים מה היא מחפשת ואם הם מתאימים.

מצטער לא יכולתי להתאפק, זה הזכיר לי קטע מסדרה אהובה על במיוחד - סיינפלד.

GEORGE IS GETTING UPSET

והמבין יבין... icon_rolleyes.gif

ובאשר אלייך אילוזיה... אותם אלו שפנו אלייך לא ממש התכוונו לעצבן אותך, פשוט אף אחד מהם כנראה לא נתקל במודעה שפרסמת בידיעות אחרונות ולפיה את אינך מעוניינת שיפנו אלייך...

ועכשיו ברצינות, הגעת לפורום בניק חדש וקטלת את כל יושבי הפורום, תארי לעצמך שמישהו יגיע אלייך הביתה יפרוץ את הדלת יקלל אותך הפרצוף וליתר ביטחון יזרוק איזה 2 רימוני עשן... לא הייתי מחזירה מלחמה?...

תחשבי על זה...
מוש​(נשלט){k}
לפני 19 שנים • 26 בספט׳ 2004
מוש​(נשלט){k} • 26 בספט׳ 2004
תשואות אדירות אילוזיה - לא יודע מה יש בך אבל הצלחת להעלות את שיקי מהאוב

cheerleader.gif

רק רציתי להביע את שמחתי על זה,
דיונים מהסוג הספציפי של הפוסט הזה מעולם לא עניינו אותי ולו במעט...

cow.gif
מדויקת​(לא בעסק){+-}

מה קורה לכם אנשים?

מדויקת​(לא בעסק){+-} • 26 בספט׳ 2004
ובעיקר שיקי שכותב:
"ועכשיו ברצינות, הגעת לפורום בניק חדש וקטלת את כל יושבי הפורום, תארי לעצמך שמישהו יגיע אלייך הביתה יפרוץ את הדלת יקלל אותך הפרצוף וליתר ביטחון יזרוק איזה 2 רימוני עשן... לא היית מחזירה מלחמה?... "
קטלתי? קיללתי? זרקתי רימוני עשן???

טוב נו, אולי רימון עשן קטן.... icon_rolleyes.gif

קחו את דברי ברוח טובה, כפי שהם נכתבו.
לרגע לא התכוונתי שאנשי הכלוב אינה שמנה וסלתה של המדינה וחבורת סוטים נאה,
כל מה שאמרתי שאין יכולת הדברות ללא הכרה ראשונית, ושהפורום הזה הוא סינון ראשוני.

אבל אני סולחת לכם מכל הלב.
כזו אני, בעלת לב רחב. תפסיקו להיות קטנוניים ומתגוננים גם אתם.

בברכת שנה נהדרת.
גלתיאה
גלתיאה • 26 בספט׳ 2004
שנה טובה גם לך אילוזיה!

וכן- אני עם מוש- יוחזר שיקי לאלתר!!!

cheerleader.gif
הלפיד​(שולט)

Re: יש לנו כאן אחד עם בעיה בהבנת הנקרא.

הלפיד​(שולט) • 26 בספט׳ 2004
אילוזיה זמנית כתב/ה:
אילוזיה לא אמרה שהיא לא אוהבת תשומת לב. היא אמרה שאין לה רצון ו/או צורך במיילים חסרי טעם ונבובים מכאלה שלא מבינים מה היא מחפשת ואם הם מתאימים.
ותתפלאו שניכם: הנשלטים החכמים באמת לא יתקרבו לתיבה שלי. הם לא יהרסו לעצמם את הסיכוי שאולי מסתובבת כאן אחת שמה שיש לה ביד הוא אמיתי, וזה מה שהם רוצים.
וכולם מוזמנים לשים לב אלי, גם אתה לפיד. בתשומת לב מירבית אפילו.
וד"א, מה אתה מחפש כאן?

אני בטוח שיש כאן אנשים שמה שיש להם הוא אמיתי....ואני אף מוכן לבדוק את המקרה הספציפי...
הלפיד שם לו למטרה לא לפנות בהודעות בנאליות לחברי האתר...
כך שאם את רוצה לדעת מה אני עושה כאן את מוזמנת לפנות בפרטי...
אלון-סאב​(נשלט)
לפני 19 שנים • 27 בספט׳ 2004
אלון-סאב​(נשלט) • 27 בספט׳ 2004
ברוכה הבאה המלכה אילוזיה זמנית.

אילו הייתי במקומך פשוט הייתי מדלג מעל כל הודעה שרשום לצד כינוי הכותב "שולט" (ולרוב גם מ- "מתחלף"), פשוט מתעלם מקיומם בכלל, וכך חוסך לעצמי מלקרוא את דעתם שב- 90% מהמקרים לא קשורה לנושא, לא עוזרת במאום וסתם מבזבזת את זמן הקורא. והרי, באמת, מה יש לגבר 'שולט' לעשות בפורום ששמו "הבנות על הבנים" ? מה יש לו לחדש לעבד או למלכה ? ונגיד והוא " סוויטצ' " - הוא בכל מקרה לא "בקטע" שלי וממה שאני קורא - גם לא בשלך. זה מה שאני עושה ברוב ההודעות, ואכן חוסר לעצמי המון זמן יקר (ולרוב גם מעט עצבים).

אכן תתפלאי (אולי אפילו מאוד) לכמה אנשים יש בעיות בהבנת הנקרא, "אפילו" בפורום הנ"ל, הבעיה היא שלרוב הם בעצם לא יודעים את זה, אז לכתוב להם רק מוציא אחרים (לרוב גרועים עוד יותר) מה"חורים" או מוציא רק יותר גרוע מהם...

רק אוסיף ואומר ובכך אסיים, אהבתי את המשפט: "לאן תירה, ובמה תפגע? מקסימום ברגל של עצמך."
נכון וקולע.

המלכה אילוזיה (מקווה שלא ->) זמנית: תרגישי בבית.
עליי.
icon_smile.gif

נ.ב.
מי שחושב (ולא מעניין אותי כעט מי) שהודעתי היא סוג של "ליקוק" או "חנפנות" גרידא, רשאי לקפוץ לי (רצוי גבוה). אני לא חפץ או מצפה לתגובות. תודה.
מקבי​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 27 בספט׳ 2004
מקבי​(מתחלף) • 27 בספט׳ 2004
ציטוט: אילו הייתי במקומך פשוט הייתי מדלג מעל כל הודעה שרשום לצד כינוי הכותב "שולט" (ולרוב גם מ- "מתחלף"), פשוט מתעלם מקיומם בכלל, וכך חוסך לעצמי מלקרוא את דעתם שב- 90% מהמקרים לא קשורה לנושא, לא עוזרת במאום וסתם מבזבזת את זמן הקורא. והרי, באמת, מה יש לגבר 'שולט' לעשות בפורום ששמו "הבנות על הבנים" ? מה יש לו לחדש לעבד או למלכה ? ונגיד והוא " סוויטצ' " - הוא בכל מקרה לא "בקטע" שלי וממה שאני קורא - גם לא בשלך. זה מה שאני עושה ברוב ההודעות, ואכן חוסר לעצמי המון זמן יקר (ולרוב גם מעט עצבים).

The ignorance is strong with this one.

הרי ידוע ששולטים וסוויצ'ים הם יצורים נחותים, בבדאי. אין להם מה להציע משום בחינה, וראוי להתעלם מהם. הם כמובן לא יכולים לשלוח הודעה שאינה הצעה מגונה, כי זה מה שהם עושים כל הזמן - מציעים הצעות מגונות. באמת, יצורים נלוזים... מה הם עושים פה בכלל? ובכלל, הרי ידוע שאם אינך אשה, אסור לך בתכלית האיסור לכתוב בנושאים שנוגעים לנשים! כך, בפורום 'חיות מחמד', רק לחתולים, כלבים, תוכים ונחשים מותר לכתוב, ובפרום הציוד הפלוגרים והשוטים שולטים בדיונים ביד רמה.

בכלל, רצוי מאוד שנלך בחיים לפי תבניות. כל מי שלא מתאים לתבנית שלנו - להתעלם!

ציטוט: אני לא חפץ או מצפה לתגובות

אופס.

ציטוט: תודה.

בבקשה. icon_smile.gif