סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה

עוגיעוגי​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 28 בספט׳ 2004

Re: יקירי...

עוגיעוגי​(לא בעסק) • 28 בספט׳ 2004
דניאל. כתב/ה:
עוגיפלצת כתב/ה:
אני אענה לך בדיוק כמו שאתה עונה לי כל השנים האלה שאני מתבכיינת לך:
מי שלא עונה כנראה לא ראויה ליחס שלך וככה נעשית לה סלקציה טבעית עד שזו ששווה את זה תענה...
אני יודעת שאתה האיש הכי מדהים שאני מכירה ובעיקר חבר נפלא, ההפסד כולו שלהן וכפי שאתה אומר לי תמיד, בסוף זה יקרה!
}{

אחלה פרסומת עכשיו עשית לו, צפה מעתה למענה רב יותר ממלכות ואל תשכח שגם השם שלך יפה וזה פלוס icon_lol.gif

מקווה שהציטוט יעבוד לי הפעם,
אני עושה לו כל הזמן יחסי ציבור בבלוג שלי, לא להעליב! אני מערכת משומנת...

והאמת, כל מי שהכרתי עד היום בשם הזה התגלה כאחלה בן אדם- למי שמחפש שמות לילדים עתידיים
שלגי

מאוד תלוי

שלגי • 28 בספט׳ 2004
בהרבה גורמים אובייקטיביים וסובייקטיביים - תשובה שלי או אי תשובה שלי.
אולם, הייתי רוצה להתייחס למשהו שנעקף עד כה בזהירות רבה על מנת שלא לפגוע בך, אני מניחה- אך להערכתי דורש התייחסות.
בפרופיל שלך כתב ת (באומץ רב - יש לציין בהערכה), שאתה משותק בפלג גופך בתחתון. זהו דבר שבהחלט עלול להרתיע ולהפחיד - בעיקר אנשים שאינם מורגלים בחברת נכים .יתכן מאוד שישנן מלכות שאינן רוצות לפגוע ואינן יודעות כיצד לענות מבלי לפגוע - ולכן בוחרות שלא לענות בכלל.

אני מאוד מקווה שדברי יתקבלו בצורה שהם נכתבו - קרי לנסות ולהסביר בכנות וללא העמדת פנים .... ובוודאי שלא על מנת לפגוע.
daniel222

Re: מאוד תלוי

daniel222 • 28 בספט׳ 2004
SnowWhite כתב/ה:
בהרבה גורמים אובייקטיביים וסובייקטיביים - תשובה שלי או אי תשובה שלי.
אולם, הייתי רוצה להתייחס למשהו שנעקף עד כה בזהירות רבה על מנת שלא לפגוע בך, אני מניחה- אך להערכתי דורש התייחסות.
בפרופיל שלך כתב ת (באומץ רב - יש לציין בהערכה), שאתה משותק בפלג גופך בתחתון. זהו דבר שבהחלט עלול להרתיע ולהפחיד - בעיקר אנשים שאינם מורגלים בחברת נכים .יתכן מאוד שישנן מלכות שאינן רוצות לפגוע ואינן יודעות כיצד לענות מבלי לפגוע - ולכן בוחרות שלא לענות בכלל.

אני מאוד מקווה שדברי יתקבלו בצורה שהם נכתבו - קרי לנסות ולהסביר בכנות וללא העמדת פנים .... ובוודאי שלא על מנת לפגוע.

לא נפגעתי כלל, אני יודע שיש מי שמצבי יכול להרתיע אותם וממש אין לי בעיה עם זה.
חוסר תגובה משאיר חוסר ודאות וזה הרבה פחות טוב מאשר האפשרות של אולי פגיעה,
הרי כל אדם יכול להפגע מדחיה.
אם אני פונה אז אני יכול לחיות עם כל תשובה שתבוא.
כנראה שאני
כנראה שאני • 28 בספט׳ 2004
יש לי מס' דברים להגיד בנושא מנסיוני בסוגי תקשורת כאלה, שמתחילים וירטואלית.
האמת היא שזו ההודעה הראשונה שאני בכלל מפרסם, אז אולי זה נושא מצוין לפצוח בו.
אני מסוגל מאד להבין מלכות שלא עונות (או לחילופין כל אחד שמופצץ בהודעות), כשיש להן שפע הודעות לענות להן ביום. זה פשוט בלתי אפשרי, במיוחד כשמנסים לענות יפה לכולם. זו תופעה כללית לאתרים מסוג זה גם אם הם משתייכים על הז'אנר הנפוץ יותר.
לכן אמליץ לא להעלב אם לא עונים למכתב ראשון לפני שבכלל היתה תקשורת כלשהי.

מה שמציק לי, ועם זה אני נאלץ להזדהות איתך לחלוטין, זה המיקרה בו מנהלים תקשורת עם מישהי (או מישהו) והיא נעלמת לה באמצע. זכותה לחתוך כמובן, אבל מקובל לעשות זאת בנימוס, במיוחד אם פונים אליה במס' מכתבים מנומסים. הדוגמה שהצגת מצוינת - אפשר להגיד יפה תודה, שלום ובהצלחה וגם לאחל איזו שנה טובה יפה בדרך. שיהיה..

הבעיה בכל הנושא הוירטואלי, עם כל הקסם שהוא טומן והאפשרויות שהוא פותח (למשל הבאת ה"סצינה" הזו לאנשים שלא יכלו להגיע אליה אחרת), היא בדיוק הגדולה שלו. הכל זמין וכולם הופכים לניקים בלבד, אנשים נטולי זיהות אמיתית, אלא אם בוחרים לתת להם כזו.
מאד נוח פשוט להתפוגג לתוך חלל וירטואלי.

והערה לסיכום - אני יודע שיש כאן אנשים אמיתיים ונפלאים ואפשר לזהות זאת מקריאה בלבד של דברים שהם כותבים. ובכל זאת יש צדק בדבריך.

חג שמח לכולם.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 28 בספט׳ 2004
באמת יש הרבה אנשים שלא קוראים את הפרופיל כמו שצריך. למשל אני אומרת שאני לא מחפש ושואלים אולי בכל זאת? ותשמרי את הפרטים שלי למקרה שכן. או שאני כותבת בפירוש עד גיל 29 ופונים אליי בני 35 ומעלה וכמובן שישנם כל אלו שכותבים לי כאילו אני סתם מישהי מהרחוב. זה לא שאני סנובית, אבל כשמישהו כותב לי: היי! מה העניינים? וזהו, או בא לך להיפגש? או מחפשת מישהו להצליף בו, זה מרגיז.

כמו שאתם בני אדם, כך גם אנחנו ואנו זקוקות לפחות לנימוס בסיסי אם לא למעלה מזה.
אין לי מושג מה כתבת בהודעות, אבל לפעמים באמת יש הצפה או שסתם אין חשק לענות לכל אחד.

אולי בגלל שבנות מקבלות הרבה הודעות ויש להן ביקוש גבוה משל גרים- גם שפחות וגם מלכות ולכן הן מרשות לעצמן.

אה וחג שמח לכולם!
icon_smile.gif
Mistresss​(שולטת){העבד ר}
לפני 19 שנים • 29 בספט׳ 2004

Re: למכשפה היקרה ול Top^Blue

Mistresss​(שולטת){העבד ר} • 29 בספט׳ 2004
daniel7 כתב/ה:
העיניין הוא שאני כנראה מתייחס ברצינות למה שכתוב בפרופיל של שולטות וכיוון שאני גמד ע"פ הסטנדרטים של המכשפה icon_smile.gif אז לא פניתי אליך.
בקשר ל Top^Blue פניתי אליך ב 23:43 14/09/04 ותשובה לא קיבלתי
כשאני אומר רוב אז זה באמת לא כל המלכות.

גמד זה טוב icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif
מקבי​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 29 בספט׳ 2004
מקבי​(מתחלף) • 29 בספט׳ 2004
ציטוט: מי זה רוב המלכות? icon_rolleyes.gif
נראה לי שעשית הכללה גורפת מדי...

מכל ה'מלכות' שפניתי אליהן, אני חושב שאת היחידה שענית לי. כן, אני די בטוח שאת היחידה. ואם את זוכרת את ההודעה שלי, את יודעת שהיא הייתה מעל ומעבר למנומסת, כך שאין סיבה אמיתית לא לענות. כמה זמן כבר לוקח לכתוב אפילו 'לא, תודה' להודעה מנומסת שכזאת? דקה. ומכל שאר ההודעות שאינן מנומסות או מנוסחות בצורה נורמלית ('היי' 'מה שלומך' ותו לא), אפשר פשוט למחוק ולהתעלם. אבל כשאני משקיע מחשבה, יושב איזה רבע שעה וכותב הודעה, ולא מקבל תשובה... מלכה או לא מלכה, זה מרגיז אותי.

אני חושב שזו בעיה בכלל עם אוכלוסית הנשים כאן, שולטות ונשלטות גם יחד. ריוויון הגברים, ההצע האדיר, כמות ההודעות, סתם גסות של הנמענות (ולעיתים גם שולחי ההודעה)... הכל ביחד יוצר מצב שבו מישהי (ולא חסרות כאלה) חושבת שזה בסדר להתעלם מאנשים.
מדויקת​(לא בעסק){+-}
לפני 19 שנים • 30 בספט׳ 2004

איזו פניה נחשבת זו?

מדויקת​(לא בעסק){+-} • 30 בספט׳ 2004
ואני כמובן לא השמטתי מילה חוץ מפרטי השולח:

להנאתכם.

אני דופק על דלת העץ (או כל דלת אחרת..) וממתין בדממה
לאחר כמה דקות הדלת נפתחת ואני נכנס פנימה, את מאחוריי, צופה בגבי
אני עומד במקום ואת מזמינה אותי לשבת
אנו יושבים ומדברים, שיחת חולין מלאה במתח על מזג אויר ונושאים איזוטרים אחרים. בשלב מסוים אני מתבקש לעמוד ולהמשיך את השיחה כרגיל ואז באמצע המישפט אני שומע את המילה "שתוק" תוך דקה אני מתפשט לבקשתך וכאן מתחילה הבדיקה הגופנית
אני מסתובב, מפסק את הטוסיק, מרים ידיים, מתכופף שם מד חום והכל על מנת לבדוק תקינות ועמידות
אחר כך האדמת הטוסיק ושמירה על גוון אדום לאורך כל המפגש, בכל עת שצריך את "מחזקת" את הצבע
אני נדרש לעבודות הבית ובשלב מסויים את מניחה לרגליי קערית ומוזגת בקבוק מים, אני שותה מהריצפה ומיד מגיע עוד בקבוק, אני מתעכב וחוטף
בין לבין את מצליפה ומכאיבה, מניחה את רלייך על גבי ונהינת ממס'ג בכפות הרגליים
השתן הולך ומתגבר בתוכי ואני מבקש אישור להתרוקן, את מתסכל בבוז ומתעלמת מבקשתי
לבסוף, על סף פיצוץ אני משתין לתוך בקבוק המים הריק כמו כלב על הריצפה
לא עובר זמן ואני חש את הנוזל חוזר לגופי שלי דרך הפה...בכוח וחוסר עדינות. הסשן נמשך לקשירה ארוכה ומשחק שעווה ארוך וכואב עד אשר את צריכה להתרוקן, אני משמש לך כאסלה ומלקק את הנוזל הזהוב
אין לי יכולת לכתוב איך המפגש מסתיים....הכל פתוח

בוטה מדי?
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני 19 שנים • 2 באוק׳ 2004
כנראה שאני כתב/ה:
יש לי מס' דברים להגיד בנושא מנסיוני בסוגי תקשורת כאלה, שמתחילים וירטואלית.
האמת היא שזו ההודעה הראשונה שאני בכלל מפרסם, אז אולי זה נושא מצוין לפצוח בו.
אני מסוגל מאד להבין מלכות שלא עונות (או לחילופין כל אחד שמופצץ בהודעות), כשיש להן שפע הודעות לענות להן ביום. זה פשוט בלתי אפשרי, במיוחד כשמנסים לענות יפה לכולם. זו תופעה כללית לאתרים מסוג זה גם אם הם משתייכים על הז'אנר הנפוץ יותר.
לכן אמליץ לא להעלב אם לא עונים למכתב ראשון לפני שבכלל היתה תקשורת כלשהי.

מה שמציק לי, ועם זה אני נאלץ להזדהות איתך לחלוטין, זה המיקרה בו מנהלים תקשורת עם מישהי (או מישהו) והיא נעלמת לה באמצע. זכותה לחתוך כמובן, אבל מקובל לעשות זאת בנימוס, במיוחד אם פונים אליה במס' מכתבים מנומסים. הדוגמה שהצגת מצוינת - אפשר להגיד יפה תודה, שלום ובהצלחה וגם לאחל איזו שנה טובה יפה בדרך. שיהיה..

הבעיה בכל הנושא הוירטואלי, עם כל הקסם שהוא טומן והאפשרויות שהוא פותח (למשל הבאת ה"סצינה" הזו לאנשים שלא יכלו להגיע אליה אחרת), היא בדיוק הגדולה שלו. הכל זמין וכולם הופכים לניקים בלבד, אנשים נטולי זיהות אמיתית, אלא אם בוחרים לתת להם כזו.
מאד נוח פשוט להתפוגג לתוך חלל וירטואלי.

והערה לסיכום - אני יודע שיש כאן אנשים אמיתיים ונפלאים ואפשר לזהות זאת מקריאה בלבד של דברים שהם כותבים. ובכל זאת יש צדק בדבריך.

חג שמח לכולם.

כנראה שאני יקר,

אני שמחה שזו ההודעה הראשונה שלך כאן ומקווה שזו לא האחרונה. אני מבינה שאתה מסוגל להבין מלכות שלא עונות אבל תאמין לי שמבחינה טכנית זה אפשרי לענות לכולם, אפילו אם מקבלים עשרות הודעות בשבוע - צריך רק טיפה נכונותicon_smile.gif

נ.ב
אכן יש כאן אנשים אמיתיים ונפלאים, אם תקפוץ למועדון בהזדמנות (תודיע מראש) תיגש אלי ואני אשמח להכיר לך אותםicon_smile.gif