לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

היום בידיעות אחרונות הכתבה מפרגנת צריך להתכונן לפרץ גולשים!

המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני 19 שנים • 29 בספט׳ 2004

היום במוסף החג של ידיעות אחרונות מתפרסמת כתבה מפרגנת על הקהילה, פרוט רב על הנפשות הפועלות בסצאנה, בפורומים ובמועדון, על כמה מלכות בתשלום ועוד ועוד...
צריך להתכונן לפרץ גולשים!!!

נ.ב
וכתוב גם על המגפיים שליicon_smile.gif

נ.ב2
ישר כח בועז ארדicon_smile.gif

נ.ב3
הכתבה הכי מפרגנת לקהילה שנכתבה אי פעם בישראל...

נ.ב4
מי סורק ראשון?
בiני

יש היום גם אזכור ב - YNET

בiני • 29 בספט׳ 2004
אבל זו לא הכתבה המלאה ..

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2983050,00.html

העתקתי עבור העצלנים שביננו
(עיין ערך מכש icon_smile.gif)

שפוי, בטוח, ובהסכמה

קהילת הבי.די.אס.אם הישראלית מונה אלפים. רק בפורומים של "הכלוב", אחד האתרים הפופולריים ביותר בקרב חובבי הקשירה, השליטה והכניעה, הסאדו-מאזוכיסטים הישראלים, רשומים כמעט 8,000 חברים פעילים.

רק חלקם הקטן נמצאים מחוץ לארון: רבים מסתתרים עדיין מאחורי כינויים בלתי מחייבים. אפילו בדאנג'ן, בחיק המשפחה המורחבת, הם מרגישים חשופים מדי. בימי שלישי, האינטימיים יותר, אפשר למצוא גם את הביישנים שבהם על הבר. בימי חמישי, כשהמקום מתמלא בלא מעט "ונילים", הם שומרים מרחק.

פעם, לפני עידן הדאנג'ן, הם היו נפגשים רק במסיבות פרטיות, סודיות, למוזמנים בלבד. מפגשים בין מלכות לעבדים ובין שפחות לאדונים היו עניין לוגיסטי מורכב. אפילו מלכות שמלקות בתשלום היה קשה למצוא. זה לא היה קל, אומרים ותיקי הקהילה. בנאדם מחפש מישהו שיקשור אותו, ישפיל אותו, יכה אותו. מישהו שהוא יכול להתמסר לו לחלוטין. איך אפשר להתמסר למישהו שבכלל לא מכירים? גם היום, הם אומרים, יש עדיין אנשים שפשוט מפחדים. יש להם המון פנטזיות, והם לא מממשים.

שפוי, בטוח ובהסכמה. מילות הקסם האלה חזרו על עצמן בכל פעם שהמרואיינים לכתבה הזאת התבקשו להגדיר איפה בדיוק עובר הגבול. כל אחד מהצדדים הנוטלים חלק בפעילות צריך להיות מודע לצרכים, לתשוקות, לפחדים ולקווים האדומים של השני. "מעבר לזה – השמיים הם הגבול". לפני שמתחילים סשן קובעים מילת ביטחון, שמאפשרת לצד הנשלט לעצור את הפעילות לחלוטין בכל רגע נתון. יש גם אזורים בגוף שבהם לעולם לא מצליפים. יש קשירות שלא מבצעים. את המכשירים השונים תמיד מחטאים.

"תגיד לי", אני שואל את מנהל הדאנג'ן, עמוס לוי, שעבר דברים לא קלים במדים, "מה נראה לך יותר נורא, סדרת שבי בסיירת מטכ"ל או מה שהולך אצלך בחדרים הקטנים?"

לוי נראה משועשע. "אתה צוחק?" הוא אומר. "סדרת שבי זה הרבה יותר נורא. שם, אם מביאים לך סטירה, זה עם כל הנשמה. אחר כך אף אחד לא מלטף אותך. מה שקורה פה זה כלום, זה בקטנה".
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 29 בספט׳ 2004
פעם ראשונה שאני וברק רבים על העיתון של הבוקר icon_lol.gif
"קודם אני!", "קודם אני!!!" , "אני תפסתי ראשונה!" , "אני אפליק לך!" , "עכשו בטוח שאני לא אתן לך את העיתון!!!" (בחיוך ועיפעוף מסיבי מצדי)

והילדים באו לראות ולצחוק עלינו.. אחת הבנות מציצה בתמונות ואומרת: "יה! זה כמו הזה שיש לכם בארון!"

אמא אחת מעולפת על הריצפה, אבא עם עיניים קרועות לרווחה, זוג הורים שמחפש סליק חדש לציוד.

שימו לב - המדף הכי עליון בחדר הארונות הפרטי שלכם בחדר השינה - לא בטוח!

נראה לי שברק יטייל היום בבויידם על הגג icon_rolleyes.gif
RONY^​(אחרת)
RONY^​(אחרת) • 29 בספט׳ 2004
מי שמעוניין לראות את הכתבה כולה!!!!!!!!!!! צילמתי אותה

בגדול - ברור לקריאה

http://domdomina.co.il/phpBB2/viewtopic.php?t=13457

תהנו - ובהחלט פרגון אדיר לקהילה.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 29 בספט׳ 2004
למרות שכרגיל בדסמ הוא בעיקר הדאנג'ן ומלכות בתשלום, ולמרות שכרגיל מוכרים את הפנטזיה ולא מגלים שבעצם הבדסמ זה לא איזה עולם אחר ונפרד ושרוב אנשי הבדסמ לא שונים כמעט בכלל מאנשי הוניל, ולמרות שכרגיל הכתבה היא יותר על עלילות X הכתב האמיץ בארץ הסוטים ופחות על הבדסמ עצמו (מה שכמובן מכתיב שטחיות מסוימת) - אלוהים יודע שארד היה יכול להוציא אותנו הרבה יותר גרוע ובחר שלא לעשות זאת. יבורך.
וחוצמזה, יש פרסום לכלוב icon_smile.gif
מאסטר יקיר​(שולט)
מאסטר יקיר​(שולט) • 29 בספט׳ 2004
זאלופון כתב/ה:
למרות שכרגיל בדסמ הוא בעיקר הדאנג'ן ומלכות בתשלום, ולמרות שכרגיל מוכרים את הפנטזיה ולא מגלים שבעצם הבדסמ זה לא איזה עולם אחר ונפרד ושרוב אנשי הבדסמ לא שונים כמעט בכלל מאנשי הוניל, ולמרות שכרגיל הכתבה היא יותר על עלילות X הכתב האמיץ בארץ הסוטים ופחות על הבדסמ עצמו (מה שכמובן מכתיב שטחיות מסוימת) - אלוהים יודע שארד היה יכול להוציא אותנו הרבה יותר גרוע ובחר שלא לעשות זאת. יבורך.
וחוצמזה, יש פרסום לכלוב icon_smile.gif

ואוסיף:
פרסום אינטרסנטי
ולאו דווקא של המועדון...
RONY^​(אחרת)
RONY^​(אחרת) • 29 בספט׳ 2004
דווקא כן הצליח מישהו לסרוק - מעבר לצילום שלי
באתר של פולו
.
הוא​(שולט)

עלילות גרשון בסדום

הוא​(שולט) • 29 בספט׳ 2004
אם עד היום חשבו שהילידים בסדום עילגים מגלה גרשון כי "שלמכשפה ולאנשים שהתראינו לכתבה יש יכולת מילולית גבוהה" יש! רואה וויצ'י כשאת רוצה את יכולהicon_smile.gif
זה מזכיר את התאורי השיניים הצחורות והבריאות של הקניתים מפי בריטים שחזרו
אבחנה עיתונאית וסקופ
אבל-
בס"ה טוב שכותבים כל התיחסות לנושא חיובית וגם שלילית עושה רק שרות טוב
וככל שיכתב יקטן הסיכוי לעגמת הנפש שהיתה עם ארוע אנטיפטרוס
כמו שנאמר-לא משנה מה כותבים עליך העיקר שיאייתו את השם נכון

חג שמח
ומועדים להצלפה