סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה שאומרת לא.. יש דומ מסויים שלא מבין זאת

זיקית
לפני 19 שנים • 6 בנוב׳ 2004

ציטוט

זיקית • 6 בנוב׳ 2004
אני הולכת לצטט כאן מישהי שנמצאת כרגע בחופשת מחלה מהאתר...

"איך כזה גמד עושה כל כך הרבה נזק? למה לא דורכים עליו וזהו?"

icon_rolleyes.gif
FrozenLips
FrozenLips • 6 בנוב׳ 2004
גם לי יש חוויות "נעימות" מאוד מאותו אדון כשבכל פעם שאני פוגשת אליי הוא מדבר אתי בצורה "ידידותית במיוחד"

אוף.

אלי
master281

....

master281 • 6 בנוב׳ 2004
אחרי ששמעתי על מי מדובר

הנה לינק להזכיר לכם מה קרה לפני חודש וחצי בערך
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=6231
Tamashi Nawa​(שולט)
לפני 19 שנים • 7 בנוב׳ 2004

רק כדי להבהיר

Tamashi Nawa​(שולט) • 7 בנוב׳ 2004
האם אני מבין נכון שהפעם מדובר רק בהצעות ודיבורים ושאלות, בלי כל מגע פיזי?
HotQueen​(שולטת){תחת השמש}
באמת איזה שינוי משמעותי...

הרצון להצליף, לחבק, לנשק,
הרצון ללכת מכות עם בן הזוג כי הוא עיצבן כשהוא התערב..

באמת שינוי משמעותי הייתי אומרת בהתחשב בכך
שקודם לכן הוא הטריד גם פיזית הרי עכשיו הטרדה מילולית
ונוגעת בפיזית באמת לא נחשבת...

באמת.
אני מתפלאת עליך איש המצולות שאמור לראות קצת לעומק הדברים.
זה לא נגמר, זה לא הפסיק.
זה רק מחמיר.
Tamashi Nawa​(שולט)

פרופורציות

נתחיל בזה שמאוד עצוב וכואב לי שאנשים לא מרגישים נוח או נפגעים ממעשים או מדברים שנאמרים ע"י אחרים, ואני מכיר את כל המעורבים כאן ומאוד חבל לי שהם מרגישים ככה.

אבל......
אם אני לדוגמא הייתי מתלונן על הטרדה בכל פעם שמישהי או מישהו היו נוגעים בי, או שולחים ידיים אלי, או מציעים לי הצעות או מבקשים ממני בקשות, בין אם הם מכירים אותי ובין אם הם רק שמעו את שמי, הרי ששני שליש מאנשים המועדון היו מסולקים לאלתר!!!

אני חושב שרובם כאן יודעים וגם במועדון מי אני ובכל זאת שולחים אלי ידיים, ומלטפים אותי בלי שביקשתי, ומידי פעם איזו הצלפה קטנה וידידותית בישבן, או נשיקה בין אם אני רוצה אותה או לא, או אפילו מישהי שסתם ראתה אותי עובר ליידה במועדון ציוותה עלי כמה וכמה פעמים לרדת על בירכי ולסגוד לה.....

כמעט כולם כאן מכירים לפחות מקרה אחד של הטרדה, מילולית וגופנית שהתרחשו, אבל בגלל שזה מהכיוון של אישה ש"מטרידה" גבר אז זה פחות חמור? מוסר כפול במיטבו....

אז אמנם הטרדה זה מאוד רע אבל בסביבה שבה אנו בוחרים להיות ולפעול כוונות ורצונות אינם מעבר לגבול כמו בעולם החיצוני ובמקומות העבודה לדוגמא (שלדעתי גם שם מגזימים אבל זה כבר נושא לדיון אחר) ואפילו דיבורים והבעת רצונות, בגבולות הסביר כמובן זה לא דבר בילתי הגיוני. אני לא חושב שמישהו צריך להרגיש לא טוב אבל נסו קצת להתעלות מעל זה...
המכשפה בג'ינס​(שולטת)

Re: פרופורציות

Abyss כתב/ה:

אם אני לדוגמא הייתי מתלונן על הטרדה בכל פעם שמישהי או מישהו היו נוגעים בי, או שולחים ידיים אלי, או מציעים לי הצעות או מבקשים ממני בקשות, בין אם הם מכירים אותי ובין אם הם רק שמעו את שמי, הרי ששני שליש מאנשים המועדון היו מסולקים לאלתר!!!

אני חושב שרובם כאן יודעים וגם במועדון מי אני ובכל זאת שולחים אלי ידיים, ומלטפים אותי בלי שביקשתי, ומידי פעם איזו הצלפה קטנה וידידותית בישבן, או נשיקה בין אם אני רוצה אותה או לא, או אפילו מישהי שסתם ראתה אותי עובר ליידה במועדון ציוותה עלי כמה וכמה פעמים לרדת על בירכי ולסגוד לה.....

אני רוצה להבין ? אתה מתלונן ? icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
(כי אני יכולה להפסיק icon_twisted.gif )
Tamashi Nawa​(שולט)

אז זהו שלא

זוהי בדיוק הנקודה שלי

אני לא מתלונן, גם כאשר זה מחברים וזה מתקבל בברכה וגם כאשר זה מאנשים שאני פחות מכיר ולוקחים טרמפ על העניין ומנצלים את ההזדמנות...
זהו חלק מהמחיר שאני מוכן לשלם עבור הפתיחות הרבה יותר שיש במועדון, גם מינית וגם גופנית ושאני מוכן להקריב קורבנות בשביל לשמור עליה ולא להפוך גם את הסביבסה הזאת למתחסדת כמו שאנו רואים כאן במקרים רבים (ואני לא מתכוון לומר לשניה שהמתלוננת במקרה הזה היא מתחסדת! היא הרגישה נפגעת בצורה קיצונית ואני מקווה שהיא תרגיש טוב יותר ולא תנטוש אותנו בשל אירוע יחיד שלא יחזור על עצמו)