בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה שאומרת לא.. יש דומ מסויים שלא מבין זאת

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 19 שנים • 12 בנוב׳ 2004

על בטוח, שפוי, הסכמה הדדית - והטרדה

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 12 בנוב׳ 2004
ציטוט:
ההתחסדות עליה דיברתי היא בשני כיוונים.
האחת היא בבחורות כאן שבוחרות לעצמן כינויים או פרופילים מאוד פרובוקטיביים שבהן הן מצהירות על עצמן כזונות או שרמוטות (אני מקצין קצת, אבל לא הרבה) ואז נעלבות ומוחות על כך שמתיחסים אליהן בחוסר כבוד, והכיוון השני הוא שפעילות אשר התפסת כהטרדה מינית כאשר היא מצד גברים כלפי נשים מתקבלת כאן בלא הינד עפעף כאשר נשים עושות זאת לגברים.

מטצטער לבשר לך זאת, אבל עצם העובדה שמישהי בוחרת בשם כגון - שפחה, שרמוטה, סמרטוט רצפה, אין פירוש הדבר עדיין שהיא השפחה שלך, השרמוטה שלך או סמרטוט הרצפה שלך.

כל עוד היא לא נתנה בצורה ברורה את הסכמתה - גם כינויים כגון "אדון היקום", "רועה הזונות" ו-"עקר הבית" לא מזכים אותך עדייך באופן אוטומטי בה.

הדרך לעשות זאת היא כפי שעושים בני אדם בכל מקום אחר - פונים ושואלים בנימוס, ומוכנים לתשובה שהיא "לא" באותה מידה שמוכנים לקבל תשובה שהיא "כן".

הטרדה, מגע בלי קבלת רשות, פניה סדרתית לאנשים או לאותו אדם למרות תשובה שלילית - כולם אינם מעידים על יוזמיהם שהם מבינים מהם SSC.

ואם במקום הומה אדם הם מרשים לעצמם להתנהג ככה, איך יתנהגו כשיהיו לבד עם מושא ליבם התורנ/ית?
red-cell​(מזוכיסט)
לפני 19 שנים • 13 בנוב׳ 2004
red-cell​(מזוכיסט) • 13 בנוב׳ 2004
כן, יש אנשים שלא מבינים, גם אם מסבירים להם אלף פעם, נכון אביס?

בהחלט מקרה מצער שחוזר על עצמו וחוזר ועדיין לא מטופל וחבל.

לפעמים מספיק אידיוט אחד שיכול להרוס חיים שלמים של אדם אחר, ועדיין הוא לא יבין על מה מדובר....

יש אנשים שחושבים שגסות הרוח שלהם והבהמיות שלהם היא בדס"מ, אז הנה חדשות בשבילם : לא, זה לא קשור!

וזה נוגע לכל הצדדים, דומים, דומיות, סאבים וסאביות, ובעצם לכל בני האדם באשר הם כאלה.

כן אביס, גם אם היא קוראת לעצמה שרמוטה זה לא אומר שכל חרמן בן בליעל יכול לעשות בה כרצונו, אם היא לא מסכימה לכך, וכן גם המצב ההפוך הוא כזה, גם לגבי סאבים.

דן קאפ לא פיספס את הנקודה, אתה לעומת זאת, כרגיל, פיספסת.....
abcd
abcd • 13 בנוב׳ 2004
red-cell כתב/ה:

יש אנשים שחושבים שגסות הרוח שלהם והבהמיות שלהם היא בדס"מ, אז הנה חדשות בשבילם : לא, זה לא קשור!

..

רצל'קה,

מילים כדורבנות.

יש אנשים שמתיחסים למועדון כאל "אזור אנרכיה" "כאן נעשה מה בזין שלנו ואפחד לא יגיד לי לא" (תנסו להגיד זאת בטון ערסי כבד. עם כמה שרשרים על היד.)

no2.gif
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 13 בנוב׳ 2004
למיטב הבנתי, הסוגייה פה היא כלל לא בדסמית, אלא חוקית. הטרדה מינית היא הטרדה מינית, ויש נגדה צעדים. אז במקום לקשקש ועשות רעש, שאלו שנפגעו יפעילו קצת שרירים, ויטפלו בעניין.
HotQueen​(שולטת){תחת השמש}

מאחר ונפתחו המון פוסטים על אותו דום מטריד
על אף שהתנצל והבטיח שיפסיק להטריד,
עמוס החליט כי יש גבול להטרדתו ובעיקר לאלימותו
והוא מעיף אותו מהמועדון.
ואכן, הוא לא היה בחמישי האחרון וסביר להניח שגם לא יהיה.

אני מקווה (ואני מניחה שעוד בנות מקוות) שהטרדות לא יהיו יותר.
ואם הן יהיו דרך הטיפול בהן תהייה מהירה יותר.

מעבר לכך, רדסל צודק. (כרגיל...) הטרדות הן לא חלק מבדסמ.
הן פשוט לא!!!!
Tamashi Nawa​(שולט)

כדי שאבין

Tamashi Nawa​(שולט) • 13 בנוב׳ 2004
רק כדי שתוכל לחלוק מהתבונה הרבה שלך רד-סל, האם ההחמצה שלי היא בכך שיצאתי נגד התופעה בכללותה גם כשהיא נגד גברים וגם כאשר היא נגד נשים, גם כלפי דומים ודומיות וגם כלפי סאבים וסאביות?
האם ההחמצה שלי נבעה מכך שלא השכלתי להמקד בבן אדם אחד ולצאת רק נגדו אלא ניסיתי להראות שלמרות שאני מתנגד ויוצא בתוקף נגד הטרדות מכל סוג שהוא ובניגוד לאחרים אני לא רק מדבר אלא גם עושה משהו, אני מנסה גם להראות שיש סוג של הטרדות שיש כאן רבים שבוחרים להתעלם מהם?

ודן-קאפ, במידה ולא הבהרתי זאת כראוי, אבהיר זאת שוב. אני מתנגד בתוקף להטרדות מכח סוג, מילולי ופיזי ומיני, אבל הטענה שלי היא שכאשר עבד לדוגמא מתייחס אל עצמו כזונה ממין זכר ומבקש שיתעללות וישפילו אותו, שלא יתפלא שהפניות אליו יהיו בדיוק הצורה שאותה הוא מזמין מצד על הסביבה ולא רק מצד מי שהוא בוחר, ואותו הדבר גם נכון לגבי הצד הנשי של המטבע....
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 13 בנוב׳ 2004
ציטוט: מעבר לכך, רדסל צודק. (כרגיל...) הטרדות הן לא חלק מבדסמ.
הן פשוט לא!!!!

אבל הן כן חלק ממשהו אחר? שוב, לא מדובר פה בבדסמ, ואם מישהו מטריד, אז יש דרכים לטפל בו.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

תסביר לי בבקשה לאט...

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 13 בנוב׳ 2004
ציטוט:
ודן-קאפ, במידה ולא הבהרתי זאת כראוי, אבהיר זאת שוב. אני מתנגד בתוקף להטרדות מכח סוג, מילולי ופיזי ומיני, אבל הטענה שלי היא שכאשר עבד לדוגמא מתייחס אל עצמו כזונה ממין זכר ומבקש שיתעללות וישפילו אותו, שלא יתפלא שהפניות אליו יהיו בדיוק הצורה שאותה הוא מזמין מצד על הסביבה ולא רק מצד מי שהוא בוחר, ואותו הדבר גם נכון לגבי הצד הנשי של המטבע....

אתה מנסה לומר שאם אותו עבד מבקש שיתעללו בו וישפילו אותו, אין לא זכות לומר למישהי/ו שהוא לא בחר לא?
red-cell​(מזוכיסט)
לפני 19 שנים • 14 בנוב׳ 2004
red-cell​(מזוכיסט) • 14 בנוב׳ 2004
לא אביס, תקרא לאט לאט ואולי תבין,

ההחמצה שלך היא שאתה לא מבין שגם אם סאב או שפחה קןראים לעצמם זונה שרמוטה או אוטובוס (ואם תקרא טוב טוב, לאט לאט את מה שדן קאפ כתב ואת מה שכתבתי אולי תראה שבדיוק לזה התייחסנו) , זה עדיין לא אומר שמישהו אלמוני יותר או פחות רשאי להתייחס אליהם בצורה שהם עצמם (הסאב או השפחה) אינם רוצים שאותו דום (או דומית או נהג אגד) יתייחס אליהם. הם ירצו להיות כאלה רק עם מי שהם בוחרים להיות במחיצתם או בסיטואציה מסוימת. בפרוש לא עם כל עובר אורח חרמן מזיל ריר (או חרמנית מזילת ריר) שעובר/ת בסביבה, ועל אחת כמה וכמה שמילת ה"לא" נאמרה.
אני חושב שזה מספיק ברור !
ואני בעיקר התייחסתי לעניין הכללי, כן, גם לסיטואציה של דומית-סאב, תקרא שוב, לאט לאט.

חוץ מזה, אני לא חושב שהניק הוא בכלל העניין כאן, האם משהו מונע מאנשים כאלה לפנות לכל אחד או אחת ולהטריד אותם? האם גם בפעם הקודמת זה היה בגלל הניק? ומה יקרה בפעם הבאה?

לפני שמנסים לעניין מישהו במשהו אולי צריך להתחיל לדבר עם הבנאדם שעומד מולך לפני זה, מה הוא אוהב , מה הוא רוצה? אם הוא בכלל מעוניין בך? אם זה מתאים לו בכלל?
מישהו פה בכלל מבין מה זה בדסמ?
אם יש פה מישהו שחושב שזה שוק בשר שאפשר לקחת כל אחד ולעשות בו מה שרוצים רק כי מתחשק לו וע"י כך להשיג זיון חופשי אז שידע שהוא לא במקום הנכון !

אם גם זה לא ברור, אלוהים יעזור icon_eek.gif