סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיפור חתולי או: אמור לי מי חבריך ואומר לך מי אתה

Dom_Quixote
לפני 19 שנים • 11 בדצמ׳ 2004

סיפור חתולי או: אמור לי מי חבריך ואומר לך מי אתה

Dom_Quixote • 11 בדצמ׳ 2004
כבוד,

ברצוני לפרסם פוסט נטול כל אינטרס וזדון, בשבחי החתול שלנו, שהוא למעשה אריה לכל דבר ועניין, רק בזעיר אנפין. בערך עומרי ואריק שרון.

מי שלא בקטע של עוד יצירת מופת ספרותית מהחשובה בזמננו שיסור בבקשה לפורום הבליינים ויפתח שם פוסט על "מאנץ' חבל לכיש והערבה" או משהו, זה הולך חזק עכשיו.

ובכן,
אתמול, בהיעדר כל עיסוק חשוב בחיי, קפצתי לי אל CAT למען ירהיב פלאיו במחשב שלי, שזה שלושה שבועות מסרב להעלות את הוורד. מה אני אגיד לכם, הבחור פשוט מדהים. לא הספקתי להיות שם 20 דקות, וכבר הציע לי לשבת.

אחרי ששם לב שאני שם, התחיל קאט לסשן את המחשב שלי, ובינתיים גלשתי להנאתי תחת היוזר שלו בכלוב. מדהים כמה קשה בן אדם יכול לעבוד בשביל לקנות לעצמו מוניטין של מושלם מכל בחינה, אביר מודרני ורב-אמן לירי, אבל ברגע שהוא נכנס לתחפושת חתול שגדולה עליו בשלוש מידות (בשבילך גאלה), פתאום אף אחד לא מזהה אותו.

אז בהתחלה עשיתי ליפהפיה מזדמנת אחת סשן הערכה עצמית, תוך שימוש בטריידמרקים קיחוטיים טהורים בכל הזדמנות, פירוט פרטים עליהם שוחחנו תחת שמי האמיתי רק אתמול והרעפת אבירות מתמדת, עד שלבסוף השכילה הבחורה לקלוט את הרמז הדקיק ששיגרתי לעברה לאמור "זה לא קאט מלעונה שכמותך" והתחילה לנחש מי אני. כשסיימה למנות 8644 מחברי הכלוב (כולל ניקים כפולים של כל חבר, חברים שהועפו, חברים שעוד אין להם פרופיל ואת צביקה פיק), חזרה שוב ל"קאט". בשלב הזה הודעתי לה שאמגר כל המגזר שלה באוכלוסיה אם לא תיטול קורה מבין עיניה, ועל כן לא איחרה תשובתה המצופה לבוא והיא ענתה מיד בלי להתבלבל: "שנייה, אני הולכת להכין תה".

אח"כ התווכחתי קצת עם המכשפה, מה שהיה די כיף, כי בדרך כלל כשאני מתווכח איתה היא כועסת עלי, אבל היום היא קיבלה את כל שנינויותיי על חשבונה ברוח טובה. לאחר מכן פגשתי את אחת ממעריצותיי הוותיקות, שמקפידה לשלוח לי הודעות חיזוק והערכה לתיבה אחת לשבוע. כשאמרתי לה "זה מי שאת שולחת לו הודעות הערצה אחת לשבוע" מנתה לי המלכה המכובדה כ-17 שמות, כשהניחוש הקרוב ביותר מהם היה "שלגיה" (??). כמה שניות לפני שנטרפה עלי דעתי הלכתי לבדוק מה קורה עם קאט. קאט, בשלב הזה, אחרי כשעה של טיפול, הגיע בפירוש למסקנה החד משמעית שהוורד שלי לא עולה. עד פה 500 שקל לא כולל מע"מ. חזרתי לכלוב.

הפעם מצאתי בצ'אט את אהובתי הנוכחית, שאילולא היתה דומית ישו"ז, היתה בוודאי מתחרה על משרת דולצינאה (אמ, לולא היתה תפוסה ע"י בכוח המוח, כמובן, שתישאר האחת והיחידה לנצח נצחים icon_rolleyes.gif ). לאהובתי התמסרתי מיד. כלומר, ציינתי בפניה איזה מזל שיש לה מליץ יושר מחונן כזה שמהלל אותה בפורומים. "מי?" שאלה האחת והיחידה שלי. "זה שמספר בכל שרשור כמה את מופלאה, שמרעיף עלייך אהבה כל הזמן", עניתי. "על מי אתה מדבר?" השיבה אשת החיל. המשך של דיאלוג זה כלל מחמאות מצדה על היותי, למיטב אבחנתה <כל התכונות אותן היא מתיימרת להעריך בזהותי האמיתית>, אבל למי הוא אהוב לבה היא לא הגיעה. בצר לי זרקתי פרט שסיפרה לי אך לפני כמה ימים, ועל כן ענתה "מי סיפר לך את זה?". האהבה, רבותיי, היא נדר שהופר.

בשלב הזה כשכל תקוותי נגוזו, הביטחון העצמי שלי מפורר ואהבת חיי לא מודעת לקיומי, תהיתי אם לפחות הוורד שלי עובד. קאט הודיע לי שכמעט, אבל לא. כלומר, לחלוטין לא. כלומר, לחלוטין לא, וגם אין לו מושג מה הבעיה. השעון הראה שעתיים שאני שם, 3000 ש"ח לא כולל מע"מ (שעה ראשונה 500, שעה שנייה 2500, הבהיר לי קאט). אמרתי לו שתודה על כך שלא רק שטיפל במחשבי, אלא גם בחיי החברתיים והרומנטיים, ושברשותו אזוז. הוא אמר לי "רק ננסה דבר אחרון". תוך דקה וחצי הוורד שלי פעל. נתתי לו את המפתחות לדירתי מסופק משהו, אבל לפחות יהיה לי איך לכתוב מסמך לעורך דין.

יאללה יאללה,

הבטחתי לו פוסט ראוי כחלק מהתשלום, והנה אני מקיים. אז כל מה שכתוב פה נכון כמעט לחלוטין (לפחות הקטעים על היות חברי הכלוב נלוזים כטחב טרי), אבל אני חייב לציין (תחת לחץ פיזי סביר עד סביר מאוד) שקאט היה נשמה, לא התייאש, לא איבד סבלנות, וכשלא הצליח סירב לגבות ממני כסף על אף שעבד זמן רב (אם כי אחרי שכן הצליח הואיל בטובו לגבות, ימח שמו). אני מפנה את כל מי שיש לו בעיה מחשבית ו\או חיים משגשגים יתר על המידה למאורת החתולים אשר בפאתי גוש דן.

כבוד לחתול, ולקוראיי שנשארו עד פה. לדעתי אתם יכולים ביחד להתחלק שווה בשווה בסופגניה.

קיחוט

תקציר הפוסט (C):

מי-שמזהה-את-עצמו-בסיפור-יש-לכם-24-שעות-לפרסם-התנצלות-פומבית-ומשכנעת-חבל-חבל-יש-לכם-פרצוף-יפה-טוב-נו-לחלקכם
כלובי

גדול קיחוטה

כלובי • 11 בדצמ׳ 2004
והחתול - פותר הבעיות של הכלוב בהחלט מומלץ גם על ידי icon_smile.gif
אם מישהו נכנס לסרטים ברמות שאני לא יכול לעזור (התקנות, רשתות, ג'אוות שידרונים)
אני שולח אליו את החתול

כמו MR WOLF כמדומני, פותר הבעיות בסרט PULP FICTION, כשאני משסע את החתול במישהו שזקוק לעזרה אני יודע שתוך כמה זמן יעלה זה מולי בצ'אט בפרצופו הסגלגל בצ'אט ויודיע לי כי הבעיה טופלה ואפשר לישון בשקט.

החתול עוזר מאד, מלא בסבלנות (ואף לא נרתע ממני כשאני מאבד את סבלנותי וזאת תכונה שאני מאד מעריך אצל אנשים)

מומלץ בחום רב ואם כבר אנחנו כאן אני מזמין אחרי שקיבלו שירות טוב מהחתול (ואני מכיר כאן רבים כאלה) להוסיף את המלצותיהן לשרשור זה, ברשותך קיחוטה.

יש כבוד!
tracy

כבוד רב לחתול

tracy • 11 בדצמ׳ 2004
מסתבר שלחתול יש גם המון סבלנות למי שלא ראוי לה. לדוגמה, משיהי מסויימת שלא בדקה כמו שצריך את המאפיינים של הפלאג-אין לשידור ולכן המיקרופון שלה לא עבד. icon_confused.gif בעזרת החתול והרבה מאוד ניסיונות, יש גם לי שעות שידור.

חתול יקר, עכשיו שהגעת למסנג'ר שלי ואתה יודע את שמי האמיתי, לא נותר לי אלא להרוג אותך. מזל שהיו לך 9 נשמות...
ענתית
לפני 19 שנים • 14 בדצמ׳ 2004

אלוף העולם במחשבים - cat

ענתית • 14 בדצמ׳ 2004
עד אותו יום שהחתול הזדמן לביתי, בנסיבות שלא כאן המקום לפרטן...
לא היה לי מסנג'ר, אחרי טיפול קצת ומסור מידיו של החתול, יש לי מסנג'ר icon_smile.gif
שזה בהחלט השג כשמדברים על המחשב שלי.
חתולי.... מה עם לסדר לי רדיו? icon_smile.gif
וד"ש מוורדית - מיאו

ולך קיחוט, מילא אתה נכנס בניק של החתול היקר לנו, ומחבל בשמו הטוב...
(ואגב, די קל לזהות אותך, במיוחד כשאתה אומר, זה לא חתול זה קיחוט)
אבל לתעתע כך בבנות הכלוב הנוטות לפארנויה קלה בכל הקשור במידע אישי, פוי icon_twisted.gif
Homelander​(שולט)
לפני 19 שנים • 17 בדצמ׳ 2004

ובכן קיחוט...

Homelander​(שולט) • 17 בדצמ׳ 2004
אתה מפתיע אותי כל פעם מחדש (ואני לא בן-אדם שקל לו להיות מופתה באופן אדיאולוגי, פסיכולוגי, פיזיולוגי ואסטרולוגי- אתה יכול לבדוק בעצמך בכוכבים שלי...), צפה לאיזו הטרדה במסרים, אני רוצה לשוחח עמך מעט.
פומיקי

שיר הלל לחתול

פומיקי • 17 בדצמ׳ 2004
חתול יקר וארך שפם
מצרפת את תודתי הצנועה

שהייתי קטנה ושתיתי חלב
נשאר על שפתיי שפם צהבהב
אז סבא שלי בחיוך תעלול
קבע, "נכדתי, את זקוקה לחתול"

חלפו השנים, בגרתי קמעה
אך נפשי לחתול עודנה כמהה
עד בוא יום וברדיו הכלוב
משדר לו טיצ'ר השולט האהוב

ואני, שום שמיים, דומייה בחדרי
ולא עוזרות העצות, ונמרט שערי
עד בוא החתול בשפמו הסמור
משחרר במחשב את המיאו העצור

ומחושך לאור, כדברי הימים
חתול היקר עושה לי קסמים
ולכן חתול תודתי עד אפיים
וגירוד עצבני מאחורי האוזניים

אפילו שאתה סנאי משוגע
Marcus Wright​(אחר)

הלוואי והייתי יכול להשיב בחרוזים

Marcus Wright​(אחר) • 17 בדצמ׳ 2004
אבל אני בכלל עוסק במחשבים

פומיקי . . . מקסים
icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif