שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הקמת ישוב של שולטים ונשלטים . זכר ונקבה.

בן כנף​(שולט)
לפני 19 שנים • 21 בדצמ׳ 2004

נשתכחה מליבך העובדה הבלתי מרנינה

בן כנף​(שולט) • 21 בדצמ׳ 2004
שיחסי שולטים נשלטים קיימים בכל נקודת יישוב בו יש לפחות אחד מהמשרדים הבאים: ביטוח לאומי, מס הכנסה, מע'מ, רשות חנייה ומגרש מכוניות שנגררו, מועצה מקומית ובנק.

זה לא על ההרים, זה כאן, רק תלמד להינות מזה.
בנוס​(שולטת)
לפני 19 שנים • 21 בדצמ׳ 2004

Re: נשתכחה מליבך העובדה הבלתי מרנינה

בנוס​(שולטת) • 21 בדצמ׳ 2004
בן כנף כתב/ה:
שיחסי שולטים נשלטים קיימים בכל נקודת יישוב בו יש לפחות אחד מהמשרדים הבאים: ביטוח לאומי, מס הכנסה, מע'מ, רשות חנייה ומגרש מכוניות שנגררו, מועצה מקומית ובנק.

זה לא על ההרים, זה כאן, רק תלמד להינות מזה.

תאמין לי שאני מאוד נהנה מהם.. וכמזוכיסט מצוי .. קבעתי פגישה בביטוח הלאומי.
diamond​(נשלטת){Protocultu}
לפני 19 שנים • 15 בינו׳ 2005
diamond​(נשלטת){Protocultu} • 15 בינו׳ 2005
לגבי הקמת קולוניה משלנו ... זה נושא מאוד בעייתי , הרבה בירוקרטיה , הרבה חרא , הרבה פומביות , שאני בטוחה שהרבה לא ירצו בה , אבל ....

מה עם פסטיבל שנתי ? כמ ה BURNINGMEN (ותיסלחו לי אם אייתתי את זה לא נכון, מאסטר ליאו אתה מוזמן לתקן אותי אם יש צורך).

מוצאים מקום באיזה חור נידח בארץ , ובמשך שבוע או סופ"ש מגיעים , מקימים מאהלים ,
ואז..... סדום ועמורה !!!!!

במקרה כזה לא צריך אישורים (נראה לי) , כל אחד אחראי על מזון , שתייה וכיו' לעצמו , או כמו
ב "RAINBOW" מכינים לאכול במרוכז , אוכלים במרוכז , סשנים במרוכז icon_twisted.gif

נראה לי קצת יותר פשוט .

אני מתנדבת להביא הווי ובידור ......
Anan-Sagol​(שולט)

Re: ובכן,

Anan-Sagol​(שולט) • 15 בינו׳ 2005
נסיך החופש כתב
ציטוט: בדיוק בשביל זה יש לך את משגב
ממש ממש לא נכון
לעומת זאת ניתן לבצע סיעור מוחות לגבי אתר צימרים בגליל על חורבות אחת מגלי ההריסות הקיימים.
אקדים ואומר כתושב הגליל שהאוכלוסיה כאן שונה בתכלית מנטאלית מאוכלוסית איזור המרכז.
לטוב ולרע אך בהחלט ניתן לישום.
ענן-סגול
Homelander​(שולט)

ענן כתב\ה

Homelander​(שולט) • 15 בינו׳ 2005
"נסיך החופש..." בכלל לא נכון, זהו לא התרגום של שמי- התרגום הוא נסיך החלום.
ובנוגע למשגב, הרי ידוע שהכל היה בהומור האם שכחתי לציין שהייתי שם במעלה צבייה במכינה שנה ושעשינו שם הרבה פרויקטים קהילתיים בסביבה? אני באמת לא זוכר...
אני מכיר כראוי את המקום ויודע שלא לשם כך הוא קיים.
ים_yam​(לא בעסק)
לפני 19 שנים • 17 בינו׳ 2005

Re: ובכן,

ים_yam​(לא בעסק) • 17 בינו׳ 2005
princeOFdream כתב/ה:
בדיוק בשביל זה יש לך את משגב- שם מרוכזים מלא ישובים ייחודיים של ארצנו, אחד מהם (שבו שהיתי במכינה הקדם-צבאית) זהו הישוב מעלה צביה של אנשי האימן- דוג' מעולה לישוב קהילתי בעל אופי מסוים.

לפי התרשמותי מהכרות די מעמיקה בעבר של אנשי (כת) האימן - הם הסאבים של ליאו - המנהיג שלהם, רק שהם לא שמעו על מילת בטחון, והדיון לגבי ניצול כספי של הסאבים שם יכול להיות הרבה יותר סוער מהדיונים לגבי ניצול כספי של שולטים את הסאבים שלהם פה...
כמו כן - הם מחליפים כינויים לפי המצברוח שם, פה גם אם מדי פעם מישהו מחליף שם זה אירוע נדיר, שם זה משהו שאתה צריך להסתובב עם פנקס רישומים בכיס או פשוט לשאול כל יום מחדש את אותו האדם איך קוראים לו היום ואם הוא לא מתכנן להחליף שם עד הצהריים (טוב, נסחפתי קצת אבל הם באמת מחליפים שמות בתדירות מטורפת ולשמות מוזרים למדי, אם כי לא מזעזעים כמו חלק מהכינויים פה בכלוב).
Anan-Sagol​(שולט)
לפני 19 שנים • 18 בינו׳ 2005

ים ים נסחפת

Anan-Sagol​(שולט) • 18 בינו׳ 2005
הם סאבים אבל לא כך
ענן-סגול
ים_yam​(לא בעסק)

Re: ים ים נסחפת

ים_yam​(לא בעסק) • 18 בינו׳ 2005
Anan כתב/ה:
הם סאבים אבל לא כך

הם סאבים של שליטה מנטלית, של מבוא לפסיכולוגיה שנה א' יחד עם סלט מכל מיני דתות, תרבויות וכו'...
מותר להם לשאול שאלות אבל התשובה הנפוצה היא "כשתגיע לשלב המתאים נסביר לך".
הם מפרישים ממיטב כספם למען מטרות איזוטריות כמו חקר האותיות ושאר קבוצות מחקר עם נושאי מחקר לא קונבנציונאלים.
הייתי שם, מכירה מקרוב את מה שהולך בכת הזו, גם אם הם מכחישים שזו כת.
אז אולי לא מצליפים בהם ולא מטפטפים עליהם שעווה או קושרים אותם - אבל זו שליטה מנטלית, שטיפת מוח, וסחיטת כספים איומה.
אבל כמו שאבא שלי אומר - גם מטעויות לומדים, ולכל אחד יש את השיעור שלו...
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 18 בינו׳ 2005
נזכרתי במשהו שאמרו לי שם בקשר למנהיג שלהם, ליאו:
הוא עבר מביתו הצנוע לאחוזה מפוארת כי ההילה שלו גדלה והיה לו צפוף...
נו באמת icon_lol.gif .