בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תודה על המפגש

Tamashi Nawa​(שולט)
לפני 19 שנים • 8 בינו׳ 2005

תודה על המפגש

Tamashi Nawa​(שולט) • 8 בינו׳ 2005
תודה רבה לכלובי

על האתר
על הבית
ועל אירגון המפגש אתמול

נהנתי לפגוש חברים חדשים וותיקים

ואהבתי לראותך מפזז על הרחבה כבן תישחורת מלא מרץ

עוד הרבה שנים טובות כלובי היקר
בטי בום​(שולטת)

מה יהיה אבייס ? איך אתה משיג אותי

בטי בום​(שולטת) • 8 בינו׳ 2005
כלובי היה נהדר והיתה אחלה מוזיקה icon_lol.gif
בתקווה לחגיגות ומפגשים תכופים ורבים יותר .
היה נהדר לראות חברים מוכרים ולהכיר חדשים .
היה נהדר לראות את אותך ואת המלכה לירז .
מחכים לקיום ההבטחה של אחרי המפגש , מצטערים שברחנו מוקדם (כי אפרוח בער כמו תחנת כח קטנה בצרנוביל ) את מפגש הכלוב 3 נא להתאים למצב הבריאותי בלול icon_wink.gif

משפחת בום- קטלני
ונשיקות ללירז מהחתול icon_mrgreen.gif
הוא​(שולט)

תודה

הוא​(שולט) • 8 בינו׳ 2005
לירז כלובי
כל הכבוד
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 8 בינו׳ 2005
כלובי ולירז יקרים!!!
מצטרפת לתודות, אכן היה ערב נפלא אתמול!
הייתי ממשיכה להודות אבל מחכים לי לחמין
אוהבת אתכם }{
ים

נ.ב
מבטיחה מסאז' ארוך יותר בפעם הבאה, כשלא נהיה כל כך עייפים
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לדעתי מיפגשי הכלוב, רק משביחים עם הזמן, היה אחלה מיפגש שבעולם, מוסיקה מצויינת, מלא ריקודים והמון אנשים שנהנתי לפגוש שוב וגם כאלו ששמחתי להכיר.

למי שנורא רוצה לדעת אז היו איזה 148 איש בערךicon_smile.gif אני באופן אישי מעולם לא פגשתי לפחות 18:)...

תודה ללירז וכלובי, על אתר הכלוב ועל המסיבה.

ישר כח למי שאמש יצא לראשונה מהוירטואליה אל המציאות והגיע למיפגש הזהicon_smile.gif

ועכשיו נותר לחכות לשידור הרדיו המיוחל של טיצ'ר שמתעד את כל המסיבה ולמיפגש הכלוב 3 icon_smile.gif
המלכה לירז​(שולטת){כ}
תודה ענקית לכל מי שבא לחגוג אתנו, המון המון חברים, המון המון אנשים יפים, חיממתם לנו ת'לב בליל חורף קר....icon_smile.gif היה ערב נפלא, ערב מלא חברים, מה עוד צריך?

תודה לעמוס ולצוות המועדון, תודה לטיה הדי ג'אית והרקדנית, תודה למכשי על העזרה ותודה לטיצ'ר ולפט על ההקלטות... לא לשדר אותי טיצ'ר או ש... icon_twisted.gif תודה ענקית לכל מי שהציע לעזור, ולכל מי שתורם לאתר בדרכו... יומולדת שמח icon_smile.gif נהנינו מאוד flowers2.gif .
Rainbow
Rainbow • 8 בינו׳ 2005
היה נהדר, פגשתי אנשים שלא ראיתי הרבה זמן,
והכרתי אנשים חדשים,
היתה אוירה טובה.....כיפית כזאת.
תודה !

קשת.
אלון-סאב​(נשלט)
אלון-סאב​(נשלט) • 8 בינו׳ 2005
היה לי כייף!! תודה רבה רבה למלכה המ-ק-ס-י-מ-ה לירז וכלובי האיש והאגדה על ארגון של ערב נהדר שכזה. מפגש משובח ביותר. מאוד אהבתי להכיר את האנשים, במיוחד את הפנים החדשות ועוד יותר במיוחד שהיה את התירוץ להציץ על המרפסת..., אהה... אממ... אופס - התכוונתי - שהיה זה תירוץ טוב לגשת ולהגיד שלום: התגית... ואפילו לא צריך לצרוח את הכינוי פשוט קוראים, איזה כייף! והמוזיקה הייתה נהדרת. יש אפשרות להשיג את רשימת השירים שנוגנו באותו ערב? שמישהו יפנה אותי לדי.ג'יי אשמח!

אוף כמה חיבוקים שאני קיבלתי. עוד פליז! icon_biggrin.gif
להתראות רק בשמחות אנשים טובים.
Love you ALL
מנטרה​(שולט)

לא ההיתי בראשון אבל...

מנטרה​(שולט) • 8 בינו׳ 2005
כלובי, לירז, מכשי וכל שאר המארגנים !

אתמול מאוד נהנתי לפגוש אנשים חדשים ולחבר פרצוף לניק icon_lol.gif .

אמנם כפי שציינתי לא הייתי במפגש הראשון אבל אני מוכרח לציין שהיה הרבה מקום ובאמת שהיתה אווירה נעימה ומלאת התרגשות (מי זה ומי זו ? אתם יודעים - כאלה).

אני הייתי מגדיר את זה כאורגיית בלינד דייט מגניבה אבל עם יתרון אחד ענק. לא צריך להמציא תירוץ בכדי לברוח הביתה - פשוט ממשיכים להסתובב icon_biggrin.gif .

עכשיו קצת רצינות, מאוד נהנתי לפגוש אתכם כלובי ולירז -אתם מקסימים בעיניי באמת !
הקמתם מקום טוב להיות בו והיה לי כיף לחלוק את אתמול בלילה עם כל האנשים המקסימים שאני כלכך אוהב וגם לפגוש אנשים חדשים שבאמת עשו עלי רושם טוב.

בהצלחה בהמשך דרככם...
Olive

מסיבת כיתה סגורה

Olive • 8 בינו׳ 2005
תודה למלכה לירז ולכלובי שהם חברים טובים ותמיד נותנים לי להעתיק בבחינות.
תודה שהזמנתם אותי למסיבה שלכם. אני יודע שכולם נגד מסיבות סגורות כי זה בשביל סונבים אבל לפעמים לא בא לי לחגוג עם כל הכיתה (כי חלקם ונילים מרגיזים שלא מבינים עניין) ואני שמח שארגנתם את הערב שהיה.

נב. (איך השגתם אלכוהול!?!)

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת ינו' 08, 2005 6:19 pm, סך-הכל נערך פעם אחת