סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם המסיבה לא היתה אמורה להיות רק לחברי הכלוב ?

ve-ra{Q}
לפני 19 שנים • 13 בינו׳ 2005

עם כל הכבוד לפותח הפוסט

ve-ra{Q} • 13 בינו׳ 2005
לבוא למועדון ההוא, המכיל ללא כחל ושרק יותר "מתעניינים" מ"מעוניינים"
(על משקל ההבדל בין מדינה "מתפתחת" ל- "מפותחת")
לערטל את שפחתך ולהפליא בה קסמיך ברבים.
שקול לעלמת חן המתהלכת בין המון נזירי מורעב
כשאינה עוטה לגופה אלא תחתוני גולדה בוהקים,
ו/או סתם כמו להיכנס אל גוב האריות... כשאתה לא אריה.

אל תתפלא אם מציקים, מטרידים, נוגעים, לוקחים ממך,
או סתם אוכלים אותך לשובע ויורקים עצמותיך לעברך icon_rolleyes.gif .

_{li-at{U_
slu
slu

מה זה הקישקוש הזה למעלה?

slu • 13 בינו׳ 2005
אז מה את בעצם אומרת ליאת?
מי שמגיע למועדון, מועדון המוקדש לתחום מסויים אינו יכול לצפות למידה של כבוד וסובלנות מהסובבים אותו?
על משקל בחורה שנאנסה כי לבושה היה חושפני מידי?
כל איש מקצוע יבהיר לך שהקשר בין השניים הוא נסיבתי בלבד. ואפילו בבית משפט הגישה הזו אינה מתקבלת!

זכותו של כל אדם לדרוש בכל מקום ובכל עת את ההתנהגות שכל אחד מאיתנו היה מצפה לקבל כלפי עצמו כאדם. גם אם התנהגותו נראית בעיני חלק פרובוקטיבית.

מטריד לגלות שישנם ביננו חברים שזו גישתם לנושא.
ve-ra{Q}
ve-ra{Q} • 13 בינו׳ 2005
מה שהיה מתקבל ו/או לא מתקבל בבית- משפט בתחת שלי,
וכדאי שתוציא את מקל הנסיבתיות מהרקטום שלך.

מטריד לגלות שיש ביננו מטומטמים, אם כי לא מפתיע.

_{li-at{U_
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 13 בינו׳ 2005
מטעמים אינטרסנטיים אני לא נוהג בדרך כלל להפריע ל catfight איכותי בהתהוותו, אבל כששני הצדדים צודקים אני חושב שאולי יש מקום לחרוג. לפי הבנתי הנגועה עדיין במעט קורי שינה, ליאת מדברת על המצוי וצודקת לחלוטין. גם אני כשאני בא למועדון מודע לכך שאני לא במבצרי הפרטי, שיש שם לצד אנשים מקסימים ומביני עניין גם בבונים למיניהם ושקיימת האפשרות שההתנהגות הדי פרובוקטיבית שלי תעורר את הבהמיות שלהם (בבונים שהם בהמות, רק בישראל). slu מדברת על הרצוי, ולדעתי צודקת גם היא. היה נורא נחמד אם גם הבבונים היו עוברים כבר עוד שלבי אבולוציה למיניהם ונוהגים כבני אדם. זה המצב הנכון, אם תרצו, אבל לאו דווקא המצב הקיים (אם כי אני חייב לציין שלי אישית דווקא כמעט שלא מפריעים, אולי בגלל אותם מביני עניין המהווים קהל אוהד ומסנן).
ve-ra{Q}

זאלו

ve-ra{Q} • 13 בינו׳ 2005
דברים כדורבנות, וגם כדורבנים ובבונים!
ויודע אתה שברגיל, ידי אינה קלה על הדק ה- "הוריים" למילים של אחרים.

וכעת, הס נא ותן לנו להמשיך ברצף ההתקוטטות המשובח icon_twisted.gif .

וסלו- את בכלל אישה (עוד מחדל של אי קריאת פרופיל נרשם)
בנסיבות החדשות שהתגלו, מותר לך בהחלט להיות מטומטמת.
הצטרפי לעדה כולה! ברוכה תהיי! שבי בצל קורתנו, לגמי מכוס תרעלת הטמטום הכללית,
ענגי עצמך במיני תופיני משפטים מצחינים ותני דרור לתאי מוחך הנבובים.

_{li-at{U_
Aragorn​(שולט)
Aragorn​(שולט) • 13 בינו׳ 2005
זאלופון כתב/ה:
מטעמים אינטרסנטיים אני לא נוהג בדרך כלל להפריע ל catfight איכותי בהתהוותו, אבל כששני הצדדים צודקים אני חושב שאולי יש מקום לחרוג. לפי הבנתי הנגועה עדיין במעט קורי שינה, ליאת מדברת על המצוי וצודקת לחלוטין. גם אני כשאני בא למועדון מודע לכך שאני לא במבצרי הפרטי, שיש שם לצד אנשים מקסימים ומביני עניין גם בבונים למיניהם ושקיימת האפשרות שההתנהגות הדי פרובוקטיבית שלי תעורר את הבהמיות שלהם (בבונים שהם בהמות, רק בישראל). slu מדברת על הרצוי, ולדעתי צודקת גם היא. היה נורא נחמד אם גם הבבונים היו עוברים כבר עוד שלבי אבולוציה למיניהם ונוהגים כבני אדם. זה המצב הנכון, אם תרצו, אבל לאו דווקא המצב הקיים (אם כי אני חייב לציין שלי אישית דווקא כמעט שלא מפריעים, אולי בגלל אותם מביני עניין המהווים קהל אוהד ומסנן).

הדברים הבאמת חכמים שאמרת לא יכלו לחכות לסוף הקרב???
הרסת הכל! icon_evil.gif
slu
slu

ברחמים רבים.

slu • 13 בינו׳ 2005
צר לי לאכזב את כל הנרגשים אבל מתחת לכבודי להכנס לcatfight עם הגברת המדוברת..

אשר לך, צריך רק לקרוא את אופי תגובותייך בכדי להבין מדוע מיותר לבזבז עליך מילים של טעם,
בכל הכנות אני לא חושבת שתוכלי להבינן.

ובאופן אישי, איני מכירה אותך ולא יודעת מהותך בחיים האמיתיים, אבל ממלוא כיעורך שנחשף כאן אני יכולה לומר בלב שקט - את אחת הבחורות הדוחות ביותר שאי פעם נתקלתי בן.

אני לא אטרח להתייחס אלייך שוב. אז אדרבא, המשיכי, חישפי בפני כולם כאן את כל הסיאוב שקיים בך.
מרחמת עליך .
slu
ve-ra{Q}
ve-ra{Q} • 13 בינו׳ 2005
סלו- קבלי עצה ממכוערת לשמה,
אל תאכילי טרולים, לא בכדי הם "בכלוב".
ואין זה רק בשל *כיעורם*.

_{li-at{U_
בירדי

פרשנות

בירדי • 13 בינו׳ 2005
זאלופון כתב/ה:

איזה דמגוג יא וולי! זה מגניב לאללה. אם תקום אי פעם תקום מדינה על טהרת הבדס"מ, זלופון ללא ספק יהיה הביבי נתניהו שלה. לקחת שתי דיעות סוטרות לחלוטין, והפכת אותן למשלימות. נפלא. אתה כל כך נבון, סבא זלופון. icon_biggrin.gif וגם כולם קנו את זה. אחלה. אבל בוא אני אסביר לך מה באמת נכתב שם, למרות שזה הרבה פחות פופולרי. ליאת כתבה על המצוי, וסלו גם היא כתבה על המצוי. מצוי ומצוי. אלא שליאת חשבה שסלו היא גבר ואם או בלי קשר לאישיותה או לעיסוקה בבדס"מ, נכנסה לסלו באמ-אמא, נאמר בבבונית. כשהיא הבינה שמדובר בנקבה, לא בא לה יותר לריב, וניסתה לבלוע את הערותיה על הטמטום של סלו בשטף של גבבות מזוכיסטיות על כיעורה וטיפשותה העצמית והכללית.

ליאת דיברה על המצוי, וסלו דיברה על המצוי. סלו אמרה שפשוט צריך להתאמץ יותר. ליאת אמרה שאין מה לעשות, תמיד מישהו יפריע, ולכן כל מי שמתלונן הוא טיפש או מטומטם. סלו התעצבנה מזה והגיבה. במקום שליאת תתנצל על הבריונות שלה, היא ניסתה להצחיק, באופן די מביך.

או במלותיך שלך, הפרשנות המתחסדת שלך היא הרצוי. אבל המצוי הוא דבר אחר לגמרי. וכולם מסכימים איתך, חוץ מסלו. וממני.
ביל icon_razz.gif