צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עד כמה המשיכה לעולם השליטה באמת נשמרת בסוד?

Truth Seeker
לפני 19 שנים • 6 בפבר׳ 2005
Truth Seeker • 6 בפבר׳ 2005
איכשהו זה משמח אותי לדעת שיש אנשים שיכולים להרשות לעצמם ליידע את כל האנשים הקרובים אליהם. בעיקר נדהמתי ממה שאמרה אלילה בעליל. מטעמי המציאות האפורה אני נאלץ לנקוט בשיטה אחרת. אצלי במשפחה כולם די פתוחים, אבל בשביל BDSM 'די פתוחים' זה לא ממש מספיק. כולנו חיים בעולם די פתוח, די מודרני, די פוליטיקלי-קורקט, אבל לאנשים עדיין יש חופש לעקם את האף כשהם רואים משהו שהם לא מכירים, ואף פעם לא ממש נעים להיתקל בתגובה כזאת ובטח שלא מבני משפחה. בגלל זה, כמו רוב האנשים שהגיבו, אני עושה הפרדה בין הדברים וכל אחד יודע כמידת היכולת שלו לתפוס.
עדיין אני לא ממש מתאמץ להסתיר את זה מאף אחד, וזוג אזיקים מבריק תלוי אצלי ליד המיטה, קצת ימינה מאיפה שהתמונה נגמרת icon_smile.gif
FrozenLips
לפני 19 שנים • 8 בפבר׳ 2005
FrozenLips • 8 בפבר׳ 2005
כיף לשמוע על הפתיחות של האנשים כאן icon_smile.gif

אני חושבת שהמראה הזה חלקית נובע מעצם העובדה שהאנשים הנוכחים פה, שלמים למדי עם הנטיות שלהם.

אצלי כל החברים יודעים - חלק גדול ביקרו גם במועדון.
ההורים יודעים על המשיכה לתחום אבל לא המועדון (פשוט יום אחד הם ראו סימן כחול ממש גדול שלא שמתי לב אליו..... (ולא הצלחתי להתחמק מזה...: )

בכל אופן,
icon_rolleyes.gif
אני? סאדו? icon_rolleyes.gif

אוהבת,
אלי.
Tem​(שולט)
לפני 19 שנים • 16 בפבר׳ 2005

ונילים ו-BDSM

Tem​(שולט) • 16 בפבר׳ 2005
ציטוט:
וסתם, אני הבחנתי, שגם אנשים לא בדס"מיים טהורים מתגרים מינית מסיטואציות בדס"מיות מסוימות. גם הונילי שבונילים מתגרה לראות בחורה קושרת מישהי אחרת.

לפי הסקר השנתי של דורקס, שפורסם אתמול, 41% מהישראלים משחקים בכיסוי עיניים או אזיקים (הממוצע העולמי הוא חצי מזה),
22% חובבי ספאנקים (עולמי -19%) ו-25% נהנים ממשחקי תפקידים (בעולם - 15%).

כנראה שיש הרבה פחות ונילים ממה שחשבתי.

http://www.durex.com/cm/gss2004result.pdf
Truth Seeker
לפני 19 שנים • 16 בפבר׳ 2005
Truth Seeker • 16 בפבר׳ 2005
מדהים : ) לפעמים העולם נראה תמים מכפי שהוא באמת... מעניין כמה אחוזים אוהבים ללכת יותר רחוק מספנקים ואזיקים.
2424
לפני 19 שנים • 22 בפבר׳ 2005
2424 • 22 בפבר׳ 2005
דעתי בנושא שלא צריך לשמור את עניין המשיכה לשליטה בסוד עד שפגשתי את מלכתי אני גם חשבתי כך.

והייתי חיי בסתר וחיים כפולים אבל היום הבנתי שכמו שאני נמשך ללקק נעליים יש אנשים אחרים שיש להם שגעונות אחרים בראש .

ולכן לא צריך לחיות בסתר אלה לממש את הפנטזיות ומי שלא נראה לו בעיה שלו אני עבד ואני גאה בכך וחבריי יודעים זאת
סול
לפני 19 שנים • 9 במרץ 2005

דווקא אצלי

סול • 9 במרץ 2005
אצלי כל החבר'ה שלי יודעים עלי ועל עולם השליטה ומאוד מפרגנים לי וזה נורא כיף שאתה לא צריך להסתיר מחברים שלך את הדברים שבאמת עושים לך טוב.
מקבי​(מתחלף)
לפני 19 שנים • 11 במרץ 2005
מקבי​(מתחלף) • 11 במרץ 2005
אצלי, מי שאני מדבר איתו על סקס באופן רגיל וגם קרוב אליי, יודע על זה. מי שאני לא מדבר איתו על נושאים אינטימיים, לא יידע. חברים טובים יודעים שאני מוזר (בעצם, כל מי שמכיר אותי יודע שאני מוזר), והם מקבלים את זה, ומבינים. בינינו, העיסוק הזה בבדסמ הוא כבר לא כזה מוקצה... לא מדובר יותר בסטייה, אלא מתייחסים לזה יותר כמו שזה באמת, העדפה\נטייה מינית, שני דברים שרוב האנשים לא מעיזים למתוח עליהם ביקורת.
Leather_Stroke
Leather_Stroke • 11 במרץ 2005
מקבי כתב/ה:
אצלי, מי שאני מדבר איתו על סקס באופן רגיל וגם קרוב אליי, יודע על זה. מי שאני לא מדבר איתו על נושאים אינטימיים, לא יידע. חברים טובים יודעים שאני מוזר (בעצם, כל מי שמכיר אותי יודע שאני מוזר), והם מקבלים את זה, ומבינים. בינינו, העיסוק הזה בבדסמ הוא כבר לא כזה מוקצה... לא מדובר יותר בסטייה, אלא מתייחסים לזה יותר כמו שזה באמת, העדפה\נטייה מינית, שני דברים שרוב האנשים לא מעיזים למתוח עליהם ביקורת.

מוזר?! אתה?! מה פתאום icon_lol.gif
חזרת להגיב בפורומים בוזז ילקוטים משגל קלמנטינות קט שלי?
icon_wink.gif
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 11 במרץ 2005
ציטוט: מוזר?! אתה?! מה פתאום

די, תמשיכי.

ציטוט: חזרת להגיב בפורומים בוזז ילקוטים משגל קלמנטינות קט שלי?

הגבירה שלי, האדירה מכולן ישתבח שמה ושתיבדל לחיים ארוכים שיחררה אותי לסוף-שבוע הזה... so I paid a visit.