אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אז יאללה, הנה שאלה אחושלוקי,

זרה מוכרת
לפני 19 שנים • 28 בפבר׳ 2005

Re: אבל עכשיו לי יש בעיה!

זרה מוכרת • 28 בפבר׳ 2005
זאבה אפורה כתב/ה:
master james כתב/ה:

...ורק הערוות של השפחות קרחות icon_sad.gif
... יגדלו השפחות שיחים ויפה שעה אחת קודם!

ג'יימס, אתה רוצה להחליף את היוצרות?
גילוח הערווה הוא מסימני הסאב.
תפארת שיחי הערווה - מסימני השליטה.

bushy cunt
(אני רק מסתפרת)

במקרה הזה, אני רק יכולה להגיד ש....
מזל שכל אחד מאיתנו עושה את מה שנוח לו ולבן זוגו
ולא פועל על פי ה"נורמות" הכתובות.

לא הייתי רוצה לראות דומיננטית שלא מגלחת למרות שזה מפריע לה רק כי זה "מסימני הסאב"
או סאבית שמגלחת למרות שאדונה מעדיף את יערות הכרמל עליה רק כי אחרת היא תיחשב ל"שולטת" ביניהם icon_smile.gif

מה שכן.. במקרה הזה צריך להיות מאוד מעניין לראות איך תיראה ערווה של מתחלף...
שורה כן ושורה לא? icon_lol.gif

זרונת
זאבה אפורה​(אחרת)

דומיננטית מגלחת או לא

זאבה אפורה​(אחרת) • 28 בפבר׳ 2005
לא משום שזה מסימני הסאביות אלא מפני שלא בזין שלה לגלח. או שכן. תלוי מה נוח.
בקיצור, כאוות ערוותה הדומיננטית וכיד הדמיון בתספורות.

סאבית לעומת זאת כנראה חייבת להיות חשופת ערווה משום שכנראה רק מעטים כג'יימס מעדיפים bushy cunt - זה עניין של הצע וביקוש.

ולעניין אחר באותו שיכון:
מה חשוב יותר: שסאבית תגלח או שתלך בלי תחתונים?
Aragorn​(שולט)
Aragorn​(שולט) • 28 בפבר׳ 2005
שאלה חשובה העלת זאבה אפורה

ונראה לי שגם במקרה הזה אני במיעוט
אני דוקא אוהב שבחורות מגיעות עם תחתונים
יש לי פטיש לבגדים תחתונים נשייםicon_wink.gif
ובמיוחד כאלו שנקנו בקלווין קליין icon_wink.gif
למרות שגם תחתונים ילדותים עם איורים של פילים ורודים יכולים לשעשע אותי icon_wink.gif
מישהי פה ראתה את הסרט צייד הצבאים?
ובמיוחד את הסצינה שבה הבחורה מתנוענעת לה ומתאפרת מול המראה?
עם כאלו תבואו אלי!
Yosefus​(שולט)
לפני 19 שנים • 1 במרץ 2005

גולדי

Yosefus​(שולט) • 1 במרץ 2005
G-O-L-D כתב:

"אז זהו, זה בדיוק העניין שאני לא מבין.
למה להערים על מישהו או לטמון לו מלכודת שכביכול יפול בה לפח (כדברייך)
הרי זה גול עצמי.
הרי זו רשת, וכל קשר כאן בסופו של דבר מתקדם החוצה(או שלא)
זו טיפשות לשמה, זה הכול.
אגב,
אתה חושב שאם אני שואל שאלה כזו אני מאבד מהפופולריות שלי?

ישנה בכלל?

תעשה לי טובה, אם לא ניתן להעלות כאן את השאלות הענייניות, אז על הזין שלי "למצוא חן". "

גולדי החביב אך התמים, אני יודע שזה בדיוק מה שאתה לא מבין, ולכן אחדד: ישנם כאלו שעבורם הגול העצמי הזה, הטפשות לשמה הזו, הם השיא. המקסימום אליו הם יכולים לשאוף. בעצם לא מדוייק: הם מקווים לנס שהקורבן יתבלבל, יסתנוור, וירצה את המציאות ולא את מה שהובטח. יש כאלה. נשבע.
מה שיותר מפתיע, זה שהשיטה שלהם גם מצליחה לפעמים. בהסתברות נמוכה אמנם, אבל בהסתברות כמו בהסתברות, אם מנסים מספיק פעמים לאורך מספיק זמן, אז לפעמים מצליחים.

לעניין הפופולאריות - ישנה גם ישנה. לא אצל כולם אמנם, אבל בהחלט ישנה. רק לא להתבלבל בבקשה, גם בקרב השונאים/מקנאים/צרי המוחין אתה זוכה לפופלריות, רק לא מהסוג הרצוי.

ולסיום, קשה מאוד לנהל כאן דיון ענייני, ומי כמוך למוד סבל וניסיון בנושא. לעניין ה- למצוא חן, אני מסכים לחלוטין, אבל לגישה הזו מוצמד גם תג מחיר שיש לשלם. למרבה הצער לא כולם מוכנים לשלם אותו.
Adonasuy​(שולט)

מילא תמונה של דוגמנית...

Adonasuy​(שולט) • 1 במרץ 2005
כל אחת בטח היתה כזו או תהיה כזו.
הבעיה הכואבת היא אלו ששמות תמונה של חתלתולה או נמרה או דג...
אתה מדבר איתה, קובע פגישה במחשבה שהנה, יש לך סשן נהדר שבסיומו יהיה לך מחזיק מפתחות מזנב של חתול או פוחלץ של נמרה או גפילטע-פיש- ומה נהיה?
מגיעה איזו כוסית, כולה בחורה, כולה דוגמנית שרואים בכל פירסומת למלבין שדיים, אופס, שיניים- ואתה מתחרפן, בעסה של החיים!!!!
זאלופון​(שולט)

Re: מילא תמונה של דוגמנית...

זאלופון​(שולט) • 1 במרץ 2005
Adonasuy כתב/ה:
כל אחת בטח היתה כזו או תהיה כזו.
הבעיה הכואבת היא אלו ששמות תמונה של חתלתולה או נמרה או דג...
אתה מדבר איתה, קובע פגישה במחשבה שהנה, יש לך סשן נהדר שבסיומו יהיה לך מחזיק מפתחות מזנב של חתול או פוחלץ של נמרה או גפילטע-פיש- ומה נהיה?
מגיעה איזו כוסית, כולה בחורה, כולה דוגמנית שרואים בכל פירסומת למלבין שדיים, אופס, שיניים- ואתה מתחרפן, בעסה של החיים!!!!

icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
נראה לי שסיכמת יפה את הדיון.
אגב, לפי האין-תמונה בפרופיל שלך, אפשר להסיק שאתה רואה-ואינו-נראה?

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי מרץ 01, 2005 5:35 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 1 במרץ 2005
יש הרבה מתחים בין גברים ונשים בהיכרויות באינטרנט בגלל שאין אפשרות להתרשם ויזואלית מהבן אדם (מראה, סגנון דיבור, לבוש, תנועות גוף וכו') אלא רק מהדברים שהוא כותב.

גם אני "חוטא" בזה לפעמים ומרגיש אי-נוחות מ"קריזות" שמופנות אליי בגלל טיפשות של אדם אחר שדיבר אל אותה אחת לא יפה והיא מוציאה זאת עליי.
זה מעין מעגל.
התיחסו אליך לא יפה, אתה מוציא את התסכול על אחר והוא מעביר הלאה לבא בתור וגם הוא ממשיך וכך הלאה והלאה עד שחוזר אל אותו אדם שהתחיל וממשיך משם שוב.
וגם אתה גולד מישהי התרגזה עליך שלא בצדק משאלה לגיטימית והנה אתה פה מעביר את הכעס אלינו.

ולפעמים זה מתפרץ על דברים קטנים לא משמעותיים כמו השאלה "איך את/ה נראה".
כי זו שאלה נדושה שחוזרת על עצמה אלפי פעמים וגם תמשיך לחזור כל פעם כי היא הכרחית ליצירת קשר ותצוץ בשלב כלשהוא.

לא מדובר בשאלה לצורך מבחנים לתוכנית הדוגמנים או הדוגמניות ואין צורך להוכיח שום דבר לאף אחד.
דיברת עם בן אדם נחמד? את רוצה לדמיין אותו ולא לראות אותו כעוד כינוי מבין כל אלפי הכינויים פה.
זה נועד בסך הכל לדמיין בראש תמונה של הבן אדם שאתה מדבר איתו.
זה מרגיש הרבה יותר נוח.

תזכרו שמי שלא מעוניין למסור תמונה או לתאר את עצמו יכול לסרב בנימוס. לא יקרה שום דבר.
להתעצבן משאלה לגיטימית כזאת רק תהרוס את השיחה.

נוסיף את העובדה שנשים מקבלות לפעמים כל מיני הצעות מגונות או הטרדות למיניהן בהודעות הפרטיות, מכל מיני אנשים שלא יודעים להתנהג בנימוס אפילו בסיסי וזה יוצר עוד תיסכול כלפי הגברים (אנחנו תמיד אשמים זה ידוע icon_biggrin.gif icon_wink.gif )

הקצב המהיר של ההיכרויות פה והפתיחות יתר (הדאנג'ן כמקום מפגש לא מחייב) גרמו לכך שזה יזכיר במקצת "שוק בשר" כפי שאמרו קודם אך זה לא תמיד כך. כל פעם שאני נכנס לצאט או נוכח באיזה מפגש רשמי (כמו מפגש הכלוב המוצלח למשל) אני רואה קבוצה גדולה של אנשים מוכרים וקבועים שבאו בזכות הקשרים הידידותיים שמצאו ולא בגלל שדחוף להם לחפש מישהו לדייט פוטנציאלי.

נא לא לזלזל בתמונות בפרופיל. זה הדבר הראשון שרואים בפרופיל כי זה הכי בולט.
התמונות בפרופיל משדרות ומשקפות לעיתים קצת מהבן אדם.
תמונה מצחיקה, ציור אמנות, סיטואציה מסוימת שנתפסה בעין המצלמה.
תמונות כידוע יכולות להעביר המחשה חזקה מאוד.
אנחנו שמים תמונות שמושכות אותנו ושגורמות לנו להרגיש טוב שזה נמצא בפרופיל שלנו.
שהתמונה הזאת היא המייצגת והיא זאת שנבחרה מכל התמונות.

אני באופן אישי מצאתי פה הרבה תמונות בפרופילים שאהבתי וניסיתי לא פעם לשער למה אותו גבר או אישה בחרו את התמונה הזאת.
זה מושך. זה מגרה וזה מעלה עניין באותו אדם שהעלה את התמונה.
(את התמונה בפרופיל שלך גולדי מאוד אהבתי. מכיר את האתר שממנו נלקח וממליץ עליו בחום)

הפרופיל הכתוב הוא לא פחות חשוב מהתמונה.
המילים הכתובות הן כדי שתתרשם מדיעותיו של האדם ומסגנון הכתיבה שלו.
התמונה והמילים פועלות בשתי מישורים שונים למען אותה מטרה.
שוטרת*
שוטרת* • 1 במרץ 2005
מישהי כבר כתבה את זה כאן , והנה הגרסה שלי.
התמונה שלי יש בפרופיל ,לא יכולה להיות יותר רחוקה מאיך שאני נראית. הייתי רוצה שהשיער שלי יזכיר , אפילו בקצת, את הצבע השחור למשל..
למה בכל זאת היא שם? כי אהבתי את המבט שלה. זה הכל. התחברתי אליה, אל הדמות, אל הלבוש, אל הכוחניות שהיא משדרת.
כשאני רואה תמונה של מישהו בפרופיל , אני לא סתם מסתכלת, אני מתבוננת , אני מנסה לראות דברים שלא רואים במבט חטוף, זה הרבה יותר מעניין.