בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קטעים נבחרים בנושא אילוף: הדנג'ניסטים המכורים קבלו פטור

זאבה אפורה​(אחרת)
לפני 19 שנים • 2 במרץ 2005

את זה פספסתם

זאבה אפורה​(אחרת) • 2 במרץ 2005
בחמישי ומוצ"ש ה- 17-19/2/2005 בין השעות 20:30-22:30
הזאבה האפורה הציגה

שעור באילוף on-line

הכניסה היתה למוזמנים בלבד.
זאבה אפורה​(אחרת)

קטעים נבחרים מסשן האילוף... וללא רחמים

הסשן התרחש במקום אחר, לא במועדון הדנג'ן.
בזמן הסשן הייתי מחוברת on-line ל3 פורומים: הדנג'ן, הקינק והכלוב.
הסשן היה מיועד לזאבה ו-4 אנשים: 2 שולטים (שחונכים אותי) ו-2 נשלטים/מתחלפים (חניכים) - וכמובן לזאבה.
בנוכחית פיזית שולטת בנשלטת אחת, כששולט אחד מצלם אותי בוידאו.

כדי להיכנס ל mood המתאים אני צריכה לנוע בחלל גדול, (אני מעריכה שמדובר בערך ב-100 מ"ר,
בשל כך מחוברת למיקרופון אלחוטי.
אנחנו מחוברים וירטואלית לשולט שני, ובין המחשבים עוברים עדכונים והוראות.
חניך חדש מחובר אף הוא לרשת - השיעור מיועד גם לו.
למרות שרוב הסשן איננו וירטואלי ולא תוכלו לראות מה אני עושה בפועל - מכיוון שממילא אהיה מחוברת לרשת לצרכיי, אקפוץ גם לכאן פעמיים-שלוש לעדכן, להתייעץ ולבקש תגובות (ענייניות בלבד) . למשל כשאומר: אני הולכת לחבוט בתחת הזה (אני מאד בוטה בסשן, התאמינו?), בכפות העץ שלי (כמובן) - המצלמה תצלם אותי חובטת, (או מצליפה, מתאבקת (סומו), יושבת עליה (המ המונח העברי לטרמפלינג? משתמשת באטבי הכביסה האפורים וכו').
יש שוט בידי השולט, והוא אחראי לכך שלא אתפתה להתעסק במחשב במקום במלאכה המוטלת לפני.

אילוף, וללא רחמים. מי שלא מתעניין במה שיש לי להגיד שלא ייכנס לשרשורים שלי, וחלילה להקליק על הקישורים שלי (המתחזים כטקסט) ואח"כ להתמרמר.
זאבה אפורה​(אחרת)

ממתינה מצפה משתוקקת מייחלת כמהה עורגת משתוקקת ומתגעגעת

YearningYearningYearningYearningYearningYearningYearningYearning
דודי התותח​(נשלט){נשלט}

ואווווווווו

beatstang.gif whip.gif whip.gif
זאבה !!!!!

אהבתי את השירשור שלך וחוץ מזה שאהבתי אותו הדלקת אצלי כמה נורות אדומות לגבי הדומיות icon_redface.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif
קליבר​(שולט)

תגידו , החומר הזה יהיה בבחינה ?

קליבר​(שולט) • 2 במרץ 2005
אני שנא הרצאות ארוכות ..
מישהוא יש סיכום ?

monkeedance2.gif
אגדיר
לפני 19 שנים • 3 במרץ 2005

באתי,קראתי הגבתי.

אגדיר • 3 במרץ 2005
קצת על אנלוגיה,מטאפורה והסכנות הטמונות בהן.
אנלוגיה היא כלי פשוט לכאורה השמיש בידינו לשם המחשת רעיון,מושג,אמירה מסויימים(ישנם עוד שימושים....כמובן).
שימוש באנלוגיה טומן בחובו סכנה מסויימת - סטייה מהנושא העיקרי וגלישה לעיסוק באנלוגיה עצמה.
המטאפורה הינה כלי דומה אך ציורי יותר,מטרתה של המטאפורה ליצור הדמיה(מילולית) ייחודית ויפה.המטאפורה תופיע ותעלפ,שוב תחזור ותמיד נבחין בה,נתייג אותה כמטאפורה - הסכנה לסטייה מהנושא העקרי קטנה מהסכנה באנלוגיה.

ולאחר הקדמה מתישה זו,לענייננו:
ישנה בעייה לא פשוטה בהשוואת האדם לחיה.אמנם היו נסיונות במשך ההסטוריה לגבש אורך חיים חייתי אשר ,לדעת הוגים מסויימים(הקיניקנים - לדוגמא),יהוו פתרון לבעיית האושר של האדם
ויסרסו את הכמיהה החומרית שלו.
הבעייה בהשוואה שכזו היא בהתעלמות מהתבונה,הרגש,היצירה,ההמשגה,ההכרה ועוד אינספור יכולות אנושיות אשר קיימות בבעלי חיים מסויימים אך ברמה נמוכה מאד.

בעלי החיים נוהגים על פי התניות או גירויים הרבה פחות מסובכים מאלו של האדם.
למרות שהזאב הינו בעל חיים חכם,אין לו (עדיין)יכולת המשגה,לדוגמא,מונולוג כריזמטי או שירה אפלה לא ישפיעו עליו,כדי לאלפו אכן יש צורך בקולר כבד ורחב,חלוקת גירויי הכאב והניחום במידה הנכונה ושימת לב להתנהגותו הבלתי צפויה.

האדם לעומת זאת הוא יצור מורכב לאילוף.כדי 'לאלף' אדם יש צורך בעיצוב החשיבה שלו,אופן החשיבה שלו,התנהגותו והקניית ערכים מחודשת המוגדרת על ידי המאלף.
האדם יודע לזהות טפשות,בינוניות,חוסר מנהיגות ושקר....
הכרחי כי תמצא הערכה עמוקה בין המאלף למאולף,התמסרות כנה נובעת מתוך הערכה שכזו ולא נמדדת בעובי קולר כזה או אחר.
לא אפרט כאן שיטות ותרגילי אימוץ מוחי,מקווה כי כוונתי נהירה.

נ.ב. - יוצא מנקודת הנחה כי 'זאבה אפורה' אינה חפצה בדובי,סלמנדרה,ג'ירף או מדוזה - אלא באדם.

בברכת הצלחה ,

אגדיר.
זאבה אפורה​(אחרת)
לפני 19 שנים • 3 במרץ 2005

מספיק עם החיות, כעת משהו גורייאני בשביל הקלאסיקנים

זאבה אפורה​(אחרת) • 3 במרץ 2005
בעניין הענישה:
punishment
Masters are reminded, however, of the power that they hold over slaves,
and are cautioned not to abuse such power.
slaves, if found displeasing,
could be cuffed, or lightly kicked aside, or even have their hair grabbed and pulled
to make it shown that they have been found LESS than acceptable....
but NOT whipped or damaged permanently in any way
]