צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם אתם מופקרים?

איה74
לפני 6 שנים • 28 באוק׳ 2017
איה74 • 28 באוק׳ 2017
מנטור, זה בהחלט מטריד, בהתחשב באופי השאלות שם...
שלגי
שלגי • 28 באוק׳ 2017
80%

(לא מצטיינת דיקן)

מה שמעניין זה איך זה שלא מילאתי עד כה icon_smile.gif
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 28 באוק׳ 2017
איה74 כתב/ה:
מנטור, זה בהחלט מטריד, בהתחשב באופי השאלות שם...

כן.
אפשר להגיע ל50-70% בלי לנהוג באופן לא חוקי, לא מקובל ולא דורסני. אבל ל92% אני לא חושבת שאפשר.
TheMentor​(שולט)
TheMentor​(שולט) • 28 באוק׳ 2017
אני יכול לעבור איתכם על השאלות אחת אחת.
אילו דברים לא חוקיים יש שם?
Ollie​(נשלטת)
האמת היא שיש שם לא מעט. אחר כך חשבתי על זה שגם ב50% יש דברים לא חוקיים, אבל התכוונתי קודם לדברים של פגיעה באחרים.
הלא חוקיים הפשוטים (כלומר שאפשר לעשות אותם בלי לפגוע באחרים) הם סקס במקום ציבורי, סמים וכאלה.

שאלו על סקס עם פרטנר קבוע כשאחד מכם לא רצה. אני סימנתי את זה כי הייתי בצד הנכפה (לא עם בעלי ולא עם מישהו מהכלוב). אם מישהו סימן את זה מהצד הכופה, ואני משוכנעת שיש פה המון שעשו זאת, זה בין אונס ובין סחטנות לחלוטין לא לגיטימית.

יש שם מתן חומרים משני תודעה לאדם כדי שיסכים לעשות אתך סקס. יש שם סקס כשהפרטנר תחת השפעת אלכוהול וסמים, שזה בסדר בפני עצמו (אבל סמים זה לא חוקי), אלא שזה עשוי להסתיר מאחורי הניסוח התמים גם אנשים שניצלו היות אדם תחת השפעת אלכוהול כדי שיסכים לעשות אתם סקס.
אלו רק דברים גבוליים (מבחינת חוקית. מוסרית הם חמורים) שאני זוכרת. היו דברים יותר חמורים שאני לא זוכרת.
Ollie​(נשלטת)
והנה עוד כמה:
1. צפייה באחרים עושים סקס בלי ידיעתם
2. הענקת כסף תמורת יחסי מין (הלוואי שיהפוך לפלילי בקרוב. ולא, אני לא בעניין של פיתוח שיחה על הנושא)
3. סקס במכונית נוסעת כשאתה/הפרטנר נוהגים - לא חוקי וזכור לי במעומעם שגם הרג לאחרונה מישהו.
4. זונה / נער ליווי - כמו סעיף 2
5. סקס וירטואלי כשאתה מתחזה לבן/ת המין השני. לא חושבת שזה לא חוקי (בניגוד להתחזות בסקס ממש, ששם זה אונס), אבל לא לגיטימי.
פראנסס
פראנסס • 28 באוק׳ 2017
יש שם שאלות שלא קשורות להפקרות מינית ויש שם שאלות שזו לא גאווה גדולה לסמן "כן".

בקיצור, חביב ומטופש

אגב מנטור, יש כאן אחד שקיבל 94%.
TheMentor​(שולט)
TheMentor​(שולט) • 28 באוק׳ 2017
מי קיבל 94??? אלך להזדיין איתו icon_smile.gif