שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

המוגבלות הבלתי נסבלת של הסשן

אנדרפוט
לפני 18 שנים • 8 במאי 2005

המוגבלות הבלתי נסבלת של הסשן

אנדרפוט • 8 במאי 2005
הצורך לביית את התופעה הפראית הזאת של התשוקה המזוכיסטית והסדיסטית הביא לעולם את הסשן. מעין צורה מאורגנת ומסודרת של אלימות.

אבל יש הרבה דברים שהולכים לאיבוד בדרך מן הפנטזיה והתשוקות האפלות אל המסדרונות הקרירים של הסשן, במיוחד כאשר מדובר באנשים שחולמים על מצבים נפשיים משפילים. ולמה?
כי בסשן, או במועדון פטיש, אין כמעט משמעות עם עומק לירידה על ארבע או לנישוק הנעל או כף הרגל - ואם יש משמעות אז צריך לחפש אותה עמוק עמוק מתחת לכל אווירת גן-השעשועים, כל כך עמוק עד שלא ניתן להרגיש במשמעות המיוחדת של האקט.

זה כאילו מובן מאליו לרדת על ארבע, אתה העבד, היא המלכה, אתם עכשיו משחקים - הידד!! מעולם לא תיארתי לעצמי עד כמה ריקני זה יכול להרגיש, כמה מיכני, כמה ברור. אני ניזון על רגעי ההפתעה, על חלקיקי ההשפלה, על האבסורד שטמון בירידה על ארבע מול אישה נחשקת ולצערי בסשן המודרני זה לא מתרחש.

אז איפה זה כן קורה? דווקא בסיטואציה התמימה, שבה נקודת המוצא היא שהגבר והאישה שניהם עומדים, שניהם מביטים על העולם מנקודת המוצא הילדותית והנורמלית - הרי כולנו היינו פעם ילדים ורצנו ערומים על חוף הים, שמחים מאושרים ולא מודאגים. ומשם זה מתחיל. משם מתחילה הירידה על ארבע, ויש לה משמעות אמיתית, לא ריטואלית.

הסומק בלחיים, הבושה, ההשפלה, הדיסוננס במוח - הרי איך ייתכן שאנו חושקים באשה, רוצים לכבוש אותה, לנכס את היופי הזה לעצמנו - ואז קורה שאנחנו מתפתלים על הרצפה כמו תולעת דרוסה, מתחננים להיות בקרבתה, נעשה כל מה שתגיד לנו בכדי למצוא חן בעיניה, והנה פלא גדול - היא אומרת לנו לשכב כל הרצפה והיא מכאיבה לנו עם נעליה, היופי הזה פתאום מנכס אותנו לעצמו ואנחנו רק איזה כלי, והלשון שרצתה לנשק צרפתית ולזחול באיטיות על פטמה - פתאום הלשון הזאת מלקקת את הזוהמה שעל סוליית הנעל.

ובסשן אין פתאומיות, הכל פחות או יותר ידוע מראש. אין אבסורד משום שכולנו שותפים לסטיה ואין בושה - שזה הכי גרוע בעיני - משום שחוקי החברה לא חלים על עולם הפטיש שבו הכל לגיטימי ממילא.
מלכה מלקה​(אחרת)
לפני 18 שנים • 9 במאי 2005

בעיני מה שכתבת מקסים

מלכה מלקה​(אחרת) • 9 במאי 2005
אבל - נראה לי שכשדברים קורים בתוך זוגיות , ממקום של אהבה לכל דבר יש משמעות אחרת , ליקוק הרגל לא יהיה אקט ריקני כי אם מעשה שבא מכל הלב , כמו כל סחף חושים אחר .
אני צודקת כשאני אומרת שאתה מדבר על סשנים שנעשו עם נשים שלא אהבת או שלא אהבו אותך ?

- בגלל זה אני לא מתה על האקטים במועדון ולא ממש מתלהבת להגיע לשם - דברים נראים לי זולים ( לא הכל ) . כבר אמרתי בעבר לא פעם שכשאני מגיעה לשם ( וזו הסיבה שאני לא באה בימי חמישי הוניליים ) אני מרגישה שיש שם כמה שדיים מקפצים בחינניות , כמה שוטים מורמים ובעיקר הרבה מאד עיניים , בעיקר גבריות שיוצאות מהחורים יחד עם ריר שלא יודע שובע .

- אולי הדברים הקסומים ביותר קורים , כמו שאתה כתבת , בעיתי תום - שווה ערך בעיני לדברים שמתרחשים ביני ובין בן הזוג שלי - בנינו ולא בשביל ההצגה .
כמו שסקס יכול להיות מרגש עד כלות כך גם ליקוק כף רגלי יכול להיות מרגש כדי נשימה נעתקת , גם בפעם המליון - העיקר תלוי בכוונות ובאנשים שמאחורי הלכאורה "משחק"

queen.gif
Dark Artist​(שולט)

הכל בגלל התרפסות גועלית

Dark Artist​(שולט) • 9 במאי 2005
אני מבין בדיוק מה אתה מנסה לומר אנדרפוט ואני מצדיק אותך על כך
אבל כמו שמלקה אמרה,במועדון יש אוירת שואו וגן שעשועים
מחוות רומנטיות וסשנים אינטימיים לא יכולים לקבל ביטוי מלא בו
חלק מהאשמה גם נעוצה במספר עבדים שפשוט "מתעלקים" על כל אישה חדשה שבאה למועדון ולא רק על מלכות ומחפשים בכל דרך איך להתרפס ולהתחנחן ותוך כדי זה גם להשפיל את עצמם.
הם למעשה יוצרים מצב שבו חלק מהמלכות יכולות לקבל תפיסה מוטעה שכל עבד באשר הוא צריך אוטומטית להתרפס בפניהן וכבודו יכול להירמס בקלות.
מה שאפשר להציע לאותם עבדים שרוצים שהמחוות שלהם יזכו ליותר כבוד והערכה,הוא שני פתרונות. אחד,זה מה שמלקה הציעה,לעשות זאת מחוץ לגבולות המועדון במקום אינטימי
הפיתרון השני הוא פשוט להבדיל את עצמך בתור עבד איכותי משאר העבדים. אחד שלא מחפש כל רגל וכל עקב לנשק,ושיש לו כבוד עצמי גם כשהוא בא למלכה ומלקק את מגפה.
רפאל
רפאל • 9 במאי 2005
יש בי צד שמתעב את המילה "סשן". אני אוהב שהשליטה מחלחלת אל הרגעים התמימים של החיים. אני אוהב שנושמים אותה ושחיים אותה. משהו במסגרת המגבילה של הסשן, שקובע לדברים סוף והתחלה, מקנה לשליטה הרגשה של משחק וזיוף.
Tame
Tame • 9 במאי 2005
לדעתי "סשן" הוא סתם מילה אחרת לסקס (אמנם לא תמיד במובן הרגיל של חדירה, אבל ברמת האינטימיות זה אותו הדבר) בדסמי. יהיו כאלה שיעשו את זה לשמו, יהיו כאלה שיעשו לשם האהבה/הזוגיות/האינטימיות. בכל מקרה זה לא מפריע למערכת יחסים בין אדם דומיננטי לאדם סאבמיסי להיות מבוססת שליטה.
זה לא להגיד שהסשן נמשך 24/7 אלא שמערכת היחסים היא כזו והסשן הוא תוספת.
אריאנה​(שולטת)
אריאנה​(שולטת) • 9 במאי 2005
Tame כתב/ה:
לדעתי "סשן" הוא סתם מילה אחרת לסקס (אמנם לא תמיד במובן הרגיל של חדירה, אבל ברמת האינטימיות זה אותו הדבר) בדסמי.

לדעתי, בעינֵי מספר לא מבוטל של חברים, סשן=זיון [עם כל הבּוּטוּת שבמילה] וכך הם מתנהלים ברחבי אולימפוס הבדס"מ. הם לא מצפים ליותר מזה, הם גם לא מוכנים לתת מעצמם יותר מזה. וכמו שנִבצָר מלהוכיח אם הביצה קדמה לתרנגולת, כך הם פְּנֶי הדברים מִשני צידֵי המִתרס [אולי על פי חוקי הטבע - צריך שיהיה מי שיענה גם על הצורך הזה].
הכל לגיטימי, טוב ויפה, אם על שני הצדדים זה מקובל, מתאים ונוח...
אמ-מה, "שקר החן..." מתנפץ לרסיסים כאשר הנפשות הפועלות מבקשות למצוא את העומק, את טבע הדברים, כפי שמתאר 'אנדרפוט', בדבריו.

אנדרפוט,
בהחלט מזדהה עם דבריך [ומתוך בחירה - "משלמת" על כך את "המחיר"].
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
יעני אתה רוצה לומר שאם במקום סאשן, ה - BDSM פשוט יבליח לך לתוך החיים הרגילים ותוך כדי זה תהייה מאוהב באישה הדומיננטית שמולך - אז הכל יהיה בסדר ?

אם כן אז אתה צודק!
Tame
Tame • 9 במאי 2005
אני אומר שסשן ביחסים בדסמים בא על אותו משקל של אינטימיות ביחסים ונילים. בשני המקרים זה ביטוי למשיכה ולקירבה ולפעמים אפילו לאהבה, רק שכל ביטוי הוא ביטוי שונה והביטוי "שלנו" אני חייב לומר, הרבה יותר מעניין, מגוון, מושך ובעל פוטנציאל להגיע עמוק הרבה יותר מאשר "סקס" גרידא.

כמו כן אני אומר גם שיתכנו יחסים בדסמים ללא סשן ממש כמו שיתכנו יחסים ונילים ללא סקס.
אריאנה​(שולטת)
אריאנה​(שולטת) • 9 במאי 2005
Tame כתב/ה:
שיתכנו יחסים ונילים ללא סקס.

לטעמי - סשן=אינטימיוּת רק בתוך מערכת יחסים ממשית.
כן, יתכנו יחסים ללא סקס [וניליים או לא] - קוראים להם יחסים אפלטוניים או מערכות יחסים משפחתיות/חברתיות.. בהחלט לא מערכות יחסים זוגיות.

והמכשפה..
אין כמוךְ בתִמצוּת מדוייק של הדברים.
אני שׂמָה ידי על צדקתוֹ, גם.
Tame
Tame • 9 במאי 2005
מה עם זוגות מבוגרים?

מה עם זוגות צעירים בתולים?

אין אהבה? אין זוגיות אם אין סקס?