שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אזהרה לציבור . חשוב מאוד לקרוא .

Seth
לפני 18 שנים • 17 ביוני 2005

אזהרה לציבור . חשוב מאוד לקרוא .

Seth • 17 ביוני 2005
שלום לכל חברי הפורום .

רציתי לספר לכם על מקרה מצער וכואב שקרה לי לאחרונה ואולי לאפשר לאנשים חדשים כאן ובכלל ,להכיר קצת צדדים אפלים יותר של החוויה הוירטואלית .

לפני כשבוע פנתה אלי מישהי בצ'אט של הכלוב והתחלנו לשוחח . השיחה היתה נחמדה ונעימה ודי מהר עברנו למסנג'ר . השיחה המשיכה במסנג'ר ואף החלפנו תמונות אישיות ביננו . היא סיפרה לי שהיא עוסקת בדוגמנות צילום והתמונות ששלחה בהחלט תאמו את הענין . היא אמרה שאני נראה אחלה וגם לי כמובן אין שום דבר נגד דוגמניות צילום . מהר מאוד גלשנו לשיחות טלפון שהלכו והתארכו עם הזמן .
הבחורה ידעה פשוט ללחוץ על כל הכפתורים הנכונים אצלי כאילו שהכירה אותי מזה זמן רב . אודה ואתוודה שלמרות היותי "שועל" אינטרנט ותיק מאוד , די מהר נפלתי בקסמי הגברת . נוצר קליק מדהים כאילו שמישהו הקשיב לכל החלומות וההעדפות שלי ושלח אותה אליי לפי הזמנה ועוד בעטיפה של דוגמנית צילום .

השיחות ביננו הלכו והפכו לעמוקות יותר ויותר לאחר זמן מה היא נפתחה וסיפרה לי את סיפור חייה העצוב . אישה שאיבדה את בעלה הטרי זמן קצר לאחר חתונתם עקב מחלה חשוכת מרפא . ניסיתי מאוד לעודד אותה ולהראות לה שיש חיים אחרי הטרגדיה האישית שלה ובכלל הייתי מוקסם ממנה יותר ויותר , הרגשתי קרוב אליה . הסיפור הכואב של חייה הוסיף את שלו מן הסתם .

כמובן שככל שהקשר הלך והעמיק נחשפתי יותר בפניה ושיתפתי אותה בכל מיני פרטים אישיים עליי ,דברים שאני חולק רק עם אנשים שממש קרובים אליי . הרגשתי נוח להיפתח אליה לאחר שהיא שיתפה אותי בכל כך הרבה על עצמה . היא אף הרבתה לדבר על איך שהיא מרגישה הרבה יותר טוב מאז שנכנסתי לחייה .

עד כאן הכל ורוד ויפה ואפשר לקבל את הרושם שהנה עוד סיפור אהבה גדול נרקם בכלוב . לצערי הרב עליי לאכזב אתכם בענין זה .
בשלב מסוים התעורר בי חשד לגבי האמינות של כל הסיפור הזה . זה התחיל בתחושת בטן מאוד חזקה ( אף פעם לא טעיתי בתחושות כאלה חזקות ) והמשיך בהפעלה של אמצעים שאני מנוע מלהזכיר כאן .

לצערי אכזבתי וכאבי התגלה לי שכל הסיפור הזה הוא מהתלה ושעשוע של אישה שאני לא יודע אם לרחם או לכעוס עליה .
האישה הזאת ידועה לכם בתור אנה דוט קום . היא הציגה את עצמה בפניי בניק הטייסת . ניק בדוי לחלוטין . היא שלחה לי תמונות שאין שום קשר בינה לבינן . היא שיחקה בריגשותיי תוך כדי הטעייה מכוונת וזדונית שלי , כל זאת בעזרת גורם שלישי שהיה פעם מקורב אליי וידע פרטים שונים לגביי .

אין לי מושג מה מניע אישה לעשות מעשה כזה . אולי תסכול מחייה האמיתים , אולי שנאה עצמית , אולי היא כל כך מרירה מחייה שהרוע פשוט השתלט עליה . יכול גם להיות שהיא בסך הכל שליחה של מישהו שמנסה להתנקם בי בדרך מטופשת כל כך .

בשיחה האחרונה שלי איתה . אותה שיחה שבה במשך לילה שלם שאבתי מתוכה בכח הודאה בענין ( היה לי חשוב למרות שכבר ידעתי מעל לכל צל של ספק ) היא טענה שהיא פועלת לבד היא התפלאה שבכלל נפגעתי מכל הענין אותה זה הצחיק ושיעשע . הבהרתי לה שאני מאוד פגוע וכועס ואני מתכוון לגרום לאחראים לענין לשלם ביוקר על כך . זה כנראה קצת הלחיץ אותה והיא ניסתה לשכנע אותי במשך שעה ארוכה לרדת מן הענין .

אני את שלי כבר קיבלתי . מנה הגונה של צער כאב ואכזבה . אותה אחת המכנה את עצמה אנה דוט קום השתמשה בתרגילים שפלים בכדי להציג לפני באופן שיקרי דמות דימיונית ובדרך זו להוציא ממני פרטים אישיים שלעולם לא הייתי חושב לשתף אותה בהם לו ידעתי עם מי אני משוחח באמת . חשוב לי להדגיש שאין מדובר כאן רק בהצגת התמונות שאינן שלה אלא בבניית דמות דימיונית שלמה שתוכננה בערמומיות בכדי לקנות את אמוני ולנצל את העובדה שאני בתמימותי חושב שאני משוחח עם מישהי אחרת . מעבר לאמור לעיל, מה שעשתה הגברת הוא פגיעה אנושה בפרטיות שלי, בין אם בהוצאת תמונות אישיות ופרטיות שלי בדרך מרמה, בין אם בהוצאת פרטים אישיים כמוסים שלה בדרך רמיה, כל אלו עשויים לשמש אותה בשעשוע החדש שלה...אני לעולם לא אדע.

יצוין, אני הכרתי את הגברת מלפני כן (בניק אנה דוט קום) - אילו רק הייתי מעוניין הייתי יכול בעצמי ליזום איתה קשר כלשהו - אך עצם העובדה שבחרתי שלא לעשות כן מעידה שלא הייתה לי כל כוונה להחשף בפני הגברת הספציפית הזו - אלא שהיא חשבה אחרת וגרמה לי להחשף בתרמית שביצעה לי ובניגוד לרצוני.

אני מפרסם את הדברים כדי להזהיר אחרים . בידיה של האישה האומללה הזאת יש כעת פרטים אישיים שלי ואין לי מושג לאן היא יכולה לגלגל אותם .
היום בבוקר גיליתי שהיא ממשיכה בענין בניק אחר ואולי עם קורבן חדש . הניק הבדוי הנוכחי שלה הוא " חשפנית משוררת " ראו הוזהרתם !

הכינוי שבו השתמשה בשיחות המסנג'ר איתי היה " פוצעת ומלקקת " . לתדהמתי גיליתי שבימים האחרונים היא שינתה אותו ל " כלה להשגה " . אני מאוד מקווה שהקורבן הנוכחי שלה קורא שורות אלה .

ולסיום כמה מילים אלייך אנה דוט קום \ הטייסת \ חשפנית משוררת \ פוצעת ומלקקת \ כלה להשגה . את האדם הכי מסכן שיצא לי לפגוש בימי חיי . אין בי שום רצון לנקום בך את סובלת מספיק בכל רגע שאת חיה .
דעי לך, שאעשה כל אשר לאל ידי על מנת למנוע ממך להתעלל ולפגוע באנשים נוספים, ולבצע פגיעה אנושה בפרטיות שלהם והכל לצרכים האנוכיים החולניים והביזאריים שלך.

לגורם השלישי שידוע לי שמעורב בענין . הטבעת מתהדקת סביבך ולא נשאר לך הרבה זמן עד שנעמוד פנים אל פנים . יותר מזה לא אוסיף .

תודה שקראתם . נחשפתי כי אני ממש לא רוצה שאפילו אדם אחד נוסף יפגע ממנה . אתם כ"קהילה" תחליטו מה לעשות עם אותה אישה בהקשר אליכם . אני אעשה את מה שאני מוצא לנכון לעשות באופן אישי .

מי שמעונין לקבל פרטים או הבהרות נוספות מוזמן לפנות אליי . אנשים נוספים שנפגעו ממנה יכולים לפנות גם כן , אני מעונין לעזור ויודע גם את הדרך לכך .

התייעצתי עם עורך דין שעוסק בתחום והוא הבהיר לי, כי המעשה שהיא ביצעה לי הינו עבירה על חוק הגנת הפרטיות - כזו המאפשרת לי, בין היתר הגשת תביעה אזרחית כנגד הגברת, אני עדיין לא החלטתי בעניין .
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 17 ביוני 2005
כמה מוכר.. עברתי מקרה דומה עם טיפוס הקורא לעצמו דום. לא סתם דום - מלך אפילו.

שולחת חיבוק ענק.
מכירה את התחושות הנלוות.
כן - הם אנשים מסכנים, יקירי. אומללים. }{
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 17 ביוני 2005
אני כל כך מזועזעת לשמוע על מקרה כזה - ומשיחות עם אחרים אני מבינה שזו לא פעם ראשונה שמקרה כזה מתרחש.
לשמוע על גולשת שאינה רק דמות וירטואלית שמחליפה ניקים השכם והערב ומסתתרת מאחורי המסך....
מדובר באישה שהיא חלק מהקהילה
שמגיעה למועדון
שנפגשת עם אנשים.
ובהנחה שהדברים שהוצגו ע"י פלאג נכונים לאשורם -
ואני מקווה שאנה דוט קום תאמר את דברה ותציג גם את הצד השני -
אם יש כזה -
כל כך קשה לי להאמין שמאחורי הפנים היפות הללו והאישה שראיתי בה ידידה, יש מח זדוני ורוקם מזימות שכזה.

תצבטו אותי ...

הלואי ואני ישנה עכשיו...
שמנמונת סקסית​(אחרת)

אמרתי לכם

העולם כולו השתגע,
אני מקווה שלאנה יש הסבר טוב,
אחרת זה נשמע כמו רוע צרוף וטהור. או אולי שעמום....
Tיפוס​(שולט)
Tיפוס​(שולט) • 17 ביוני 2005
nerissa כתב/ה:

}{

אני מבקש הבהרה - שלא יטעו ויחשבו שזה אני ( פנו אלי בהודעה - האם זה נכון ...)
icon_eek.gif

בכל מקרה תודה על האזהרה - ואם למישהו היה צל של מחשבה להתחיל לזעוק כאן על אאוטינג וכאלה - שיעלים את זה מהר .
זה שירות חשוב שפלאג עשה.
מעבר לכך - כולם מהר לחזור לפורום אלפוני ולקרוא את אמצעי הזהירות בהיכרות אינטרנטית .
scorpio king​(שולט)
scorpio king​(שולט) • 17 ביוני 2005
מאוד מאוד מצער ומכעיס לשמוע על מקרה שכזה.
הבעיה החמורה באמת לדעתי היא לא הניקים הכפולים אלא מה עושים איתם ולמה מנצלים אותם.
זה צריך להיות יותר ממוזר ביותר על מנת שאדם יטרח להמציא כך דמות בדויה לחלוטין וישתמש בזה בצורה כזו נרחבת. או שזה משחק ברמות חולניות במיוחד או שזו נקמה, לא כל כך ברור על מה , אולי פלאג אמור לדעת יותר ואולי גם הוא באפלה כמונו.

גם אני מקווה שאנה תאמר את דברה, תתנצל או תסביר גם אם זה לא ישנה את התמונה, אם כי ככל שעובר הזמן זה מוזר שהיא לא בוחרת להגיב.
בשירשור מלפני פחות משבוע כתבה כאן אנה על דרי המדמנה.

מאוד לא הייתי רוצה לחשוב שהיא כתבה את כל זה ובעצם חשבה על עצמה.
אנה תקני אותי אם אני טועה.
בעצם הלוואי שאני טועה icon_exclaim.gif
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 17 ביוני 2005
Tיפוס כתב/ה:
nerissa כתב/ה:

}{

אני מבקש הבהרה - שלא יטעו ויחשבו שזה אני ( פנו אלי בהודעה - האם זה נכון ...)
icon_eek.gif

בכל מקרה תודה על האזהרה - ואם למישהו היה צל של מחשבה להתחיל לזעוק כאן על אאוטינג וכאלה - שיעלים את זה מהר .
זה שירות חשוב שפלאג עשה.
מעבר לכך - כולם מהר לחזור לפורום אלפוני ולקרוא את אמצעי הזהירות בהיכרות אינטרנטית .

וואי! icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
אני מתה מצחוק כאןןןןןןןןןןןןן

לא ה-Tיפוס. אוף. איזה ניק מצאת לך, יקירי icon_profilekiss.gif
Cynthia

הסיפור המוכר...

Cynthia • 17 ביוני 2005
רק בגירסה חמורה הרבה יותר... נחמד מצידך להשקיע בלהזהיר את כולנו.