צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דרכו של האחד

יצירות ופרי המחשבה שלי
לפני 23 שעות. 7 באוגוסט 2022 בשעה 13:06

היא מנסה לרומם את מצב הרוח שלי, ומראה לי כמה היא רוצה שאבין שהיא שלי.

ילדה טובה, צעצוע ממושמע.

כבר מרגיש יותר טוב

🤤

לפני שבוע. 31 ביולי 2022 בשעה 19:16

כש Johnny Hershkovitz מהטאבו  ביקש ממני להכין לו את הפינגר פלוגר לא תיארתי לעצמי את התוצאה הסופית. בדרך כלל אני יודע מראש איך זה יראה ואיך זה ירגיש יוצר לעצמי תמונה בראש שלפיה אני מדייק את הגימור, אבל הפעם לא הייתי מוכן לתוצאות האלו . התחושה ביד, המשקל, העצומה והנראות שהשאירה אותי צמא להכין לעצמי כאלו.

 

תתחדש אח יקר, זה היה תענוג ליצור עבורך את הצעצועים החדשים שלך. להיכנס רגע למיינד שלך להפוך מזאב לדוב, ולראות את מה שאתה רצית שיצא.

 

לפני 3 שבועות. 16 ביולי 2022 בשעה 20:03

לפני 3 שבועות. 15 ביולי 2022 בשעה 15:33

 

עכשיו...

למקום שלך

לפני חודש. 25 ביוני 2022 בשעה 5:55

 

 

 

 

 

לפני חודש. 20 ביוני 2022 בשעה 14:42

בחרתי לה מה היא תלבש, מהנעליים והחוטיני, עד למחוך והדרך שהשיער שלה יהיה מסודר. לימדתי אותה איך ללכת לצידי, לנוע במרחב הפומבי הכל כך משכר. לאט לאט היא בנתה לעצמה סצנה בראשה, על איך הכל יראה ואיך היא עלולה להרגיש. הפחד התחיל לחלחל לה לתודעה והשאלות שלה התחילו לצוף.

"אדוני, מותר לי לומר לא?" הפליאה אותי בשאלה הזו, עניתי "יש לך את מילה המיוחדת שלך לומר לא." אך תשובה הזו לא הספיקה לה, היא אמרה שהיא חוששת לאכזב אותי. התשובה הישירה שלי הייתה איך תאכזבי אותי כשאני גאה בך כל כך?!

הגיע הערב לו היא כבר לא יכלה לחכות מתרגשת ופוחדת בכל צעד שבו היא פסעה, הרגשתי את דפיקות הלב שלה מכף ידה כשהובלתי אותה לפתח המועדון. השער נפתח, החברים מקבלים את פנינו לשלום, והיא מושלמת מבצעת את התנוחות שלימדתי אותה, 2 היא עומדת בהתרגשות מושיטה את ידה ללחוץ יד ולומר שלום לחברים שלי. התארגנות זריזה ואנחנו רוקדים בקצב שונה לגמרי מהמוזיקה שמתנגנת לה, העיניים והמגע פשוט בוערות כמו אינפרנו בלהבות. כל צעד שלי היא צמודה אליי כילדה הטובה שהיא, ממושמעת וצייתנית. הגענו לאזור המשחקים והיה שם עוד ריק. שאלתי אותה אם היא עוד מתרגשת וחוששת לקראת המשך הערב היא ענתה לחיוב אך הגוף שלה אמר אחרת. "אני רוצה להיות על 4 אדוני בבקשה, על העמדה מולך, חיוך נמרח לי על הפנים, "את בטוחה ילדונת? " והיא חייכה בחזרה וקפצה על הפודיום מוכנה לרצונותיי. הידיים חובטות בחוזקה את הישבן המושלם שלה וקצות האצבעות מתחילים להרגיש את הרטיבות של הכוס שלה, נוטפת לאט ובשקט. הגניחות והאנחות מצטרפות רגע אחרי, וכך גם האצבעות שלי שמפלחות האת השפתיים הרטובות שלה והשפתיים שלי שמלקקות את התשוקה שלה. שוב ושוב בלי הפסקה העיניים מדברות כשהמוזיקה כמעט ומפריעה. זה לא באמת מה שרציתי עוד שיקרה, הלילה עוד לפנינו וזו רק המנה הראשונה. חזרנו לרקוד הסתובבנו בין האנשים, שבעצם כמעט ונעלמו כי כל מי שהיה באמת מעניין זו היא ואני. התיק על הכתף וכל הציוד לאט לאט נפרש, ההצלפות מתחילות והכאב עולה מדרגה, היללות שלה נשמעו כל כך חזק. היא שם מולי ושלי, מוכנה לעוד ועוד הצלפה. צבע? אני שואל, והיא עונה "ירוק אדוני" מדויקת מבקשת עוד והעוצמה מתחזקת ומתחלפת עם שינוי הצעצועים, מגביר את הקצב ומביא אותה אל הגבול שלה. 

"צבע זונה קטנה שלי?" .....

אדום אדוני היא ממלמלת מתוך התנשמות כבדה ואני מחבק אותה בשניה ונותן לה להתרפק עליי ככל שתרצה. והיא חושבת שהיא אכזבה אותי, כשאני מחייך אליה וגאה כל כך במה שהיא העניקה לי.מספר לה על כל רגע של מחשבה ואיך שראיתי אותה מולי, אך זה לא עזר כדי שהיא תתגאה במי שהיא הפכה להיות עבורי. המסיבה ממשיכה, אנחנו שוב רוקדים מעט, אך יותר תשושים. מתכרבלים לנו באיזו פינה עד שהכל ירגע. נהנים מהמגע והרגע הזה שכולם פשוט נעלמים ורק אנחנו קיימים.

גאה בך באין ספור מובנים קטנטונת , אני לוחש.

מעבר לזה את ההמשך אני מצנזר

תנו לראש שלכם לעבוד קצת, ולדמיין איך נגמר הערב. 

 

 

 

 

לפני חודש. 17 ביוני 2022 בשעה 5:36

שלחתי אותך לאונן, להעיר את כל הגוף שלך, ולכבוש באקט הזה את הנפש שלך. שלחתי אותך בידיעה שתצטרכי לבקש אישור לגמור, ובידיעה מראש שאני לא אסכים לך. אביא אותך עוד קצת אל הקצה, מתוסכלת וערומה, רטובה שזקוקה לעד רגע כדי שהגוף והנפש יגיעו לסנכרון המושלם.

שלחתי אותך לאונן ילדה קטנה

כדי שתגיעי אליי נוטפת ומגורה.

לפני חודש. 9 ביוני 2022 בשעה 18:14

בא לי לפרק קצת חומות

לרסק לאבק שנים של מלחמות

ומההריסות ליצור עיצוב מחדש

מן פסיפס אנושי 

התאמה מיוחדת למי שאני.

אומנות שמיועדת לי

במיוחד עבורי.

 

 

 

 

 

לפני חודשיים. 8 ביוני 2022 בשעה 8:53

There is no light in my darkness,  

and my darkness is darker than my nights.

So walking through the shadows  

won't scare me,

Even in my darkest times

לפני חודשיים. 7 ביוני 2022 בשעה 16:01

The sound of you Gasp

It's like symphony to my ears.