לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מטפטף מילים

לפני שבועיים. רביעי, 30 באוקטובר 2019, בשעה 16:10

יש הרבה דברים משובחים בסרטון הארוך הזה שלשם שינוי צפיתי בו מתחילתו עד סופו תוך הקשבה רצופה. מצאתי את עצמי מקנא בחופש שלו. בחופש שלו להתמסר אליה כ"כ. לתת לה לעשות בו כרצונו. בלי לחשוב על סיכונים והשלכות יותר מדי. ל-צ-ר-ו-ח ככה. כמה שזה נראה נורא זה נראה כ"כ משחרר. והיא פשוט נפלאה בעיני... המראה, המבטא הטכניקה הפיסית והמנטלית, ההנאה וההומור...

מי שרואה בלי אוזניות שתסגור את החלונות

https://hdzog.com/videos/929461/cbt-and-facefucked/?promo=11914

 

לפני חודש. ראשון, 13 באוקטובר 2019, בשעה 22:36

סוף סוף בשלו התנאים והוזמנתי אל ביתה. בשבוע שחלף מאז שדיברנו לא רק שלא הורשיתי לגמור, לא הורשיתי לגעת בעצמי כלל.את ההוראות היא נתנה מראש- לא יהיו דיבורים כלל. אני נכנס, מתפשט ומתיישב על הכסא. זה כל מה שידעתי. 

דפקתי בדלת ונכנסתי. היא מולי, לבושה בלבוש מינימלי כהרגלה. מחייכת. הלב פועם חזק ומהר בעודי נכנס כשאני מביט בה מהופנט כמו גוש קרח. הדלת נסגרת מאחוריי. בסלון פרוש שטיח גדול ובמרכזו מגבת גדולה ועליה כסא. מבט אחד מצפה ומאיץ בי ואני ממהר להתפשט ומתיישב עירום על הכסא.

היא מתקרבת אלי. ידיה מלטפות את הכתפיים והחזה שלי. ליטוף קל לפטמות. נשימתי נעצרת והיא מלטפת. מרגיעה. כיסוי העיניים מונח ראשון. אחריו נקשרות הידיים לידיות הכסא. אחרונות הרגליים לרגליות. היא מחבקת אותי מאחור. קצוות שיערה עושות לי צמרמורת כשהן מלטפות לי את העורף. הריח שלה נעים. כל החושים שלי מחודדים.

היא מתנקת ממני ובשלב הבא רצועה כלשהיא מתהדקת על בסיס האיבר והאשכים. האיבר שמיותר לציין שזקור לחלוטין נמתח מעבר לקצה יכולת ההמתחות וטיפה שקופה ראשונה כבר זולגת ממנו. 

שקט של דקה או 2 שמרגיש כמו נצח ואז זרם נדיב של שמן חמים ונים זולג מהכיפה דרך האשכים אל הירכיים. יד רכה ונעימה עוטפת את האיבר ברכות. נוגעת לא נוגעת. זזה במיומנות מעלה ומטה. מדי פעם מתנתקת ועוברת לליטוף של הפטמות. היד השנייה מצטרפת גם היא והן עובדות ביחד ובנפרד בתיאום מושלם. הקצב והעוצמה מוכתבים במיומנות אלוהית ונעות בין רפרוף איטי עד סחיטה חזקה של הכיפה. אני שומר על הכללים, לא מדבר. קצב הנשימות שלי וכיווצי השרירים מעידים על הקרבה שלי לשיא.

לפתע אני מרגיש שאני מתקרב. אני מתנשף, הפה כבר יבש. הידיים עוצרות-לא עוצרות. מפסיקות אך ממשיכות בנגיעות עדינות. ליטוף אחד יותר מדי ואני מרגיש שאיני יכול לעצור את עצמי וכך תו"כ מאבק מבליח לו חלקיק של אורגזמה הרוסה ומתסכלת עם זרזיף של נוזל לבן-שקוף. 

אחרי מנוחה של כמה שניות הידיים חוזרות לעבוד. ההרגשה מוזרה. העוררות והרצון לגמור עוד חזקים והתחושה של המגע מוזרה אך נעימה. אני לא יודע כמה זמן זה לקח. אבל אחרי ה"גמירה" הזו הגיעו עוד 2 כאלה. הייתי סחוט מצד אחד אבל עדיין מת לגמור מהצד השני.

הידיים עבדו עכשיו יותר במרץ. האיבר דרש גירוי קצת יותר אינטנסיבי הפעם והרגשתי איך להפתעתי נבנית לה עוד גמירה. כבר ציפיתי להרגיש שוב את היד מתרחקת עם העלייה בקצב נשימותיי אבל הפעם זה לא קרה. הן המשיכו ללטף ולסחוט. עוברות בין עבודה על האיבר כולו לרק על הקצה לסירוגין. לא שוכחות ללטף את הביצים. אני מרגיש חולשה אדירה משתלטת לי על הגוף ואז אורגזמה אדירה מרטיטה את כולי. חלק ניתז לי על הבטן והחזה וחלק נמהל יחד עם השמן והגמירות הקודמות כשהידיים עברו לליטוף נעים ואיטי.

ושם בקצה ההנאה מהגמירה האלוהית שחוויתי הרגע הרגשתי לפתע את ידיה זוחלות על כתפי וחובקות את חזי. השיער שלה מדגדג לי בעורף והריח של משתלט על הריח שאני עשיתי. הלב שלי נפל לתחתונים שלא לבשתי כשהיא לחשה לי "נכון שיש לו ידיים מפלאות?"

מוקדש לבריטני- https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=922022&blog_id=80712

 

 

לפני חודשיים. שבת, 7 בספטמבר 2019, בשעה 17:18

למי שלא בקיאה בז'אנר, הנה כמה מילים לתמצות:

- מה? הרעיון באורגזמות הרוסות הוא, ובכן, להרוס את האורגזמות :) להביא את הגבר אל מעבר לנקודת האל חזור אך תוך כדי מינימום הנאה.

- למה? הסיבות יכולות להיות מגוונות: כדי להבהיר שאת קובעת את מידת העונג שלו/ ענישה/ סתם יצירת תסכול אצל מי שאוהבת לתסכל את הנשלט שלה/ שמירה על רמה מסויימת של עוררות מינית/ סתם לשעשוע/ ריקון (לעתים חלקי) של נשלט הנמצא במניעה כדי לשמור על בריאותו אך לשמר את המצב התודעתי ועוד ועוד...

- איך? ישנן דרכים רבות להרוס אורגזמות: מגע מלא שנפסק או הופך למגע חלקי קרוב לגמירה (באיבר עצמו או באיברים אחרים)/ גירוי ממגע חלקי בלבד (איזורים מסויימים באיבר עצמו או באיזורים אחרים)/ גרימת כאב בדרך כלשהיא (לאיבר או איברים ואיזורים אחרים בגוף)/ משיכה של האיבר כלפי מטה באופן מהיר ועוד ועוד...

- ככה? ובכן איך תדעי אם הצלחת? ישנם הרבה מדדים, היכרות עם הגמירה ה"טבעית" והמלאה של הנשלט שלך היא נקודת המוצא הטובה ביותר להשוואה/ שיחה עם הנשלט לגבי איך הוא הרגיש בכל גמירה בדיעבד. אלו השיטות הטובות והמדוייקות ביותר להערכה. רוצה מדד "פשטני"? מעין כלל אצבע של הריסת אורגזמה שלרוב יהיה נכון אך לא בכרח? 

ובכן- מבחן השפריץ. גמירה המאופיינת בהתזה של הזרע יכולה לאפיין גם אורגזמה מלאה וגם הרוסה. על אף ההשפרצה באורגזמה הרוסה אחוז ההנאה יהיה נמוך ביחס לאורגזמה מלאה. עם זאת, לרוב, אורגזמה המתאפיינת בזליגה לעומת השפרצה, תהיה מלווה באחוזי הנאה פחותים משמעותית.

אז הנה בוחן קטן להורסת המתחילה:

1. אם יצא לך אחד כמו באחד מהגיפים הבאים- את לא בכיוון, תצטרכי לחזור על הקורס.

 

2. אם יצא לך אחד כמו באחד מהגיפים הבאים- עבודה יפה, הוא ללא ספק לא חווה אורגזמה מלאה :) דעי שאת יכולה יותר...

 

3. אם יצא לך אחד כמו באחד מהגיפים הבאים- זו הייתה אורגזמה מבאסת... יש לך פוטנציאל להיות מומחית. תממשי אותו :)

 

4. אם יצא לך אחד כמו באחד מהגיפים הבאים- את ללא ספק הורסת ברמה הגבוהה ביותר. אנא צרי קשר עם אגודת השולטות לקבלת תעודת הורסת מומחית מוסמכת :)

 

יאללה, אימון מביא למצוינות. בהצלחה :)

שבוע הורס לכולן

לפני חודשיים. שני, 26 באוגוסט 2019, בשעה 18:52

לגלות על עצמך דברים חדשים.

הנה אתמול במקלחת, סיבנתי את גופי ומסיבה לא ברורה התחלתי ללטף את הפטמות שלי. אמה ימין את פטמה ימין ושמאל את שמאל בתנועות מעגליות איטיות ולמדתי שני דברים חדשים על עצמי:

 

א. הפטמות שלי ממש נעימות למגע. (כלומר נעים לאצבעות המלטפות, לא רק לפטמות המתלטפות)

ב. פטמה שמאל שלי משמעותית יותר רגישה למגע. גם ברמת התחושה וגם ברמת התגובה (התקשחה הרבה יותר מהר)

 

תנו לעצמכן לגלות, כל יום הוא הזדמנות. לפעמים לומדים יותר דווקא כשמנקים את הראש. ו/או את הגוף :)

(יש תוספת קטנה אחרי הגיפים והתמונות...)

 

 

(נ.ב- בסיום כתיבת הפוסט לרגע צף בי זכרון שלא עבר בראשי שנים- הרגע בו גיליתי כמה רגישות למגע הפטמות. הייתי בגיל העשרה, אני חושב שעוד לפני גילוי העולם הזה אבל קשה לי למקם את המאורע במדויק על ציר הזמן. ליוויתי ידידה דאז הביתה לאחר פעילות לילית. היא הייתה גדולה ממני בשנה. כשהגענו לנקודה בה התפצלו דרכינו היא התקרבה אלי והכניסה את ידיה מתחת לחולצה שלי. אני זוכר שזה נעשה מאד בנונשלנטיות מצידה, ללא שום דרמה. כמו היה זה הדבר הנכון והטבעי לעשות באותו הרגע. הציפורניים שלה עלו מהבטן אל הפטמות שלי ורפרפו עליהן. התחושה הייתה נעימה באופן מפתיע עד רמה של הצפה סנסורית שגרמה לי לרעוד ולהתכווץ בנסיון אינסטינקטיבי להתחמק לרגע. התיישרתי חזרה והיא אמרה משהו בסגנון "איזה קטע כמה שאתם רגישים בפטמות". הנהנתי ואולי גיחכתי במבוכה בעודה ממצה את החקירה הקטנה שלה.

כשסיימה ידיה נשלפו מחולצתי ו"לילה טוב" נזרק לאוויר בעודה מתרחקת. מעניין אם היא שמה לב שעמד לי ואם היא זוכרת את זה בכלל...)

לפני חודשיים. שבת, 24 באוגוסט 2019, בשעה 20:53

 

הוא החיוך שלה.

 

ושמישהו יסתכל על מקבץ מהחיוכים האהובים עליי ויגיד אחרת...

 

 

שבוע מלא חיוכים :)

(כן, שמתי לב שזה אותו חיוך ברוב התמונות. sue me, היא הרוויחה את זה ביושר)

 

לפני חודשיים. שלישי, 20 באוגוסט 2019, בשעה 19:33

היי שולטות. נכון, אתן מדהימות. אתן שולטות. בעצמכן, בסביבה, בגברים המריירים סביבכן.

אבל אי פעם חשבתן שיש לכן שליטה על הזמן?

לא מאמינות לי?

פנו לעצמכן כמה שעות טובות, קחו נשלט, מומלץ אחד שהיה במניעה מספר ימים לפחות. כסו את אוזניו ועיניו ומנעו ממנו תזוזה בדרך האהובה עליכן.

עכשיו קחו את הזמן והביאו אותו קרוב לקצה שוב ושוב. קחו את הזמן, תהנו. כשתחליטו שהספיק לכן והגיע הזמן לקסם הזמן- תנו לו לגמור.

לאחר מכן המשיכו לעינוי שאחרי אורגזמה (POT) של דקה וחצי בלבד. אל תרפו, שחקו איפה שבא לכן אך מומלץ דגש על הכיפה.

בחלוף 90 השניות בגן עדן/גיהנום תלוי-את-מי-שואלים, שאלו כמה זמן לדעתו אתן כבר עושות לו את זה?

אני בספק אם התשובות יהיו קרובות לדקה וחצי ויותר סביר שיהיו סביב העשרים דקות :)

וככה שולטות מדהימות הפכתן דקה וחצי לעשרים דקות. עצרתן את מחוגי הזמן השליטה האולטימטיבית. מי יודע, אולי זה יעשה לכן טוב לעור הפנים....

בהצלחה :)

(אגב, גם בספק אם ייתן תשובה נכונה לשאלה כמה זמן נמשך המשחק לפני הגמירה)

 

 

לפני 4 חודשים. שני, 8 ביולי 2019, בשעה 17:06

אז הגבתי לפוסט הזה של בכוח המוח. https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=886824&blog_id=51260.

באימלוק ולמעטים שלא קוראים אותה מדובר על פוסט התוהה לגבי המניעים לצירוף אישה נוספת לזוג. (יש לציין שמדובר בחלק קטן ממה שהיא שאלה שם, מוזמנים להעמיק אצלה. פה תקבלו שטחיות)

 

אז החלטתי לקחת את השקל תשעים שלי בנושא מהתגובה שלי שם ולהדביק פה בצירוף כמה גיפים שינסו להבהיר את עמדתי:

 

"אני חושב שזה תלוי בהמון דברים (איזו התחלה טובה לדעה נכון?)
תלוי ממי זה בא, בנטיות של בני הזוג ועוד ועוד ועוד.
נכון שיש משהו מאד נדוש בפנטזייה הגברית על לצרף עוד אישה. גבר אחד עם שתיים/שלוש/תריסר נשים. מלך. גבר. בוסט לאגו. זיין.
גם לי יש לא מעט פנטזיות על שתי נשים אולם אי אפשר להאשים אותי בהיותי זיין על אגו מניאק. בעיניי אין דבר מגרה בלשכב/ לשחק עם שתי נשים או יותר ככה סתם. מתי זה נהייה מעניין ומגרה בעיניי? כשיש כימיה בין שתי הנשים. זה יכול להיות על רקע היכרות בסיסית אך טוב יותר על רקע היכרות עמוקה וחברית. מילת המפתח היא "סינרגיה". כשיש בין שתי נשים קשר שכזה הן הופכות להיות טובות יותר כשהן ביחד. הן מציתות זו את הדמיון והיצרתיות של זו. יש ביניהן אנרגיה, מבטים ודיאלוגים שיכולים ליצור ניצוצות באוויר ורחמנא ליצלן לגרום לשריפות בעונת הקיץ. מעין שובבות חברות שנוצרה שם בילדות כששיחקו ב"למי יש אומץ להוריד לקן את המכנסיים ולראות מה יש מתחת" (אתן משחקות את זה נכון?). 
אז כשיש יחסים שכאלו בין שתי הנשים. הסינרגיה הזאת. ההגברה ההדדית ביניהן ובין הסביבה הקרובה. זה מה שהופך את זה למדליק יותר. אחרת, עדיף אחת על אחד אינטימי.
(החפירה הנ"ל הינה לעניות דעת בלבד והיא מבוססת כולה על רעיונות, דעות ופנטזיות ללא שום נסיון. טל"ח)."

 

https://media2.giphy.com/media/gkLBU6mFg5LYXPhmMT/giphy.gif

http://juicygif.com/albums/userpics/2016y/11/23/22/1/4736-femdom-whipping.gif

https://www.headtrampling.com/post_images/post-174.gif

http://i.imgur.com/oUSpUB1.gif

https://thumb-p2.xhcdn.com/a/iw1W3NuWj9ywAKyI4fqDpg/000/086/369/342_1000.gif

 

המשך שבוע נפלא לזוגות, שלישיות ומה שביניהם

 

(למטיבי לכת- סרטון שמדגים את זה בצורה נהדרת בעיני. https://hotmovs.com/videos/2146027/incredible-pornstars-mz-berlin-and-mistress-gemini-in-best-small-tits-bdsm-xxx-scene/)

לפני 4 חודשים. שלישי, 18 ביוני 2019, בשעה 19:16

אני רוצה לנצל את הבמה הצנועה ולהתנצל קבל עם ובלוג.

סליחה, ממש סליחה.

טיפ

לפני 5 חודשים. שלישי, 11 ביוני 2019, בשעה 17:44

תוהה אם מישהו מבין למה אני מתכוון. על ההבדל בין חרמנות נעימה כזו. שלא אכפת לך למשוך, שנעים לגוף איתה. אפילו כשהיא קצת יותר מדי וקצת לא נעימה, היא נעימה.

ויש חרמנות רעה. כזאת שאתה מרגיש שהגוף שלך פשוט רוצה להפטר ממנה. לא חשוב להינות לא להינות, העיקר להפטר ממנה. להתקדם הלאה. כמו לזרוק את פרוסת הגסינה הצהובה היבשה מפסגת הערימה, כמו לשנות צבע לכחול בטאקי...

מעניין אם מישהו מבין...

לפני 6 חודשים. ראשון, 28 באפריל 2019, בשעה 21:25

לכאורה ועל פניו מעשה האוננות הגברית נחשב לדי פשוט בהשוואה למקבילה הנשית.

נכון, יש הרבה טוויסטים (תרתי משמע) אבל בסוף תנועה רפטטיבית עם הפעלת לחץ במידה כזו או אחרת תעשה את העבודה.

עם זאת, הגעתי לכדי מסקנה ואני תוהה אם זה כך רק אצלי,

אבל כשהיד השניה (שאגב אצלי היא היד הדומיננטית), זו שלא עוסקת במלאכה הזו בדרך כלל, לוקחת פיקוד, זה מרגיש כאילו... כאילו איש זר נדחף לי לאקט. וה... נקרא לזה אפקטיביות, יורדת פלאים.

 

ואת, את שקראת את זה וחשבת לעצמך "או, רעיון נחמד, אגיד לנשלט שלי שהוא מאונן רק עם היד השנייה עד הודעה חדשה"... אין בעד מה :)

ואתה שתמצא את עצמך מאונן בגללי עם היד השנייה- יש מי שמחליטה בשבילך איך ומתי, כל השאר בונוס. תגיד תודה :)

 

http://tse4.mm.bing.net/th?id=OGC.732e98c452b6f1ecac6529e98a0b830e&pid=1.7&rurl=https://s.smutty.com/media_smutty_2/c/l/o/c/b/clockwise-0wzwj-a507ca.gif&ehk=McWuzcOQcniaC9KGEi/GXA

 

האלך לי, או אכה על... סלע... עד זוב

בברכת יד חזקה וזרוע נטויה

טיפ