שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

דברים שרציתי שתדעי

יש לי הרבה מחשבות, הגיע הזמן שהם יעלו על כתב. אולי תביני איך שולט חושב ומרגיש....
לפני שבוע. 22 במאי 2020, 0:34

לזרוק אותך על המיטה ולקרוע מעלייך את הבגדים, להזיז אותך בכוח ולגרור אותך לתוך איזו תנוחה שאני רוצה. להשתמש בכל אחד מהחורים שלך כדי לענג את עצמי, לדפוק לך את הפנים ולחבוט בישבנך עד שתהיי מכוסה ברוק של עצמך והתחת שלך יזהר באדום.

אני רוצה לחבוק את גרונך עם ידיי, ולהכנס לתוכך, לתקוף אותך עם הזין שלי,לדחוף את עצמי כל כך חזק לתוך גופך שאני אצטרך להחזיק אותך שלא תעופי, לסטור לשדייך ולמשוך בשערך כשאני מבלגן  לך את כל הצורה.

אני לא רוצה שתוכלי לזוז אחריי שאני מסיים איתך. אני לא רוצה שתהיי מסוגלת לדבר בגלל העונש שהטלתי עלייך. אני רוצה שתהיי מכוסה ברוק שלך, בזיעה, בדמעות ובמיץ שלך. שלא תדעי מאיפה להתחיל כדי לחזור לעצמך. שתרגישי את הכוס שלך פועם ועורך צורב. אני רוצה לפרק לך את הצורה ותגרמי לי להיות גאה באיזו ילדה קטנה וטובה את יכולה להיות.

 

לפני שבועיים. 15 במאי 2020, 0:33

אני יודע שאת רוצה לאתגר אותי שאני אעמיד אותך במקומך, אני יודע שאת רוצה לריב איתי שאני ארתק אותך ואראה לך מי הבוס, אז אני הולך לוודא שאת יודעת מה קורה כשאת בוחנת אותי, אני הולך לגרום לך לשלם על כך שניסית לקחת שליטה.

אני הולך לתפוס אותך בצוואר ולהסתכל לך בעיניים כשאת מרותקת למיטה ולהסביר לך מה בדיוק אני הולך לעשות לך, אסביר כמה התחת שלך הולך להיות אדום אחריי שאני אסיים לדחוף את הזין שלי עמוק לתוך הגרון שלך אם תעיזי לענות.

רצית שאני אזכיר לך מי שולט בעניינים ואני שמח להעלים את הספקות שלך. את הולכת לחשוב על זה שאתגרת אותי כל פעם שתשבי בשבוע הקרוב ותרגישי כאב מהתחת החבול שלך, אני הולך להראות לך מה זה אומר שאני הוא הסמכות. הבנת? ילדה טובה.

לפני חודש. 30 באפר׳ 2020, 1:05

כנראה שקאט סטיבנס צדק.

החתך הראשון הוא העמוק ביותר למרות שלא נשאר ממנו זכר.

The first cut is the deepest, baby, I know
The first cut is the deepest
But when it comes to being lucky, he's cursed
When it comes to lovin' me, he's worse

לפני חודש. 27 באפר׳ 2020, 0:54

הנשיקות הקטנות פה ושם, היד על הכתף, מגע רך על הגב, הטפיחה על הטוסיק כשיצאת בבוקר לעבודה, חיבוק קצר שלא חשבתי לרגע כמה הוא יקר. המגע הפשוט והאהבה שתמיד הייתה שם באוויר והיא כל כך חסרה.

לפני חודש. 17 באפר׳ 2020, 1:34

אני יודע שבדרך כלל את ילדה טובה, אבל מדי פעם את אוהבת להתחצף...ואני אוהב שאת מתחצפת. זה נותן לי את הזכות המוסרית לסטור לך. 

כשאני סוטר לך אני מקבל את התחושה שהכל חוזר למסלול. את מבינה את מקומך ואני את מקומי.

אני לא אסתיר שזה יוצר אצלי עונג, הרגשת עליונות, אבל ללא ספק זה שם את הכל בפרופרוציות גם אותך וגם אותי.

לפני חודש. 14 באפר׳ 2020, 0:43

את תמיד טרודה, החיים היו אלייך קשים. למדתי להכיר את השדים שלך שלא נותנים לראש היפה שלך מנוח.

אני יודע שאני גורם לך לרטוט מכאב הם הולכים. ההנאה שלי כפולה. אז אני רואה אותך כמו שאת, נינוחה ואוהבת. עם המבט המשכר בעיניים.

לפני חודש. 12 באפר׳ 2020, 0:41

כשיש לך מישהי מיוחדת שראשה מונח על החזה שלך ואתה מרגיש את חום גופה צמוד לשלך, מלטף את שערה ומעביר את אצבעותייך לאורך עמוד השדרה שלה, הכל נראה הרבה יותר טוב. המחשבות שלך מתחילות לנוע הרבה יותר לאט, אתה נמצא כאן ועכשיו, מרגיש בטוח ומוגן והכל מתחיל להכנס לפוקוס, הדאגות שלך כבר לא מרגישות דאגות כשאתה מקשיב לנשימותיה.

כרבולים יכולים להוביל לנמנום, לנשיקות עדינות, לסקס בחשיכה או להרגשה כזאת אינטימית של חיבור טוטאלי. כרבולים הם מדהימים וכולנו צריכים יותר מהם, כשהעולם משתגע זה הזמן הכי נכון לעטוף את המיוחד/ת שלך בזרועותיך וכמה שיותר. 

כרבול שמח.

לפני חודש. 10 באפר׳ 2020, 2:13

מכיוון שאת תהיי שלי. אני לא רוצה להיות מספר שתיים ברשימה שלך כי אז אף פעם לא באמת תהיי שלי.אני רוצה להרגיש מיוחד כמו שאת מרגישה עבורי, לא רוצה לפקפק לשנייה כמה את חשובה לי. אני רוצה שנהיה הקשר החזק ביותר בחיים של שנינו, שנהיה החברים הכי טובים והנאהבים האולטימטיבים.

אני רוצה שנוקיר אחד את השני ונעריך כל רגע, להבין אחד את השני ברמה כזאת שאם מישהו מאיתנו יהיה למטה השני ירים אותו.שנוכל לתקשר במבט חטוף ולהבין את המסר, שאהיה המשענת עבורך לכל דבר ועניין ושתמיד תדעי שאני שם בשבילך ואת יכולה לסמוך עליי.

לפני חודש. 7 באפר׳ 2020, 22:16

זה לא מסמל בעלות או סימון הטריטוריה שלי, ממש לא, זאת פשוט גאווה. גאה בך בטירוף על שהצלחת לספוג את העונש העצום שקבלת ולא ויתרת לעצמך למרות הכאב והחבורות האדומות על עורך.

ברגעים החייתים קשה לי לזכור, אני פשוט שם, נמצא בזון החייתי שלי. רק אחרי כמה ימים שאני רואה את הסימנים עלייך אני נזכר כמה חזק הכיתי אותך ומתענג על הכיף שהיה לנו ביחד. עולה לי שוב המחשבה שאיזו ילדה טובה את באמת.

כשאני מסתכל על כל סימן שהשארתי עלייך, לכל סימן צבע וצורה אחרת כמו יצירת אומנות, אני מכיר לך תודה שנתת לי להוציא את הטורף שבי החוצה ולהשתולל חופשי בלי מעצורים ולהשתמש בגופך ליצירה שלי. גאה בך ומוכיר תודה.

 

לפני חודש. 7 באפר׳ 2020, 13:06

כשאני שם את ידיי סביב צווארך ואנחנו מסתכלים אחד לשני בעיניים כשאני מתחיל ללחוץ, העיניים שלך מתחילות לדמוע והפנים שלך מאדימות, מרגיש אותך בתוך האחיזה שלי כשאני נשוק בעדינות לשפתותייך חסרות הנשימה, אני מרגיש שאנחנו מחוברים.

האמון והכניעה שאת נותנת לי מוציא ממני כל כך הרבה רגש, פשוט מדליקה אותי. אני מרגיש כל כך קרוב אלייך, האמון שלך בי גורם לי להרגיש כל כך חזק ועוצמתי, אני גאה בך שאת יכולה לספוג את הכוח שלי, שוכבת ומביטה בנינוחות בלי לזוז.

אני אוהב לעצור את נשימתך ולבחור מתי להחזיר לך אותה, בזמן שאני משנק אותך בעדינות ומלטף את שערך בזמן שהדם חוזר לראשך הענוג, עינייך הדומעות עשות אותך אפילו יותר יפה עכשיו, את מתנהגת כל כך יפה, ילדה טובה, אני גאה בך.