בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חשיפה אישית

כותבת על כל מה שבא לי!
לפני 12 שעות. 16 באוק׳ 2021, 23:41

דרוש!

 

דרישות סף:

1. יודע לבשל טוב +++

2. נייד וזמין לפי הצורך שלי!

3. הבישול לא חייב להתבצע אצלי, זה תלוי באם אוהב את העבד חיצונית וארצה לראות אותו מבשל אצלי בעירום.

4. ללא מין או הגשמת פנטזיות כאלה או אחרות שלך. זכותך היחידה היא לבשל עבורי כשאדרוש.

5. אסתטי, נקי ואיש שיחה למקרה שארצה שתשעשע אותי בסיפור מעניין.

6. מחוסן

 

להגשת מועמדות, יש לשלוח לי סגולה או אדומה עם פרטיים מלאים אודותך, תמונה בעירום מלא ופירוט של כל מה שאתה יודע להכין.

לא מטבח אסיאתי!!!

 

 

 

לפני 4 ימים. 12 באוק׳ 2021, 15:16

שמישהו מדליק אותי ככה, בלי לבקש להישלט או לשרת.

בואו, טרף קל לא מעניין, גם סמרטוטים במהותם לא!

עם כל הניסיון שלי, כשכבר חשבתי שלא יהיה מישהו שיטריף אותי ברמות כאלה ויגרום לי לרצות לצוד, הצלחת לעשות זאת.

אני יודעת שאתה קורא את זה. כן, אתה. אז תדע לך שאם כבר אטרח לצאת לציד, אני רוצה טרף בדיוק כמוך! ובדרך כלל מה שאני רוצה, אני משיגה בסוף.

ראה, הוזהרת!

לפני 6 ימים. 10 באוק׳ 2021, 18:05

לפני כשלוש שנים הוזמנתי לסשן מרובה משתתפים.

הייתי השולטת היחידה, ואיתי עוד 3 שולטים. משום מה עם שולטים אני תמיד מוצאת שפה משותפת, מאז ומתמיד, להבדיל משולטות. תמיד שייכתי זאת לקנאה נשית. טוב, לא שופטת אותן. יש במה לקנא אבל זה כבר עניין לפוסט אחר..אולי.

בקיצור אותה מסיבה הייתה חוויה מטורפת. פעם ראשונה שהייתי במצב כזה. השולטים היו עם הנשלטות שלהם ואני עם הנשלט שלי באותה התקופה. בנוסף הגיעו למסיבה עוד כמה נשלטים, חלקם מתוך סקרנות וחלקם מתוך צורך אמיתי. מדובר במסיבה סגורה וכל מי שהיה שם כמובן נבדק היטב טרם כניסתו. המקום היה כמובן מאובזר באופן מלא למסיבות בדס"מ.

לאחר נשנושים ומינגלינג נחמד הגיע רגע הסשן. מאחר שהייתי האישה היחידה (בסטטוס השולטת) הוצע לי ראשית לבחור את מי אני רוצה לסשן. היה ברור לי שקודם כל הנשלט שלי. הוראתי לו להתפשט וקשרתי אותו ללולאות שהיו על התקרה. שמתי לו מסכה עם כיסוי מלא של הפנים למעט החור לפה. התחלתי בהצלפות עם הפלוגר שלי בעוצמה מתגברת. על הישבן, על הגב, הרגליים ושוב הישבן. הגעתי לרמות גבוהות של הצלפות ואז כדי להעצים לו את החוויה (וגם לנוכחים) אחד השולטים בתיאום איתי, כמובן, שלח את הנשלטת שלו לרדת על הברכיים מול הנשלט שלי ולהתחיל למצוץ לו. הנשלט שלי לא ציפה לזה, כי הוא לחש לה את זה באוזן. פתאום תוך כדי ההצלפות הוא מתחיל לקבל מציצה מושקעת מאוד, חייבת לציין. הוא ידע שאסור לו לגמור בלי רשות וכשהיה קרוב לגמירה ביקש רשות. לא אישרתי ועצרתי אותה. אבל רק לכמה שניות. ואז סימנתי לה להמשיך וכמו כן, ההצלפות התחדשו אך בעוצמה חזקה עוד יותר. ושוב היא הביאה אותו לקצה ועצרה בהוראתי. השולט שלה שלף דילדו, שימן אותו והחל להחדיר לה לתחת, תוך כדי זה שהיא מוצצת לנשלט שלי ואני מצליפה בו. כשראיתי שהוא כבר רועד מהשילוב של כאב ועונג סימנתי לה לעצור. לא מוכנה שהוא יגמור בשלב הזה. הוא נטף כמו מטורף. קשרתי לו את הזין ושחררתי את הידיים. ציוויתי עליו לרדת על 4 ולהמתין. בינתיים אחד השולטים הנוספים, שוב בתיאום איתי, שלח את הנשלטת שלו להכין לכלב שלי את החור של התחת לחדירה. זאת הפעם הראשונה שעשיתי פורסט בי בפומבי. כשהיא ליקקה לו היטב, החדירה אצבעות והוא היה חם אש השולט חדר לתוכו תוך כדי שהנשלטת שלו מקבלת ממנו סטירות מצלצלות והשפלות מילוליות. חייבת לציין שזה היה מחזה לא לבעלי לב חלש. ואז הוא אמר לי "קחי אותה, תפרקי אותה עם הפלוגר שלך חופשי, הכלבה מתה על זה!" טוב ממני לא צריך לבקש פעמיים, ובשלב הזה אני דיי הייתי כבר בדום ספייס, לראות את הכלב שלי נחדר לעיניי כולם הטריף אותי. התחלתי להצליף בה כשהיא נשענת על קיר (היא סומנה לראוי) ואני כל הזמן בקשר עין עם השולט החודר. מדי פעם עוצרת ומוודא שהכלב שלי בסדר. רואה אותו נאנח ואוטוטו גומר. ביקשתי מהשולט לעצור. הוא יצא ובאותו הרגע גמר לכלב שלי על התחת. וכמובן שהכלבה שלו נדרשה ללקק את הכל.

בשלב הזה הרגשתי שאני חייבת לשבת. הסרתי מהכלב שלי את המסכה, אישרתי לו לשבת ולשתות ולהירגע. הוא עדיין עם זקפה מטורפת, זין קשור, מגורה וממתין לפרוק, מקווה בכל אופן.

אני בוחרת לי 2 נשלטים חדשים שהיו שם וצפו מהופנטים ומצווה עליהם לרדת על 4 וללקק לי את כפות הרגליים. עוד אחד נשלח להביא לי שתיה וסיגריה ולהיות המאפרה. קיבלתי אחלה פינוק שם בעודי צופה בשלושת השולטים מסשנים את הנשלטות שלהם במקביל, מתחלפים ביניהם וכך נון סטופ במשך כחצי שעה אולי יותר.

אחרי שהנשלטות היו במצב צבירה מתאים, הובלתי אותן לחדר הסמוך, שוב הכל בתיאום עם השולטים, והתפקיד שלהן היה לענג אותי בכל דרך שאדרוש. מה לא היה שם?! הדף לא יוכל להכיל. גמרתי מספר פעמים ולהן כמובן לא התאפשר. כשהגעתי לפורקן מלא החזרתי אותן לשולטים, ואז החל חלק הסיום אבל לא לפני שיצאנו עם השולטים להפסקת סיגריה בזמן שהכלבים ממתינים על הברכיים כל אחד בפינה אחרת. החלטנו שניתן להם קצת לפרוק גם. מגיע להם, הם היו כלבים טובים ממש. הוחלט שנצפה במופע הזדווגות הכלבים חחחחח. וכך זה היה. בסוף אישרנו להם לגמור, כמובן. 

כחלק מהאפטרקייר, שתינו כולנו לחיים והייתה שיחה כייפית ונעימה שבחלקה כל אחד מהשולטים פרגן לנשלטים וסיפר בפומבי מהו הדבר הכי טוב בנשלט/ת שלו. מן שיחת משוב כזו. היה נחמד מאוד והכי חשוב שהנשלטים הרגישו מצוין עם עצמם ויצאו משם מועצמים. 

לפני שבוע. 9 באוק׳ 2021, 23:38

הוא שכר את הצימר שביקשתי והמתין לי שם.

הגעתי בעיכוב של כרבע שעה מסיבות טכניות.

על השולחן היה האוכל האהוב עליי עם שתיה ורטבים. הכל עטוף באהבה, חם וממתין שאטעם.

הוא ערום על הברכיים ליד השולחן. לא מרים את הראש, ממתין לאישור.

נכנסתי, נעלתי את הדלת, שטפתי ידיים וניגשתי לשולחן. התיישבתי, פתחתי את העטיפות וטעמתי. לא רע אבל לא התעלפתי. לא  מוציאה הגה, נותנת לו להמתין. טעמתי מהמנה השניה, יותר טעים מהראשונה. לקחתי חלק ממנה וזרקתי לכלב שיאכל גם. הוא בטח רעב.

הוא לא אוכל...אה, נכון, לא אישרתי. "אתה יכול לאכול" והוא אכל בתאבון רב ואני צוחקת בקולי קולות. נראה לי כל הצימרים הצמודים שמעו את הצחוק שלי. 

טוב, מה בא לי עכשיו?? עיסוי. הכלב הזה אלוף בעיסויים, באוכל פחות. אני מצווה עליו לקום ולהוריד ממני את הנעליים. הוא מוריד ואני אומרת שבא לי עיסוי רגליים עכשיו. אבל אני רוצה שהוא יעשה זאת בעיניים עצומות. מצווה עליו לקשור לעצמו את העיניים ולהתחיל. אין ספק שכשאין הסחות דעת ויזואליות, הריכוז שלו הרבה יותר טוב והוא רגוע מאוד, מה שבתורו גורם גם לי רוגע מוחלט. אני נשענת על גב הספה, עוצמת עיניים ונהנית מכל שניה. הכל בשקט מוחלט. אין לי כוח לדבר.

כעבור חצי שעה של עיסוי יסודי אני מורידה את השמלה ואת החזיה ומצווה עליו לעבור לעיסוי כל הגוף. עוזרת לו עם השמן כי בכל זאת הוא לא רואה כלום.

עוד כשעה של עיסוי גב ורגליים. הרפיה מושלמת. 

אחרי זה ג'קוזי. אני מאשרת לו להסיר את הכיסוי ולמלא את הג'קוזי אבל קודם עליו לוודא שהוא נקי ומבריק, שאין בו אף לא שיערה אחת. שונאת שאריות של שיער בג'קוזי ואמבטיות למיניהן. 

כשהג'קוזי מלא, בטמפרטורה הנכונה בשבילי אני נכנסת פנימה והוא מוזג לי כוס יין. הוא מתיישב על הרצפה לצידי מחוץ לג'קוזי ומת להיות בפנים אבל לא! רק אני בפנים והכלב בחוץ. שולחת אותו להדליק לי סיגריה. בשלב הזה הוא כמובן הופך למאפרה. כמה כיף להיות מלכה! חלום!

חצי שעה בג'קוזי היה בול מה שהייתי צריכה אחרי עיסוי וארוחה. מדי פעם שאלתי אותו שאלות אישיות, בקטנה. באמת שלא היה לי כוח לדבר.

המים התקררו, מיציתי. אמרתי לו לעמוד ולהמתין עם המגבת. יצאתי מהג'קוזי תוך כדי שאני נשענת עליו. הוא עוטף אותי במגבת, מביא לי את הבגדים שלי, מלביש אותי ומסדר לי את השיער.

נשיקה על הלחי, "תודה כלב, אני מרוצה!"

"תודה לך מלכתי! אני לרשותך תמיד"

ויצאתי מהחדר.

חזרתי הביתה נינוחה, רגועה ומוכנה לשבוע חדש🌹

 

לפני שבוע. 7 באוק׳ 2021, 23:39

 

 

אהבתי

לפני שבוע. 6 באוק׳ 2021, 16:20

ובכן, הוא הסכים כפי שרובכם ניבאתם...

 

אבל! 

ה24 שעות שהוא קיבל למחשבה נוצלו למחשבה גם על ידי. היו 24 שעות לא פשוטות כלל. עשיתי חושבים, בחנתי אופציות, בדקתי איך אפשר למזער את הנזק ולצערי או למזלי הגעתי להחלטה שאני לא רוצה. הפן המוסרי כבד מדיי עבורי. לשחק עם בעל של חברה זה אמנם מגרה מאוד אך על המשקל מונח הרבה מעבר לתענוג האישי שלי. 

הייתה לנו שיחה לא פשוטה כעבור היממה הזאת ובעיקר היה קשה לי לוותר עליו. אך עם כל הקושי אני בחרתי לרדת מזה. 

הוא היה בהלם. לא ציפה שאני אסרב. ניסע לשכנע, להתחנן, להבטיח שזה לא יפגע בשום צורה לא בחברות שלנו ולא ביחסו אל אישתו אבל עמדתי על שלי. הרי ברור לי שהוא מדבר מהזין. סיימנו את השיחה וחשתי הקלה ובעיקר גאווה בעצמי שלא ויתרתי על הערכים החשובים למרות הגירוי העצום.

מקווה שהלהט יעבור לו במהרה. האמת, עד אז מעדיפה תקופה לא להתקל בו כלל.

לפני שבוע. 4 באוק׳ 2021, 19:26

מקבלת ממנו הודעה "אני לא מפסיק לחשוב על מה שעשית לי באותו ערב. לא מצליח לישון בלילה. רק עוצם עיניים ורואה אותך. מתחנן אלייך, תמשיכי! השתיקה שלך גומרת עליי! אני לא מסוגל להתרכז בעבודה, בכלום"

לקח לי יום שלם לחשוב מה הדבר הבא שבא לי לעשות לו.

לאחר מחשבות ותהיות רבות שלחתי לו את ההודעה הבאה:

___ היקר!

מה שעשיתי באותו הערב היה סוג של מבחן. עמדת בו בהצלחה וזה היה לי נעים מאוד. לא אשקר, הדבר היחיד שעוצר בעדי להמשיך זאת אישתך, חברה טובה שלי. לא חושבת שמגיע לה שבעלה יבגוד אבל אם זרמת עם זה אז אני מבינה שלך אין בעיה לבגוד בה ובין כה תעשה את זה. אני מעדיפה שזה יהיה איתי. אני רוצה להבהיר שאתה לעולם לא תחזור להיות עצמך אחרי שתתרגל אליי. אתה לא תוכל לנשום בלעדיי. זה יהיה קשה ומטריף בו זמנית. לכן, אני מאפשרת לך לחשוב 24 שעות. מחר בול בשעה הזאת אני רוצה לקבל ממך הודעה עם ההחלטה המודעת שלך שתקבל לא עם הזין החרמן שלך אלא עם הראש. מאותו הרגע לא תהיה דרך חזרה!

 

מה לדעתכם הוא יחליט?

לפני שבוע. 3 באוק׳ 2021, 22:29

מי שלא הספיק שלא יבכה אחר כך.

חבורה של כלבים בכיינים😪😰

 

זהו! נגמר!

לפני שבוע. 3 באוק׳ 2021, 16:37

מנצלת את העובדה שאף אחד לא במשרד.

כזאת אני...נצלנית!

מ ש ו ע מ מ ת

 

הייתה פה תמונה הורסת של רגליי. מי שפספס, הפסיד 😈😈😈

לפני שבועיים. 2 באוק׳ 2021, 22:02

יותר מחודש שלא פגשתי אותה וגם לא ממש הגבתי לה להודעות.

שלשום התקשרתי אליה כי הייתי צריכה אותה למשהו. 

היא מיד נענתה בחיוב.

אמרתי שתגיע אליי הביתה לעזור לי בבישולים ועוד. אבל, בתנאי שהיא לא מדברת, חוץ מכן ולא. ואם יש לה שאלה מסוימת היא צריכה לרדת על הברכיים, לקבל רשות לשאול ורק אז לדבר. חוץ מזה, דרשתי קוד לבוש. טייץ בלי תחתונים וחולצת טריקו בלי חזייה. רוצה שתראה ותרגיש זונה-מנקה מוזנחת. בלי בושם ובלי איפור. 

הגיעה. 

איך שפתחתי לה את הדלת, ראיתי את ההתרגשות שלה. חייכה אותי:)

חייבת לציין שעשתה עבודה מצוינת, הכל בשקט בהכנעה מושלמת. ביקשתי ממנה גם להחליף מצעים בכל החדרים. סידרה לי אותם כמו בבית מלון, מצחיקולה. גם ביקשה רשות לנקות את המקלחת והשירותים. אלופה! 

בסוף ישבנו לקפה עם עוגה שהיא הכינה. טעימה בטירוף! האמת, יש לה ידיים זהב!

קיבלה חיבוק ותודה ממני ואז נפלה על 4 לנשק לי את הרגליים. האמת? ריגשה אותי הכלבה.

אמרתי לה שיהיו עוד פעמים שאקרא לה. לא הייתה מאושרת ממנה באותו הרגע.

 

וכך בעצם תקתקנו, אני והכלבה, את הכל בפחות מ4 שעות.